لپ تاپ دست دوّم نسل ۱

لپ تاپ دست دوّم نسل 1

 لپ تاپ دست دوّم نسل ۱

آیا میدانید لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ چه ویژگی هایی دارد! آیا مایل هستید کمی بیشتر با لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ و ویژگی های مربوط بدان آشنا شوید؟ پس چرا ما را در این مطلب از ویرا کامپیوتر همراهی نمیکنید. قطعاً که پشیمان نخواهید شد.

لپ تاپ دست دوّم نسل 1

 لپ تاپ استوک چیست؟

سؤالاتی از این دست که اصلاً لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ چیست! از کجا به ایران می‌آید، ذهن همگان را به خود درگیر کرده است. به عبارتی لپ تاپ استوک به لپ تاپی اطلاق میشود که خط تولید آن ها متوقف گردیده است و آن ها نیز به مرحله ی فروش نرسیده اند. این دست از لپ تاپ ها غالباً به کشورهای موجود در خطه ی خاورمیانه ارسال میگردند. علاوه بر موارد یاد شده در قسمت فوقانی متن، لپ تاپ هایی هم که بنابر هر علّتی بعد از خرید، مشتریان آن را به فروشگاه باز پس میگردانند نیز لپ تاپ استوک به حساب می‌آید.

این دسته از لپ تاپ ها به دلیل باز گردیدن بسته بندی، دیگر کالای پلمپ و آکبند محسوب نخواهند شد و به سوی انبارها رهسپار شده و فروخته هم نخواهند شد. به بیانی بهتر و صریح تر لپ تاپ استوک هیچ گونه ایرادی در بطن خود ندارد و در ساخت و طراحی این طبقه از محصولات از قطعات با کیفیت و مرغوب نیز استفاده شده است، ولی فصل فروش آن ها به اتمام رسیده است و یا در تمام این مدّت زمان تنها آنچه که نسیب‌شان شده است، خاک موجود در انبارها بوده است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک ارزان

استوک درموقعیت اقتصادی عصرحاضر

اصلی ترین عللی که افراد به سمت و سوی تهیه لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ رهسپار میشوند، قیمت به همراه کیفیت منحصر به فرد کالا است‌. در موقعیت اقتصادی عصر حاضر و نابه‌سامانی اوضاع و احوال ارز، قیمت محصولات و کالاهای دیجیتالی به ویژه لپ تاپ ها و تلفن همراه که از نیازهای حائز اهمیت روزمره تمامی اقشار جامعه محسوب میشود، بسیار افزایش پیدا کرده است. به گونه ای که توان خرید محصولات آکبند در بین عامه کم شده است. آیا این اینطور نیست؟

قطعاً که با شنیدن کلمه استوک تعابیرهای گوناگونی به ذهن شما خطور کرده است. از سویی هم با حرف هایی که از اشخاص کم اطلاع و ناآگاه به گوش شما رسیده است، قطعاً اطلاعات اشتباه بسیاری در ذهن شما رخنه کرده است.

 لپ تاپ دست دوّم نسل 1

در کشور ایران به گونه ای کلّی و جامع نسبت به کالاهایی که کار کرده اند چون؛ لپ تاپ های استوک، نگرشی منفی وجود دارد. ولیکن بایستی در نظر داشته باشید که دائماً هم محصولات کارکرده و لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ به معنی کالای دور انداختی و معیوب نیست! در بطن کشور ما هنگامی که سخن از لپ تاپ استوک به میانه ها می‌آید، تمامی ذهن ها به سمت و سوی لپ تاپ دست دوّم، معیوب و پر از عیب و نقص میرود‌. ولیکن به عبارتی چنین چیزی وجود ندارد.

بهتر است چنین بگوییم که در دنیای لاتین، استوک به معنی کالای موجود و یا ذخیره شده داخل انبارها است.

 آیا میدانید که چرا باید لپ تاپ استوک بخریم

تهیه و خرید لپ تاپ استوک علاوه بر مزایای بیشماری همانند؛ قیمت مناسب و کیفیت بسیار دارای سخت افزاری بسیار قدرتمند از سویی پشتیبانی از جانب فروشنده خود است. با اتخاذ درست و اصولی به هیچ عنوان از خرید خود نادم و پشیمان نخواهید شد. پس بهتر است به جهت خرید لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ هرگز افراد سوء استفاده گر را انتخاب ننمایید. البته که شما میتوانید در بینابین لپ تاپ های استوک و کارکرده با توجه به نیاز خود یکی از مدل های؛ صنعتی، گیمینگ، حرفه ای، سبک وزن، نازک و… را انتخاب بنمایید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک صنعتی

بهتر است در نظر بگیرید که در بعضی از موارد لپ تاپ های استوک اصلاً کار ننموده اند‌. نهایتاً تا به سی روز از آن ها توسط کاربران استفاده شده است. با این وجود قیمت مربوط به این دست از محصولات یک سوّم قیمت اصلی آن است که در جای جای بازار به چَشم میخورد. ما میتوانیم این مورد را اصلی ترین دلیلی تلقّی کنیم که افراد به جهت خرید لپ تاپ دست دوّم اقدام میکنند.

بهتر است خاطر نشان شویم که شما دوستان عزیز میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع لپ تاپ های مورد نظر را در وب‌سایت ویرا کامپیوتر انتخاب نموده و سؤالات خود را به جهت خرید تنها با یک بار برقراری تماس با کارشناسان ما، بپرسید.

 خصوصیات نسل اوّل پردازنده های اینتل در بطن لپ تاپ های دست دوّم

نسب اوّل cpu اینتل یک ریز معماری برای پردازنده های اینتل بود البته که آن نیز جانشین معماری core این کمپانی گردید. معماریcore  چهارچوب های ویژه خویش را داشت. به عنوان نمونه نمیشد که سرعت ساعت پردازنده را در بطن آن بیشتر نمود. بهتر است در امتداد این مطلب کمی بیشتر خصوصیات این نسل از پردازنده را بیان نماییم.

لپ تاپ دست دوّم نسل 1

  • بیشتر شدن عملکرد

این نسل از پردازنده ها نسبت به نسل های پیش خود بیست و پنج درصد افزایش عملکرد دارند و بهینه تر گردیده اند.

  • بهینه‌سازی در مصرف انرژی

در بطن لپ تاپ دست دوّم نسل ۱، سرعت کلاک برابر است. مصرف انرژی این دست از پردازنده ها در لپ تاپ های دست دوّم سی درصد نسبت به فناوری های قبلی بهینه تر گردیده است‌. سرعت کلاک در واقع همان سرعت پردازش یک پردازش گر میباشد.

  • بهره گیری از تکنولوژی توربو بوست

برای نخستین بار در این لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ cpu اینتل، از تکنولوژی توربو بوست بهره گیری شد. تکنولوژی توربو بوست این امکان را به پردازنده میدهد تا در مواقع نیاز سرعت خود را افزایش بدهد. در این هنگام پردازنده میتواند به هنگام بی کاری و انجام کارهایی سبک تر انرژی کمتری را صرف بنماید.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک نسل 8

و در پایان

دوستان عزیز بهتر است در پایان این مطلب از خود خاطر نشان شویم که شما میتوانید به جهت خرید لپ تاپ دست دوّم نسل ۱ با کارشناسان ما تماس بگیرید. این گونه هم میتوانید پاسخ سؤالات خود را به دست آورید و هم به هنگام نیاز محصولات موردنظر خود را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *