لپ تاپ asus بهتر است یا acer

لپ تاپ asus بهتر است یا acer 

لپ تاپ asus بهتر است یا acer 

برای بسیاری از کاربرانی که الان در مرحله انتخاب برند و خرید لپ تاپ استوک هستند، این سوال مطرح می شود که لپ تاپ asus بهتر است یا acer ؟ در پاسخ به این سوال باید راجع به برند های لپ تاپ ایسوس و ایسر بیشتر بدانیم.

به منظور جواب به این سوال که آیا لپ تاپ asus بهتر است یا acer؟ در ابتدا باید بدانید که این دو برند هر دو از نام های مطرح در صنعت تولید لپ تاپ در سطح دنیا هستند و محصولات هر دو از نظر سخت افزاری و قیمتی بسیار به هم شبیه هستند.

البته لپ تاپ های ایسوس در مقایسه با لپ تاپ های ایسر قیمت های بالاتری دارند. در حالی که محصولات ایسوس نه تنها کیفیت بالاتری دارند بلکه از نظر زیبایی ظاهری نیز بهتر هستند. بنابراین تنها برتری که لپ تاپ های ایسر نسبت به لپ تاپ های ایسوس دارند قیمت مناسب تر و پشتیبانی از مشتریان بهتر آن است.

لپ تاپ های ایسر از نظر میزان خلاقیت و نوآوری در سطح پایین‌ تری از ایسوس قرار دارند اما محصولات ایسر قابل اعتماد تر است. به طور کلی می‌ توان گفت که شرکت ایسوس به شکل هوشمندانه ‌ای تعادل خوبی میان محصولات خود برقرار کرده است در حالی که ایسر بیشتر روی موضوع جذب اعتماد مردمی تمرکز بیشتری داشته است.

ایسر یک شرکت سخت افزاری و الکترونیکی است که در کشور تایوان محصولات خود را تولید می کند. این شرکت محصولات زیادی در زمینه تکنولوژی ساخته و تمرکز خاصی هم بر روی تولید لپ‌ تاپ ‌ها و کامپیوتر های ارزان قیمت دارد. در حالی که شرکت ایسوس نیز در کشور تایوان مستقر است و تا کنون توانسته است لپ ‌تاپ ‌های رده بالا، کامپیوتر های شخصی، پردازنده های گرافیکی، روتر، هدفون، گوشی و سایر محصولات دیگری را به بازار ارائه دهد.

لپ تاپ asus بهتر است یا acer 

از کجا بدانیم لپ تاپ asus بهتر است یا  acer

در ادامه پاسخ به این سوال که لپ تاپ asus بهتر است یا acer باید بدانید که کمپانی ایسوس لپ‌ تاپ‌ های مختلفی برای زمینه های کاری متفاوت به بازار ارائه کرده است. محصولات تخصصی مانند لپ‌ تاپ ‌های مخصوص بازی، لپ ‌تاپ‌ های مخصوص طراحان و لپ ‌تاپ ‌هایی برای کارهای روزانه تولید کرده است که همگی از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

در حالی که کمپانی ایسر همیشه قیمت های مناسب‌ تری روی محصولات خود می گذارد و استراتژی جالبی هم در زمینه قیمت دارد. طوری که با خرید لپ ‌تاپ‌ های ایسر احساس بیش از اندازه هزینه کردن به خریدار دست نمی دهد.

بیشتر بخوانید
نحوه اتصال لپ تاپ ایسوس به تلویزیون

همچنین در خصوص پاسخ به سوال لپ تاپ asus بهتر است یا acer ؟ باید بدانید که ایسر محصولات گوناگون و متنوعی را به بازار وارد کرده است. ماننده کروم ‌بوک و نوت‌ بوک و لپ ‌تاپ‌ های مخصوص بازی و حتی لپ‌ تاپ ‌های شخصی و حرفه‌ای. همین موضوع باعث شده که مشتریان حق انتخاب بالایی در میان مدل های ایسر داشته باشنذ.

ثانیاً کمپانی ایسر هیچ وقت در استفاده از تکنولوژی ‌های جدید کاربران خود را نا امید نکرده است و همیشه از تکنولوژی ‌های باکیفیتی روی لپ تاپ های خود استفاده می‌کند. حتی با وجودی که شرکت ایسر از متریال‌ بسیار باکیفیتی در ساخت لپ ‌تاپ‌ های خود استفاده می‌ کند، باز هم محصولات آن دارای وزن سبکی هستند و این یکی از امتیازات ویژه لپ تاپ های  ایسر است.

علاوه بر آن ایسر از جمله شرکت ‌هایی است که به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته پشتیبانی از لپ تاپ های خود را بر عهده می ‌گیرد. در حالی که طراحی اکثر محصولات ایسر جذاب نیست، ولی دارای دوام خوبی هستند. البته برخی از محصولات ارزان قیمت شرکت ایسر کیفیت خیلی بالایی ندارند.

از نظر کیفیت ساخت و دوام لپ تاپ asus بهتر است یا acer 

قابل اعتماد بودن یکی از دلایل اصلی برای پر فروش بودن یک برند به شمار می ‌آید. این مطلب بیش از هر کالای دیگری در مورد لپ‌ تاپ‌ ها نیز صدق می کند. چرا که امروزه لپ تاپ جزء کالا های اساسی مورد نیاز افراد شده است. کاربران به لپ ‌تاپی احتیاج دارند که بتوانند چندین سال با آن به راحتی و بدون مشکل کار کنند. البته همان طور که می دانید این مطلب به سخت افزار به کار رفته درون لپ‌ تاپ نیز بستگی دارد.

در جواب به این سوال که از نظر قابلیت اعتماد به کالا، لپ تاپ asus بهتر است یا acer باید بگوییم به دلیل آن که هر دو برند از یک مدل سخت افزار و تنظیمات سخت افزاری در تولید لپ تاپ های خود استفاده می‌کنند، هر دو شرکت با هم یکسان هستند. به این مفهوم که هم لپ تاپ های ایسر و هم لپ تاپ های ایسوس محصولات قابل اعتمادی در بازار های جهانی هستند.

حالا باید به این مطلب پاسخ دهیم که از نظر کیفیت ساخت و دوام، لپتاپ asus بهتر است یا acer؟ هنگامی که صحبت از کیفیت ساخت و دوام می‌ شود، به نظر می‌رسد لپ تاپ های ایسوس اندکی عملکرد بهتری نسبت به محصولات ایسر داشته باشند. از سویی دیگر کمپانی ایسر توانسته لپ‌ تاپ های سرسخت و مقاومی تولید کند که کیفیت ساخت و دوام بالایی دارند. بنابراین در این بخش می‌توانیم بگوییم که با اختلاف کم شرکت ایسر از لحاظ کیفیت ساخت و دوام محصول بالاتر است. در نتیجه اگر از جمله کاربرانی هستید که همیشه لپ ‌تاپ خود را به همراه خود جابجا می کنید، خرید لپ ‌تاپ ایسر پیشنهاد بهتری است.

بیشتر بخوانید
بهترین مدل لپ تاپ ایسوس
از نظر کیفیت ساخت و دوام لپ تاپ asus بهتر است یا acer 
تفاوت ساختار لپ تاپ ASUS و لپ تاپ ACER

از نظر خدمات پس از فروش و قطعات تشکیل دهنده، لپ تاپ asus بهتر است یا  acer

شاید برای شما نیز سوال باشد که از لحاظ کیفیت قطعات تشکیل دهنده، لپتاپ asus بهتر است یا acer؟ در این بخش باید بگوییم که ایسوس کمی بهتر از ایسر عمل کرده و از قطعات بهتری در ساخت محصولات خود استفاده کرده است. به عنوان مثال استفاده به عنوان مثال در لپ تاپ های ایسوس از پردازنده و رم خوب استفاده می شود.

می ‌توان محصولات زیادی از ایسر را دید که با پردازندهDual-Core  یا دو هسته ای در بازار وجود دارند. در حالی که اغلب لپ ‌تاپ ‌های ایسوس در همان بازه قیمتی با پردازنده های چهار هسته‌ای وجود دارند. با وجودی که استفاده از پردازنده‌ های دو هسته‌ای هزینه کمتری به همراه دارند، توان پردازشی کمی دارند و از اجرای بسیاری از برنامه ها بر نمی‌آیند. بنابراین در این قسمت می‌توان گفت که که ایسوس برنده است. زیرا بیشتر لپ ‌تاپ ‌های ایسر با قیمت پایینی تولید می ‌شوند.

حالا باید ببینیم که از نظر خدمات پس از فروش، آیا لپ تاپ asus بهتر است یا acer ؟ البته  دو شرکت ایسوس و ایسر شرایط استاندارد را برای خدمات پس از فروش قرار داده اند. خدمات پس از فروش شرکت ایسوس بین ۶ تا ۱۲ ماه است ، حال اینکه ایسر هم بین ۱ تا ۲ سال محصولات خود را گارانتی می‌کند.

با این حال به نظر می‌ رسد که شرایط استفاده از وارانتی محصولات ایسر راحت ‌تر است و کاربران راحت ‌تر می‌ توانند از این شرایط استفاده کنند. در حالی که شرایط استفاده از وارانتی محصولات ایسوس کمی پیچیده است و قبل از خرید محصولات ایسوس حتما باید از فروشنده درباره این مطلب پرس و جو کنید. البته که این موضوع در ایران مصداق پیدا نمی کند. زیرا  شرایط گارانتی را شرکت نمایندگی داخلی تعیین می کند.

لپ تاپ asus بهتر است یا acer

از نظر طراحی و قیمتی لپ تاپ asus بهتر است یا acer 

در این قسمت می خواهیم ببینیم از نظر عملکردی، لپ تاپ asus بهتر است یا acer؟ همان طور که می دانید موضوع دیگری که باعث تشویق افراد به خرید یک لپ ‌تاپ می شود، طراحی آن محصول است. در حالی که هر دو برند لپ‌ تاپ ‌های طرح داری وارد بازار می‌کنند. لپ‌ تاپ ‌های ایسوس در این بخش برتر هستند.

بیشتر بخوانید
تعمیر مادربرد لپتاپ ایسوس

در حالی که تعداد لپ ‌تاپ ‌های طرح دار  ایسر زیاد نیست و اغلب محصولات ایسر خیلی کسل کننده به نظر می ‌رسند. اما از بین محصولات زیبایی که ایسر روانه بازار کرده می‌ توان به کروم ‌بوک ۱۳ اشاره نمود. از سویی دیگر ایسوس همیشه لپ ‌تاپ ‌های زیبا و شیکی را به بازار ارائه می دهد. حتی اگر این زیبایی تنها شامل چند خط و رنگ‌ جذاب و توجه به یکسری جزئیات کوچک باشد.

در حالت کلی عملکرد این دو شرکت مشابه است، اما با بررسی المان ‌های مختلف متوجه می ‌شوید که ایسوس عملکرد بهتری دارد. در مورد مقایسه قیمتی این دو برند باید بگوییم که کمپانی ایسر شهرت خود را بیشتر مدیون عرضه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب است. یعنی لپ تاپ های ایسر در مقایسه با لپ تاپ های ایسوس از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

سخن آخر در مورد این که لپ تاپ asus بهتر است یا acer

برای پاسخ به این سوال که آیا لپ تاپ asus بهتر است یا acer ؟ باید ببینیم که این دو برند را از چه لحاظی با یکدیگر مقایسه می کنیم؟ زیرا از لحاظ قابلیت اعتماد به محصول هم برند ایسر و هم برند ایسوس لپ تاپ های قابل اعتمادی را روانه بازار های جهانی کرده اند. از لحاظ کیفیت ساخت و دوام باید بگوییم که با اختلاف کم شرکت ایسر از ایسوس بالاتر است. بنابراین اگر از جمله کاربرانی هستید که همیشه لپ ‌تاپ خود را به همراه خود جابجا می کنید. خرید لپ ‌تاپ ایسر را به شما پیشنهاد می کنیم.

از لحاظ کیفیت قطعات تشکیل دهنده. باید بگوییم که ایسوس کمی بهتر از ایسر عمل کرده و از قطعات بهتری در تولیدات خود استفاده کرده است. به عنوان مثال در لپ تاپ های ایسوس از پردازنده و رم خوب استفاده میشود. از لحاظ ظاهری نیز ایسوس همیشه لپ ‌تاپ ‌های زیبا و شیکی را به بازار ارائه می دهد. در حالی که کمپانی ایسر شهرت خود را بیشتر مدیون عرضه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب است. پس از لحاظ قیمتی نیز لپ تاپ های ایسر در مقایسه با لپ تاپ های ایسوس از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *