بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

از آن جایی که امروزه قیمت های لپ تاپ نو و آکبند بسیار بالا رفته است . تعداد زیادی از کاربران به خرید لپ تاپ استوک روی آورده اند و برای شهروندان اصفهانی دسترسی به این نوع لپ تاپ از طریق بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان می  باشد.

خوب است بدانید که لپ تاپ های دست دوم و استوک همگی دارای کیفیت های بالا و قیمت های بسیار مناسبی هستند. حتی از لحاظ کیفیت این نوع لپ تاپ ها درجه بندی می شوند و دارای گرید هستند. برای مثال لپ تاپ های استوک گرید A که جزء بهترین درجات لپ تاپ های استوک هستند. به سفارش کشور های آمریکایی و اروپایی تولید شده اند و حتی ظاهر بسیار سالم و نو و زیبایی دارند.

شاید بدانید که یکی از دلیل استوک شدن و دست دوم بودن این نوع لپ تاپ آن است. که طبق قوانین خرید در برخی کشور های اروپایی و آمریکایی، هر خریداری ظرف مدت ۳۰ روز پس از خرید هر کالایی حق برگرداندن آن کالا را به فروشگاه اصلی دارد. حالا به هر دلیل موجه یا غیر موجهی که آن خریدار از این کالا خوشش نیامده باشد. بنابراین تعداد بسیاری از این لپ تاپ ها که کمتر از ۳۰ روز کار کرده اند و برخی تنها از جعبه خود باز شده اند. در انبار شرکت های تولید کننده لپ تاپ دنیا جمع شده اند.

لپ تاپ دست دوم
لپ تاپ دست دوم

کمپانی

شرکت های تولید کننده لپ تاپ نیز هر چند سال یکبار، این لپ تاپ های مانده در انبار را تحت عنوان لپ تاپ های دست دوم یا استوک با قیمت های بسیار پایین تر روانه بازار کشور های کمتر توسعه یافته می کنند. به همین علت است که برای مثال انواع لپ تاپ های با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب به بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان راه پیدا می کنند.

خرید از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

با این توصیفات برای شهروندان عزیز اصفهانی خرید از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان می تواند بسیار به صرفه و اقتصادی باشد. به خصوص که از لحاظ کیفیتی این نوع لپ تاپ ها دارای گارانتی و مدت زمان مشخصی برای تست و تعویض هستند. بنابراین هر خریداری می تواند پس از خرید لپ تاپ دست دوم با خیالی آسوده به اجرای برنامه های نرم افزاری خود بپردازد . در صورت مشاهده بروز اشکال در مدت زمان مهلت تست لپ تاپ موارد را با فروشگاه اصلی در میان بگذارد و یا لپ تاپ استوک قبلی را تعویض نماید.

بیشتر بخوانید
مقایسه لپ تاپ استوک با دست دوم

به ویژه برای آن دسته از کاربرانی که تنها برای مدت زمان کوتاه و موقتی احتیاج به یک لپ تاپ دارند. برای مثال دانشجویان عزیز اصفهانی، خرید از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان می تواند یک راهکار بسیار با صرفه و اقتصادی باشد. زیرا هم قیمت های لپ تاپ در این فروشگاه ها پایین و منصفانه تر است و هم می تواند نیاز های کاربری و دانشگاهی موقت این عزیزان را پوشش بدهد.

همچنین برای آن دسته از دانش آموزان و کاربران نو آموز اصفهانی که تازه آموزش کار با کامپیوتر را دیدند. برای کار با لپ تاپ چندان ماهر و حرفه ای نیستند.خرید از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان خریدی هوشمندانه و به صرفه تر است. زیرا این کاربران نوپا کاربری های چندان پیچیده و حرفه ای با لپ تاپ ها ندارند و در حد همان برنامه های آفیس نیاز آن ها را برطرف کند. مسلم است که برای این دسته از کاربران مبتدی نیازی به صرف هزینه های بالا برای خرید لپ تاپ های مدل بالا وجود ندارد.

قیمت ها در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

به طور کلی اشل قیمتی در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان بسیار پایین تر از لپ تاپ های نو و آکبند است. همچنین در این بازار تنوع مدل ها و سطوح تکنولوژی و سخت افزاری لپ تاپ های عرضه شده نیز بسیار متنوع است. به طوری که نیاز هر سلیقه ای با هر نوع کاربری و هر میزان سرمایه ای را می تواند پوشش دهد.

انواع برند های آسیایی و اروپایی و حتی آمریکایی در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان هست. کیفیت هر برند و سال تولید آن لپ تاپ نیز قابل پیگیری از طریق فروشندگان است. امروزه دیگر تقریباً هر کاربری سطح کیفیتی و قیمتی برند های مشهور لپ تاپ در دنیا را کم و بیش می داند. حتی در صورتی هم که از مدل مناسب لپ تاپ برای خود اطلاع نداشته باشید. می توانید با در میان گذاشتن نوع کاربری و میزان هزینه خود برای خرید لپ تاپ با فرد فروشنده، یک مدل لپ تاپ استوک یا دست دوم مناسب خود را بخرید.

لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک

قیمت لپ تاپها

قیمت ها در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان از پایین ترین قیمت های لپ تاپ از حدود ۶-۷ میلیون تومان شروع می شوند . تا قیمت های بالای ۳۳ میلیون تومان نیز ادامه دارند. حتی در بین این لپ تاپ های دست دوم و استوک لپ تاپ های بسیار تمیز و کم کاردی دیده می شود ،که در حد نو هستند . البته قیمت های آن ها نیز گران تر است.

بیشتر بخوانید
تعمیر لپتاپ ایسوس

اصولاً لپ تاپ های استوک از برند های لنوو و دل از قیمت های پایین تری به نسبت لپ تاپ های مار ک های HP و acer برخوردار هستند. لپ تاپ های گیمینگ و کارت گرافیک دار نیز همگی دارای قیمت های بالایی هستند چون از سخت افزار قوی تری برخوردارند.

نکات مهم درباره بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

نکته های مهمی در هنگام خرید از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان یا هر فروشگاه دیگری وجود دارد .که می توان با رعایت آن مسائل از بروز خسارت های مالی و اتلاف وقت به شخص خریدار و فروشنده جلوگیری نمود.

اولین و مهم ترین نکته آن است که قبل از خرید لپ تاپ و انتخاب مدل آن تمامی توقعات و انتظارات خود را از لپ تاپ مشخص نمایید و با کارشناس فروش آن فروشگاه در میان بگذارید. تمامی برنامه ها و نرم افزار ها و نوع کاربری هایی که قرار است با آن لپ تاپ انجام دهید را برشمردید.

حتی سطح ویندوزی را که قصد دارید بر روی لپ تاپ نصب کنید، به فروشنده اعلام نمایید. سطح توقع خود از کیفیت صدا و تصویر، میزان و حجم برنامه هایی که به صورت کلی در حافظه لپ تاپ ذخیره می کنید و حتی میزان ساعت های کارکرد لپ تاپ خود در روز را بیان کنید. چرا که حتی نوع شغل و فایل هایی را که معمولاً با آن کار می کنید، در انتخاب مدل لپ تاپ مناسب تاثیر می گذارد.

 

مساله بسیار مهم دیگر در هنگام خرید لپ تاپ آن است که اگر قرار است از این لپ تاپ به عنوان لپ تاپ گیمینگ استفاده کنید . با آن بازی کامپیوتری خاصی را دنبال کنید. حتماً نام گیم و سطح آن و تعداد ساعات بازی خود را در طی روز برای فروشنده مشخص نمایید. چرا که لپ تاپ های پشتیبانی کننده گیمینگ از ویژگی ها و سخت افزار و کارت گرافیک بالاتری برخوردار هستند و قطعاً قیمت های بالاتری نیز دارند.

فروشگاه ویرا کامپیوتر در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

فروشگاه ویرا کامپیوتر یکی از معتبر ترین و با کیفیت ترین فروشگاه های عرضه کننده لپ تاپ در بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان است. این فروشگاه که در حال حاضر عرضه کننده بیش از ۱۰۲ مدل لپ تاپ استوک و تبلت است. می تواند مرجع بسیار خوبی برای خرید انواع لپ تاپ استوک در بازار اصفهان باشد.

بیشتر بخوانید
قدرت عملکرد پاور کامپیوتر

فروشگاه ویرا کامپیوتر در شهر اصفهان عرضه کننده ۸۸ مدل لپ تاپ استوک لنوو، سه مدل لپ تاپ استوک DELL و انواع مدل های لپ تاپ دست دوم از برند های FUJITSU،  HP، MSI و TOSHIBA است. تمامی لپ تاپ های فروشگاه ویرا کامپیوتر دارای ضمانت گارانتی حداقل یکساله می باشند و امکان خرید اقساطی نیز وجود دارد. اقساط برای خرید لپ تاپ دست دوم از فروشگاه ویرا کامپیوتر در حدود یکسال می باشد و بعضاً تا ۲۴ ماه نیز می تواند قسط بندی شود.

"<yoastmark

فروش اقساطی

همچنین فروش اقساطی لپ تاپ های دست دوم از فروشگاه ویرا کامپیوتر بدون ضامن و بدون اخذ چک کارمندی صورت می گیرد . شرایط خرید آن بسیار راحت و بدون دردسر است. به علاوه لپ تاپ های استوک موجود در فروشگاه ویرا کامپیوتر دارای گارانتی تعویض نیز می باشند.

سایت اینترنتی فروشگاه ویرا کامپیوتر مشخصات فنی و سخت افزاری هر کدام از مدل های لپ تاپ استوک را به صورت کاملاً تخصصی در ذیل هر مدل درج نموده است. قیمت های ذکر شده در سایت فروشگاه ویرا کامپیوتر اپدیت شده است. تنها برای خرید از این فروشگاه لازم است که با برقراری تماس تلفنی با شماره های آن از موجود بودن مدل لپ تاپ انتخابی خود مطمئن شوید و سپس اقدام به خرید نمایید. امکان خرید اینترنتی و آنلاین نیز از طریق سایت فروشگاه ویرا کامپیوتر به صورت شبانه روزی وجود دارد.

سخن پایانی در مورد بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان

در پایان این که برای آن دسته از کاربرانی که دارای محدودیت در قیمت لپ تاپ هستند. خرید لپ تاپ های دست دوم یا استوک می تواند گزینه به صرفه تر و اقتصادی باشد. زیرا بسیاری از این لپ تاپ های دست دوم دارای ظاهر نو و تمیز و سخت افزار سالم و به روزی هستند . با قیمت های مناسبی که دارند. می توانند پاسخگوی نیاز رنج وسیعی از کاربران لپ تاپ باشند. به همین دلیل و به جهت خرید شهروندان عزیز اصفهانی از بازار لپ تاپ دست دوم اصفهان فروشگاه ویرا کامپیوتر معرفی می گردد . که امکان خرید اقساطی با شرایطی آسان را برای این عزیزان فراهم اوردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *