مدل های مختلف لپ تاپ های Msi

مدل های مختلف لپ تاپ های Msi

آشنایی با مدل های مختلف لپ تاپ های Msi

مدل های مختلف لپ تاپ های Msi، استراتژی قسم بندی لپ تاپ ها تحت مدل ها و سری های گوناگون سالیان طولانی می باشد. که به واسطه ی توسعه دهندگان دستگاه های یاد شده مورد بهره گیری واقع می شود. از سویی تا به حال اثرات گوناگونی را نیز به خود اختصاص داده است که مِن جمله بزرگ ترین آن ها را می توانیم.

در سردرگمی افراد ضمن اتخاذ محصول خلاصه بنماییم. حال ما در این مطلب از خود بر آن شده ایم که شما را با مدل های مختلف لپ تاپ های Msi آشنا سازیم. شاید که شما این گونه بتوانید بهتر و راحت تر در راستای خرید لپ تاپ استوک تصمیم گیری کنید. لطفاً با ما تا به پایان این مطلب از خود همراه باشید.

شرکت Msi در قسم بندی سری های گوناگون لپ تاپ های خویش به بهره گیری از ترکیبی از اعداد و حروف متنوع عمل نموده است. که به هنگام عدم اطلاع از آن ها، با سردرگمی بسیاری رو به رو خواهید گشت. محصول های عرضه شده از جانب شرکت Msi در چندین طبقه متنوع تحت عنوان های؛ Stealth, Apache, Titan, Phantom, Classic جای می گیرد. بله هریک از این سری های لپ تاپ برند نام برده شده دارای نقاط قوت و ضعف مختص به خود هستند.

 • لپ تاپ سری GT Titan برند اِم اِس آی

   

  مدل های مختلف لپ تاپ های Msi
  لپ تاپ msi

لپ تاپ های این سری از مدل های مختلف لپ تاپ های Msi توان مطلق شرکت را در حیطه بازی و اجرای بازی های رایانه ای به رخ می کشد. ما می توانیم از جمله مهم ترین ویژگی های سخت افزاری این محصول را در بهره‌ مندی از قدرتمند ترین مشخصات سخت افزاری خلاصه نماییم.

برخورداری از پردازنده مرکزی کور آی هفت، تراشه شتاب دهنده گرافیکی GTX 1080, GTX 1070 به همراه وضوح تصویر چهارکا و تکنولوژی همانند G-sync برخی از مهم ترین ویژگی های لپ تاپ های سری فوقانی است. از آن سوی که لپ تاپ های سری Titan اِم اِس آی توانمند ترین سخت افزارهای روز دنیا را در خود جای داده است. ضعف آن ها را می توان در توان باتری و مقدار دوام آن به همراه قابلیت حمل و نقل جای داد.

 • لپ تاپ سری Stealth GS برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری Stealth GS برند اِم اِس آی
  لپ تاپ سری Stealth GS برند اِم اِس آی

مدل های مختلف لپ تاپ های Msi، اتخاذ بینابین قابلیت جابجایی و توان پردازشی بسیار به واسطه ی لپ تاپ های سری GS شرکت اِم اِس آی تعریف دیگری خواهد بود که به خود گرفته است. چرا که غالباً محصولات و کالاهای گیمینگ به دلیل سخت افزار داخلی خویش از مقدار وزن سنگین و ابعاد بزرگ تری بهره مند هستند.

بیشتر بخوانید
لپ ‌تاپ استوک MSI گیمینگ

و سختی های به سزایی را جهت انتقال فیزیکی برای مصرف کننده به دنبال می آورد. لپ تاپ های سری نام برده شده نسبت به محصولات معرفی شده در قسمت فوقانی متن از ابعاد و وزن کمتری بهره مند هستند. و امکانات بیشتری را به جهت حمل و نقل برای شما با خود به همراه می آورند.

حال بهتر است بگوییم که برخورداری از این خصوصیت منجر به کاهش توان پردازشی لپ تاپ نمی شود و دستگاه های این سری همچنان در راستای اجرای بازی های رایانه ای می توانند بی بدیل باشند‌. حال اگر که شما از بینابین لپ تاپ های گیمینگ به دنبال یک لپ تاپ با قابلیت حمل و نقل آسان می باشید، توصیه می کنیم تا انتخاب خود را از میانه های مدل های مختلف لپ تاپ های Msi از این سری داشته باشید.

 • لپ تاپ سری Apache GE برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری Apache GE برند اِم اِس آی
  لپ تاپ سری Apache GE برند اِم اِس آی

مدل های مختلف لپ تاپ های Msi، لپ تاپ های سری یاد گردیده در راستای پر نمودن خلأ و کاستی های موجود در دو سری یاد شده .ضمن قسمت فوقانی متن به سمت و سوی بازار روانه گردیده است. این محصول ترکیبی از توان پردازشی بسیار در راستای اجرای بازی های رایانه ای و قابلیت جا به جایی می باشد. دستگاه هایی تحت برند یاد شده در قسمت فوقانی متن مدل هایی چون پانزده و هفده اینچ را در سبد خرید مصرف کنندگان واقع نموده و تحت عنوان محصولی گیمینگ یک انتخاب درست و مناسبی به شمار می رود.

 • لپ تاپ سری Leopard GP/GPX برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری Leopard GP/GPX برند اِم اِس آی
  بهترین لپ تاپ گیمینگ

بهترین لپ تاپ گیمینگ،ممکن است شما به دنباله ی یک لپ تاپ گیمینگ در راستای اجرای برخی بازی های رایانه ای چون؛ MASS EFFECT: ANDROMEDA و یا آن که TEKKEN 7 باشید. از سویی هم قصد پرداخت هزینه ی بسیاری را در این راستا ندارید. حال چه باید کرد؟؟

بله لپ های این سری از برند اِم اِس آی به شما در راستای خرید کاملاً توصیه می شود. محصولات ارائه شده از سری مورد بحث در مقایسه با دیگر هم رده های گیمینگ خود از توان پردازشی کمتری دارد. به صورت مستقیم بازی بازانی را که توان بودجه ای بسیاری را ندارند مورد هدف واقع نموده است.

 • لپ تاپ سری WT برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری WT برند اِم اِس آی
  لپ تاپ هایی با گرافیک بالا

گرچه که توان کمپانی اِم اِس آی در حیطه طراحی و توسعه تجهیزات و لوازم مخصوص و اجرای بازی های رایانه ای غیر قابل چشم پوشی است . توانی بی بدیل در حیطه ی بازی را برای شما با خود به همراه می آورد، ولی این بدان معنا و مفهوم نیست.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک MSI دانشجویی

پس بهتر است بگوییم که WT با استناد به تراشه شتاب دهنده گرافیکی Quadro انویدیا و پردازنده مرکزی Xeon اینتل اتخاذ ایده آلی برای بهره گیری در کناره‌ ی نرم افزارها و بسترهایی چون؛ اتوکد، برنامه نویسی و همچنین طراحی گرافیک محسوب می شود و به صورت مستقیم این قسمت از بازار را مورد هدف خود واقع نموده است. پس اگر که شما دوست عزیز از میانه های مدل های مختلف لپ تاپ های Msi به دنباله ی یک مدل جهت انجام طراحی های گرافیکی می باشید، توصیه می کنیم تا اتخاذ خود را از میان محصولات سری فوق به مرحله ی انجام برسانید.

 • لپ تاپ سری WS برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری WS برند اِم اِس آی
  لپ تاپ سری WS برند اِم اِس آی

مدل های مختلف لپ تاپ های Msi، لپ تاپ های سری W به عبارتی نسخ بهسازی گردیده از محصولات هم رده خویش یعنی WT محسوب می شود. و قدرت پردازشی مناسب و قابل توجهی را در کناره ی حمل برای مصرف کنندگان با خود به همراه می آورد. دستگاه های ارائه شده در این سری از ضخامت اندکی دارد. کاهش وزن آن ها نیز سهولت بهتر و بیشتری را در جا به جایی با خود به همراه می آورد. و بدان شخص اجازه خواهد داد تا توان خلاقیت خویش را حتی در زمان سفر و حرکت کردن به موقعیت های متنوع به مرحله ی نمایش بگذارد.

 • لپ تاپ سری WE برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ سری WE برند اِم اِس آی
  انجام بازی های رایانه ای یا ویرایش فیلم های ویدئویی

و امّا در بینابین مدل های مختلف لپ تاپ های Msi بهتر است. نسبت به این سری چشم پوشی نکنیم. به عبارتی محصولات رده میانی ورک استیشن محسوب می شود . آن دسته از اشخاصی که به توان پردازشی بسیار نیازمند بوده . ولی از چهارچوب بودجه در رنج و مشقت هستند،را هدف خود قرار داده است. مشخصه های سخت افزاری محصولات این سری از برند اِم اِس آی با اکتفا به کاهش قیمت آن ها اندکی نزول پیدا نموده است.

ولی همچنان شما می توانید از محصولات این سری از برند اِم اِس آی جهت انجام طراحی متوسط رو به پایین و خلق مواردی چون؛ انجام بازی های رایانه ای یا ویرایش فیلم های ویدئویی و… استفاده کنید. حال آن که فراهم نمودن توان پردازشی این سری از لپ تاپ های اِم اِس آی بازهم بر عهده پردازشگر Quadro اندیویا گذاشته شده اند. ولی پردازنده مرکزی از سری Xeon به کور آی هفت تغییر پیدا نموده است.

 • لپ تاپ های سری پی

   

  لپ تاپ های سری پی
  لپ تاپ های سری پی

و امّا خوب است در میانه های مدل های مختلف لپ تاپ های Msi اشاره ای داشته باشیم به این سری. اگر که شما دوست عزیز به دنبال اجرای بازی های رایانه ای روز دنیا نمی باشید و سیستم های ورک استیشن نیز تحت عنوان الویتی حائز اهمیت برای شما مطرح نیست. توصیه می کنیم تا به وارسی محصولات سری پی مبادرت ورزید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ MSI دست دوم در حد نو

حال محصولات این سری از لپ تاپ های برند اِم اِس آی به علّت برخورداری از مشخصات فنی قابل توجه خود انعطاف پذیری به سزایی را برای برطرف نمودن نیازهای روزانه مشتری چون دیدن فیلم های ویدئویی، مطالعات، ارسال نامه های الکترونیکی، جست و جوی شبکه های وب و… مهیا نموده است. حال آن که با تکیه بر بدنه ی آلومینیومی و ظاهر زیبای خود، زیبایی و چشم نوازی بسیاری را نیز به محیط کار شما خواهد بخشید.

 • لپ تاپ های سری سی

   

  لپ تاپ های سری سی
  لپ تاپ های سری سی

در پایان بهتر است از مدل های مختلف لپ تاپ های Msi نگاهی داشته باشیم به سری سی این دستگاه ها. ممکن است که شما به دنبال یک لپ تاپ در راستای برطرف نمودن نیازهای روزانه خود باشید و از چهارچوب بودجه ای هم رنج ببرید. حال بهتر است بگوییم که لپ تاپ های کلاسیک می تواند برای شما انتخاب بسیار خوبی به نظر می رسد.

محصولات این سری از لپ تاپ های اِم اِس آی اغلب به پردازنده های مرکزی نسل هفتم شرکت اینتل و تراشه شتاب دهنده گرافیکی GTX 940 MX تجهیز گردیده. و قدرت پردازشی قابل توجهی را حتی در راستای اجرای بازی های رایانه ای در سطوح متوسط و رو به بالا را به همراه می آورد. از این جهت در راستای رفع نیازهای روزانه چون جست و جوی اینترنت، دیدن فیلم و… نیز به سهولت می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر سعی نمودیم. شما را با جوانب گوناگون مدل های مختلف لپ تاپ های Msi آشنا سازیم. به همان شکل که مطالعه نمودید این برند از لپ تاپ ها دارای سری های مختلفی بوده. و شما می توانید با توجه به نیاز خود برترین را اتخاذ بنمایید. البته که بهتر است بگوییم ما در ویرا کامپیوتر همواره در تلاش هستیم تا بهترین ها را فراهم و در اختیار شما قرار دهیم. با این وجود شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این حیطه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *