لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

✓ لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون، ما در این مطلب از خود ضمن مجموعه ویرا کامپیوتر سعی بر این موضوع داریم که شما عزیزان را با کارآمدترین و بهترین لپ تاپ استوک زیر ۱۰ میلیون آشنا سازیم. قطعاً که لپ تاپ های معرفی شده از جانب ما میتواند تجربه منحصر به فردی از وبگردی، بازی، تماشای عکس و فیلم و اجرای برنامه های کارآمد همانند؛ فتوشاپ برای شما به همراه آورد.

تا دهه پیش کمتر خانه ای به چَشم میخورد که در گوشه و کناری از آن نیز جای عظیم الجثه ای برای کیس، مانیتور، کیبورد و گاهاَ اسپیکر های بزرگ واقع نشده باشد. حال آن که از آن روزها بود با گذر زمان لپ تاپ ها جایگزین دسکتاپ حجیم و بزرگ گردیدند. طی چند سال قبل این دستگاه ها به آن اندازه ای توانمند گردیده اند. که از عهده به انجام رساندن سنگین ترین بازی ها و برنامه ها بر می آیند. حال مشکل در این قسمت احساس میشود که در کشور ایران افزایش قیمت دلار خرید انواع مدل های کارآمد را دور از دسترس نموده است.

 خرید لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

اگر که شما راست ماجرا را بخواهید خرید لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون دیگر چندان به راحتی و سهولت چندی پیش نیست و این موضوع بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان است. آیا میپرسید چرا! زیرا در این شرایط سخت و طاقت فرسای کرونا، بیشتر از هر زمانی چنین افرادی به لپ تاپ جهت انجام کارهای خود نیازمند هستند.

هرچند که دیگر با یک بودجه مشخص و محدود نمیتوانیم به سیستمی با نوین ترین پردازنده اینتل و حافظه چند صد گیگابایتی اِس اِس دی تفکر بنماییم. ولو میتوانیم مدل هایی از لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون تومان را به شما معرفی نماییم که توان اجرای برخی از برنامه ها و حتی برخی از بازی های با کیفیت و مرغوب را دارد.

لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

معرفی بهترین لپ تاپ های تا ده میلیون تومان

در امتداد این مطلب از خود ما به معرفی بهترین لپ تاپ های تا ده میلیون تومان خواهیم پرداخت .که در لیست مدل های اقتصادی از بیشترین توان پردازش و مقدار حافظه و کیفیت نمایشگر برخوردار میباشد و به واسطه ی برندهایی معتبر و شناخته شده تولید گردیده اند. در لیست بهترین لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون تومان ابتدا از مدل هایی ارزان قیمت شروع نموده و در پایان به نسخه هایی با قیمت بیشتر میرسیم. طبیعتاً که با بیشتر شدن قیمت این محصول به طبع کارایی دستگاه ها هم بیشتر خواهد گردید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک

• لپ تاپ ایسوس ویووبوک R465FA EB028

_ نمایشگر محصول؛ چهارده با شفافیت فول اِچ دی.
_ پردازنده محصول؛ اینتل ۱۰۱۱۰U کور آی سه.
_ حافظه رم محصول؛ چهار گیگابایت دی دی آر چهار.
_ حافظه داخلی محصول؛ یک ترابایت هارد دیسک همراه با ۲۵۶ گیگابایت حافظه اِس اِس دی.
_ باتری محصول؛ چهل و دو ساعت.

بهترین نوع  لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون

بدون شک و شبهه ایسوس ویوبوک R465FA-EB028 میباشد که آن نیز به سخت افزاری بسیار توانمند و مجهز نیز نمایشگری بسیار با کیفیت مجهز گردیده است.

این محصول برخلاف بسیاری از مدل های هم قیمت خود به جای پردازنده سلرون به پردازنده از نوع کور آی سه ۱۰۱۱۰U نسل دهم تجهیز گردیده است. که از میزان قدرت بسیار بیشتری هم برخوردار میباشد. مازاد بر این ها لپ تاپ ایسوس ویوبوک R465FA-EB028 از حافظه هیبریدی حاوی یک ترابایت هارد دیسک و ۲۵۶ گیگابایت حافظه اِس اِس دی برخوردار میباشد.

تا هم برنامه ها و نیز بازی ها را به گونه روان و سلیس تر به اجرا رساند و هم فایل ها را با سرعت تمام جا به جا بنماید. بدین موارد میبایست نمایشگر با کیفیت چهارده اینچی آی پی اِس با شفافیت فول اِچ دی را هم اضافه نماییم که لذّت دیدن فیلم و یا اجرای بازی را دو برابر خواهد نمود. از این جهت چنانچه لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون همه فن حریف میخواهید، لپ تاپ ایسوس R465FA-EB028 بهترین و مطلوب ترین گزینه به جهت خرید میباشد.

لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون ،دیگر مزایای این مدل باتری قدرتمند سی و هفت وات ساعتی میباشد که با اکتفاء به سایز نمایشگر و بهره گیری از حافظه کم مصرف، میزان شارژ دهی مناسبی را به همراه خود می آورد. در لبه های کناری این محصول پورت های متنوعی چون؛ یو اِس بی دو ممیز صفر و نیز یو اِس بی سه ممیز دو و همچنین پورت های HDMI نیز یو اِس بی Type-C به چَشم میخورد که منتقل نمودن داده با سرعت بسیار را امکان پذیر مینماید.

لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون
• لپ تاپ ایسوس ویوبوک چهارده R427FA

_ نمایشگر محصول؛ پانزده ممیز شش اینچی با شفافیت اِچ دی.
_ پردازنده محصول؛ اینتل ۱۰۱۱۰U کور آی سه نسل دهم.
_ حافظه رم محصول؛ چهار گیگابایت دی دی آر چهار.
_ حافظه داخلی محصول؛ یک ترابایت اِچ دی دی.
_ باتری محصول؛ سی و دو وات ساعت است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ سونی بهتر است یا لنوو

ویوبوک R427FA 14 هم از جمله دیگر بهترین لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون تومان میباشد. که در این رده قیمتی به پردازنده ۱۰۱۱۰U کور آی سه نسل دهم تجهیز گردیده است. خرید  لپ تاپ ممکن است مقداری خرج برروی دستان شما گذارد ولو با پردازنده توانمند و چهار گیگابایت رم برنامه های پرکاربرد همانند؛ ورد، اکسل و حتی برنامه و بازی های سنگین تر را به آسانی اجرا مینماید. نمایشگر پانزده ممیز شش اینچی با شفافیت اِچ دی محیطی گسترده و وسیع برای نمایش محتوا در اختیار شما خواهد گذاشت. پورت یو اِس بی سه و یک ترابایت حافظه هم خیال شما را از بابت منتقل نمودن سریع حجم بسیاری از محتوا آسوده خواهد نمود.

• لپ تاپ لنوو مدل V15-EB

_ نمایشگر محصول؛ پانزده ممیز شش اینچی با شفافیت اِچ دی.
_ پردازنده محصول؛ اینتل سلرون N4020.
_ حافظه رم پردازنده؛ چهار گیگابایت دی دی آر چهار.
_ حافظه داخلی محصول؛ یک ترابایت هارد همراه با ۲۵۶ گیگابایت حافظه اِس اِس دی.
_ باتری محصول؛ ۳۵ وات ساعت.

لنوو در واقع استاد بی چون و چرا طراحی لپ تاپ های مقرون به صرفه و اقتصادی است. سری های ارزان قیمت همانند ایدیاپد و سری هفت این کمپانی از بهترین لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون تومان میباشد. زیرا کارایی بسیار مطلوبی را برای شما در کناره ی قیمت بسیار کم خود به ارمغان خواهد آورد. بیشتر لپ تاپ های ارزان قیمت تنها به حافظه داخلی از گونه هارد دیسک تجهیز گردیده است . ولو این مدل در کناره ی حافظه یک ترابایتی اِچ دی دی به ۲۵۶ گیگابایت حافظه اِس اِس دی هم تجهیز گردیده است. که سرعت به اجرا رساندن برنامه نیز بازی را به شکل منحصر به فردی افزایش خواهد داد.

این حافظه اِس اِس دی در کناره ی چهار گیگابایت رم دی دی آر چهار و پردازنده اینتل سلرون اِن ۴۰۲۰ توان کافی برای به اجرا رساندن برنامه های روزانه چون ورد و اکسل و همچنین وب گردی را مهیا میسازد. از جانبی دِگر نمایشگر پانزده ممیز شش با رزولوشن اِچ دی و روکش مات به همراه اسپیکر های قدرتمند تجربه ی دیدن فیلم را قطعاً که برای شما دلپذیر تر خواهد نمود.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ کارکرده در حد نو

• لپ تاپ ایسوس ویوبوک X543MA

_ نمایشگر محصول؛ پانزده ممیز شش اینچی با شفافیت فول اِچ دی.
_ پردازنده محصول؛ اینتل سلرون N4020/BGA.
_ حافظه رم محصول؛ چهار گیگابایت دی دی آر چهار.
_ حافظه داخلی محصول؛ یک ترابایت اِچ دی دی.
_ باتری محصول؛ سی و سه وات ساعت.

محصولات ارائه شده از جانب برند ایسوس از لپ تاپ های رده پایین تا پرچم دار را در بطن خود جای میدهد. برای هر نوع سلیقه و علاقه و کاربردی محصولی را در دامن خود دارد. لپ تاپ ایسوس ویوبوک X543MA-DM1067 با پردازنده ای سلرون N4020/BGA و نیز چهار گیگابایت رم جهت به انجام رساندن کارها و فعالیت روزمره است .همچنین بهره گیری از اپلیکیشن های پر کاربرد همانند؛ ورد و اکسل به شدّت مناسب است و از جانب ما به شما توصیه میشود.

به همین دلیل اگر که شما جزئی از فیلم بازهایی هستید که لپ تاپ را جهت دیدن فیلم و عکس میخواهید. پیشنهاد ما به شما همین لپ تاپ معرفی شده در قسمت فوقانی متن است . ایسوس از منظر صوتی هم کم نگذاشته است و این لپ تاپ معرفی شده را با اسپیکر های استریو با تکنولوژی Sonic master تجهیز نموده است.

لپ تاپ ایسوس ویوبوک X543MA

• لپ تاپ ایدیاپد NXB 330

_ نمایشگر محصول؛ پانزده ممیز شش اینچی با شفافیت فول اِچ دی.
_ پردازنده محصول؛ اینتل سلرون اِن ۴۰۰۰.
_ حافظه رم محصول؛ هشت گیگابایت دی دی آر چهار.
_ حافظه داخلی محصول؛ یک ترابایت اِچ دی دی.
_ باتری محصول؛ سی وات ساعت.

ایدیاپد NXB 330 به لحاظ ظاهری دارای طراحی یک دست و البته مینیمالیستی دارد . سطوح بافت دار آن نیز از به وجود آمدن لکه بر روی بدنه پیش گیری خواهد نمود. این مدل هم به پردازنده اینتل مدل اِن ۴۰۰۰ تجهیز گردیده است که جهت کارهای روزمره و نیز دانشجویی بسیار مطلوب است. ولو برای برنامه های گرافیکی همانند.؛ پریمایر، فتوشاپ نیز اتوکد نباید بسیار بر روی آن حساب باز ننمایید.

و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن(لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون) از خود سعی نمودیم شما را با برخی از مدل های لپ تاپ زیر ۱۰ میلیون آشنا سازیم. حال آن که شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما میتوانیم راهنمای خوبی برای شما دوستان در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *