لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

✓ لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

واژه استوک اغلب برای محصولاتی مورد استفاده قرار میگیرد که به هر شیوه ای برای مدّت زمانی کوتاه مورد استفاده واقع شده باشند وحال به فروش گذاشته شده اند. حال بهتر است خاطر نشان شویم که این استفاده در کالاهای گوناگون میتواند به شکل های متنوعی باشد.

در حوزه ی انواع لپ تاپ ها و محصولات کامپیوتری یا کیس به این معنا است که به عنوان نمونه؛ لپ تاپ استوک، یک لپ تاپ کارکرده شرکتی و یا نمایشگاهی مرجوعی و یا اجاره ای میباشد. از آن سوی که برند ایسوس یک برند شناخته شده و مشهوری است و طرفداران بسیاری را به سمت و سوی خود رهسپار نموده، ما این مطلب از خود را مایل هستیم به موضوع لپ تاپ قسطی استوک ایسوس اختصاص بدهیم. لطفاً در ادامه ی این متن همراه‌مان باشید.

لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

 لپ تاپ استوک ایسوس

در بطن کشورهای اروپایی و آمریکایی شرایطی به چَشم میخورد که شرکت های متنوع را به نوسازی تجهیزات خود ترغیب مینماید. اغلب هر سه سال یک بار این عملیات را در پیش میگیرند. کمپانی های سازنده پس از گذر سه سال خدمات پس از فروش خود را متوقف نموده و ما به ازای مابه‌التفاوت قیمت، محصولات نوینی را جایگزین محصولات پیشین مینمایند.

از سویی دیگر شرکت هایی به چَشم میخورند که محصولات را به کاربران خود اجاره میدهند. پس دانشجویان به جای آن که برای خود لپ تاپ بخرند، لپ تاپ مورد نیاز خود را همانند برند ایسوس، از شرکت مدّنظر اجاره مینمایند. این کالاها هم هستند که بعد از گذر سه سال وارد بازار استوک خواهند شد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک ایسوس گارانتی دار

در بطن فروشگاه های زنجیره ای کشورهای اروپایی و آمریکایی مشتریان و خریداران میتوانند کالا و محصولات تهیه شده را یک ماه بدون وجود هیچ گونه علّتی مرجوع نموده و کلّیه مبلغ پرداخت شده را باز پس گیرند. این محصول ها نیز به دلیل بیرون آمدن از حالت آکبند خود، مستقیماً به سمت و سوی انبارها رهسپار میشوند. حال این لپ تاپ های برجای مانده از برند ایسوس چه خواهد شد؟ تمامی این ها زمینه ساز ارائه لپ تاپ قسطی استوک ایسوس از جانب فروشگاه ما با نام ویرا کامپیوتر است!

 چرا لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

جواب این پرسش شما بسیار ساده است! برای نمونه چنانچه که قرار باشد یک لپ تاپ با پردازنده i7 به همراه رم ۱۶ و همچنین هارد دیسک ۵۰۰ با گرافیک اینتل ده میلیون تومان قیمت داشته باشد، تهیه کنید. شما تنها با صرف شش میلیون تمام میتوانید چنین لپ تاپ استوکی را برای خود تهیه بنمایید.

البته که این مثال ذکر شده در ارتباط با تمامی لپ تاپ ها و لوازم یا تجهیزات کامپیوتری صدق مینماید. شاید علل دیگری را هم میتوان در راستای خرید لپ تاپ قسطی استوک ایسوس برآورد نمود، آن هم تهیه لپ تاپ میباشد. از انواع گوناگون لپ تاپ های نظامی، ضد آب، سبک، دانشجویی، نازک، صنعتی و اداری گرفته است تا به لپ تاپ قسطی استوک ایسوس و شرایطی.

لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

 گرید بندی لپ تاپ

محصولات استوک بر مبنای صحت و سلامت فیزیکی به چندین رده قسم‌بندی میشوند؛ گرید ++A, +A, A.

 گرید ++A

لپ تاپ استوک با گرید ++A به شدّت تمیز بوده و هیچ نوع خط و خشی بر روی آن وجود ندارد. البته از این گرید با نام Openbox  هم یاد میشود. این دسته از لپ تاپ های ایسوس لپ تاپ هایی هستند که پشت ویترین های مغازه و فروشگاه ها جهت ارائه و نمایش محصولات مورد بهره گیری واقع گردیده اند.

بیشتر بخوانید
آموزش بوت لپ تاپ ایسوس برای نصب ویندوز

 گرید +A

لپ تاپ های این گرید ایسوس هم تمیز میباشند و هیچ نوع خط و خشی هم ندارند. در اصطلاح عامیانه سایه هم ندارند. سایه به لکه ها و تغییر رنگ برروی قسمت موس پد و اطراف آن اطلاق میشود.‌ این لپ تاپ ها به واسطه ی کاربران مورد استفاده قرار گرفته و اغلب بسیار تمیز و خوب نگهداری شده اند.

 گرید A

لپ تاپ این دسته کمی برروی خود خط و خش دارند. و اندکی سایه بروی آن ها به چَشم میخورد. حال بهتر است خاطر نشان شویم که این قبیل از لپ تاپ قسطی استوک ایسوس به دلیل برخورداری از قیمت مناسب خط و خش های خود را پوشش داده و اصلاً مورد توجه قرار نمی گیرد.

حال بهتر است در میانه های متن خود این را به شما بگوییم که؛ در صورت نیاز به خرید لپ تاپ قسطی استوک ایسوس شما عزیزان میتوانید با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید و از شرایط خرید مطلع گردید.

برخی از نکات به جهت خرید لپ تاپ استوک ایسوس

بهتر است پیش از خرید لپ تاپ قسطی استوک ایسوس، حسابی حواس خود را جمع نمایید و لپ تاپ را به لحاظ ظاهری و فنی مورد وارسی بسیار دقیق قرار بدهید. البته که وارسی فنی دستگاه کار هر فردی نمیباشد. ولی شما میتوانید از نظر یک کارشناس متخصص در این حیطه بهره بگیرید و لپ تاپی بدون هیچ گونه عیب و نقص برای خود تهیه نمایید.

لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

 رنگ صفحه نمایشگر

تغییر رنگ قسمت های مختلف دستگاه بنابر هر علّتی که باشد نقص دستگاه محسوب میشود و نباید بدان بی اعتنا بود. تغییر رنگ در قسمت بدنه لپ تاپ، دکمه های لپ تاپ و حتی صفحه نمایشگر، تمامی این ها نشان از عمر بسیار بالای لپ تاپ است. شاید هم از جانب کاربر به درستی مورد استفاده قرار نگرفته باشد.

بیشتر بخوانید
مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس

نهایتاً بهتر است چنین دستگاهی را به منظور خرید انتخاب ننمایید. وجود نقطه های کوچک و بزرگ در صفحه نمایشگر لپ تاپ میتواند برای ما ناخوشایند به نظر رسد. شما میتوانید با برنامه DFX در چندین رنگ گوناگون از وجود عیب و نقص در صفحه لپ تاپ مطلع گردید. حال آن که شما ملزم میباشید قسمت های دیگر لپ تاپ قسطی استوک ایسوس را هم به هنگام خرید بررسی بنمایید که ما تنها به صفحه نمایشگر اشاره نمودیم.

 و در پایان

دوستان عزیز امیدواریم که شما با لپ تاپ استوک و مزیت های خرید آن آشنا در این مقاله شدید. گاهاً که برخی از افراد حتی توان خرید لپ تاپ استوک را به صورت نقد ندارند. بهتر است نگران نباشید، چرا که ما در ویرا کامپیوتر برای شما شرایطی را به جهت خرید لپ تاپ قسطی استوک ایسوس در نظر گرفتیم. تنها کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *