مقایسه لپ تاپ دل و لنوو

مقایسه لپ تاپ دل و لنوو

مقایسه لپ تاپ دل و لنوو

اگر که شما به دنبال یک لپ تاپ جدید می باشید، انتخاب های بیشماری برای شما وجود خواهد داشت. تفاوت های به سزایی در لپ تاپ های موجود به چشم می خورد که دو تولید کننده اصلی لپ تاپ در این بینابین بهترین  های با کیفیت و مرغوب دل و لنوو می باشد.

حال امکان دارد سؤالی که برای شما در این میانه ها به وجود آید این باشد که در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو کدام یک بهتر است؟ لازم است ما کدام یک از این لپ تاپ ها را برای خود تهیه نماییم؟ دل و لنوو دو برندی می باشند که زمانی به دنبال یک لپ تاپ ویندوزی می باشید به ذهن و فکر شما خطور می نماید.

با این وجود، آن ها لپ تاپ های کاملاً متفاوتی با یک دیگر هستند. طی اکثریت موارد، لپ تاپ های دل حاوی مشخصات و خصوصیات بالاتری می باشند، ولی قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهند. هرچند که این دائماً بیانگر این موضوع نیست که لپ تاپ تهیه شده دارای مقدار کیفیت بیشتری است. مزیت ها و معایب گوناگونی برای هر یک از این برندها به چشم می خورد. با این وجود، مدل هایی از هر سازنده وجود دارد که می تواند برای شما بسیار مناسب و مطلوب به نظر رسد.

تفاوت لپ تاپ دل و لنوو با یک دیگر

اگر که شما مایل هستید مقایسه لپ تاپ دل و لنوو را در پیش گیرید و یکی از آن ها را برای خود انتخاب کنید، در محصولات برند دل می توانید به دنباله ی لپ تاپ های مرغوب و با کیفیت بالاتر چون؛ سری XPS باشید. اگر که شما مایل هستید یک لپ تاپ با قیمت مناسب تر برای خود تهیه نمایید، لنوو می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

از این جهت، لپ تاپ دل و یا لنوو هر دو حاوی مدل های منحصر به فردی هستند، امّا مواردی به چشم می خورد که میبایست شما آن ها را مدّنظر خود قرار بدهید. برای پیدا نمودن لپ تاپ مناسب برای خود از برند دل و لنوو، بهتر است به موارد بیان شده در قسمت ذیل توجه بنمایید؛

مقایسه لپ تاپ دل و لنوو

 • بودجه خود

بودجه شما در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو عامل بسیار و بسیار مهمی خواهد بود. به گونه ای جامع و کلّی برند دل دارای سری لپ تاپ هایی گران قیمت تر هستند. با این وجود، اگر که شما مایل به خرید لپ تاپ های گران قیمت تر باشید، می نتوانید برند دل را در راستای خرید برگزینید. چرا که این برند می تواند لپ تاپ هایی با مشخصات بالا در کناره ی قیمت بیشتر برای شما فراهم آورد.

 • زیبایی لپ تاپ

زیبایی یک لپ تاپ در کناره ی برخورداری از سخت افزاری توانمند از مقدار اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابراین تفاوتی ندارد که شما کدام برند را انتخاب بنمایید. تنها کافی است به این مورد نیز توجه بنمایید.

 • کارکرد و عملکرد آن

عملکرد یک لپ تاپ در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو عامل بسیار حائز اهمیتی است. لپ تاپ های برند لنوو غالباً از توان بسیار بالایی بهره مند نیست. ولو در موارد خاصی ارجحیت دارد.

 • تعمیر پذیری و ارائه خدمات به مشتریان

در شرایط و حالت عادی شما مایل هستید در راستای خرید یک لپ تاپی اقدام بنمایید که دارای مقدار دوام و ماندگاری بالا باشد. با این وجود، زمانی که مشکلاتی به وجود آید، مفید خواهد بود که بدانید در این مسیر تنها نیستید. برخورداری از قابلیت تعویض لپ تاپ و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خوب از جانب سازنده بسیار و بسیار مهم می باشد.

بیشتر بخوانید
بررسی کامل تست بدنه لپ تاپ استوک

بله تمامی این ها از جمله مواردی می باشد که در زمان نگاه کردن به مدل های خاص میبایست بدان ها توجه بنمایید. به گونه ای جامع و کلّی، مزیت ها و معایب هر تولید کننده به معنی وسیع تر وجود دارد. اگر که شما به دنبال خرید یک لپ تاپی می باشید که به قدر کافی و لازم توانمند برای انجام بازی باشد، نیازهای متفاوتی با فردی که به دنباله ی یک لپ تاپ برای دفتر کار خانگی می باشد، خواهید داشت.

چنانچه که مایل هستید لپ تاپی را در اختیار خود داشته باشید که بتوانید در کار خود خوب عمل نمایید، ولو برای تفریحات بیشتر نیز مفید باشد، به گونه ی دیگری از محصول نیازمند خواهید بود. ما مزیت ها و معایب هر برند را در مورد مقایسه لپ تاپ دل و لنوو بیان خواهیم نمود. پس می توانید پیدا کنید که کدام یک از این دو برند برای شما مناسب تر و مطلوب تر است.

بررسی بهتر و دقیق تر لپ تاپ دل

دل لپ تاپ هایی را به مرحله‌ ی تولید می رساند که گران قیمت تر هستند، ولو حتماً و دقیقاً مقدار کیفیت بیشتری را برای شما فراهم می آورند. این لپ تاپ ها برای بازی های سطح بالا و انجام کارهای سخت بسیار مناسب هستند. دل لپ تاپ های منحصر به فردی تولید می نماید که می توانند با بهره گیری بسیار و نیز Chromebookهای سبک فعالیت نمایند.

به لحاظ کارکرد و عملکرد، لپ تاپ های رده بالا حاوی پردازنده و کارت گرافیک فوق العاده است. اگر که شما دوستان مایل باشید این موارد می توانند با رایانه های شخصی سطوح بالا رقابت بنمایند. علاوه بر انجام بازی، آن ها نیز برای ویرایش فیلم با کیفیت بالا و یا عکاسان فوق العاده می باشند. این قبیل از لپ تاپ ها سبک وزن تر می باشند و برای سفر مناسب تر به نظر می رسند.

حال پردازنده های مناسب و توانمند تری نسبت به لپ تاپ های با ابعاد مشابه خود دارند. بیشتر لپ تاپ های برند دل از صفحه نمایشگر بسیار بالایی بهره مند هستند. آن ها غالباً از HDR بهره گیری می نمایند که برای صفحه نمایشگر قابل حمل به جد که منحصر به فرد است. آن ها حتی با استفاده بسیار می توانند تا به شش ساعت به خوبی کار نمایند.

اگر که شما مایل به پرداخت هزینه ای کمی بیشتر باشید، لپ تاپ های برند دل می توانند برای شما بهترین گزینه باشند. بنابراین اگر که شما مایل هستید یک لپ تاپ با توان یک کامپیوتر رومیزی کامل داشته باشید، دل بهترین اتخاذ برای شما در این میانه ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید
سی پی یو laptop دست دوم/ بررسی انواع سی پی یو laptop استوک

مهم ترین مزایای لپ تاپ برند دل

 • به احتمال بسیار اصلی ترین نکته ای که می‌باید از برند دل بدان توجه نمود این می باشد که بیشتر بخش های داخلی آن ها و به گونه ای جامع طراحی آن ها با استاندارد بسیار بالایی صورت گرفته است.
 • دل بعضی از بهترین صفحه نمایشگر های موجود در بازار را به خود اختصاص داده است.
 • از میان تمامی برندهای موجود، دل حاوی خدمات مشتری بالاتر از حد متوسط می باشد. خدمات مشتریان در جهان رایانه در تمامی برندها به گونه ی ضعیفی وجود دارد.

مهم ترین معایب لپ تاپ برند دل

 • چند نمونه از لپ تاپ های برند دل که در طول سال ها عرضه گردیده است، عمر باتری ضعیفی را شامل می شود. اگر شما به یک محصول نیاز دارید که در طول سفر از آن استفاده کنید، برند دل برای شما چندان مناسب نخواهد بود.
 • مازاد بر کمبود عمر باتری لپ تاپ های دل، بسیاری از مردم این گونه فکر می کنند که لپ تاپ های دل به نسبت هزینه ای که به جهت خرید صرف می کنند، گران قیمت بوده و مقرون به صرفه نیست.

مدل های لپ تاپ خوب و برگزیده دل سری XPS

_ لپ تاپ برند دل مدل XPS-15

لپ تاپ برند دل مدل XPS-15

به احتمال بسیار ما بتوانیم معروف ترین و مشهور ترین لپ تاپ های برند دل را سری ایکس پی اِس معرفی بنماییم. این خط می تواند بسیار گران قیمت باشد، ولو آن ها مدل های طراحی و ساخته شده با مقدار کیفیت بالا می باشند. همچنین ایکس پی اِس هفده هم به چشم می خورد، این مدل در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو عظیم ترین مدل موجود در گستره ی بازار است که یک لپ تاپ مناسب بازی نمی باشد.

مازاد بر این ها، آن ها به خوبی با یک عدد صفحه کلید راحت طراحی و ساخته شده است که بسیار پاسخ گو به نیاز شما خواهد بود. ولو بیشتر از عمر باتری توانمند و کارکرد بسیار، این سری بیشتر به علّت ظاهر خود معروف گردیده است. بله سری لپ تاپ های ایکس پی اِس از جمله جذاب ترین مدل های لپ تاپ های کمپانی دل می باشد.

بررسی بهتر و دقیق تر لپ تاپ لنوو

حال بهتر است در این متن از خود با عنوان مقایسه لپ تاپ دل و لنوو به سمت و سوی بررسی لپ تاپ لنوو برویم. لپ تاپ این برند، اغلب از جمله پرفروش ها هستند. این به چند دلیل ساده رخ می دهد؛ آن ها کیفیت بسیار خوبی را دارند، طیف گسترده ای از محصولات را تولید و عرضه می نمایند، از همه این ها مهم تر، قیمت! لپ تاپ های برند لنوو غالباً در رده پایین قیمت قرار گرفته اند.

لنوو بعضی از لپ تاپ های باارزش موجود در بطن بازار را تولید می نماید. به لحاظ کارکرد، لپ تاپ های برند لنوو حاوی پردازنده های قدرتمند اینتل می باشند. این دست از پردازنده ها بدان ها اجازه خواهد داد تا حدوداً تمامی نیازهای کاربر برطرف بشود. از بازی گرفته است تا به ویرایش ویدئو با مقدار کیفیت بسیار. با این وجود، با استناد به قیمتی که آن ها در دل خود جای داده اند، به لحاظ کارکرد مقدار ارزش بهتری را دارند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک Lenovo ارزان

تنها لازم است که شما مقداری واقع بین باشید که هزینه یک لپ تاپ با کارایی بالا به چه مقدار است. چرا که برند لنوو ارزان قیمت ترین دستگاهی می باشد که می توانید تهیه بنمایید. تجربه شما با برند لنوو جهت بهره گیری معمولی بیشتر برای شما مناسب خواهد بود.

مهم ترین مزایای لپ تاپ برند لنوو

 • شما می توانید بسیاری از سری های پایین این برند را با قیمتی بسیار مناسب تر برای خود تهیه بنمایید.
 • در حالی که لپ تاپ های این برند ارزان قیمت می باشند، ولو هنوز از قطعات داخلی با کیفیت بسیار چون؛ پردازنده های اینتل و پردازنده های گرافیکی انویدیا طراحی گردیده اند.
 • لپ تاپ های برند لنوو مازاد بر داشتن قطعات داخلی با کیفیت منحصر به فرد، از جمله شیک ترین و ساده ترین نمونه های موجود در دل بازار است.

مهم ترین معایب لپ تاپ برند لنوو

 • در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو بهتر است چنین بیان داریم که، برند لنوو مدل های پایین تری به نسبت دل دارند، از این جهت چنانچه به دنبال یک لپ تاپ درجه یک می باشید، اتخاذ چندانی نخواهید داشت.
 • لپ تاپ های برند لنوو به گونه ای جامع و کلّی برای موضوع بازی ساخته نشده اند. پس اگر که شما به دنبال یک لپ تاپ جهت انجام بازی هستید، به سمت و سوی برند دل بروید.

مدل های خوب و برگزیده لنوو سری ThinkPad

_ لپ تاپ برند دل مدل ThinkPad

لپ تاپ برند دل مدل ThinkPad

این مدل، از جمله پرفروش ترین لپ تاپ های چند سال گذشته است. سری تینک پد برای موضوع تجارت طراحی شده اند. ولی این سری از لپ تاپ ها در جای جای جهان برای انجام کارهای حرفه ای مورد استفاده واقع می شوند.

هم اکنون چنانچه که به لپ تاپ های طراحی شده به واسطه ی این برند نگاه می نمایید، ایکس یک Carbon بهترین گزینه برای شما خواهد بود. حدوداً تمامی موارد مورد نیاز در این دست از لپ تاپ ها به چشم می خورد.

نتیجه گیری

این ها در مقایسه لپ تاپ دل و لنوو از جمله مزایا و معایب اصلی هر یک از برندهای نام برده شده است. اگر که شما قصد خرید یک لپ تاپ را دارید که برنامه های سخت را برروی آن به اجراء برسانید، یا مایل هستید لپ تاپی را برای خود تهیه بنمایید که عمر باتری طولانی تری را به خود اختصاص دهد، لپ تاپ دل می تواند عالی ترین انتخاب باشد.

با این وجود لپ تاپ های برند دل دارای مقدار قیمت بیشتری هستند «به همان شکل که در قسمت فوقانی متن به این موضوع اشاره نمودیم». حال بهتر است خاطر نشان شویم که شما عزیزان می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *