لپ تاپ دل core i7 استوک

لپ تاپ دل core i7 استوک

لپ تاپ دل core i7 استوک

به طور حتم تا به اکنون کلمه core i به گوش شما برخورد نموده است! آیا این کلمه را شنیده اید و یا خیر! اگر که شما مایل هستید به جهت خرید لپ تاپ استوک دل core i7 گام بگذارید لازم است با core i آشنا گردید. سی پی یو کور آی را میتوان از کالاها و محصولات اینتل نام گذاری کرد. در واقع پردازنده core i مدل های اصلی از پردازنده های توانمند شرکت اینتل میباشد.

پردازنده اینتل core

کمپانی اینتل در سال ۲۰۰۸ میبود که برای نخستین بار از نسل نوین و انقلابی پردازنده های خویش رونمایی نمود. پردازنده های نوین اینتل حاوی توان بسیار بالایی بوده و از معماری و تکنولوژی بالایی برخوردار است. این نوع از پردازنده ها با معماری nehalem طراحی گردیده است و با سری های core i3, core i5, core i7 به سوی بازار رهسپار نمود.

پردازنده های کور آی هم اکنون در چهار مدل به سمت و سوی بازار روانه میشود و ما نیز شاهد سری نوین این پردازنده ها با اسم core i9 هستیم که البته با این دست از پردازنده ها کاری را نداریم. برخلاف تصورات موجود بسیاری از افراد اعداد و ارقام واقع شده در برابر واژه core ارتباطی به تعداد هسته های پردازنده ندارد و تنها جهت شناسایی پردازنده ها از آن بهره گرفته میشود.

پردازنده core I چیست! و معانی اعداد و ارقام قرار گرفته در مقابل آن چه میباشد؟. بنابر مشخصات اعلام گردیده از جانب اینتل هر یک از پردازنده ها حاوی قابلیت ها و خصوصیات خاصی میباشند و هر کدام از آن ها از توانایی های خاصی برخوردار میباشند. بنابر اعلام کمپانی اینتل پردازنده اینتل core به ترتیب از ضعیف به سوی قدرتمند دسته بندی میشود. که ما در این مطلب از خود با لپ تاپ دل core i7 استوک کار داریم.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک DELL ارزان

• ما در بینابین لپ تاپ های پردازنده کور آی، core i7 را میتوانیم قوی ترین معرفی بنماییم.

مقصود از سی پی یو core i چیست؟

سی پی یو core i را میتوان ششمین نسل از پردازنده نسل اینتل معرفی نمود. براساس گفته ها عدد اعلام گردیده در برابر سی پی یو core I هیچ نوع ارتباطی با تعداد هسته های پردازنده نخواهد داشت . تنها جهت تفکیک و جدا سازی توان و قدرت کاری پردازنده ها مورد بهره گیری واقع میشود.
بنابراین میتوانیم در ارتباط با لپ تاپ دل core i7 استوک چنین بیان داریم که؛

• لپ تاپ دل core i7 استوک برخلاف اعداد و ارقام که نمایان میسازد حاوی هشت هسته است. این هشت هسته میتوانند به گونه هشت هسته حقیقی و یا آن که چهار هسته حقیقی و چهار هسته مجازی «در کل هشت هسته» باشد. بنابر این علّت سی پی یو core i7 نیز چون مدل پیشین در خویش از قابلیت های Turbo boost، hyper-threading نیز بهره گیری مینماید . حاوی کش و فرکانس به شدّت بالایی به نسبت پردازنده های پیشین خود است.

لپ تاپ استوک دل و نگاهی جامع بدان

ما ایرانی ها دائماً حس تنفر عجیب و غریبی نسبت به هر محصول که پسوند دست دوّم به خود میگیرد، داریم! انگاری که با شنیدن این واژه حس میکنیم فردی دارد بر سر ما کلاه میگذارد. در واقعیت شاید این مسئله در ارتباط با برخی از موضوعات صادق است ولو این موضوع هرگز و به هیچ عنوان در ارتباط با لپ تاپ دل core i7 استوک صدق نمینماید. نکته ابتدایی در جواب به پرسش لپ تاپ استوک چه میباشد باید این گونه بگوییم که لپ تاپ استوک یک محصول دست دوّم نمیباشد.

بیشتر بخوانید
نحوه تعویض ویندوز لپ تاپ دل

لپ تاپ دست دوم چیست ؟

کالای دست دوّم به کالاهایی اطلاق خواهد شد که مدّت زمانی طویل در اختیار یک فردی دیگر بوده است و ممکن است که آن کالا دچار برخی از ایرادات و اشکالاتی هم شده باشد. امکان دارد آن ایرادات به هنگام خرید به شما گفته شود و گاهاً هم امکان دارد آن ایرادات را اصلاً شما متوجه نشوید!

ولیکن در ارتباط با لپ تاپ دل core i7 استوک این ماجرا کاملاً متفاوت خواهد بود. استوک در واژه به معنی موجودی داخل انبارها است و به خودی خود بار معنی منفی دست دوّم را هم با خود به بار نمی آورد. بنابراین لپ تاپ دل core i7 استوک به گونه تحت الفظی به معنی لپ تاپی میباشد که در انبار بوده است.

حال این سوال پیش می آید؟

که چنانچه این لپ تاپ در انبار بوده باشد چرا دارای قیمت پایین تری از لپ تاپ نو است. به منظور آن که درک کنیم دقیقاً لپ تاپ استوک چه میباشد. میبایست به چندین مثال در این راستا اشاره نماییم تا دقیقاً متوجه گردیم که این دست از لپ تاپ ها از کجا به سوی ایران می آیند؟

 حال پس از مدّت زمانی مایل است تمامی سیستم های خود را به روز نماید. حال خریدار لپ تاپ های استوک بدان کمپانی رفته، آن دست از لپ تاپ هایی که ظاهر مناسبی را ندارند، را تهیه نموده و تحت عنوان وارد کننده لپ تاپ دل core i7 استوک  آن ها را به کشورهای گوناگون خاورمیانه و… به فروش میرساند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ کارکرده دل

در بطن کشورهای خارجی زمانی که شخصی بنابر هر دلیلی پس از مدّت زمانی کوتاه از لپ تاپ خویش ناراضی باشد. آن را به شرکت موردنظر ارجاع مینماید و آن کمپانی هم به دلیل آن که وسیله از پلمپی خود خارج گردیده است. کلّیه ی آن ها را داخل انبارهای خود ذخیره مینماید و بعدها آن ها را به طریق گوناگون به کشورهای غالباً خاورمیانه‌ای و یا آفریقایی به مرحله ی فروش میرساند. ممکن است که نام اصلی لپ تاپ دل core i7 استوک از این بخش باشد.

و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را با لپ تاپ دل core i7 استوک آشنا نماییم. بهتر است خاطر نشان شویم که شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به خرید لپ تاپ استوک با ما در ارتباط باشید. البته که ما میتوانیم در راستای خرید اقساطی لپ تاپ استوک شما را به خوبی در این مسیر یاری رسانیم. در صورت نیاز به خرید اقساطی با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *