آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ های فوجیتسو

ما ضمن این مطلب از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر سعی نمودیم شما را با یکی از آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو آشنا نماییم. اگر که شما دوست عزیز مایل هستید در این مطلب از ما اطلاعات بهتر و صریح تری را کسب کنید، با ما تا به پایان این مطلب همراه باشید.

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو، برند فوجیتسو در دستگاه پانزده ممیز شش اینچ AH 552 تمامی تلاش خود را به خرج داده است که سخت افزاری توانمند را در بطن بدنه ای باریک و به نسبت سبک جای دهد. حال آن که جالب است بدانید که این لپ تاپ قیمت به نسبت مطلوبی دارد.

این شرکت از یک پردازنده توانمند کور آی هفت همراه با دیسک سخت و پیچیده هفتصد و پنجاه گیگابایتی و همچنین درایو اپتیکال در این دستگاه استفاده نموده تا نیازهای اغلب کاربران را پوشش داده و حمایت نموده باشد. اگر که شما نیز مایل هستید با این نمونه از آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو آشنا شوید. با ما تا به پایان این مطلب از خود همراه باشید.

لپ تاپ های برند فوجیتسو اغلب بازار میانی را مدّنظر خود قرار می دهد. این شرکت همواره در تلاش است که محصولات باکیفیت و مرغوبی را با قیمت مناسب ارائه دهد. لپ تاپ ارائه شده از جانب برند فوجیتسو جزئی از محدود محصولاتی می باشد که در بازار آشفته کشور، عبارت «کشور سازنده آلمان» بر روی آن درج شده است. ممکن است که آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو زرق و برق محصولات گران قیمت رقبا را در بطن خود جای ندهد. ولی غالباً دوام و ماندگاری و طول عمر بسیاری دارد. به گونه ای که شما می توانید از این لپ تاپ در شرایط سخت به خوبی استفاده کنید.

  • لپ تاپ برند فوجیتسو مدل AH552/SL

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو، بدنه تماماً مشکی این محصول ترکیبی از رنگ های مات و براق می باشد. بخش پشت این لپ تاپ که لوگوی فوجیتسو نیز در قسمت میانی آن حک گردیده است به رنگ مشکی مات می باشد و بدنه درونی ترکیبی از مشکی مات به همراه براق است‌. حاشیه دور و اطراف صفحه نمایشگر و بخش های دور کلیدهای صفحه کلید به رنگ مشکی براق در نظر انگاشته شده است تا لپ تاپ جلوه بی‌بدیل تری به خود گرفته باشد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک فوجیتسو دانشجویی

اغلب بدنه این لپ تاپ از جنس آلومینیوم تعبیه گردیده است تا به ماندگاری مناسبی در بهره گیری دراز مدّت دست یابد. ولی بعضی از بخش های همانند حاشیه دور صفحه نمایش و یا صفحه کلید از جنس پلاستیک تعبیه گردیده است. حال بهتر است بگوییم که در ساخت این نمونه از آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو تنها و تنها از رنگ مشکی بهره گیری شده است. حال از آن سوی که ما در این محصول برند فوجیتسو با یک صفحه نمایشگر پانزده ممیز شش اینچی مواجه هستیم، صفحه کلید آن حاوی کلیدهای اختصاصی اعداد می باشد.

تصویرلپ تاپ برند فوجیتسو مدل AH552/SL
لپ تاپ برند فوجیتسو مدل AH552/SL

      مشخصات لپ تاپ 

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو، خوشبختانه اثر انگشت بر بخش پشت نمایشگر باقی نخواهد ماند. ولی لبه های براق چون حاشیه دور صفحه کلید، گرد و خاک را جذب کرده و اثر انگشت هم برروی آن ها برجای می ماند. دستگاه پانزده ممیز شش اینچی برند فوجیتسو با وجود آنکه از پردازنده سریع آی هفت سری موبایل استفاده می کند. مازاد بر آن که حاوی دیسک سخت حجیم و درایو اپتیکال می باشد.

ولی تقریباً دو ممیز پنج سانتی متر ضخامت و همچنین دو ممیز دویست گرم وزن دارد. بله تمامی این مشخصات برای یک لپ تاپ پانزده ممیز شش اینچی مطلوب به نظر می رسد. آداپتور شارژ این محصول به مقدار قابل ملاحظه ای در مقایسه با بیشتر لپ تاپ های پانزده ممیز شش اینچی رده میانی بازار هم کوچک تر بوده و هم سبک تر است. در نتیجه تمامی این موارد منجر خواهد شد که شما لپ تاپ را بسیار راحت حمل و نقل نمایید‌.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ فوجیتسو core i5 دست دوم

 

  • صفحه نمایشگر لپ تاپ

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو، لپ تاپ یاد شده تجهیز شده به یک صفحه نمایشگر بزرگ پانزده ممیز شش اینچی از گونه LCD LED – BACKLIT با رزولوشن نه چندان بالای ۱۳۶۶ در ۷۶۸ پیکسل می باشد. متأسفانه بیشتر لپ تاپ های این بازه قیمتی حاوی صفحه نمایش معمولی می باشد و از رزولوشن و کیفیت متوسطی نیز بهره مند است. پس لپ تاپ AH 552 نیز از این قاعده به دور نمی باشد.

صفحه نمایشگر لپ تاپ
بهترین صفحه نمایشگر لپ تاپ FUJITSU

تراکم اندک پیکسل ها در کناره ی پنل از گونه تی‌اِن منجر گردیده است تا پیکسل ها حتی یا چشم غیر مسلح نیز قابل تشخیص باشند. از سویی به علّت عدم بهره گیری از پنل آی‌پی اِس زاویه دید این صفحه نمایش به ویژه در زاویه ی عمودی محدود و مشخص می باشد. اگر که شما با زاویه به صفحه نمایشگر نگاهی اندازید متوجه افت کیفیت، کاهش مقدار کنتراست و به هم ریختگی رنگ ها خواهید گردید. البته که در زاویه ای استاندارد و هنگامی که از حالت رو به رو در حال کار با دستگاه خود می باشید، تمامی جهات مرتب و منظم به نظر خواهد رسید.

مشکل در صفحه نمایشگر این لپ تاپ به چشم می خورد. دقّت عمل پایین آن در به نمایش رساندن رنگ مشکی خلاصه می شود‌. رنگ مشکی در این لپ تاپ به رنگ خاکستری تیره به چشم می خورد. البته که در برخی از شرایط هم در رنگ سرمه ای تیره به چشم می آید. البته که از مقدار عمق کمی هم بهره مند است. صفحه نمایشگر این نمونه از آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو از گونه مات است و به همین علّت در محیط های پرنور می توان از آن بهره گرفت. بنابراین انعکاس منابع نوری در صفحه نمایشگر آزار دهنده به نظر نخواهد رسید.

  • اسپیکر به همراه میکروفون و وب کم

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو، در ناحیه ی بالای صفحه کلید یک عدد نوار برای خروجی اسپیکر ها است. که در دل آن یک جفت بلندگوی استریو به چشم می خورد. این اسپیکر ها از تکنولوژی دی‌تی‌ا‍ِس حمایت می نماید‌. هنگامی که مقدار حجم صدای خروجی تا به حد و حدود هفتاد الی هشتاد درصد تنظیم می گردد.

بیشتر بخوانید
قیمت لپ تاپ دست دوم فوجیتسو

صدای تقریباً نرم و صاف و شفافی را ارائه می دارند‌‌. با این وجود مقدار حجم صدا در راستای گوش دادن به موسیقی و دیدن فیلم، قابل قبول است. ولی به هنگامی که حجم صدا برروی حداکثر تنظیم می گردد، اندکی کیفیت صدا کم خواهد شد. در مجموع صدای خارج شده از اسپیکرها مناسب است. بنابراین شما می توانید از آن در زمینه هایی گوناگون بهره گیرید.

اسپیکر به همراه میکروفون و وب کم
مشخصات اسپیکر -میکروفون – وب کم

این محصول از بینابین آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو حاوی هدفون داخلی و یک عدد وب کم است. البته که از مقدار کیفیت متوسطی هم برخوردار است و از آن ها می توان در راستای مکالمه تصویری استفاده نمود.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با یکی از آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو آشنا سازیم.ولی ما تنها یک نمونه را برای شما معرفی نمودیم. بهتر است بگوییم که شما می توانید در صورت نیاز به خرید لپ تاپ با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما می توانیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما باشیم. آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ فوجیتسو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *