مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس

مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس

مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس

آیا شما به دنبال بهترین لپ تاپ برند ایسوس می باشید؟ به احتمال بسیار در بینابین مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس یافتن بهترین مدل اندکی سخت به نظر رسد! پس ما در این مطلب از خود ضمن مجموعه ویرا کامپیوتر مایل هستیم با معرفی برترین لپ تاپ های برند ایسوس این کار را کمی برای شما آسان سازیم. لطفاً با ما همراه باشید.

به طور حتم شما هم می دانید که برند ایسوس از جمله تولید کنندگانی می باشد که در کشور ایران طرفداران بسیاری را به سمت و سوی خود جذب نموده است. شما خواهید توانست اقسام و انواعی از لپ تاپ ها، از پروسسورهای توانمند کرانه این تا به گرافیک بسیار بالا، از لپ تاپ های معمولی تا به لپ تاپ های گیمینگ حرفه ای، را در بینابین لپ تاپ های برند ایسوس جویا شوید.

بهترین لپ تاپ های ایسوس کدام است

این موضوع که چه لپ تاپی بهترین لپ تاپ ایسوس به شمار می رود بستگی به نیاز شما خواهد داشت! زیرا ایسوس دارای تنوع شایانی می باشد. البته که شما در امتداد این مطلب از ما می توانید با لیستی از بهترین لپ تاپ برند ایسوس، مشخصات حاکم بر آن همچنین جوانب گوناگون هریک از آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید. این گونه است که تصمیم گیری در ارتباط با تهیه لپ تاپ برای شما آسان تر خواهد شد. بیایید با یک دیگر در ارتباط با تفاوت لپ تاپ های برند ایسوس با همدیگر سخن بگوییم!

معنای حروف و اعداد در مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس

پیش از آن که مدل های گوناگون لپ تاپ های برند ایسوس را برای شما شرح بدهیم بهتر است. در ارتباط با شیوه ی نام گذاری مدل های گوناگون لپ تاپ های برند ایسوس توضیحاتی را به شما بدهیم. نام مدل بیشتر لپ تاپ های ارائه شده از جانب برند ایسوس ترکیبی از حروف و اعداد می باشد. که امکان دارد اندکی گیج کننده به نظر رسد.

ولی این اعداد و حروف به حالت رندوم مورد بهره گیری واقع نشده و هریک معنای معینی دارند‌. برای نمونه؛ سری Q برند ایسوس همگی لپ تاپ های دو در یک می باشند. حال آن که سری UX لپ تاپ های زن بوک می باشند و مدل های حاوی حرف C کروم بوک های این کمپانی به شمار می روند. علاوه بر این ها سری ROG هم بیشتر حاوی حروف GX, GL, G می باشد که سری گیمینگ ایسوس است.

معنای حروف و اعداد

این لپ تاپ های کمپانی ایسوس سری اِن از سایر مدل هایی بوده اند که از چندی پیش به واسطه ی این شرکت تولید می گردند. ولو دیگر از رده خارج گردیده اند. مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس سری های F, K, X, E, Q, B, V را که جزئی از مدل های اقتصادی می باشند جانشین سری اِن نموده است. این سری ها غالباً جزء ویوبوک ها هستند.

حال بهتر است در ارتباط با اعداد سخن بگوییم. اعداد نیز بیشتر ابعاد نمایشگر را نمایان می سازد. به عنوان نمونه؛ عدد سه به ما چنین می گوید که یک لپ تاپ سیزده اینچ و یا دوازده ممیز پنج اینچی می باشد. پس اعداد چهار و پنج به ترتیب برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایشگر چهارده و پانزده اینچی مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ ایسوس دست دوم

بهتر است در ادامه با برخی از مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس شما را آشنا نماییم. لطفاً با ما همراه باشید.

 • بهترین سری لپ تاپ های ایسوس، سری زنبوک

 • مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس
  بهترین سری لپ تاپ های ایسوس زنبوک

سری زنبوک از بهترین لپ تاپ های برند ایسوس و از جمله محصولات رده بالا است که با طراحی شکیل و در رنگ هایی متنوع ارائه می شود. همچنین این سری یکی از بهترین پردازنده ها و نمایشگر های ایسوس را در بطن خود جای داده است. به همین دلیل است که؛ بهترین لپ تاپ های زنبوک ایسوس غالباً رقبای سرسختی برای مک بوک پرو اپل و سری XPS دل و دیگر لپ تاپ های رده بالای بازار محسوب می شود. از این جهت فهرست برترین مدل های لپ تاپ ایسوس بدون این سری از محصولات کامل نخواهد گردید. ما هم اکنون می توانیم برترین لپ تاپ ایسوس سری زنبوک را در نمونه های ذیل خلاصه کنیم؛

 • لپ تاپ ایسوس مدل ZENBOOK 14 OLED

 • لپ تاپ ایسوس مدل ZENBOOK 14 OLED
  لپ تاپ های ایسوس ۲۰۲۲

یکی از نوین ترین لپ تاپ های ایسوس که به تازگی به سمت و سوی بازار روانه شده است. لپ تاپ زنبوک چهارده ایسوس می باشد. میبایست چنین بیان نمود که اتخاذ صفحه نمایشگر اولد ‌ پروسسور توانمند نسل دوازدهم اینتل برای این لپ تاپ واقعاً که هوشمندانه است. علاوه بر این ها در این لپ تاپ نوین از لپ تاپ های زنبوک، کیفیت طراحی لپ تاپ به شدّت مدّنظر بوده است و بهبود پیدا کرده است. از این جهت این لپ تاپ از جمله رقبای توانمند برای لپ تاپ هایی چون؛ DELL XPS 13 محسوب می شود.

علاوه بر این ها، وزن این محصول در حدود یک ممیز سه کیلوگرم است که واقعاً یک لپ تاپ سبک وزن به شمار می رود. صفحه نمایشگر قابلیت چرخش صد و هشتاد درجه را دارد و نیز اسکنر اثر انگشت سریعی را شامل می شود. پس اگر که شما به دنباله ی نوین ترین لپ تاپ های ایسوس می باشید. که به لحاظ عملکردی بتواند به بهترین شیوه ی ممکن عمل بنماید. این لپ تاپ بهترین خواهد بود.

 • لپ تاپ ایسوس مدل ZENBOOK UX325EA 13

 • مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس
  برترین مدل لپ تاپ های در حال حاضر ۲۰۲۱

بله، مدل نام برده شده نه تنها آن که از جمله بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۱ در سری زنبوک است. بلکه از جمله برترین مدل های لپ تاپ حال حاضر نیز به شمار می رود. عظیم ترین نقطه قوت این محصول نه پردازنده نسل یازدهم است و نه رم شانزده گیگابایتی بلکه ما می توانیم آن را در باتری محصول خلاصه نماییم. شما تنها با یک مرتبه شارژ این زنبوک  تا به سیزده ساعت و چهل و هفت دقیقه بدون نیاز به شارژ دوباره می توانید از آن استفاده بنمایید که واقعاً شگفت آور است.

بله در میانه های مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس، این سری تنها به دلیل باتری خود شناخته نشده است. این مدل از لپ تاپ ایسوس در خارج از کشور با قیمتی بالغ بر ۱۵۰۰ دلار به فروش می رسد و در بازار کشور ما تقریباً سی میلیون تومان قیمت دارد. البته ما به لحاظ عملکرد می توانیم بگوییم که قابل رقابت با لپ تاپ های گران قیمت تر از خود است. حتی شما می توانید در راستای گیمینگ سبک از این محصول نیز بهره گیرید.

بیشتر بخوانید
بهترین برند های لپتاپ ها

علاوه بر این ها شما در این محصول می توانید به یک کیبورد بسیار راحت هم دسترسی داشته باشید. موضوعی که بیشتر سازندگان لپ تاپ آن را نادیده می انگارند. مازاد بر این ها از نمایشگر با کیفیت اولد و وزن بسیار اندک این نمونه از لپ تاپ برند ایسوس نباید به همین راحتی ها گذر کرد.

 • مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس سری ویووبوک

کاربرانی که به دنباله ی بهترین لپ تاپ های ایسوس با قیمت بسیار مناسب می باشند، می‌باید به سمت و سوی خرید سری ویووبوک روند. این سری اغلب متشکل از دستگاه هایی با توان پردازشی متوسط و البته مناسب برای استفاده روزانه می باشند. در این سری شاهد برترین لپ تاپ های میان رده ایسوس هستیم که شاید قابل مقایسه با اعضای خانواده سری زنبوک نباشند ولی با این وجود حاوی خصوصیات بسیاری هستند که جهت بهره گیری روزانه مورد نیاز شما خواهند بود.

 • لپ تاپ ایسوس مدل Vivobook Flip 14

 • تصویر لپ تاپ ایسوس مدل Vivobook Flip 14
  عالی ترین مدل لپ تاپ های ایسوس

ویووبوک فلیپ ۱۴ یک عدد لپ تاپ قابل حمل و نیز همه کاره محسوب می شود که با یک عدد پردازنده اِی‌اِم‌دی رایزن هفت تجهیز گردیده است. یک پردازنده بسیار سریع به لحاظ عملکردی، در سطوح بالاتری از پردازنده های هم رده خویش از اینتل واقع می شود. علاوه بر این ها، کیفیت ساخت این نمونه هم بسیار مطلوب به نظر می رسد. و در کناره ی درگاه های بسیار و مختلف همچنین عمر باتری در حدود ده ساعت، در اختیار شما عزیزان واقع می شود.

البته که در فهرست مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس و حتی رقبا گزینه های بهتری هم به چشم می خورد که خصوصیات بیشتری را در بطن خود در همین بازه ی قیمتی جای داده است. ولو به همان شکل که بیان نمودیم، عظیم ترین نقطه قوت این لپ تاپ پردازنده توانمند آن می باشد. بنا بر همین دلیل است که این مدل انتخاب بسیار خوبی می تواند برای آن قسم از کاربرانی باشد که، کارکرد برای آن ها در الویت واقع شده است.

 • لپ تاپ ایسوس مدل ویووبوک ۱۵

 • تصویر لپ تاپ ایسوس مدل ویووبوک ۱۵
  یکی از بهترین مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس سری ویووبوک ۱۵ است

یکی از بهترین مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس سری ویووبوک ۱۵ است. این محصول از جمله بهترین لپ تاپ های ایسوس با قیمت مناسب محسوب می شود. این مدل، تمامی قابلیت های پایه ای و کاربردی که بدان ها نیاز خواهید داشت را به همراه یک صفحه نمایش بزرگ پانزده ممیز شش اینچی لمسی را در اختیار شما واقع می نماید.

البته که برند ویووبوک تنها توانایی این موضوع را دارد که ویندوز ده را به حالت S به اجراء رساند که می تواند به بهره گیری شما اندکی آزار دهنده به نظر رسد. ولی چنانچه که یک لپ تاپ ویندوزی بخواهید که کارکرد روان و سلیسی در به انجام رساندن کارهای سبک، داشته و از منظر ظاهری هم بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد.  بنابراین بهتر است بگوییم که این مدل از لپ تاپ های برند ایسوس می تواند در به انجام رساندن کارها شما را راضی نگه دارد.

 • بهترین سری لپ تاپ های ایسوس، سری اکسپرت بوک

سری اکسپرت بوک لپ تاپ های برند ایسوس از منظر ظاهری تعریف چندانی را ندارد. ولی در عوض نقاط قوت آن ها دوام و مقاومت بسیار بالای آن ها می باشد. ایسوس این سری را برای اشخاصی تعریف و طراحی نموده است. که در مکان های صنعتی فعالیت خود را به انجام می رسانند و مایل هستند لپ تاپی را تهیه کنند که در مقابل ضربات استحکام بسیاری را از خود نشان می دهد. همچنین این سری برای اشخاصی که به صورت پی در پی در حال حرکت و سفر می باشند نیز انتخاب مطلوبی به نظر می رسد. و همانند ویووبوک جزئی از اقتصادی های برند ایسوس است.

 • لپ تاپ ایسوس مدل اکسپرت بوک B9450

 • تصویر لپتاپ ایسوس مدل اکسپرت بوک B9450
  لپ تاپ ایسوس

اکسپرت بوک B9450 از جمله بهترین و برترین لپ تاپ های برند ایسوس به لحاظ عمر باتری است. باتری این دستگاه با یک بار شارژ می تواند تا به شانزده ساعت و چهل و دو دقیقه ماندگاری داشته باشد که برای یک لپ تاپ عدد ذخیره کننده ی بسیار مطلوبی است. این لپ تاپ با وجود دوام و ماندگاری بالایی که دارد، وزن اندکی را شامل می شود و تنها یک کیلوگرم وزن دارد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ قسطی استوک ایسوس

علاوه بر این ها در بینابین انواع مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس این محصول به لحاظ مشخصات فنی نیز یک پردازنده نسل دهم اینتل همراه با شانزده مگابایت رم و یک ترابایت حافظه داخلی را دربر دارد. بله، این موضوع در راستای استفاده معمولی بسیار مناسب به نظر می رسد. همچنین با اکتفاء به عمر باتری بسیار بالا، B9450 یک نماینده شایسته برای سری لپ تاپ های اکسپرت بوک به شمار می رود.

 • لپ تاپ ایسوس مدل اکسپرت بوک p2

 • تصویرلپتاپ ایسوس مدل اکسپرت بوک p2
  قابل حمل ترین لپ تاپ ایسوس

حال ما از جمله دیگر مدل های سری اکسپرت بوک را می توانیم در P2 خلاصه بنماییم. این مدل به لحاظ مشخصات فنی خود همانند بی ۹ است البته با این تفاوت که حافظه آن از پانصد و دوازده گیگابایت فراتر نمی رسد. همچنین امکان دارد که کیفیت صفحه نمایشگر آن هم برای شما چندان راضی کننده به نظر نرسد. با این وجود همانند دیگر اعضای سری لپ تاپ های اکسپرت بوک این مدل دارای وزن کم و ابعاد کوچکی است. و به آسانی می توان آن را داخل کیف خود قرار داد و قابل حمل و نقل به نظر می رسد.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس آشنا سازیم. البته که شما می توانید یکی از انواع لپ تاپ های انتخاب شده در قسمت فوقانی متن را اتخاذ بنمایید. حال بهتر است ما خاطر نشان شویم که شما عزیزان می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً  ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این زمینه این محصولات باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *