لپ تاپ قسطی نظامیان

لپ تاپ قسطی نظامیان

✓ لپ تاپ قسطی نظامیان

ویرا کامپیوتر مرکز خرید لپ تاپ قسطی نظامیان است. و نظامیان عزیز می توانند جهت خرید قسطی لپ تاپ به این فروشگاه و سایت ویرا کامپیوتر مراجعه کنند. دسته بندی لپ تاپ ها میتواند بنابر وزن و ابعاد و یا آن که انتظار کاربر صورت گیرد. به لحاظ وزن و ابعاد میتوان لپ تاپ های عظیم گیمینگ تا به اولترا بوک های نازک و سبک وزن را اتخاذ نمود و در بخش کاربردی هم یک لپ تاپ قسطی نظامیان امکان دارد برای فعالیت هایی همانند؛ نظامی، دانشجویی، مهندسی، بازی و… طراحی شده باشد. امورات دانشجویی غالباً در وب گردی ها، نگارش متون و یا گوش فرا دادن به موسیقی و… خلاصه میشود و نیازمند سخت افزاری قدرتمند نخواهد بود.

شرایط خرید اقساطی لپ تاپ نظامین در ویرا کامپیوتر:

  • در طرح  فروش اقساطیلپ تاپ برای نظامیان ۳۰ درصد مبلغ نقد و مابقی طی ۱۵ قسط دریافت خواهد گردید.
  • به عنوان مثال برای خرید لپ تاپ با قیمت ۱۰ میلیون تومان مبلغ دو میلیون تومان نقد دریافت میگردد و مابقی طی ۲۰  قسط ۴۰۰/۰۰۰ تومانی دربافت خواهد شد .
  • جهت خرید شما بایستی یکی از موارد سفته، چک یا ضمانت کارمندی را به عنوان ضمانت ارائه دهید. (نظامیان عزیز برای اگاهی بیشتر تماس بگیرید)
  • درصورت خرید نقدی و تسویه حساب در زمان خرید از تخفیف ویژه ۱۰ درصد بهره مند خواهید شد .
  • تمامی محصولات  دارای گارانتی می باشد و  در صورتی که مایل به دریافت گارانتی نمی باشید ۱۰ درصد از مبلغ کسر خواهد شد.
  • ویرا کامپیوتر تنها مرجع تخصصی عرضه سیستم های استوک با گارانتی یکساله می باشد.
  •  امکان خرید لپ تاپ قسطی با سفته و چک در سراسر ایران در این فروشگاه امکان پذیر است.

جهت خرید اقساطی لپ تاپ و آگاهی بیشتر از شرایط فروش با کارشناسان ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید

تلفن :۰۳۱۳۶۹۳۹۹۹۹

همراه :۰۹۱۳۹۸۰۰۹۴۴

لیست نمایندگی ها

اصفهان-آقای بنیانی ۰۳۱۳۴۳۸۱۴۸۰
نجف آباد-آقای قاسمی ۰۳۱۴۲۶۱۵۶۳۸
بروجن -آقای خندان ۰۹۱۳۷۱۶۰۶۱۵
اصفهان -آقای ذولفقاری۰۳۱۳۵۵۸۴۱۸۹
مشاهده لپ تاپ های استوک فروشگاه ویرا کامپیوتر 

نکات خرید اقساطی لپ تاپ نظامی

لپ تاپ قسطی نظامیان، به همین دلیل است که معمولاً میتوانیم شاهد قرار گرفتن لپ تاپ های دانشجویی در دسته بندی های ارزان قیمت باشیم. حال جهت خرید لپ تاپ استوک قسطی نظامی به این نکته توجه داشته باشید، که میبایست لپ تاپ انتخاب شده از جانب شما دارای توان پردازشی قدرتمند باشد. البته بهتر است در امتداد این متن از خود به انواع لپ تاپ های موجود به ویژه لپ تاپ قسطی نظامیان کوتاه نگاهی داشته باشیم. لطفاً با ما در امتداد این مطلب از ویرا کامپیوتر همراه باشید.

بررسی لپ تاپ ها براساس کاربرد آن ها

• لپ تاپ های دانشجویی

برای این قبیل از کاربران ما توصیه ای داریم، آن هم این است که در راستای خرید لپ تاپ به ابعاد و وزن دستگاه توجه ویژه ای داشته باشند. زیرا اگر که دستگاه انتخاب شده از جانب شما دارای دو کیلو گرم وزن باشد با افزودن سایر وسیله های خود همانند؛ جزوات، آداپتور، کتاب، ماوس، و… به وزنی در حدود چهار کیلو گرم تبدیل خواهد گردید.

به این هنگام خواهد بود که شما متوجه سختی کار در جا به جایی وسیله ها خواهید شد. علاوه بر این ها ما به شما پیشنهاد میکنیم به قابلیت خروجی وی جی اِی هم توجه داشته باشید زیرا با وجود معرفی نمودن پورت نوین و قدرتمند تر HDMI هنوز که هنوز است بخش بسیاری از نمایشگر ها و ویدئو پروژکتور های پیشین موجود ضمن مؤسسه ها و دانشگاه ها از همان اتصال وی جی اِی بهره میگیرند.

مزایا خرید قسطی لپ تاپ نظامیان

لپ تاپ قسطی نظامیان، لپ تاپ ها در اکثریت مواقع به جهت دسترسی به اینترنت و کاربردهای متنی مورد بهره گیری واقع میشوند و بنابر این دلیل نیازمند پردازش قدرتمند نخواهند بود و میتوان در بینابین مدل های ارزان قیمت کالاهای مناسب و مطلوبی به جهت انجام کارهای دانشجویی جویا شد. از جانبی دیگر قابلیت های چند رسانه ای چون؛ پخش نمودن فیلم، موسیقی نیز در بطن این مدل ها در سطوح متوسط واقع میشود ولی بهتر است شما انتظار بسیاری را از پخش نمودن بازی و پردازش های حرفه ای نداشته باشید.

لپ تاپ قسطی نظامیان
لپ تاپ قسطی نظامیان

• لپ تاپ های خانگی

حائز اهمیت ترین خصوصیات دستگاه های خانگی که بیشتر در راستای دیدن فیلم و سریال و پخش موزیک مورد بهره گیری واقع میشوند. صفحه نمایش دستگاه میباشد. صفحه نمایشگر این محصولات به لحاظ دو خصوصیت چون؛ ابعاد و کیفیت در حد معقولی واقع گردیده اند. دیگر خصوصیات صفحه نمایشگر همانند؛ سطوح روشنایی و زاویه دید هم دارای اهمیت به سزایی است. این محصولات غالباً حاوی قدرت پخش خوبی هستند ولو گروهی از این مدل ها جهت تولید محتویات تصویری چون برنامه های تدوین هم امکانات خوشایندی را در بطن خود دارد.

• لپ تاپ های تجاری

کاربران اعم از تجاری و مدیران اغلب به خصوصیات ظاهری و امنیتی لپ تاپ ها توجه ویژه ای را میکنند و توان پردازشی برای آن ها در الویت های پس از آن واقع میشود. برای این قبیل از افراد حائز اهمیت ترین موضوع امنیت به همراه پایداری اطلاعات ذخیره شده در بطن دستگاه خواهد بود.

بنابر این علّت است که بیشتر تمایل به جهت بهره گیری از دستگاه هایی دارند که انواع پارامتر های امنیتی چون؛ رمز نگاری، حسگر اثر انگشت و… در آن رقم خورده است. این دسته از محصولات غالباً دارای توان حمل مناسب و مطلوبی هستند .در دو ابعاد سیزده ممیز سه و نیز چهارده ممیز یک اینچی به جهت خرید به شما توصیه میشود.

• لپ تاپ های حرفه ای

لپ تاپ قسطی نظامیان، کاربران حرفه ای را اغلب مهندسان، طراحان و گاهاً هم صاحبان مشاغل تشکیل میدهند. برای این دسته از افراد تعداد هسته های پردازشی و توان پردازش موازی در هسته گرافیکی اهمیت ویژه ای دارد. برای آن دسته از طراحانی که با نرم افزارهای گرافیکی چون؛ فتوشاپ کار مینمایند. پیشنهاد میکنیم که به میزان کیفیت صفحه نمایشگر و ابعاد آن در راستای تماشای هر چه بهتر جزئیات توجه داشته باشند.

گنجایش رم به همراه سرعت هارد دیسک هم در الویت پس از آن قرار خواهد گرفت. دستگاه ها و محصولات حرفه ای بنابر دلیل نیاز به توان پردازش، معمولاً در سایزهای ضخیم تر و سنگین تر تولید میگردند. چرا که باتری آن ها در برابر با مدل های معمولی عظیم تر است و محیط کافی جهت تهویه هوای گرم نیز میباید در خود داشته باشد.

• لپ تاپ های گیمینگ

از جمله پرطرفدارترین و پرفروش ترین گروه های لپ تاپ، محصولات دسته گیم یعنی همان بازی است. که این دسته از لپ تاپ ها جهت بازی و پردازش های سنگین طراحی گردیده اند. این قبیل از لپ تاپ ها غالباً از میزان قیمت بالایی برخوردار هستند. از سویی هم حاوی اندازه و وزن بزرگی میباشند که همین خصوصیت منجر به سختی در حمل و نقل از این دسته از لپ تاپ ها میشود.

لپ تاپ های مخصوص بازی، گران قیمت ترین گروه از لپ تاپ های کاربردی به شمار میرود و دو خصوصیت بیش از هر چیزی در آن مورد توجه واقع میشود. که آن ها نیز عبارتند از؛ توان پردازش محاسباتی و توان پردازش گرافیکی. بهتر است در امتداد این مطلب از خود به معرفی بهترین لپ تاپ قسطی نظامیان مبادرت ورزیم. البته که بهتر است خاطر نشان شویم شما میتوانید در راستای خرید لپ تاپ قسطی نظامیان با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.‌ قطعاً که ما سعی میکنیم در این راستا بهترین شرایط را برای شما در نظر بگیریم.

لپ تاپ قسطی نظامیان
لپ تاپ قسطی نظامیان

لپ تاپ نظامی چیست؟لپ تاپ قسطی نظامیان

طراحی و ساخت لپ تاپ قسطی نظامیان به گونه ای میباشد. که بتوان در موقعیت های سخت و طاقت فرسا از آن بدون بروز هیچ نوع مشکلی بهره گرفت. به عنوان نمونه؛ بهره گیری از لپ تاپ های معمولی برای یک آتش نشان در مکان وقوع حادثه و یا یک نظامی در میادین جنگ ممکن نخواهد بود!

حملات سایبری نیز ویروس ها و تروجان ها، میلیون ها لپ تاپ و همچنین کامپیوتر را تحت تأثیر خود واقع مینمایند. ولی مازاد بر این ها حملات نرم افزاری، سیستم و لپ تاپ های شما را از تهدیدات و حملات فیزیکی نمیتواند محفوظ نماید. لپ تاپ های به اصطلاح نظامی علاوه بر برخورداری از بدنه ای مستحکم، میتوانند در شرایط سخت و دشوار دوام آورند. از سویی هم از قابلیت ارتقاء بالایی برخوردار میباشند و به آسانی میتوان آن ها را توسعه بخشید. بهتر است در امتداد این مطلب شما را با بهترین نمونه های لپ تاپ نظامی موجود آشنا نماییم؛

لپ تاپ قسطی نظامیان
لپ تاپ قسطی نظامیان

• لپ تاپ دل مدل؛ Latitude 7424

لپ تاپ قسطی نظامیان، از جمله نشانه های بارز یک لپ تاپ قسطی نظامیان این میباشد که آزمایش MIL-STD-810 را که در واقع یک استاندارد برای این گونه از لپ تاپ ها تلقّی میشود را پشت سر گذاشته باشد. لپ تاپ دل در مدل Latitude 7424 به عبارتی گواهی نامه MIL-STD-810 و همچنین IP65 را اذعان خود نموده است. این محصول حاوی صفحه نمایشگر چهارده اینچی بوده و همچنین رزولوشن آن در ۱۰۸۰p خلاصه میشود.

در بطن روشنایی روز شما میتوانید تسلط کافی بر صفحه نمایشگر داشته باشید. این دستگاه دارای صفحه لمسی مقاومتی بوده و شما میتوانید با استفاده از دستکش و یا قلم از آن بهره گیرید. از جمله خصوصیات بارز این محصول عبارت میباشد از؛ محافظت از سقوط تا به سه فوت در زمان بهره گیری و روشن بودن دستگاه و شش فوت به هنگام خاموش بودن آن. علاوه بر این ها این محصول در برابر گرد و خاک هم مقاوم و مستحکم میباشد.

• لپ تاپ دل مدل؛ Latitude 5420

لپ تاپ قسطی نظامیان، لپ تاپ های ۵۴۲۰ به عبارتی خصوصیات سخت لپ تاپ های ذکر شده در قسمت فوقانی متن را ندارد. ولو همانند مدل فوقانی حاوی صفحه نمایشگر لمسی منحصر به فرد روشن میباشد. محافظ در مقابل گرد و خاک است و همچنین محافظ در مقابل رطوبت محدود هم میباشد‌. لپ تاپ های مدل ۵۴۲۰ نازک تر و مقداری ظریف تر طراحی گردیده اند و نسبت به همتای خود به شدّت مقرون به صرفه تر میباشند علاوه بر این، لپ تاپ ۵۴۲۰ از باتری دوگانه استفاده میکند.‌

• لپ تاپ دل مدل؛ Latitude 7214

لپ تاپ قسطی نظامیان، لپ تاپ های دل در مدل ۷۲۱۴ هم مقاومت ۷۴۲۴ را داراست . هم امکان تطبیق پذیری را با دگرگونی میان حالت های لپ تاپ و تبلت را در بطن خود جای داده است. این محصول حاوی صفحه نمایشگر دوازده اینچی بوده است. بنابراین هم دارای وزن کمتر است و هم جا به جایی را برای شما آسان میسازد.

و در پایان

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با خرید لپ تاپ قسطی نظامیان آشنا سازیم. بهتر است بگوییم که اگر شما مایل باشید به جهت خرید این دسته از لپ تاپ ها اقدام کنید. میتوانید با کارشناسان ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. ما سعی میکنیم بهترین قیمت ها را در اختیار شما به جهت خرید لپ تاپ نظامی قرار بدهیم.

بیشتر بخوانید
مشخصات یک لپ تاپ خوب برای دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *