مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی! این روزها تهیه لپ تاپ از جمله مشغله های ذهنی مشترک و بزرگ عموم مردم می باشد که حسابی افراد را گیج و سردرگم کرده است. چرا که عالم و جهان فناوری آن چنان در حال پیشروی و توسعه است و آیتم های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد که اشخاص را در یک انتخاب بسیار و بسیار ساده فلج می نماید. نهایتاً این مسئله اندکی پیچیده تر از حالت و شرایط عادی به نظر می آید. در راستای حل مشکل به وجود آمده، شاید که بهترین گزینه مقایسه کردن باشد. ولی لازم است پیش از تمامی این مسائل و موضوعات هدف خود را از تهیه لپ تاپ معین بنمایید.

سپس به سمت و سوی مقایسه و وارسی امکانات آن ها رهسپار بشوید. ما در امتداد این مطلب از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر مایل هستیم دو برند معروف و مشهور ایسوس و اچ پی را با همدیگر مقایسه کنیم. شاید که شما بتوانید با مطالعه این مطلب از ما راحت تر و صریح تر به جهت تهیه لپ تاپ استوک اقدام نموده و تصمیم گیری نمایید. با موضوع مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی با ما همراه شوید.

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی

مقایسه لپ تاپ ایسوس و اچ پی با همدیگر

مبحث برند که به میانه ها می آید، اچ پی یک برند قدیمی و البته پیش گام آمریکایی است که فعالیت خویش را با تولید و عرضه قطعات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر شروع نموده است. تا بدان جایی که هم اکنون سهم عظیمی از بازار را اذعان خود نموده است. لپ تاپ ها و محصولات رده بالای سری ENVY, Spectre نشانگر توان این برند در ساخت و تولید لپ تاپ های مرغوب و با کیفیت خواهد بود.

در مقابل این موضوع برند ایسوس یک برند محبوب و دوست داشتنی تایوانی است و موقعیت به خصوصی را در بازار رقابت لپ تاپ ها به خود اختصاص دارد. سری لپ تاپ های X, ZENBOOK جزئی از نمونه های توانمند ایسوس محسوب می شود.

البته که این شرکت در تولید محصولات خویش از مرغوب ترین و همچنین با کیفیت ترین مواد و ترکیبات بهره می گیرد و تمرکز پایه و اصلی خویش را برروی تولید محصولات با کیفیت و ارزان قیمت می گذارد. از این جهت هر دو برند یاد شده در واقع مشهور بوده و شناخته شده هستند. حال انتخاب شما در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی، از نظر برند کدام یک از این دو خواهد بود؟

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی

لپ تاپ های برند ایسوس به وجود چه خصوصیاتی شهرت پیدا کرده اند

  • طراحی شکیل و جذاب.
  • محصولی مقرون به صرفه.
  • برخورداری از قابلیت بازی.
  • نوآوری و شکوفایی و تکنولوژی.

لپ تاپ های برند اچ پی به وجود چه خصوصیاتی شهرت پیدا کرده اند

  • کیفیت ساخت فوق العاده‌.
  • عمر باتری منحصر به فرد.
  • دوام و ماندگاری بسیار مطلوب.

مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی از نظر طراحی ظاهری

در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی به لحاظ طراحی ظاهری بهتر است بگوییم که این دو بسیار نزدیک به همدیگر هستند. از نظر ما هر دو برند از منظر طراحی ظاهری امتیاز خوبی را به خود اختصاص می دهند. لپ تاپ های برند اچ پی دائماً در سطوح پایین، متوسط و البته پیشرفته بهترین نوع طراحی و رنگ بندی را به سمت و سوی بازار روانه می کند. ولو اگر که ما مایل باشیم اندکی دقیق تر و تخصصی تر این موضوع را بررسی بنماییم‌. لپ تاپ های برند ایسوس طراحی مدرن تر و امروزی تری را به خود اختصاص دارد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ایسوس بهتره یا لنوو

اگر که ما بخواهیم با یک مثال و به گونه ای بارز این موضوع را به شما توضیح دهیم. می توانیم به لپ تاپ Chromebook اشاره کنیم. این محصول نام برده شده دارای صفحه نمایش ۱۰۸۰p است و طراحی سبک در عین حال باریکی را به خود اختصاص داده. از سویی به پردازنده توانمند کور آی هفت تجهیز گردیده است. بنابراین در یک جمله ای کوتاه و مختصر به شما چنین می گوییم که این محصول نه تنها طراحی بسیار شیک و جذابی دارد. بلکه قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربر واقع می نماید.

در ارتباط با کیفیت مواد استفاده شده در ساخت لپ تاپ بهتر است خیال شما راحت باشد‌. چرا که در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که هر دو از مواد با کیفیت جهت ساخت دستگاه های خود بهره گرفته اند.

صفحه نمایشگر در کدام یک از این دو برند بهتر به نظر می رسد

ممکن است که این گونه به نظر رسد، در مبحث صفحه نمایشگر اچ پی حرف نخست را می زند. ولی صفحه نمایشگر برند ایسوس نیز چیزی از برند اچ پی کمتر ندارد. صفحه نمایشگر لپ تاپ های برند اچ پی و ایسوس به فناوریِ OLED تجهیز گردیده است. نهایتاً گرافیک بهتر و مرغوب تری را به مرحله‌ ی نمایش می گذارد و رنگ های سیاه با عمق بیشتری به چشمان ما برخورد می کنند. تکنولوژیِ OLED از نور پس زمینه بهره گیری نمی کند. چرا که این قابلیت را دارد، نور مورد نیاز خود را تأمین بنماید.

در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی در ارتباط با ابعاد صفحه نمایشگر بدین صورت بهتر است ذکر نماییم که؛ هر دو برند نام برده شده از ابعاد سیزده اینچی تا به بزرگ ترین یعنی هفده اینچی صفحه نمایشگر لپ تاپ را پشتیبانی می نمایند. صفحه نمایشگر بزرگ در هر دو کمپانی آن ها را به گزینه ای منحصر به فرد در راستای کارهای بصری همانند بازی و دیدن عکس و یا فیلم مبدل می سازند.

طول عمر در لپ تاپ برند ایسوس بهتر است و یا اچ پی

زمانی که سخن از دوام به میانه ها می آید، برند اچ پی در ذهن ها نقش می بندد. چرا که دوام و ماندگاری لپ تاپ های برند اچ پی برای کاربران و مشتریان این برند به مرحله ی اثبات رسیده است. بدنه ی لپ تاپ های برند اچ پی از متریال های مرغوب و با کیفیت طراحی شده است که مقاومت و پایداری آن را به خوبی ضمانت می کند.

اگر که شما دوستان عزیز مایل هستید به جهت خرید لپ تاپ تنها یک بار هزینه بنمایید، سپس قیمت در الویت انتخاب شما قرار نمی گیرد، اچ پی می تواند گزینه بهتر و مقرون به صرفه تری باشد. از جانبی دیگر در ارتباط با مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی بهتر است به شما بگوییم که؛ برند ایسوس هم از دوام و ساختار مستحکمی برخوردار است. ولی در این میانه ها بحث قیمت به میانه ها خواهد داشت. اگر که شما مایل هستید در راستای خرید لپ تاپ هزینه ی کمتری را صرف کنید، ایسوس می تواند انتخاب بهتری باشد.

بیشتر بخوانید
خرید قسطی لپ تاپ دست دوم

کدام یک از این دو برند کارکرد بهتری جهت انجام بازی دارد

هر دوی این برندها خط مجزایی در راستای تولید لپ تاپ های بازی به خود اختصاص دارند. لپ تاپ های بازی برند ایسوس با نام و نشان رُگ مشهور گردیده اند و پرچمدار لپ تاپ های؛ ROG, ZEPHYRUS نام دارد‌. حال توان منحصر به فرد آن بر دوستداران بازی تماماً به مرحله ی اثبات رسیده است. این لپ تاپ نه تنها آن که از قابلیت جا به جایی برخوردار هستند بلکه بدان مقدار توانمند می باشند که در رقابت با سایر لپ تاپ های بازی سربلند و پیروز بیرون می آیند.

نوین ترین مدل ZEPHYRUS G15 است که با قابلیت نرخ تازه سازی صد و شصت و پنج هرتزی، گرافیک روانی را در انجام بازی رقم می زند و بدین اساس لذّت بازی نمودن را چندین برابر بیشتر خواهد نمود. از سویی دیگر در ارتباط با تولید لپ تاپ های مخصوص بازی با نام اچ پی OMEN بهتر است بگوییم که آن نیز نسبت به رُگ سابقه ی طولانی تری به خود اختصاص دارد.

لپ تاپ مخصوص بازی اومن نه تنها آن که گزینه بسیار منحصر به فردی برای انجام بازی است بلکه یک لپ تاپ بسیار مناسب به جهت انجام کارهای روزانه به شمار می رود. به لطف نرخ تازه سازی بسیار بالای صد و شصت و پنج هرتز این لپ تاپ بهترین و مطلوب ترین گزینه در راستای انجام بازی های تیراندازی و همچنین بتل رویال به شمار می رود.

موضوع نوآوری و شکوفایی در کدام یک از این لپ تاپ ها بیشتر می باشد

نوآوری به همراه خلاقیت در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی در برند ایسوس بیشتر و بهتر به چشم می خورد. Screen pad در لپ تاپ های مخصوص بازی ایسوس جانشین موس پد است. این فناوری تعامل و همکاری کاربر با لپ تاپ را بسیار ساده تر و روان تر خواهد نمود. در واقع به گونه ای جامع و کلّی این خصوصیت صفحه لمسی را با یک صفحه نمایشگر لمسی اِل سی دی ترکیب نموده است. نهایتاً کاربر می تواند در زمان کار با دستگاه احساس راحتی بیشتری را پشت سر بگذارد.

این فناوری منحصر به فرد را در ROG ZEPHYRUS می توانید با چشمان خود ببینید. البته نمونه دیگر آن در لپ تاپ های VIVOBOOK به چشم می خورد. خصوصیات خلاقانه و هنری در این دست از محصولات وجود دریچه V شکل در قسمت پشتی دستگاه خواهد بود. که قابلیت خنک کنندگی را به خود اختصاص دارد.

البته که موضوع نوآوری در لپ تاپ های برند اچ پی هم به چشم می خورد و نباید نسبت به این موضوع چشم پوشی کنیم. HP Elite dragonfly g2 محصولی زیبا در کنار تکنولوژی بی بدیل است. برخورداری از صفحه نمایشگر چند لمسی و طراحی زیبا با لبه های گرد و صفحه کلید آرگونومیک این محصول را به از جمله گزینه های خوب مبدل ساخته است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک قسطی اچ پی

کدام یک از برند ایسوس یا اچ پی مناسب دانش آموزان و دانشجویان است

هر دو برند می تواند برای دانشجویان و دانش آموزان کارایی خوبی داشته باشد. ولی لپ تاپ های کروم بوک برای دانش آموختگان مورد مناسب تری می تواند باشد. در واقع این قبیل از لپ تاپ ها وزن بسیار کمی را به خود اختصاص داده اند و راحت تر می توانند جا به جا شوند. پس می توان چنین بیان نمود که این دست از لپ تاپ ها به بیشتر نیازهای دانش آموزان می تواند پاسخ دهد و قیمت بسیار مناسب تری نسبت به دیگر مدل های موجود دارد.

برند ایسوس یا اچ پی مناسب دانش آموزان و دانشجویان است

کدام یک از برند ایسوس و اچ پی مناسب انجام کارهای روزمره است

در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی در راستای انجام کارهای روزمره بهتر است. چنین بگوییم که؛ کیفیت ساخت در هر دو برند یاد شده تضمین شده می باشد. از این جهت شما دوست عزیز می توانید به راحتی برای انجام امورات روزانه از هریک از آن ها بهره گیرید. انتخاب آن ها تنها به نیاز شما بستگی خواهد داشت.

کدام یک از برند ایسوس و اچ پی گران قیمت تر است

از جمله تفاوت های شایان و اساسی موجود میان این دو برند نام برده شده، در قیمت آن ها است. بهتر است در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی بگوییم که لپ تاپ های برند اچ پی گران قیمت تر است. اگر که قیمت در الویت شما قرار گرفته است، لپ تاپ های ایسوس می توانند برای شما گزینه بهتری در راستای خرید باشند‌.

هر دو برند از کیفیت ساخت خوبی برای تهیه محصولات خود استفاده نموده اند. ولی تمرکز کمپانی اچ پی بیش از هر موضوعی برروی تولید لپ تاپ ها و محصولات رده بالا می باشد. پس به طبع قیمت بیشتری هم خواهند داشت. از سویی دیگر برند ایسوس به کوچکی، ظرافت و زیبایی و قیمت مناسب شهرت دارد.

نتیجه گیری

و امّا در مقایسه لپ تاپ های ایسوس و اچ پی کدام یک بهتر است؟ در پایان بیان می داریم که، عملکرد هر دو برند نام برده شده شبیه به یک دیگر است. به گونه ای که هر دو طیف وسیعی از افراد را در دل خود جای می دهد. حال اگر که شما به دنبال یک لپ تاپ با قیمت مناسب می باشید، قطعاً که انتخاب نهایی شما در برند ایسوس جای خواهد گرفت.

البته بهتر است بگوییم که موضوع کیفیت در لپ تاپ های میان رده اچ پی هم به چشم می خورد که این موضوع در ارتباط با برند ایسوس صادق نیست. پس شما می توانید کیفیت را در تمامی لپ تاپ های برند اچ پی شاهد باشید. دوستان عزیز بهتر است در پایان بگوییم که شما دوستان عزیز می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *