لپ تاپ قسطی فرهنگیان

لپ تاپ قسطی فرهنگیان

✓ لپ تاپ قسطی فرهنگیان

خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان چگونه است! آیا میدانید؟ ابتدا پیش از هر موضوعی بهتر است انواع دسته بندی لپ تاپ را معرفی بنماییم. سپس شرایط فروش لپ تاپ استوک قسطی را بازگو بنماییم.  در ویرا کامپیوتر شما فرهنگیان عزیز می توانید خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان را انجام دهید.

شرایط خرید اقساطی لپ تاپ فرهنگیان ویرا کامپیوتر:

  • در طرح  فروش اقساطی ۳۰ درصد مبلغ نقد و مابقی طی ۱۵ قسط دریافت خواهد گردید.
  • به عنوان مثال برای خرید لپ تاپ با قیمت ۱۰ میلیون تومان مبلغ دو میلیون تومان نقد دریافت میگردد و مابقی طی ۲۰  قسط ۴۰۰/۰۰۰ تومانی دربافت خواهد شد .
  • جهت خرید شما بایستی یکی از موارد سفته، چک یا ضمانت کارمندی را به عنوان ضمانت ارائه دهید. (فرهنگیان عزیز برای اگاهی بیشتر تماس بگیرید)
  • درصورت خرید نقدی و تسویه حساب در زمان خرید از تخفیف ویژه ۱۰ درصد بهره مند خواهید شد .
  • تمامی محصولات  دارای گارانتی می باشد و  در صورتی که مایل به دریافت گارانتی نمی باشید ۱۰ درصد از مبلغ کسر خواهد شد.
  • ویرا کامپیوتر تنها مرجع تخصصی عرضه سیستم های استوک با گارانتی یکساله می باشد.
  •  امکان خرید لپ تاپ قسطی با سفته و چک در سراسر ایران در این فروشگاه امکان پذیر است.

جهت خرید اقساطی لپ تاپ و آگاهی بیشتر از شرایط فروش با کارشناسان ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید

تلفن :۰۳۱۳۶۹۳۹۹۹۹

همراه :۰۹۱۳۹۸۰۰۹۴۴

لیست نمایندگی ها

اصفهان-آقای بنیانی ۰۳۱۳۴۳۸۱۴۸۰
نجف آباد-آقای قاسمی ۰۳۱۴۲۶۱۵۶۳۸
بروجن -آقای خندان ۰۹۱۳۷۱۶۰۶۱۵
اصفهان -آقای ذولفقاری۰۳۱۳۵۵۸۴۱۸۹
مشاهده لپ تاپ های استوک فروشگاه ویرا کامپیوتر

 فروش قسطی انواع لپ تاپ فرهنگیان

دسته بندی انواع لپ تاپ های موجود میتواند بنابر وزن، ابعاد، انتظار کاربر صورت گرفته باشد. از منظر وزن نیز ابعاد میتوان لپ تاپ های عظیم الجثه گیمینگ تا به اولترا بوک های باریک و سبک وزن را اتخاذ نمود و در بخش های کاربردی هم یک لپ تاپ امکان دارد با نام لپ تاپ قسطی فرهنگیان به مرحله ی فروش برسد و یا لپ تاپ مهندسی و گاهاً لپ تاپ گیمینگ و… .

کارها و امورات دانشجویی همانند؛ وب گردی و نگارش متن های کوتاه و بلند نیازمند سخت افزاری توانمند نخواهد بود و غالباً در طبقه بندی ارزان قیمت میتوان مدل های متنوعی از این دست از لپ تاپ ها را جویا گردید. ولی جهت تولید طرح های حرفه ای و متبحرانه و امورات مهندسی میبایست از مدل هایی با قدرت بیشتر و قوی پردازشی بهره گرفت.

 دسته بندی لپ تاپ ها بنابر وزن و ابعاد آن ها

 ۱-لپ تاپ هایی متوسط یا همان نوت بوک ها.
۲- اولترا بوک ها.
۳- هیبریدی.
لپ تاپ قسطی فرهنگیان، طی این طبقه بندی به خصوصیات فنی و حرفه ای دستگاه دقّت عملی صورت نگرفته است و بهتر است در راستای خرید لپ تاپ استوک قسطی فرهنگیان به این نکته توجه داشته باشید که؛ این نوع از دسته بندی صرفاً بنابر وزن و اندازه دستگاه صورت گرفته است. با این شیوه شما قطعاً میتوانید یک لپ تاپ مناسب به جهت جا به جایی و حمل اتخاذ بنمایید.

بیشتر بخوانید
مشخصات فنی یک لپ تاپ خوب

به ویژه شما فرهنگیان عزیز که دائماً در حال نقل مکان هستید! غالباً به هر میزان که از وزن دستگاه تهیه شده کاسته بشود، به تبع توان پردازشی آن هم کمتر خواهد شد ولو این موضوع همیشه هم صادق نخواهد بود. دسته بندی در نوع دوّم دنیای لپ تاپ ها آنچه که بر روی آن تأکید مینماید قدرت پردازش لپ تاپ است و از سویی هم کاربرد های گوناگون لپ تاپ را برای شما توصیف مینماید.

دسته بندی لپ تاپ براساس کاربرد آن

اگر که شما قصد خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان را دارید بهتر است کمی بیشتر بر روی این دسته بندی متمرکز شوید.
۱-لپ تاپ حرفه ای.
۲- لپ تاپ دانشجویی.
۳-لپ تاپ گیمینـــگ.
۴- لپ تاپ تجــــاری.
۵- لپ تاپ مالتی مدیا و یا مصارف خانگی.
حال بهتر است کمی بیشتر بر روی هر یک از این موارد بیان شده گوشه چَشمی داشته باشیم.

 لپ تاپ های حرفه ای

لپ تاپ قسطی فرهنگیان، کاربران حرفه ای را در اکثریت مواقع مهندسان، طراحان، صاحبان مشاغل ایجاد مینمایند‌. برای این دسته از افراد تعداد هسته های پردازشی و قدرت پردازش موازی در هسته گرافیکی از اهمیت به سزایی برخوردار است. برای طراحان که با نرم افزار های گرافیکی همانند؛ فتوشاپ کار مینمایند، پیشنهاد میکنیم که به کیفیت صفحه نمایشگر و ابعاد آن جهت دیدن بهتر و دقیق تر جزئیات دقّت عمل بیشتری داشته باشند.

گنجایش رم و سرعت هارد دیسک نیز در الویت های پس از آن واقع میشود. لپ تاپ های حرفه ای به علّت نیاز به توان پردازش اغلب در ابعاد های ضخیم تر و حتی سنگین تر تولید میگردند چرا که باتری آن ها در برابر مدل های معمولی غالباً بزرگ تر بوده و فضای کافی جهت تهویه هوای گرم باید در خود داشته باشد.

 لپ تاپ دانشجویی

اگر که شما قصد خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان را دارید، به شما پیشنهاد میکنیم به وزن و ابعاد دستگاه توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا چنانچه که دستگاه خریداری شده از جانب شما دو کیلوگرم وزن داشته باشد با افزودن وسیله های دیگر خود همانند؛ آداپتور، ماوس،‌ کتاب و دیگر جزوات لازم، و… به وزن تقریباً چهار کیلوگرم خواهد رسید که در این موقعیت متوجه سختی حمل و نقل وسیله های خود خواهید شد.

نیز از سویی ما به شما توصیه میکنیم به قابلیت خروجی وی جی اِی هم دقّت کنید که با وجود معرفی پورت نوین و قدرتمند تر HDMI هنوز که هنوز است باز هم اکثریت نمایشگر ها و ویدئو پروژکتور های پیشین موجود در مؤسسه ها و مراکز علمی از همان اتصال وی جی اِی بهره گیری میکنند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ چه مارکی خوبه

لپ تاپ قسطی فرهنگیان، این دست از لپ تاپ ها در بیشتر مواقع به جهت دسترسی به اینترنت و کاربردهای معمول مورد متوجه میباشند و بنابر این دلیل نیازی به پردازش قدرتمند ندارند و میتوان در بین مدل های ارزان قیمت کالاهای مناسب و مطلوبی برای امورات فرهنگی جویا شد. از جانبی دِگر قابلیت های چند رسانه ای همانند پخش فیلم و موسیقی نیز در بطن این مدل ها در سطوح متوسط واقع گردیده است ولو انتظار بسیاری در ارتباط با بازی و پردازش های متبحرانه نباید از آن ها داشت.

 لپ تاپ گیمینگ

از جمله پرطرفدارترین و پرکاربردترین و البته جذاب ترین گروه های لپ تاپ، در لپ تاپ های گیمینگ خلاصه میشود. این دسته از لپ تاپ ها در راستای انجام بازی و البته انجام پردازش های سنگین طراحی گردیده اند. این دسته از لپ تاپ ها اغلب که دارای میزان قیمت بالایی هستند، غالباً هم وزن بسیار و البته ابعاد بزرگ تری را هم شامل میشوند. شاید به همین دلیل میباشد که جا به جا نمودن این لپ تاپ ها امری سخت و طاقت فرسا است. بهتر است خاطر نشان شویم که دو ویژگی توان پردازش محاسباتی و گرافیکی هم از جمله دیگر خصوصیات این دسته از لپ تاپ ها محسوب میشود.

لپ تاپ تجاری

کاربران تجاری و البته مدیران اغلب به خصوصیات ظاهری و امنیتی توجه ویژه ای دارند و توان پردازشی برای این دست از افراد در الویت واقع میشود. برای این قبیل از افراد حائز اهمیت ترین مسئله امنیت به همراه پایداری اطلاعات ذخیره شده در بطن لپ تاپ است. بنابر همین علّت بیشتر این افراد مایل هستند از لپ تاپ هایی بهره گیرند که پارامترهای امنیتی متنوع چون؛ رمز نگاری، حسگر اثر انگشت و… را در بطن خود جای بدهد. بهتر است خاطر نشان شویم که این دسته از لپ تاپ ها غالباً از قابلیت حمل و جا به جایی برخوردار است.

لپ تاپ مالتی مدیا و یا مصارف خانگی

اگر شما از آن دسته از فرهنگیان هستید که میخواهید به جهت خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان قدم گذارید ولو از لپ تاپ در خانه خود بهره گیرید ما برای شما یک پیشنهاد در چنته خود داریم. آیا میپرسید چه پیشنهادی؟ حائز اهمیت ترین خصوصیت لپ تاپ های خانگی که اغلب در راستای پخش ویدئو، فیلم و سریال، عکس و گاهاً اجرای موسیقی و لذّت بردن از محیط اطراف مورد بهره گیری واقع میشود، صفحه نمایشگر لپ تاپ میباشد. صفحه نمایشگر این قبیل از لپ تاپ ها لازم است از منظر دو ویژگی چون؛ ابعاد و کیفیت در حد مقبولی واقع گردیده باشد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

خصوصیات دیگر

لپ تاپ قسطی فرهنگیان، دیگر خصوصیات صفحه نمایشگر چون؛ سطوح روشنایی، زاویه دید هم دارای میزان اهمیت به سزایی است. این دسته از لپ تاپ ها اغلب دارای قدرت پخش خوبی هستند. ولو دسته ای از این مدل ها جهت تولید محتوای تصویری همانند برنامه های تدوین و میکس هم امکانات مناسبی را در بطن خود دارند. محصولات طبقه بندی دوّم حاوی میزان قیمتی بیشتر هستند و در مجموعه لپ تاپ های حرفه ای قرار میگیرند.

نگاهی به نوت بوک ها

نت بوک ها در واقع یک جریانی زود گذر طی سال های پیش بوده است. نت بوک ها در زمان تولید و عرضه خود به علّت برخورداری از قیمت مقرون به صرفه و البته وزن اندک با استقبال غیر قابل باور همراه بودند. البته بهتر است خاطر نشان شویم که این دسته از محصولات برای آن قبیل از افراد که جا به جایی بسیاری داشتند.

تحت عنوان دستگاه دوّم، محصولی مناسب و مطلوب به نظر میرسید. ولی با گذر روزها ضعف در قسمت پردازشی دستگاه و صفحه نمایشگر آن ها به واسطه ی کاربران تجربه گردید و همزمان با توقف تولید پردازنده های اتم جایگاه خود را به اولترا بوک ها بخشید. هم اکنون تولید این دستگاه ها متوقف گردیده است.

نوت بوک

 لپ تاپ های هیبریدی

لپ تاپ قسطی فرهنگیان، ممکن است که کلمه هیبریدی را هم اکنون خیلی ها در خودرو ها شنیده باشید که به معنای مصرف دو گانه میباشد. ولی لپ تاپ های هیبریدی طبقه تازه واردی است که کاربردی در بینابین لپ تاپ و تبلت دارد. این طبقه به علّت طراحی بی بدیل و زیبا از قیمت بسیاری برخوردار میباشد .

با دگرگونی شکل میتوانند نیازهای یک لپ تاپ و تبلت را به گونه ای همزمان برای کاربران عزیز برطرف بنماید. این کالاها حاوی صفحه نمایشگر لمسی هستند و گرچه کاربردی دو گانه برای آن ها در نظر گرفته شده است. ولو اغلب به یکی از دو گروه های یا لپ تاپ و یا تبلت بیشتر گرایش و تمایل دارند.

 و در پایان

لپ تاپ قسطی فرهنگیان، دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم.به جهت انجام هر چه بهتر خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان شما را با انواع لپ تاپ ها آشنا سازیم. دوستان عزیز بهتر است خاطر نشان شویم که شما عزیزان میتوانید .به جهت خرید لپ تاپ با کارشناسان ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید‌. قطعاً که ما سعی میکنیم بهترین راهنما برای شما در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *