لپ تاپ قسطی کارمندان

لپ تاپ قسطی کارمندان

✓ لپ تاپ قسطی کارمندان

فروشگاه ویرا کامپیوتر بزرگترین مرکز خرید لپ تاپ قسطی کارمندان است. کارمندان عزیز می توانند از شرایط خرید اقساطی لپ تاپ استوک در این فروشگاه بهره مند شوند. کافی است که عزیزان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرند و شرایط را جویا شوند. البته شرایط کلی در اینجا ذکر شده است. ولی برای جزئیات می توانند تماس بگیرند.

شرایط خرید اقساطی لپ تاپ کارمندان در ویرا کامپیوتر:

  • در طرح  فروش اقساطی لپ تاپ کارمندان ۳۰ درصد مبلغ نقد و مابقی طی ۱۵ قسط دریافت خواهد گردید.
  • به عنوان مثال برای خرید لپ تاپ با قیمت ۱۰ میلیون تومان مبلغ دو میلیون تومان نقد دریافت میگردد و مابقی طی ۲۰  قسط ۴۰۰/۰۰۰ تومانی دربافت خواهد شد .
  • جهت خرید شما بایستی یکی از موارد سفته، چک یا ضمانت کارمندی را به عنوان ضمانت ارائه دهید. (کارمندان عزیز برای اگاهی بیشتر تماس بگیرید)
  • درصورت خرید نقدی و تسویه حساب در زمان خرید از تخفیف ویژه ۱۰ درصد بهره مند خواهید شد .
  • تمامی محصولات  دارای گارانتی می باشد و  در صورتی که مایل به دریافت گارانتی نمی باشید ۱۰ درصد از مبلغ کسر خواهد شد.
  • ویرا کامپیوتر تنها مرجع تخصصی عرضه سیستم های استوک با گارانتی یکساله می باشد.
  •  امکان خرید لپ تاپ قسطی با سفته و چک در سراسر ایران در این فروشگاه امکان پذیر است.

جهت خرید اقساطی لپ تاپ کارمندان و آگاهی بیشتر از شرایط فروش با کارشناسان ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید

تلفن :۰۳۱۳۶۹۳۹۹۹۹

همراه :۰۹۱۳۹۸۰۰۹۴۴

لیست نمایندگی ها

اصفهان-آقای بنیانی ۰۳۱۳۴۳۸۱۴۸۰
نجف آباد-آقای قاسمی ۰۳۱۴۲۶۱۵۶۳۸
بروجن -آقای خندان ۰۹۱۳۷۱۶۰۶۱۵
اصفهان -آقای ذولفقاری۰۳۱۳۵۵۸۴۱۸۹
مشاهده لپ تاپ های استوک فروشگاه ویرا کامپیوتر

خرید کدام لپ تاپ قسطی کارمندان به صرفه تر است؟

لپ تاپ ها در واقع کامپیوترهایی قابل حمل و جا به جایی میباشند که در سایز کوچک و با باتری های داخلی طراحی و روانه بازار فروش شده اند تا مردم عزیز بتوانند. به سهولت، بدون هیچ گونه نیاز به کابل برق، تا چندین ساعت، در فضاهای بیرون از خانه بدان دسترسی داشته و نهایت استفاده را از آن بکنند. طبقه بندی لپ تاپ ها به لحاظ وزن و ابعاد خود و با گونه کاربرد آن ها انجام میشود .که در امتداد متن به وارسی و توضیح این دسته بندی ها مبادرت می ورزیم.

دسته بندی لپ تاپ ها بنابر وزن و اندازه خود

پیش از خرید لپ تاپ استوک قسطی کارمندان بهتر است به ویژگی هایی چون؛ وزن و ابعاد لپ تاپ توجه ویژه ای داشته باشید. بله، درست است ضمن این دسته بندی خصوصیات فنی و گونه کاربرد لپ تاپ وارسی نمیشود. اقسام گوناگون دسته بندی لپ تاپ بنابر وزن و ابعاد آن ها؛

• نوت بوک ها و یا لپ تاپ های متوسط «notebooks»

نوت بوک ها به لحاظ اندازه، لپ تاپ هایی متوسط میباشند که اکثریت لپ تاپ ها داخل این دسته بندی جای میگیرد. ما از جمله ویژگی های بارز این قبیل از لپ تاپ ها را میتوانیم در؛ صفحه نمایشگر یازده الی هفده اینچی «رایج ترین آن ها در ابعاد یک ممیز چهارده و شش ممیز پانزده خلاصه میشود». وزنی متوسط برابر با یک کیلو و هشتصد گرم الی دو کیلو و سیصد گرم، تنوع در قیمت های خود، توان پردازش، گنجایش های متنوع رم و هارد دیسک و امکانات تمام و کمال و پورت های گوناگون خلاصه نماییم.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوّم در حد نو
لپ تاپ قسطی کارمندان
لپ تاپ قسطی کارمندان

 

• خرید قسطی نت بوک برای کارمندان

لپ تاپ قسطی کارمندان، این دسته از لپ تاپ ها، در واقع لپ تاپ هایی کوچک، سبک و البته کم وزن میباشند که در راستای ارائه قابلیت های پایه محاسباتی طراحی گردیده اند. از جمله خصوصیات بارز این لپ تاپ ها را ما میتوانیم .در؛ صفحه نمایش هفت الی هفده اینچی. وزنی برابر با یک کیلو گرم الی یک کیلو و پانصد کیلو گرم، برخورداری از قیمت مقرون به صرفه و البته قدرت جا به جایی بالا خلاصه بنماییم. از این دست لپ تاپ ها میتوان مازاد بر اجرای عملیات محاسباتی پایه در راستای وب گردی، چک نمودن ایمیل ها و به اجرا رساندن برنامه های معمولی چون؛ گوش فرا دادن به موزیک، ویرایش متون بهره گرفت.

به علّت داشتن توان پردازشی پایین نمیتوان از آن در راستای اجرای بازی های گرافیکی سنگین و پر حجم بهره گرفت . یا به دلیل برخورداری از ابعاد کوچک، شامل درایو سی دی و یا دی وی دی نیست.! نوت بوک ها به لحاظ طراحی ظاهری و نیز نوع درایو ذخیره سازی خود «که آن نیز میتواند از گونه هارد درایو اِچ دی و یا سالید استیت درایو باشد» از همدیگر متفاوت هستند.

• اولترا بوک ها

اولترا بوک ها در واقع گونه ی فشرده شده نوت بوک ها به شمار میرود. از خصوصیات ظاهری اولترا بوک ها ما میتوانیم به بدنه ی باریک و همچنین سبک آن، صفحه نمایشگر دوازده و سیزده نیز چهارده اینچی،‌ طراحی ظاهری شکیل و اورجینال، قیمت حدوداً بسیار بالا، برخورداری از قدرت پردازشی متوسط، وزن میان یک کیلو و صد گرم الی یک کیلو و هشتصد گرم و بهره گیری از پردازنده های کم مصرف اشاره نماییم.

خصوصیات داشتن پردازنده کم مصرف ضمن آن، منجر به بیشتر شدن طول عمر باتری آن میگردد. کمپانی اینتل استاندارد هایی را جهت سازندگان لپ تاپ ها تعریف گردیده است که بنابر آن ها اولترا بوک ها را طبقه بندی مینمایند. از خصوصیاتی که بیانگر یک لپ تاپ اولترا بوکی که از پردازنده های نسل چهارم بهره میگیرند.

برای لپ تاپ های چهارده اینچی ضخامتی اندک تر از بیست و سه میلی متر و برای لپ تاپ های سه ممیز سیزده اینچی ضخامت اندک تر از بیست میلی متر، طی مدّت زمان شش ساعت شارژ باتری جهت پخش یک فیلم مرغوب اِچ دی و یا نه ساعت در ویندوز هشت به گونه ی نیمه فعال و سرعت منتقل گردیدن اطلاعات هارد هشتاد گیگابایت بر ثانیه و امتداد فعالیت هایبرنیت اندک تر از سه ثانیه است.

بیشتر بخوانید
لپ‌ تاپ استوک مخصوص بازی

• هیبریدی

لپ تاپ های هیبریدی کاربردی در میان لپ تاپ و تبلت ها دارد. که آن ها میتوانند نیازهای یک لپ تاپ و تبلت را به گونه ای همزمان برای کاربران برطرف نمایند. حاوی صفحه نمایشگر لمسی است. از خصوصیات آن میتوان به صفحه نمایشگر ده الی دوازده اینچی، توان پردازشی متوسط، قیمت بسیار بالا، طراحی شکیل اشاره نمود.

 دسته بندی لپ تاپ بنابر کاربرد خود

لپ تاپ قسطی کارمندان، ما در قسمت فوقانی متن به دسته بندی لپ تاپ ها بنابر وزن و ابعاد آن ها مبادرت نمودیم. در امتداد این مطلب از خود در ویرا کامپیوتر به وارسی دسته بندی لپ تاپ ها بنابر کاربردی که در موقعیت و گروه های کاربری متفاوت دارند، مبادرت میورزیم.

• لپ تاپ های دانشجویی

اگر که شما قصد خرید لپ تاپ قسطی کارمندان را دارید، بهتر است بدین دسته بندی ها هم به خوبی توجه بنمایید. به همان شکل که از نام این لپ تاپ هویدا است، کاربران این دسته از لپ تاپ ها به عبارتی دانشجویان میباشند. با استناد به این مسئله که لپ تاپ ها از جمله ملزومات دانشجویان هستند و مازاد بر آن، دانشجو میبایست. وسیله هایی همانند کتاب ها و جزوه های درسی، کیف یا مواردی همانند آن ها را با خویش جا به جا نمایند.

لپ تاپ قسطی کارمندان
لپ تاپ قسطی کارمندان

بنابراین بهتر است چنین بیان داریم که:

لپ تاپ قسطی کارمندان، لپ تاپ دانشجویی خریداری شده از جانب شما باید دارای وزنی برابر با یک کیلو و نیم باشند‌. این قبیل از لپ تاپ ها با چنین وزنی حاوی صفحه نمایش کوچکی میباشد که بنابر دلیل مضر بودن صفحه نمایشگر زیر سیزده اینچ برای چَشمان، بهتر میباشد. از لپ تاپ هایی با صفحه نمایشگر سیزده الی پانزده اینچ بهره گرفته شود.

به همان شکل که این لپ تاپ ها با این ابعاد حاوی پردازش حرفه ای نمیباشند. با استناد به داشتن توان پردازشگر متوسط، نباید از این دست لپ تاپ ها به جهت انجام بازی و یا پردازش های حرفه ای بهره گرفت. بنابراین اگر که شما قصد خرید لپ تاپ قسطی کارمندان را دارید بهتر است به تمامی این موارد به خوبی توجه داشته باشید.

• لپ تاپ های مصارف خانگی

لپ تاپ هایی که برای این گونه مصارف مورد بهره گیری واقع میشود .بیشتر به جهت تماشا نمودن عکس، فیلم گاهاً هم گوش فرا دادن به موسیقی است. نهایتاً ابعاد صفحه نمایشگر دستگاه و کیفیت تصویر همانند؛ سطوح روشنایی، عمق رنگ و زوایای دید نیز حائز اهمیت است. وزن لپ تاپ های خانگی اغلب در مقایسه با دیگر لپ تاپ های عادی اندکی بیشتر است.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ استوک چکی

به گونه ای میانگین وزن آن به دو کیلو و هفتصد کیلو گرم هم خواهد رسید. با استناد بدین موضوع که مورد بهره گیری این گونه لپ تاپ ها کاربردهای صوتی نیز تصویری و برنامه های گرافیکی است. تلاش شده ضمن این نوع از لپ تاپ ها موضوعات در الویت واقع بشوند. علاوه بر این ها بر روی طراحی ظاهر و بدنه این لپ تاپ ها هم توجه ویژه ای شده است.

• لپ تاپ های تجاری و یا صنعتی

در بطن لپ تاپ تجاری به ظاهر مناسب، امنیت و سرعت اطلاعات، استحکام در مقابل ضربه و فشار، به همان شکل طول عمر باتری لپ تاپ و مدّت زمان ماندگاری باتری میان چهار الی پنج ساعت است.وزنی اندک میان پنج ممیز یک الی دو کیلو، صفحه نمایشگر سیزده الی چهارده اینچی، در اختیار داشتن پردازنده گرافیکی توانمند توجه ویژه ای صورت میگیرد.

این لپ تاپ قسطی کارمندان است. بنابراین اگر که شما قصد خرید لپ تاپ قسطی کارمندان را دارید لپ تاپ صنعتی یا به اصطلاح تجاری میتواند برای شما مناسب به نظر رسد. نیز از سویی هم این دست از لپ تاپ ها به لحاظ امنیتی حاوی پورت ها و قفل های امنیتی چون؛ حسگر و… است.

لپ تاپ های تجاری و یا صنعتی
لپ تاپ قسطی کارمندان

• لپ تاپ های حرفه ای

لپ تاپ قسطی کارمندان، این دسته از لپ تاپ ها مناسب مهندسین و نیز طراحان هستند. با استناد به بهره گیری این کاربران از نرم افزارهای گرافیکی سنگین این قبیل از لپ تاپ ها تجهیز شده به پردازنده های گرافیکی توانمند میباشند. بنابر همین علل و پردازنده های قدرتمند قطر و وزن این لپ تاپ ها نسبت به دیگر لپ تاپ ها بیشتر است‌. همانطور با استناد به این موضوع که امورات گرافیکی به انجام میرسانند، صفحه نمایشگر آن میبایست عظیم تر و با ابعاد هفده اینچ باشد.

• لپ تاپ های گیمینگ

لپ تاپ قسطی کارمندان، کاربران این دسته از لپ تاپ ها، از لپ تاپ های گیمینگ جهت بازی و پردازش های سنگین مورد بهره گیری واقع میشود. نهایتاً پردازنده قدرتمند و کارت گرافیک من جمله سخت افزارهای حائز اهمیت این دستگاه ها هستند.

 و در پایان

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با لپ تاپ مناسب یک کارمند آشنا سازیم. حال آن که شما میتوانید در راستای خرید لپ تاپ قسطی کارمندان با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر همراه باشید. قطعاً که ما سعی میکنیم بهترین ها را در اختیار شما قرار بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *