معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی

 معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، بهترین لپ تاپ های دانشجویی کدام میباشد! آیا میدانید؟ هم اکنون از جمله حائز اهمیت ترین وسیله ها برای دانشگاه و مدرسه لپ تاپ میباشد. بدون در اختیار داشتن یک لپ تاپ موضوع پیش بردن مدرسه و همچنین دانشگاه کار مشقت باری است. از لپ تاپ در راستای به انجام رساندن تکالیف، نگارش تحقیق و پرسش و پایان نامه، امتحان دادن، یاد گیری درس، مشاهده فیلم ها و ویدئوهای مربوط به درس و… بهره گیری میشود.

حتی بعضی از رشته ها و مدارس قسمتی از امورات با برنامه های متنوع دارند. به همین خاطر خرید یک لپ تاپ دانشجویی استوک بسیار موضوع مهمی خواهد بود. ولو لپ تاپ های دانشجویی با لپ تاپ هایی معمولی اندکی تفاوت دارند و میبایست به جهت خرید آن ها به نکات گوناگون توجه کرد. ما در این مطلب از خود مایل هستیم به معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی مبادرت ورزیم. لطفاً با ما تا پایان این مطلب از ویرا کامپیوتر همراه باشید.

نگاهی کوتاه به تفکرات افراد

بسیاری از افراد هستند که چنین فکر میکنند اگر که آن ها یک لپ تاپ معمولی در اختیار خود داشته باشند که به اینترنت متصل گردد. و بتوانند از آن استفاده بنمایند، کفایت میکند. و با همین تفکرات اقدام به خرید لپ تاپ مینمایند. درست میباشد که غالباً دانشجویان با لپ تاپ به انجام کارهای سبکی چون؛ جست و جو در بطن اینترنت، نگارش متن، شرکت در آزمون و مشاهده فیلم مبادرت میورزند. ولی تهیه یک لپ تاپ ضعیف و به درد نخور تنها دوران دانشگاه و درس خواندن را برای شما مشقت بار خواهد نمود.

تصور کنید که شما چندین ساعت وقت گذاشته و یک مطلب نوشته باشید ولی لپ تاپ شما هنگ بنماید. و تماماً مطلب شما در این میانه ها از بین برود. یا مدام لپ تاپ شما شارژ تمام نموده و نتوانید به خوبی از آن استفاده بنمایید! در این شرایط کار شما به چه مقدار سخت تر خواهد شد؟

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی

 معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی

  • بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان تا به قیمت ده میلیون تومان

در این رنج قیمتی بیشتر لپ تاپ ها از کارت گرافیک های توانمند برخوردار نمیباشند.  از پردازنده هایی متوسط و ضعیف در آن ها استفاده شده است. لپ تاپ های این بازه گزینه هایی بسیار معمولی میباشند که برای دانشجویان اعم از پزشکی و سایر دانشجویان به جهت تهیه مناسب میباشند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ سونی بهتره یا ایسوس

laptop lenovo مدل؛ Ideapad 330 – E

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، کمپانی لنوو از جمله بهترین شرکت ها به جهت تولید لپ تاپ ها با قیمت مناسب محسوب میشود. این لپ تاپ ها نسبت به قیمت خود از کیفیت و همچنین مشخصات به نسبت مطلوبی برخوردار میباشند. این محصول به جهت انجام کارهای شخصی و همچنین دانشجویی مناسب است و جا به جایی آن هم چندان دشوار نخواهد بود. پردازنده مرکزی این محصول اندکی ضعیف بوده و امکان دارد شما به هنگام کار نمودن با آن هنگ کند.

صفحه نمایشگر آن اِچ دی است که در این بازه قیمتی اصلاً نمیتوان توقع بیشتر از این داشت. این لپ تاپ حاوی درایو نوری، وب کم، کارت خوان نیز یک پورت یو اِس بی سه ممیز صفر و همچنین یک عدد پورت یو اِس بی دو ممیز صفر است. در مجموع اگر که شما به جهت تهیه لپ تاپ بودجه چندانی ندارید، گزینه مطلوبی به نظر میرسد.‌

 laptop lenovo مدل؛ Ideapad 330 – NXB

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، این دستگاه از جمله بهترین های تا ده میلیون تومان میباشد که در بینابین تمام لپ تاپ های اقتصادی و میان رده این قیمت برتر محسوب میشود. به هیچ عنوان مناسب انجام کارهای حرفه ای و بازی نیست. ضخامت این مدل از لپ تاپ ها بیست و دو ممیز نه میلی متری بوده و وزن آن در دو کیلو و دویست گرم خلاصه میشود. ضخامت این دستگاه منجر به زیبایی لپ تاپ شده است. ولی امکان دارد به هنگام جا به جایی اندکی شما را خسته کند.

تمامی پورت های موجود بر روی این دستگاه در قسمت راست واقع شده است. که حاوی یک پورت HDMI ، یک پورت LAN همچنین یو اِس بی سه ممیز صفر و نیز جک سه ممیز پنج میلی متری اتصال هدفون است. پردازنده مرکزی آن نیز در این بازه قیمتی کاملاً مناسب بوده و رم هشت گیگابایتی از جمله برگ برنده های آن محسوب میشود.

  • بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان تا به قیمت بیست میلیون تومان

در این رنج قیمتی شما میتوانید شاهد لپ تاپ های بسیار بهتری باشید. به عبارتی لپ تاپ های اقتصادی و میان رده تمامی این ها در این رنج قیمتی واقع میشوند.

بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان تا به قیمت بیست میلیون تومان

  laptop lenovo مدل؛ Ideapad V130 – AB

در این مدل از لپ تاپ با آن که اختلاف قیمتی بسیار بزرگی با مدل های حدود ده میلیون تومان مشاهده نمیکنیم ولی تغییر و تحولات عظیمی را میبینیم. پردازنده این لپ تاپ نسل هشت است که طبیعتاً سرعت به سزایی دارد و برای امورات دانشجویی به هیچ عنوان کم نمی آورد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ریفربیش Refurbished

نیز از سویی هم رم دوازده که در این رنج قیمتی واقعاً که عجیب و غریب نیست یک برگ برنده برای این لپ تاپ ها به شمار میرود. متأسفانه صفحه نمایشگر این محصول در همان HD 1366×۷۶۸ خلاصه میشود که اندکی ناامید کننده میباشد. حال این محصول از رم و سی پی یو بسیار خوبی برخوردار میباشد ولی پردازنده گرافیکی آن به شدّت ضعیف است. خرید این لپ تاپ برای رشته های مهندسی و معماری مناسب است.

   laptop asus مدل؛ Vivo book k543UB – MR

یکی از مناسب ترین های برند ایسوس که شما در این رنج قیمتی برای خود میتوانید تهیه بنمایید، همین مدل است. این لپ تاپ توسط وزن اندک و صفحه نمایشگر فول اِچ دی از جمله بهترین گزینه ها برای دانشجویان به جهت خرید است. نیز از سویی هم کارت گرافیک مجزا GB 2 همچنین پردازنده مرکزی نسل هشت منجر گردیده است تا این لپ تاپ برای هر اموری مناسب باشد و در بیشتر برنامه ها پاسخ گو خواهد بود. از جمله مشکلات این لپ تاپ عبارت است از؛ مات نبودن صفحه نمایشگر.

 laptop acer مدل؛ Aspire A315 – ۵۷G – ۳۷M9

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، این مدل از لپ تاپ ها حاوی پردازنده نسل ده است که به جد سرعت و توان خوبی را دارد. البته که با استناد به آن که کور آی سه میباشد نمیتوان از آن ضمن اجرای برنامه های سنگین انتظار به سزایی داشت. رم چهار گیگابایت آن اندکی ناامید کننده خواهد بود. ولو کارت گرافیک منحصر به فرد آن دقیقاً همان برگ برنده شما از خرید لپ تاپ خواهد بود. این مدل لپ تاپ با کارت گرافیک MX 330 تجهیز گردیده است که توان آن بسیار زیاد است و در این رنج قیمتی واقعاً که یک نقطه مثبت به شمار میرود.

 laptop asus مدل؛ M509DJ – X

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، این لپ تاپ از جمله دیگر شاهکار های ارائه شده از جانب برند ایسوس است. رم هشت گیگابایت به همراه پردازنده گرافیکی دو گیگابایت تماماً گویای توان پردازشی بسیار این دسته از لپ تاپ ها محسوب میشود. متأسفانه پردازنده مرکزی این مدل اندکی ضعیف بوده که در برنامه های سنگین اندکی میتواند مشکل ساز باشد.

  • بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان تا به قیمت سی میلیون تومان

در این رنج قیمتی غالباً لپ تاپ هایی که به چَشم میخورند از سیستم و سخت افزاری بسیار توانمند بهره مند میباشند، که برای رشته های کامپیوتر، مهندسی ، طراحی و معماری گزینه های منحصر به فردی است. چنانچه که شما عزیزان بودجه مناسبی را در اختیار خود دارید، خرید این گزینه ها برای شما  بهترین انتخاب می باشد.

بیشتر بخوانید
تفاوت لپ تاپ صنعتی با خانگی چیست؟

بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان تا به قیمت سی میلیون تومان

 laptop asus مدل؛ Vivo book R545FJ – D

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، برخورداری از پردازنده نسل ده همراه با دوازده گیگابایت حافظه رم منجر شده است. تا این لپ تاپ مناسب بازی همراه با نرم افزارهای گرافیکی و.. باشد. توان پردازشی این مدل منحصر به فرد بوده و شما را در اجرای برنامه های گوناگون لنگ نمیگذارد‌.

 laptop lenovo؛   Ideapad L3 – ۱۵IML05 – NPA

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، این محصول لنوو در این رنج قیمتی یعنی کف بیست میلیون تومان یک گزینه بسیار خوبی برای آن دست از افرادی به شمار میرود که بودجه بسیاری ندارند. ولو مایل هستند یک لپ تاپ تهیه کنند که خیال آن ها آسوده باشد. رم هشت گیگابایت و بهره مندی از پردازنده نسل ده هر دو با یکدیگر نشان میدهد که در کار نمودن با این لپ تاپ دچار مشکل نخواهید گردید.

 laptop hp مدل؛ pavilion 15 – ec1073dx

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، یک لپ تاپ فوق العاده از اِچ پی که تنها خواندن مشخصات آن کفایت میکند که شخص از خرید خود اطمینان خاطر کسب کند. پردازنده گرافیکی چهار گیگابایت توانمند انویدیا همراه با پردازنده قدرتمند اِی اِم دی و هشت گیگابایت رم تمامی منجر گردیده است تا توان پردازنده این لپ تاپ منحصر به فرد باشد. هارد اِس اِس دی منجر گردیده است تا در کار نمودن با برنامه ها با سرعت بسیار خوبی مواجه بشوید.

 laptop asus مدل؛ Vivo book s533JQ – A

معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی، یک لپ تاپ خوب و عالی از ایسوس با قدرت پردازشی منحصر به فرد که شما را در هیچ گونه بازی و برنامه ای لنگ نمینماید. حافظه داخلی پانصد و دوازده گیگابایت مشکلات کمبود حافظه را از میان خواهد برد و منجر به سرعت بسیار ویندوز گردیده است.

 و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن به معرفی ۱۰ لپ تاپ مناسب دانشجویی مبادرت ورزیدیم. دوستان در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *