لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه

لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه

 لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه

آیا میدانید شارجه کجاست! یا لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه چگونه رقم میخورد؟ بهتر است ابتدا کوتاه نگاهی به شارجه داشته باشیم. سپس شما را با خصوصیات لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه کمی بیشتر آشنا نماییم.

 شهر شارجه در کجا واقع شده است

شارجه یک شهر در امارت متحده عربی میباشد که در شارجه واقع گردیده است. شارجه رسماً به واسطه ی نهاد بهداشت جهانی تحت عنوان یک شهر سالم به ثبت رسیده است. در فهرست بهترین شهرهای دانشجویی QS در سال ۲۰۱۶ شارجه تحت عنوان شصت و هشتمین شهر برتر عالم برای دانشجویان اتخاذ گردیده است. شارجه نیز به عنوان پایتخت فرهنگی امارت متحده عربی تلقّی میگردد. در سال ۲۰۱۴ این شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی معرفی شد. شارجه نیز از جانب یونسکو به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال ۲۰۱۹ اتخاذ گردید.

ویژگی لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه

لپ تاپ های استوک از تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی جمع میگردند. ابتدا به کشور چین میرسند و پس از آن در دیگر کشورها پخش میگردند. هم اکنون بسیاری از لپ تاپ های موجود در بطن کشور به واسطه لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه وارد ایران شده اند. چطور است که شما را اندکی بیشتر با ویژگی های لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه آشنا سازیم!

لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه

✓ قیمت کمتر

یکی از حائز اهمیت ترین بخش های خرید هر محصولی، بودجه ای میباشد که شما در راستای خرید آن در نظر انگاشته اید. به عبارتی هر چه که میزان قیمت کمتر باشد شما میتوانید میزان بیشتر، کیفیت بالاتر و یا در بطن لپ تاپ استوک مشخصات و قدرت و توان بالاتری را خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید
سی پی یو laptop دست دوم/ بررسی انواع سی پی یو laptop استوک

البته که قیمت لپ تاپ استوک با استناد به لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه بودن و کارکرده بودن آن ها در خارج از ایران اغلب قیمت کمتری را دارند.

✓ قطعات مرغوب

لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه از کشورهایی همانند؛ آمریکایی و اروپایی است و برای کاربران آمریکا و اروپا طراحی شده اند. حتماً برای تولید لپ تاپی که بازار اروپا و آمریکا مورد هدف قرار گرفته است، قطعات بهتر و با کیفیت تری مورد بهره گیری واقع میشود. به همین دلیل متوسط عمر لپ تاپ استوک بسیار بیشتر از لپ تاپ های نو و آکبند آسیا میباشد.

✓ میزان قدرت بیشتر

لپ تاپ های استوک اغلب در حیطه ورک استیشن وارد بازار ایران میگردند. به همین علّت از پردازنده و گرافیک های بسیار قدرتمندی به همراه تعداد بسیاری پورت استفاده میکنند. بهتر است این مزایا را با قیمت محصول ادغام بنمایید. چرا که لپ تاپ های نو و آکبند با قدرت لپ تاپ های استوک پیدا میگردند. ولی ترکیب قدرت بالا و قیمت پایین میباشد که این دست از لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه را جذاب تر نموده است.

✓ قابلیت ارتقاء بسیار

لپ تاپ های استوک قابلیت ارتقاء بالایی در رم و هارد در بر دارند. این قابلیت ارتقاء منجر میگردد تا یک لپ تاپ استوک واحد بتواند در قیمت های گوناگون و کاربری های متنوع مورد بهره گیری واقع بشود. (با استناد به مشخصات اتخاذی شما).

✓ تنوع پورت بسیار بالا

لپ تاپ های استوک به علّت بهره گیری صنعتی و تجاری اغلب تعداد بسیار بالایی پورت دارند. لپ تاپ های نوین به علّت نازک بودن، تعداد پورت های اندک تری مورد بهره گیری قرار میدهند. این نیز منجر خواهد شد شما ملزم به بهره گیری از رابط ها و هاب های متنوع شوید.

بیشتر بخوانید
لپ‌ تاپ استوک مخصوص بازی

 معایب لپ تاپ استوک

معایب لپ تاپ استوک

✓ ضخیم تر و سنگین تر هستند

اغلب بسیاری از کاربران و مصرف کنندگان از ظاهر بزرگ و وزن بسیار بالا لپ تاپ استوک ناراضی هستند. ولیکن این بزرگی دلایلی را در خود دارد. کیفیت ساخت بسیار بالا بدنه، اخذ جواز های نظامی، قابلیت ارتقاء بسیار، و… مواردی میباشند که منجر به افزایش وزن و ابعاد لپ تاپ استوک خواهد شد.

✓ لپ تاپ استوک آخرین مدل نیست

شاید تنها ایرادی که شما بتوانید به لپ تاپ استوک بگیرید، نوین و جدید نبودن آن ها باشد. یعنی آن که شما نمیتوانید بگویید که پایانی ترین مدل لپ تاپ دل و یا هر برندی را دارید. لذا این جدید نبودن به منزله ضعیف بودن لپ تاپ استوک نمیباشد. لپ تاپ استوک با بهره گیری از پردازنده ها و گرافیک صنعتی، اصالت رم و حافظه جانبی بسیار، دائماً که قدرت بالا و عملکرد بسیار عالی را دارد.

بهتر است خاطر نشان شویم که این جدید نبودن لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه اثرگذاری مستقیمی بر قیمت بسیار پایین این دست از محصولات دارند. البته که آن نیز یک مزیت محسوب میشود‌.

✓ محاسبه قیمت لپ تاپ استوک با درهم

با استناد به واردات مستقیم لپ تاپ استوک از شارجه یا شهرهایی دیگر، قیمت این قبیل از لپ تاپ ها در بخش اعظمی از فروشگاه ها بنابر درهم روز تغییر مینماید. البته که شما دوستان عزیز میتوانید لپ تاپ استوک را بدون توجه به بالا و یا پایین شدن قیمت درهم خرید بنمایید.

 برخی از لپ تاپ های استوک

✓ لپ تاپ استوک صنعتی

لپ تاپ استوک ورک استیشن که برای مهندسان و طراحانی ساخته شده اند که چندین کار گرافیکی و مهندسی سنگین و پر حجم را به صورت همزمان با یکدیگر انجام میدهند. لپ تاپ های استوک صنعتی علاوه بر برخورداری از ظاهر بزرگ و مستحکم، قابلیت های ارتقاء بسیاری دارد.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ های میان رده

لپ تاپ استوک صنعتی

✓ لپ تاپ استوک خانگی

لپ تاپ هایی که به جهت بهره گیری مدیا و وب گردی هستند را لپ تاپ خانگی نام نهاده اند. در این دسته بندی از اقسام لپ تاپ استوک، کیفیت تصویر و نیز فضای ذخیره‌سازی حائز اهمیت ترین مشخصات است.

✓ لپ تاپ استوک دانشجویی

تمامی ما با شرایط یک دانشجو در ایران آشنا میباشیم. حائز اهمیت ترین مزایای لپ تاپ استوک دانشجویی، قیمت مربوط بدان ها است. در این میانه ها هم دانشجو نیز با حمل و نقل بسیاری که دارد نیاز به لپ تاپ استوک سبک وزن و نازک به همراه کارکرد متوسط و یا بالا دارد.

 و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های لپ تاپ وارداتی مستقیم از شارجه آشنا نماییم. البته که شما میتوانید به واسطه ما به بهترین ها و با کیفیت ترین ها دست پیدا کنید. تنها کافی است با ما تماس گرفته و ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *