لپ تاپ استوک صنعتی

لپ تاپ استوک صنعتی

 لپ تاپ استوک صنعتی

با کسب اطلاع از تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک صنعتی و خرید لپ تاپ استوک خانگی شما میتوانید بهترین گزینه را برای موارد کاری خود خرید نمایید‌. ضمن آن که با در نظر انگارشتن تفاوت موجود میان دو مورد نام برده شده شما میتوانید. در هزینه های خود چه به هنگام خرید و چه در روند زمان، هوشمندانه تر عمل کنید.

لپ تاپ در واقع یکی از اجزای حائز اهمیت زندگی امروز به ویژه برای دانشجویان، دانش آموزان، معلمان و فرهنگیان، اساتید و پژوهشگران، کارمندان و تمامی کسانی که به گونه ای با کسب و کار فرهنگی و اجتماعی در ارتباط هستند، است. کیفیت و کسب شناخت از لپ تاپ مناسب با استناد به کارایی و انتظاری که از آن در پی داریم. و علم به تفاوت موجود میان دو لپ تاپ یاد شده، الزامی است.

لپ تاپ استوک صنعتی

 

 لپ تاپ استوک صنعتی چیست

لپتاپ ها در دو طبقه کلّی و جامع بیزینسی (حرفه ای و یا صنعتی) و همچنین خانگی (کاربر پسند) قسم بندی میگردد. لپ تاپ استوک صنعتی که بیشتر برای فضاهای کاری و یا کارهای سنگین و سخت بسیار کاربرد دارند. میبایست باکیفیت، دارای سرعت بالا و مقاوم و شامل عمر طولانی باشند.

بهتر است این چنین بگوییم که لپ تاپ های صنعتی دسته ای از لپ تاپ هایی میباشد. که به علّت استحکام بسیار بالا، به آسانی قابلیت بهره گیری در هر محیطی از جمله کارگاه و کارخانه را به شما ارائه میدارد. این دست از لپ تاپ ها در مقابل رطوبت هوا، خط و خش، ضربه کاملاً مستحکم بوده و بدنه آن ها نیز از فلز آلومینیوم تیتانیوم طراحی میگردند.

بیشتر بخوانید
از کجا بفهمیم لپ تاپ دست دوم است؟

شاید که حائز اهمیت ترین تفاوت میان لپ تاپ صنعتی با لپ تاپ معمولی در همین موارد خلاصه گردد. بعضی از مدل را میتوان در میادین مغناطیسی مورد بهره گیری قرار داد. بدون آن که برای شما مشکلاتی به وجود آید.‌ البته که باز هم بهتر است تأکید نماییم که این لپ تاپ ها تنها خصوصیات ضخامتی در بطن خود ندارند. بلکه مملو از خصوصیات منحصر به فرد دیگری هم میباشند. بخش بسیاری از این مدل ها میتوانند تا مدّت زمانی بسیار طویل روشن بوده و کارهایی بسیار طولانی مدّت را بدون وقفه برای شما به انجام برسانند.

 لپ تاپ استوک صنعتی

 تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک صنعتی و لپ تاپ استوک خانگی در طراحی ظاهری

اوایل این قسم از لپ تاپ ها، با ضخامت بسیار و وزن زیاد تولید میشدند. و ذهنیتی در میان کاربران رقم خورده بود که با شنیدن کلمه استوک صنعتی به یاد این خصوصیات می‌افتادند. در طول این سال ها طراحی این لپ تاپ ها تماماً دست خوش برخی از دگرگونی ها قرار گرفت. و مازاد بر زیبایی و نازکی بسیار، شاهد وزن کمتر در این دست از لپ تاپ ها میباشیم.

 تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک صنعتی و لپ تاپ استوک خانگی

در پاسخ بدین سؤال شما که تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک صنعتی و لپ تاپ استوک خانگی در چیست! بایستی چنین بیان نماییم که؛ همان گونه که بیان کردیم لپ تاپ های صنعتی همان لپ تاپ های بیزینسی میباشند. که اغلب کیفیت ساخت بالاتر و البته حرفه ای تری در خود دارند. و به همین علّت گارانتی کمپانی های تولید کننده این دست از لپ تاپ ها نسبت به لپ تاپ های خانگی و کاربر پسند بیشتر میباشد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوّم نسل 1

در باب تفاوت این لپ تاپ ها با مدل های خانگی خود میبایست چنین بیان نماییم. که یکی از موارد تفاوت در این گزینه میباشد که؛ لپ تاپ صنعتی حاوی بدنه ای مستحکم تر، سخت تر و مناسب جهت ورود آسیب های احتمالی همانند سقوط از ارتفاعات هستند. و صفحه نمایش این دست از لپ تاپ ها غالباً مات هستند.

و برخلاف نوع خانگی این محصولات شیشه ای نمیباشند. که البته امکان دارد این ویژگی ها از نظر ظاهری برای مشتریان و خریداران عام که به دنباله‌ی لپ تاپ های خانگی رهسپار میشوند چندان جذاب و گیرا به نظر نرسد.

مورد دیگر تفاوت موجود میان لپ تاپ استوک صنعتی با لپ تاپ های خانگی در این میباشد؛ به این علّت که صفحه نمایش، یکی از عوامل تفاوت و تمایز دو مورد نام برده شده میباشد. لپ تاپ های صنعتی که برای کار در فضاهای بیرون و باز مناسب و مطلوب میباشند. رفلکس نوری نداشته و بهره گیری از آن ها برای کاربران در فضاهای باز و زیر نور آفتاب، بسیار سهل تر است.

لپ تاپ استوک صنعتی

تفاوت عمده لپ تاپ استوک صنعتی با خانگی

چندی پیش هم بیان نمودیم، یکی از موارد تفاوت لپ تاپ صنعتی با خانگی، تفاوت در کیفیت ساخت و مقاومت بدنه و قطعات سخت افزاری میباشد.از آن سوی که مقدار بهره گیری کاربر از لپ تاپ های بیزینسی بیشتر است. و این دست از لپ تاپ ها بیشتر در مقابل صدمات واقع میشوند، مستحکم بوده. و کیفیت بالای قطعات آن ها از میزان اهمیت بسیاری برخوردار میباشند.

البته که همین تفاوت موجود میان لپ تاپ های صنعتی و نوع خانگی آن، منجر به بالا بودن قیمت لپ تاپ های استوک صنعتی نسبت به انواع خانگی آن شده است. که از آن هم میتوانیم به عنوان یکی دیگر از عوامل تفاوت موجود میان این دو دست از لپ تاپ ها یاد کنیم. البته که شما دوستان عزیز میتوانید. با خرید لپ تاپ های دست دوّم صنعتی خدمات پس از فروش بهتری را برای خود رقم بزنید و از آن بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوم نسل 2

 و در پایان

آیا با توجه به موارد بیان شده شما خرید لپ تاپ استوک صنعتی را ترجیح میدهید و یا خیر! بهتر است این گونه بگوییم؛ با این که نمونه های بسیاری از لپ تاپ ها برای مصارف صنعتی به شدّت مناسب و استاندارد هستند. و استحکام و مقاومت بسیاری هم دارند، ولیکن دائماً مشتریان خاص خود را داشته. و بیشتر لپ تاپ های صنعتی را در نوع استوک مشاهده میکنیم.

شما میتوانید لپ تاپ استوک صنعتی را در انواع برندهای گوناگون چون؛ توشیبا، اِچ پی، دل، لنوو، و… در بطن وب‌سایت ما مشاهده نمایید. ما همواره سعی میکنیم بهترین ها و با کیفیت ترین ها را تهیه نموده و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار بدهیم. تنها کافی است به ما اعتماد نموده و با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *