بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق

بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک مناسب مهندسی برق

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، یک مهندس عالی و فوق‌ العاده برای کسب موفقیت در مسیر پرفراز و نشیب خود به دو عامل نیازمند خواهد بود. عامل ابتدایی داشتن دانش فنی مورد نیاز و دوّمی ابزار توانمند است. یکی از این ابزارها به طور حتم که لپ تاپ خواهد بود.

با استناد به گرایش های مختلف رشته مهندسی اتخاذهای بسیاری در این مسیر و رو به روی این افراد وجود خواهد داشت. لپ تاپ های THINK PAD کمپانی لنوو، مدل ZBOOK کمپانی اچ پی، البته نمونه های PRECISION کمپانی دل قسمی از دوست داشتنی ترین و با کیفیت ترین و بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق می باشند.‌

شاخصه ی اصلی انتخاب لپ تاپ مهندسی می تواند کیفیت ساخت بالا باشد. البته که لازم است لپ تاپ علاوه بر کیفیت حاوی سخت افزاری توانمند و مدرن باشد. کیفیت ساخت بالا و همچنین سخت افزاری توانمند منجر می شود تا کاربر تا سالیان طولانی و بدون وجود هیچ گونه نگرانی بتواند از لپ تاپ بهره گیرد. حال بهتر است با همدیگر در ارتباط با بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق سخن بگوییم و نمونه هایی از آن را به شما معرفی کنیم. لطفاً با ما تا به پایان این مطلب از ویرا کامپیوتر همراه باشید.

نیاز یک مهندس برق به لپ تاپ مهندسی!

شاخه علوم مهندسی به همان شکل که بیان نمودیم، دارای گرایش های متنوعی است. برخی از رشته ها با یکدیگر همپوشانی دارند. ولی در مجموع هریک از رشته ها نیازمند تخصص خاصی خواهد بود. در طی روزها تحصیل با استناد به برنامه های آموزشی نیاز می باشد از نرم افزارهایی بهره گیری شود. علاوه بر این ها راه یابی به بازار کار و دانش کافی و مناسبی از این نرم افزارها را می خواهد. لذا در راستای یادگیری و کسب درآمد میبایست از وسیله های مناسبی بهره گرفت. ما می توانیم بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق را یکی از آن ها معرفی نماییم.

"<yoastmark

مشخصات یک لپ تاپ مناسب برای مهندسی برق

بهتر است در ابتدا و پیش از معرفی چند نمونه از بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، شما را با مشخصات این محصول آشنا سازیم. لپ تاپی که می‌باید برای مهندسی برق اتخاذ گردد علاوه بر سخت افزاری توانمند نیازمند دیگر امکانات هم خواهد بود.

  • نمایشگر لپ تاپ

صفحه نمایشگر لپ تاپ مورد بهره گیری برای کارهای مهندسی برق می‌باید کیفیت تصویر خوبی را برای شما با خود به همراه آورد. در زمان شبیه سازی و طراحی میبایست صفحه نمایش به قدر کافی  بزرگ باشد تا بتوان تمامی طرح ها را با ظرافت خاصی بررسی نمود.

  • بدنه دستگاه

اغلب لازم است جهت ارائه ها از لپ تاپ شخصی خود بهره گرفت. به همین دلیل لازم است که لپ تاپ انتخاب شده از جانب شما دارای بدنه ای محکم و بادوام باشد.

  • قابلیت جا به جایی

از آن سوی که امکان دارد گاهاً لپ تاپ را با خود به این طرف و آن طرف جا به جا کنید، نیاز می باشد که وزن و ابعاد دستگاه به حالتی باشد که جا به جایی آن نیز چندان برای شما کار سختی به نظر نرسد.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان

حداقل سیستم لازم برای تهیه لپ تاپ استوک مناسب مهندسی برق

بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، حال بهتر است به سمت و سوی سخت افزار لپ تاپ برویم. مهندسی برق در واقع یک مهندسی پردازشی محسوب می شود. به این حالت که می‌باید سیستم مورد نیاز برای کارهای مهندسی برق توانایی و قدرت پردازش های سنگین را در خود داشته باشد.

  • پردازنده مرکزی و یا سی پی یو

پردازنده اینتل نسل چهار به بالاتر و لااقل فرکانس کاری دو گیگاهرتز پردازنده AMD سری RYZEN نسل سه به بالاتر البته با فرکانس دو گیگاهرتز.

  • مقدار هارد دیسک و رم لپ تاپ

لااقل هشت گیگابایت بابت رم و هارد دیسک اِس‌اِس‌دی با گنجایش دویست و پنجاه و شش بایت و یا بیشتر از این مقدار.

  • صفحه نمایشگر

لااقل چهارده اینچ با مقدار کیفیت تصویر فول اِچ دی.‌

حال بهتر است به چند نمونه از بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق اشاره ای داشته باشیم. شاید این گونه شما بتوانید هرچه بهتر و راحت تر در راستای خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید.

» لپ تاپ لنوو مدل THINKPAD W540

بهتر است به شما بگوییم یک بهترین لپ تاپ استوک مناسب مهندسی برق لپ تاپی می باشد که در عین برخورداری از قابلیت های متنوع، از وزن کمی هم برخوردار باشد. لپ تاپ نام برده شده در این قسمت از متن دارای پردازنده کور آی هفت نسل چهارم از اینتل و با قابلیت سه گیگاهرتز است. علاوه بر برخورداری از رم سه گیگابایتی خصوصیت خوب دیگری که در این محصول جای می گیرد بهره‌ مندی از صفحه نمایش ۱۶۲۰×۲۸۸۰ است که صفحه نمایش مناسبی به شمار می رود.

با وجود تمامی این امکانات وزن حدود دو ممیز نیم کیلوگرم و ضخامت بیست و پنج ممیز چهار میلیمتر منجر گردیده است که این محصول یاد شده، بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق باشد که همیشه در محل کار خود دستگاه را مورد استفاده قرار می دهند. پس محصول یاد شده به همراه وزن مطلوب یک لپ تاپ خوب برای به اجراء رساندن فعالیت های گرافیکی سنگین هم خواهد بود. زیرا پردازنده گرافیکی NIVIDA QUADRO k2100 در این محصول به کار رفته است.

لپ تاپ مهندسی
لپ تاپ مهندسی

» لپ تاپ اچ پی مدل ZBOOK 15

بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، محصولات منحصر به فردی که به واسطه ی کمپانی اچ پی برای مهندسین عزیز طراحی و تولید گردیده است و نام لپ تاپ کار به خود گرفته است و از قابلیت حمل بسیار راحتی برخوردار است! تصور کنید! این ها در کنار هم دیگر چه می شود؟ این شرکت دو نمونه لپ تاپ را در این راستا به سمت و سوی بازار روانه کرده است.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی

نام این دو محصول در ZBOOK 17 , ZBOOK 15 جای می گیرد. تفاوت دو مدل نام برده شده در صفحه نمایش آن ها خلاصه می شود مدل ZBOOK 15 به همان شکل که از اعداد کناره ی آن روشن است حاوی یک صفحه نمایش پانزده اینچی می باشد و مدل ZBOOK 17 یک صفحه نمایش هفده اینچی به خود دیده است.

حال این شما هستید که می‌باید بهترین قیمت لپ تاپ استوک اچ پی مناسب مهندسی برق را انتخاب کنید. در ارتباط با قابلیت هم، در این حد و حدود کفایت می کند که بدانید این دو مدل یاد شده تفاوت بسیاری با مدل های قبلی ندارد. تفاوت این دو مدل در وزن آن ها خلاصه می شود چرا که وزن مدل ZBOOK 15 از لپ تاپ لنوو سنگین تر می باشد. تفاوت دیگر هم در صفحه نمایش به چشم می خورد چرا که رزولوشن صفحه نمایش این مدل پایین تر می باشد. با این حال مجهز به فناوری DREAM COLOR شرکت اچ پی است.

» لپ تاپ HD Pavilion 15 T-BC009

بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، این دست از لپ تاپ ها با پردازنده کور آی هفت از گونه HQ 6700 حاوی حافظه موقت شانزده گیگابایتی است که خصوصیات دیگری به عنوان حافظه یک ترابایتی و همچنین صد و سی و هشت گیگابایت اِس‌اِس‌دی دارد‌. کیفیت صفحه نمایش تمام اِچ دی بوده و کارت گرافیک مجزا از گونه GTX 960 تنها چند نمونه از قابلیت های این دستگاه محسوب می شود.

با استناد به کرک برنامه ها درون کشور بدون تأدیه هزینه، این مدل خصوصیت دیگری با نام اورجینال بودن ویندوز ده مایکروسافت را هم شامل می شود. به همین دلیل است که شما هیچ گونه نیازی به اجرای هیچ کدام از مراحل کرک را نخواهید داشت. البته که شما می توانید با این قابلیت به گونه ای رایگان از تمامی امکانات ویندوز ده بهره گیرید. ولی این تمامی قابلیت های این لپ تاپ محسوب نمی شود.

تنها کافی است به حافظه شانزده گیگابایتی این محصول توجه داشته باشید تا برای قابلیت های دیگر خود را آماده کنید. زیرا این دستگاه یک پردازنده توانمند از گونه HQ هم دارد. به همان شکل که بیان گردید حافظه صد و بیست و هشت گیگابایتی از گونه اِس‌اِس‌دی در این دستگاه به چشم می خورد که منجر به سرعت بینهایت و توان بسیار در به انجام رساندن کلّیه‌ ی امور خواهد شد. علاوه بر این ها وجود کارت گرافیک مجزا در این لپ تاپ منجر گردیده است تا شما به آسانی و با کیفیت بسیار تمامی بازی های اخیر را به راحتی انجام بدهید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ارزان برای دفتر کار

صفحه نمایش لپ تاپ

برخورداری از صفحه نمایش مات تمام اِچ دی، پایانی ترین قابلیتی خواهد بود که ما به شما خواهیم گفت. در پایان بهتر است نسبت به معایب این لپ تاپ نگاهی داشته باشیم. تا به اکنون تمامی قابلیت های موجود در این نمونه، مطلوب بوده است ولی چنانچه که ظاهر و طراحی نامطلوب این لپ تاپ را در نظر بی‌انگارید و اگر که شما سخت پسند و حساس به شکل و شمایل دستگاه نمی باشید این لپ تاپ همچنان می تواند بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق برای شما باشد.

» لپ تاپ ایسوس مدل K556UQ

بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق، این محصول با استناد به قیمت مناسب، جزئی از لپ تاپ های برتر به شمار نمی رود. زیرا به دلیل قیمت پایین این کالا بهره گیری بسیار این شرکت از پلاستیک است. ولی این لپ تاپ از سری کا می باشد حاوی قدرت بسیار مطلوبی است، البته اگر که شما سیاست صرفه جویی اقتصادی را مایل هستید به خرج دهید.

ولیکن شما با تهیه این محصول نمی توانید ظاهر و حافظه اِس‌اِس‌دی خوبی را در اختیار داشته باشید. این نمونه از محصول با پردازنده کور آی هفت از گونه ۷۵۰۰U حاوی حافظه موقت دوازده گیگابایتی و همچنین حافظه ذخیره سازی یک ترابایتی است. کیفیت صفحه نمایشگر تمام اِچ دی نیز می باشد. در نهایت، تحت عنوان آخرین خصوصیات می توان به کارت گرافیک مجزا از گونه GTX 940 نیز اشاره ای داشت.

 لپ تاپ ایسوس مدل K556UQ
لپ تاپ ایسوس مدل K556UQ

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب(راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق) از خود سعی نمودیم شما را با برخی از بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق آشنا سازیم. البته که به برخی از محصولات موجود در این زمینه هم اشاره نمودیم.

اگر که شما مایل هستید یک لپ تاپ با قیمتی اقتصادی برای خود تهیه بنمایید. ما تهیه لپ تاپ استوک را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که قطعاً با خرید لپ تاپ استوک می توانید تنها یک سوّم هزینه ای که قرار بود صرف کنید، در این مسیر بپردازید. بهتر است در پایان خاطر نشان شویم که شما عزیزان می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این حیطه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *