لپ تاپ استوک زیر ده میلیون

لپ تاپ استوک زیر ده میلیون

لپ تاپ استوک زیر ده میلیون

امروزه با آنلاین شدن اکثر کلاس های مدرسه ای و دانشگاهی و دیگر کلاس های فوق برنامه مانند زبان انگلیسی خرید لپ تاپ استوک زیر ده میلیون برای بسیاری از خانواده ها یک ضرورت غیر قابل اجتناب شده است.

خانواده های ایرانی به دلایل مختلفی ممکن است تمایل به خرید لپ تاپ استوک زیر ده میلیون و نه قیمت بالاتر داشته باشند. یکی از آن علت ها می تواند عدم قدرت خرید برای لپ تاپ با قیمت بالاتر باشد و دلیل دیگر آن می تواند عدم صلاحیت دانش آموز یا کودک آن ها برای داشتن لپ تاپ گران قیمت باشد. چرا که کودک دبستانی آن ها ممکن است آموزش لازم را برای کار با لپ تاپ نو یا گران قیمت ندیده باشد و یا این که نیازی به لپ تاپ رده بالا نداشته باشد. زیرا فقط استفاده آن کودک از لپ تاپ برای وصل شدن به کلاس های آموزشی مدرسه یا آموزشگاه زبان است که ممکن است در نرم افزار های adobe connect یا امثال آن برگزار شود.

یا حتی در بسیاری از شرکت های خصوصی یا فروشگاه های کوچک که استفاده آن ها از لپ تاپ در حد صادر کردن یک فاکتور یا استفاده از یک نرم افزار حسابداری بسیار ابتدایی است، عاقلانه تر آن است که برای خرید لپ تاپ رده های بالاتر زیاد هزینه نکنند و یک لپ تاپ استوک زیر ده میلیون خریداری کنند.

به علاوه آن دسته از کاربران تازه کاری که در حال آموزش اولیه کار با لپ تاپ هستند، نیز ترجیح می دهند که از لپ تاپ های ارزان قیمت تر یا لپ تاپ استوک زیر ده میلیون برای ابتدای کار خود استفاده کنند و پس از چندین سال که به مهارت کافی رسیدند لپ تاپ های برند و گران قیمت تر داشته باشند.

لپ تاپ استوک زیر ده میلیون خوب

لپ تاپ استوک زیر ده میلیون خوب و با کیفیت باید دارای سیستم سخت افزاری سالم و کاملی باشد. به عنوان مثال سیستم عامل یا پردازنده آن و حافظه هارد آن تقریباً تا ۸۰ – ۹۰% سالم باشد. باتری لپ تاپ و مانیتور آن نیز باید صد در صد سالم باشد. بقیه اجزا و قطعات لپ تاپ استوک نیز بسته به کارایی شما باید کارکرد خود را داشته باشند. برای مثال اگر قرار است که شما با آن لپ تاپ فیلم مشاهده کنید، باید اسپیکر لپ تاپ نیز سالم بوده و تا حد قابل قبولی قدرت داشته باشد.

برند لنوو از جمله آن برند هایی است که لپ تاپ های ارزان قیمت تری نسبت به سایر مارک های لپ تاپ در کل دنیا دارد. بنابراین اولین برند لپ تاپ استوک زیر ده میلیون که در بازار پیدا می شود، لپ تاپ های استوک لنوو است. لپ تاپ های استوک لنوو در عین داشتن قیمت های مناسب دارای کارایی مناسب و قابل قبولی هستند و به ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان مقرون به صرفه هستند. در میان سری های مختلف لپ تاپ های استوک لنوو، سری ایدیاپد آن جزء پر طرفدار ترین های لپ تاپ استوک زیر ده میلیون به حساب می آید.

دیگر برند های لپ تاپ استوک موجود در بازار امروز ایران برند های ایسوس و ایسر هستند. اغلب لپ تاپ استوک زیر ده میلیون در بازار در اندازه ۱۵ اینچی دیده می شوند که سایز نرمال و استانداردی برای کاربری های عادی و روزانه دانش آموزان و دانشجویان است. به عنوان مثال مدل ایسوس ویو بوک ۱۴ اینچی با پردازنده نسل دهم خود و حافظه داخلی یک ترا بایت از آن دسته لپ تاپ های بسیار با کیفیت استوک موجود در بازار ایران است که قیمتی زیر ده میلیون تومان دارد.

لپ تاپ ارزان

 

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک گرافیک دار

خرید لپ تاپ استوک زیر ده میلیون

جهت خرید لپ تاپ استوک زیر ده میلیون بهتر است سری به فروشگاه های اینترنتی یا سایت های فروشگاهی مختلف در فضای وب بزنید و محصولات مختلف آن فروشگاه ها را با یکدیگر و با توان خرید خود و کاربری ویژه خود مقایسه کنید.

هر چند در این فروشگاه ها به صورت ۲۴ ساعته کارشناسان فروش آنلاینی حضور دارند که می توانند با راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی خود راهگشای خوبی برای خرید به صرفه و مناسب شما باشند. این کارشناسان می توانند با توجه به نیاز فنی شما و میزان هزینه ای که برای شما قابل پرداخت است، مدل هایی از برند های مختلف لپ تاپ استوک زیر ده میلیون موجود را به شما پیشنهاد بدهند. شما نیز می توانید با مقایسه این مدل ها با آن چه در نظر داشته اید اقدام به خرید بهترین لپ تاپ استوک برای خود نمایید.

بهتر آن است که قبل از انتخاب مدل لپ تاپ استوکی که قصد خرید آن را دارید، نرم افزار ها و اپلیکیشن هایی که با آن کار می کنید را برای کارشناس فروش لپ تاپ عنوان کنید تا از کارایی آن لپ تاپ برای کاربری خود مطمئن شوید. حتی بهتر است حجم فایل های مورد استفاده و حجم اطلاعات ذخیره شده مورد نیاز خود را به کارشناسان فروش لپ تاپ بیان کنید تا بهترین مدل لپ تاپ استوک منطبق بر نیاز شما را پیشنهاد کنند.

علاوه بر آن فراموش نکنید که از مدت زمان گارانتی لپ تاپ های استوک و مدت زمان تست لپ تاپ استوک آن فروشگاه سوال کنید و این موارد را با توجه به استاندارد های خود قبول کنید. در مورد مدت زمان خدمات پس از فروش لپ تاپ های استوک آن فروشگاه نیز پرس و جو کنید و شرایط را در نظر بگیرید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.

جمع بندی

خانواده های ایرانی به دلایل مختلفی ممکن است تمایل به خرید لپ تاپ استوک زیر ده میلیون و نه قیمت بالاتر داشته باشند. یکی از آن علت ها می تواند عدم قدرت خرید برای لپ تاپ با قیمت بالاتر باشد و دلیل دیگر آن می تواند عدم صلاحیت دانش آموز یا کودک آن ها برای داشتن لپ تاپ گران قیمت باشد. چرا که کودک دبستانی آن ها ممکن است آموزش لازم را برای کار با لپ تاپ نو یا گران قیمت ندیده باشد و یا این که نیازی به لپ تاپ رده بالا نداشته باشد. زیرا فقط استفاده آن کودک از لپ تاپ برای وصل شدن به کلاس های آموزشی مدرسه یا آموزشگاه زبان است که ممکن است در نرم افزار adobe connect برگزار شود.

یا حتی در بسیاری از شرکت های خصوصی یا فروشگاه های کوچک که استفاده آن ها از لپ تاپ در حد صادر کردن یک فاکتور یا استفاده از یک نرم افزار حسابداری بسیار ابتدایی است، عاقلانه تر آن است که برای خرید لپ تاپ رده های بالاتر زیاد هزینه نکنند و یک لپ تاپ استوک زیر ده میلیون خریداری کنند.

برند لنوو برندی است که لپ تاپ های ارزان قیمت تری نسبت به سایر لپ تاپ ها در کل دنیا دارد. بنابراین اولین برند لپ تاپ استوک زیر ده میلیون که در بازار پیدا می شود، لپ تاپ های استوک لنوو است. لپ تاپ های استوک لنوو در عین داشتن قیمت های مناسب، دارای کارایی قابل قبولی هستند و به ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان مقرون به صرفه هستند.

در میان سری های مختلف لپ تاپ استوک لنوو، سری ایدیاپد جزء پر طرفدار ترین های لپ تاپ استوک زیر ده میلیون به حساب می آید. دیگر برند های لپ تاپ استوک موجود در بازار امروز ایران برند های ایسوس و ایسر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *