لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3

لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3

 لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3

برند ایسر از جمله تولید کنندگان بسیار معروف لپ تاپ در گستره ی جهان میباشد. این برند شناخته شده لپ تاپ های کمپانی خویش را در دسته بندی های گوناگون برای کارهای متنوع و اهداف مختلفی در بازار عرضه مینماید. اگر که شما برند ایسر را در راستای خرید لپ تاپ استوک اتخاذ نموده اید.

لازم است در زمان خرید لپ تاپ به برخی از نکات توجه داشته باشید. البته که این برند در تولید کالاهای خود به لپ تاپ هایی بیشتر اهمیت میدهد که آن ها راحت تر حمل شده و قدرتمند تر باشند. بهتر است در امتداد این مطلب با ما همراه باشید تا کمی بیشتر با لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3 آشنا گردید.

 لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3

برند ایسر در راستای نام گذاری دسته ها و مدل های خویش در بازار از ترتیب درک پذیری بهره میگیرد. به عنوان نمونه؛ لپ تاپ Aspire R15 کالایی ۱۵ اینچی میباشد.‌ از سویی هم Predator 17 یک لپ تاپ به شدّت حرفه ای ۱۷ اینچی است. تنها استثنایی که این کمپانی در نام گذاری لپ تاپ های خود در نظر گرفته است.

که در آن ها اعداد یک و سه رقمی به چَشم میخورد. به عنوان مثال؛ switt 7 یک محصولی ۱۵ اینچی به شدّت نازک میباشد. از سویی دیگر Travel mate P648 در طبقه ای واقع شده است. که عدد اوّل از ارقام آن، بیانگر کلاس و سطح حرفه ای بودن آن میباشد. بنابراین یک الی هفت به ترتیب لپ تاپ هایی رده پایین تا حرفه ای را شامل میشود.

نام گذاری لپ تاپ های ایسر

حروف تکی که در نام گذاری لپ تاپ های ایسر مورد استفاده قرار میگیرد، به همین راحتی ها قابل درک نمیباشد. به عنوان مثال؛ لپ تاپ های سری Acer برای بهره گیری های روزانه بسیار مناسب هستند که به نیروی بسیاری نیاز ندارند. حال آن که سری F برای آن دسته از کاربرانی بسیار مناسب است که به دنباله ی کارایی بیشتر و قدرت سریع تری میباشند.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ استوک ایسر

سری s تحت عنوان سری به شدّت نازک و نیز از سویی R و نیز Spin تحت عنوان لپ تاپ های مجهز به نمایشگر های گردشی تلقّی میشود. حال از سویی دیگر لپ تاپ های پسوند V هم حاوی کامپیوترهای شخصی با توان پردازشی بسیار مطلوب و طراحی زیبا و چَشم نوازی هستند. حال بهتر است این گونه بگوییم که درست است CPU رده بالاتری داشته باشد بهتر میباشد امّا موضوع قیمت منجر میشود بنابر کاربری خود اقدام به تهیه و خرید نماییم.

 لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3

 لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3

 

در زمان تهیه لپ تاپ دست دوّم اتخاذ Cpu موضوع حائز اهمیت و کلیدی میباشد. چنانچه که Cpu خویش را از برند intel انتخاب میکنید، بهتر است بدانید که هرچه Core i بزرگتر باشد، یعنی آن که سری Cpu بالاتر و توان بیشتری را دارد.

در میانه های لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3 از تمامی نوع پردازنده ها قیمت کمتری را دارد. حال عملکرد متوسطی را هم شامل میشود و برای کارهایی عمومی و معمولی بهتر است آن را مورد استفاده قرار بدهید.

اغلب عموم مردم در ارتباط با تفاوت موجود میان لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3 و نوع استوک آن به هنگام خرید دچار شک و تردید میشوند. کدام یک از آن ها برای خرید مناسب تر خواهد بود؟ آیا میدانید!

 تفاوت موجود میان لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3 و نوع استوک آن چیست

جهت تشخیص تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک و نوع دست دوّم آن میبایست بهتر هر دو را بشناسید. در جای جای جهان تعداد بسیاری از کمپانی های فروشگاهی، خدماتی را تحت عنوان برگشت محصولات برای مشتریان خود در نظر انگاشته اند‌ و براساس این ضوابط مشتریان عزیز میتوانند به مدّت زمان سی روز بعد از انجام خرید هر محصولی، آن را به شرکت موردنظر بازگردانده و تمام وجه پرداخت شده را باز پس بگیرند.

بیشتر بخوانید
خرید و فروش لپ تاپ دست دوّم ایسر

با این حال شرکت های فروشنده کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ، با حجمی از کالاها رو به رو خواهد بود که از حالت پلمپ خود خارج گردیده و برای فروش و بهره گیری به اندازه کافی تمیز و سالم میباشند. پس فروشندگان این قبیل از کالاها را تحت عنوان لپ تاپ استوک با قیمت هایی بسیار کم تر از قیمت یک لپ تاپ پلمپ در معرض فروش سایرین قرار میدهند.

این قبیل از لپ تاپ های استوک به لحاظ کارکرد به دو دسته تقسیم میگردند

طبقه اوّل لپ تاپ های بسیار تمیز و سالم میباشند که حدوداً با لپ تاپ های نو تفاوت بسیاری ندارند. و اغلب نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب مینمایند.‌

طبقه دوّم لپ تاپ هایی میباشند که با داشتن اندک میزان خط و خش بر روی خود، بسیار مورد توجه هستند. که البته خش های موجود هم قابل چَشم پوشی است ولو از نظر فنی بسیار سالم بوده و بدون ایراد میباشند.

پایه ترین و اصلی ترین تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک و لپ تاپ دست دوّم در استهلاک قطعات داخلی آن ها میباشد. بر این اساس که لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3 از منظر قطعات داخلی خود امکان دارد که مقداری مستهلک شده باشند. البته بهتر است این موضوع را هم خاطر نشان شویم. لپ تاپ های دست دوّم ایسر از نظر قیمت، بسیار مناسب تر از لپ تاپ های نو و آکبند میباشند. بنابراین شما که توان تهیه لپ تاپ آکبند را ندارید، میتوانید بسیار راحت در این مسیر گام گذاشته و لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3 را برای خود تهیه کنید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ کارکرده ایسر

 لپ تاپ دست دوّم ایسر core 3

و در پایان

قابل ذکر است که در کشور ایران غالباً شرکت ها و کارخانه ها به علّت صرفه جویی در هزینه خویش تمایل بسیاری به تهیه لپ تاپ استوک از خود نشان میدهند. و این قبیل از لپ تاپ مصارف بسیاری در میان شرکت ها و کارخانجات دارند‌. لپ تاپ های دست دوّم گاهاّ امکان دارد که به لحاظ تکنولوژی به اندازه لپ تاپ های نوین بروز نباشند. ولیکن بیشتر آن ها نهایت دو الی سه سال از زمان تولید مورد استفاده قرار گرفته اند.

پس سال ها از این به بعد هم قابل استفاده خواهند بود. حتی بهتر است این گونه بگوییم که برخی از قطعات این نوع از لپ تاپ ها، قدرتمند تر از لپ تاپ های نو است. شما دوستان عزیز میتوانید در صورت نیاز به خرید لپ تاپ دست دوّم ایسر Core 3 با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *