تعمیر لپتاپ سامسونگ

تعمیر لپتاپ سامسونگ

تعمیر لپتاپ سامسونگ،آخرین نسل از لپ‌تاپ‌های ویندوزی برند سامسونگ شامل لپ‌تاپ‌هایی است که برای کار و امور روزمره کاربران ساخته شده است. لپتاپ های سامسونگ با ویژگی‌های خاص می باشند و برای یکپارچه‌سازی با تلفن‌های سامسونگ بیش از پیش طراحی شده اند. شما با برنامه Self-Repair در سیستم لپتاپ های سامسونگ می توانید به راحتی تعمیراتی از جمله تعمیر ترک خوردگی شیشه نمایشگر لپتاپ خود را انجام دهید. قبل از شروع هرگونه تعمیر لپتاپ های با برند سامسونگ ابتدا مطمئن شوید که از اطلاعات و داده های موجود در لپتاپ خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید سپس به فکر تعمیر لپتاپ سامسونگ باشید.

آشنایی با برند سامسونگ

تعمیر لپتاپ سامسونگ، سامسونگ به خاطر تولید لپ تاپ، کامپیوتر، گوشی هوشمند و تبلت های با کیفیت بالا یکی از برند های شناخته شده در کل جهان است. این برند یکی از محبوب ترین برندهای موجود در بازار در زمینه تولید لپ تاپ و گوشی های هوشمند است. ما به دلیل فن آوری و ویژگی های منحصر به فرد این برند با سامسونگ آشنا هستیم. لپتاپ های سامسونگ در کنار مزایا و محبوبیتی که دارند دارای معایبی هم هستند همچنین این لپتاپ ها با کیفیت بالا ساخته می شوند. اما اکثر لپتاپ ها از این برند بعد از مدتی استفاده در یک زمان به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارند.

حتی با وجود این که محصولات سامسونگ پیشرفته و با کیفیت هستند هنوز هم نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. شما با نصب و ارتقاء همه برنامه های نرم افزاری ضروری می توانید به لپتاپ خود دراین زمینه کمک کنید. همچنین می‌توانید با یک سرویس بهینه‌سازی ارائه دهنده که سرعت اجرا و پردازش داده‌های لپتاپ شما را افزایش می‌دهد، به طول عمر قطعات جانبی لپتاپ کمک شایانی بکنید. در ادامه با برخی از عیوب لپ تاپ های سامسونگ آشنا خواهیم شد.

۱٫صدای زیاد فن لپ تاپ سامسونگ

اگر لپتاپ شخصی شما دارای داده با حجم بالا است و در طول روز زیاد با آن کار می کنید طبیعی است که فن لپتاپ صدای بلندی ایجاد کند. فن لپتاپ پس از اتمام کار شما با لپتاپ باید خاموش شود، البته ناگفته نماند که وجود بازی های سخت و ویدئوهای با حجم بالا باعث می شود فن لپتاپ صدای بلندی ایجاد کند. زیرا فن لپتاپ در تلاش است که سیستم عامل اندروید لپتاپ شما را خنک نگه دارد و برای حل این مشکل شما می توانید چند راه کار را انجام دهید؛

 • بازی های رایانه ای سخت را حذف کنید، برای این بازی ها بهتراست لپتاپ گیمینگ تهیه کنید که دارای گرافیک بالا باشد.
 • نرم افزار، برنامه ها و درایورهای رایانه شخصی خود را به روز رسانی کنید.
 • سعی کنید در طول روز چند ساعت لپتاپ را خاموش کنید.
 • فن های لپتاپ را به طور مرتب بررسی کنید تا اگر کثیف بودن و یا دریچه های هوا لپتاپ مسدود بود آن ها را برطرف کنید.
بیشتر بخوانید
تعمیر رم لپتاپ

 1. فن خنک کننده در لپ تاپ کار نمی کند

هنگامی که متوجه شدید فن خنک کننده از کار افتاده و کار نمی کند می توانید مقداری هوای فشرده را بگیرید و مقداری هوا را مستقیماً به طرف فن ها بدمید؛ البته اگر بتوانید پنل پشتی را بردارید بهتر است. حتما مطمئن شوید که گرد و غبار از لپ تاپ خارج می شود و گرد و غبار را بیشتر به داخل دستگاه هدایت نمی کنید. درحالی که مشغول کار با لپتاپ هستید، سایر اجزای داخلی لپتاپ را تمیز کنید.

۳٫خرابی مادربرد کامپیوتر

اگر لپ‌تاپ سامسونگ شما در هنگام کار ناگهان خاموش شده و روشن نمی‌شود و باتری آن را بررسی کرده اید و دلیل آن تمام شدن باتری نیست. ممکن است مادربرد  لپتاپ دچار مشکل شده باشد. اگر هر زمان این اتفاق رخ داد و گارانتی لپتاپ به پایان رسیده بود باید لپ تاپ خود را برای تعمیر نزد فرد متخصصی ببرید. شاید کمی بیشتر هزینه در برداشته باشد، با این حال قبل از این که لپتاپ را برای تعمیر ببرید ابتدا باید مطمئن شوید که آیا لپتاپ شارژ می شود و قادر به حفظ شارژ است یا خیر. سپس اگر نیاز بود به مرکز تعمیرات تخصصی کامپیوتر مراجعه کنید.

۴٫مشکلات HDD

هارد دیسک برخی از لپ‌تاپ‌های سامسونگ دارای درایوهای دیسک سخت هستند که نمی‌توانند دیسک را پیدا کنند. این نیز از دیگر مشکلات هارد دیسک ها است. این مسئله در برخی از مدل‌های جدیدتر لپتاپ های سامسونگ که درایو صدا تولید می‌کند رایج است. راه حل هر یک از این مشکلات مرتبط با هادر دیسک تعویض هارد دیسک می باشد.

بیشتر بخوانید
تعمیرهارد لپتاپ

۵٫مشکل در صفحه نمایش لپ تاپ

چه لپ تاپ سامسونگ شما با جسم سختی ماند دیوار برخورد کرده باشد یا روی زمین افتاده باشد یا به اشتباه با چیزی برخورد کرده باشد، صفحه LCD لپتاپ شما هنگام برخورد شی با آن ممکن است بشکند یا به طور کامل آسیب ببیند. در چنین مواردی شما باید به دنبال راه حل های حرفه ای برای تعویض و تعمیرصفحه نمایش لپتاپ سامسونگ باشید تا به زودی دوباره لپتاپ شما راه اندازی و بوت شود. با تعمیر و تعویض صفحه نمایشگر لپتاپ توسط فرد حرفه ای و معتبر تعمیر لپ تاپ سامسونگ می توانید این فرایند را تسریع ببخشید.

مرکز تعمیرات ویرا کامپیوتر بهترین ارائه دهنده خدمات تعمیر لپتاپ های سامسونگ است. ویرا کامپیوتر در ارائه بهترین راه حل های فناوری اطلاعات برای انواع مسائل مربوط به لپ تاپ ها تخصص دارد. چه این خدمات تعمیرصفحه نمایش سامسونگ باشد، چه خدمات حذف ویروس و بدافزارها و چه نیازی به ارتقاء لپتاپ داشته باشید. تیم حرفه ای و کارآمد ویرا کامپیوتر می تواند تمام مشکلات مرتبط با لپتاپ‌ های سامسونگ را حل کند. به طوری که لپتاپ های شما ابتدا توسط یک تکنسین حرفه ای درکمترین زمان تعمیرمی شوند.

هزینه تعمیرصفحه نمایش سامسونگ

هزینه خدمات تعمیر و تعویض صفحه نمایش سامسونگ به نحوه تعمیر و یا تعویض صفحه نماشگر، نوع و برند لپتاپ و قطعات جانبی استفاده شده و خدماتی که در اختیارشما گذاشته می شود بستگی دارد. چنانچه می خواهید هزینه تعمیر و یا تعویض صفحه نمایشگر لپتاپ شما زیاد نشود می توانید با  راهنمایی گرفتن و یا مراجعه به مراکز خدمات لپ تاپ سامسونگ مشکل لپتاپ خود را حل کنید. در صورتی که لپتاپ شما دارای ضمانت نامه است می توانید با استفاده از آن هزینه تعمیر لپتاپ را کاهش دهید و با کمک مشاوران خبره و کارآزموده این مرکز خدماتی مشکل لپتاپ خود را برطرف کنید.

خدمات تشخیصی لپتاپ های سامسونگ

هنگام تعمیر لپتاپ های سامسونگ خدمات عیب یابی لپتاپ ها گزینه مهمی هستند. بدون اجرای یک سرویس تشخیصی بر روی دستگاه یک تکنسین نمی تواند دقیقاً متوجه شود که چه چیزی باعث مشکل فعلی در لپتاپ شده است. با این حال هنگامی که تکنسین فناوری لپتاپ ها دستگاه را بررسی می کند بینشی و راه حلی در مورد مشکل که به وجود آمده علت آن و راه حل صحیح آن به کاربر ارائه می دهد. لپتاپ های سامسونگ که بر روی آن ها آب ریخته شده نمونه‌ای از خدمات تشخیص لپتاپ ها محسوب می شوند.

بیشتر بخوانید
تعمیر کیبورد لپتاپ

شاید فکر کنید وقتی یک لیوان آب بر روی کیبورد لپتاپ می ریزد به معنای این است که کیبورد این لپتاپ ها به طور کامل خراب شده است. اما وقتی این لپتاپ را نزد یک تکنسین ماهر می برید ابتدا لپتاپ را بررسی کرده و سپس کیبورد لپتاپ را جدا می کند زیرا ممکن است تشخیص دهد که چند قطعه از مادربرد لپتاپ شما نیز تحت تأثیر قرار گرفته است و تعویض صفحه کلید مشکل واقعی را حل نمی کند، اما تعمیر مادربرد و تعویض کیبورد این مشکل را برطرف می کند.

خدمات ارائه دهنده ویرا کامپیوتر

 • تعویض و تعمیر لولاهای شل شده یا شکسته شده
 • تعویض لامپ LED- CCFL لپتاپ های سامسونگ
 • ارتقا و تعویض درایو نوری لپ تاپ های سامسونگ (DVDRW – DVD Burners)
 • تعمیرات جک برق AC / DC لپتاپ های سامسونگ
 • ارتقاء حافظه لپتاپ ها
 • تعویض و تعمیر قطعات پلاستیکی شکسته یا ترک خورده (روکش ال سی دی – روکش پایه)
 • تعمیرات نشت مایعات لپتاپ های سامسونگ و سایر لپتاپ ها با هر برندی
 • پاکسازی داخلی فن لپتاپ های سامسونگ از گرد و غبار و ذرات
 • تعمیر و تعویض مادربرد سطح کامپوننت

جمع بندی تعمیر لپتاپ سامسونگ

زمانی که لپ تاپ سامسونگ شما نیاز به تعویض دارد همیشه این امکان وجود دارد که قطعه یا اجزای لپتاپ مورد نظر را را بخرید و خودتان آن را تعویض کنید. اما متأسفانه جایگزینی لوازم و تجهیزات لپتاپ ها اگر صلاحیت و شایستگی آن را نداشته باشید سخت و دشوار است. همچنین تعویض و تعمیر لپ تاپ سامسونگ در خانه اغلب هزینه زمان و استرس زیادی را به همراه دارد. در عوض اگر این دستگاه سامسونگ را به مراکز تعمیرات تخصصی کامپیوتر بدهید، می‌توانند به‌سرعت و با قیمت مناسب، یک پورت شارژ آسیب‌دیده یا اجزای دیگر لپتاپ که نیاز به تعویض ویا تعمیر دارند را درست کنند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و کاربردی باشد و بتوانید از این مطالب استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *