وارد کننده لپ تاپ استوک

وارد کننده لپ تاپ استوک؛

تهیه و خرید لپ تاپ دست اوّل و آکبند در چنین موقعیتی که بازار قیمت های متنوعی را ارائه میدارد، امکان دارد برای بسیاری از اشخاص ممکن نباشد. زیرا از جمله گران قیمت ترین وسیله های بازار تکنولوژی محسوب میشوند. در چند وقت اخیر تورم بسیار و عدم وجود کالاهای لازم و کافی منجر شد که ضربه ای مهلک و سنگین به بازار فروش وارد بشود. و افزایش قیمت به سزایی در محصولات کامپیوتری اتفاق افتد. شاید به همین دلیل است که هم اکنون بازار اجناس استوک گرمِ گرم شده است. و اشخاص به شدّت به سمت و سوی خرید و فروش لپ تاپ های دست دوّم و در واقع استوک رفتند. بنابر این علّت است که ما نیز در این قسمت به عنوان وارد کننده لپ تاپ استوک وارد عمل شده ایم. و همچنان هم در کنار شما خواهیم بود.

خرید لپ تاپ استوک یا لپ تاپ آکبند!

به طور حتم شما هم میدانید خرید یک لپ تاپ نو از برندهای رده بالا و پرچم دار امکان دارد میلیون ها تومان هزینه بر روی دستان شما گذارد! ولی تهیه این محصولات البته به شرط تمیز و سالم بودن در نوع استوک از جانب ما بسیار عقلانی تر و بهتر به نظر می رسد. همانند تهیه و خرید هر جنس استوکی، خرید لپ تاپ استوک  وارداتی نیز دارای ریسک های متعددی است. به خصوص آن که در بطن چنین تجهیزاتی، قطعات ریز و درشت بسیاری هم تعبیه می شود. بنابراین شما لازم است در راستای تهیه کالای استوک نسبت به این نکته چشم پوشی نکنید!

گاهاً امکان دارد شما برای خود یک لپ تاپ تهیه کنید که به اصطلاح از وارد کننده لپ تاپ شناخته شده ای هم باشد. ولی با نهایت تعجب و حیرت پس از چند ماه کار کردن، خراب شده و برخی از مشکلات را برای شما رقم بزند! بهتر است ما نیز به عنوان یک وارد کننده لپ تاپ استوک بیان داریم، به جهت خرید این محصول نکات بسیاری پیش روی شما وجود خواهد داشت که لازم است جزء به جزء آن را پیش از خرید مدّنظر قرار بدهید.

 لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک

خرید عمده لپ تاپ استوک از وارد کننده!

به همان شکل که بیان نمودیم در راستای تهیه لپ تاپ های استوک لازم است نهایت دقّت عمل را به خرج دهید. شما با استناد به موارد بیان شده در قسمت زیرین متن میتوانید تا حد بسیاری جهت برخورداری از سلامت، اطمینان خاطر کسب کنید. بنابراین اگر که قصد خرید لپ تاپ استوک از وارد کننده آن را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید؛

بیشتر بخوانید
نحوه اسکرین شات گرفتن در لپ تاپ

_ فروشگاه مورد اعتماد؛

تهیه قابل اطمینان از مرکز خرید لپ تاپ استوک در کشور ایران. قبل از آن که شما به سوی وارسی موارد حائز اهمیت رهسپار شوید. در ابتدا می‌باید بدانید که لازم است فروشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. البته فروشگاهی که تحت عنوان وارد کننده لپ تاپ استوک به عرصه بازار گام گذاشته است باید دارای اعتبار و پشتیبانی لازم هم باشد. بهتر است از فروشگاهی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید که به شما مهلت تست داده و کالاهای خود را گارانتی میکند. پس خاطر نشان شویم که شما میتوانید لپ تاپ استوک مورد نیاز خود را از ویرا کامپیوتر تهیه نمایید.

 

_ قیمت لپ تاپ استوک وارداتی

مقایسه قیمت محصول مورد نظرِ دست دوّم و استوک با قیمت نوع آکبند آن، یکی از اصلی ترین و پایه ترین علل خرید لپ تاپ استوک خواهد بود. حال اگر که قیمت لپ تاپ آکبند با نوع استوک آن دارای تفاوت چندانی نباشد، مسلماً خرید لپ تاپ استوک چندان هم عقلانی نخواهد بود. پس لازم است شما دوستان پیش از خرید لپ تاپ استوک قیمت آکبند آن را هم بررسی بنمایید‌‌. البته که ما قطعاً در مجموعه خود یعنی ویرا کامپیوتر سعی میکنیم بهترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نکات خرید لپ تاپ در زمان خرید از واردات کننده

_ بدنه لپ تاپ لازم است کاملاً تمیز و سالم باشد؛

این یک نصیحت از جانب وارد کننده لپ تاپ استوک است که بدنه لپ تاپ را بررسی کنید تا کاملاً تمیز و سالم باشد! چرا که آن نیز بیانگر استفاده صحیح از لپ تاپ و همچنین نگهداری درست آن است. از این جهت توصیه میکنیم بدنه را بررسی کنید و اگر دو چشم دارید دو چشم دیگر از دوست خود قرض بگیرید. لپ تاپ خریداری شده از جانب شما نباید دارای هیچ گونه ضربه و فرو رفتگی در آن باشد. علاوه بر این لازم است پیچ های لپ تاپ توسط شما چک شود تا اطمینان خاطر کسب کنید یک فرد غیر متخصص آن را تعمیر ننموده است. لولای نمایشگر صفحه از جمله بخش‌ های لپ تاپ است که در طولانی مدّت دچار برخی از اشکالات میشود. بنابراین لازم است شما دوستان عزیز این قسمت را به خوبی بررسی بنمایید.

_ صفحه نمایشگر دستگاه را پیش از خرید تست نمایید؛

در بررسی صفحه نمایشگر لپ تاپ بهتر است پیش از خرید آن را در حضور فروشنده روشن و تست بنمایید. دقّت کنید که در صفحه نمایش لپ تاپ چه چیزی می بینید. اگر که پیکسلی سوخته باشد. و یا خرابی در تصویر به چشم بخورد، آن را خریداری ننمایید. علاوه بر این به هم ریختگی رنگ ها یکی از مهم ترین دلایل خرابی این بخش از لپ تاپ میباشد.

بیشتر بخوانید
تعمیر فن و هیت سینک لپ‌تاپ

_ تاچ پد و کیبورد را هم بررسی نمایید؛

قطعاً که این موضوع هم برای وارد کننده لپ تاپ استوک از اهمیت به سزایی برخوردار است. ما میتوانیم این موضوع را در مقدار اهمیت تاچ پد و کیبورد خلاصه بنماییم. تلاش کنید که تمامی کلید ها را یکی پس از دیگری تست نمایید. ممکن است که شما دائماً از موس به جهت کار کردن استفاده ننمایید، ولی لازم است تاچ پد لپ تاپ را چک نموده و تست کنید.

_ باتری لپ تاپ را فراموش نکنید؛

عمر مفید باتری هر لپ تاپ تقریباً سه الی چهار سال میباشد. بنابراین اگر که شما لپ تاپی را خرید نموده اید، که دارای بیش از چهار سال عمر است، انتظار چندانی را در سر نداشته باشید. بهتر است جهت تست این قسمت از نرم افزار تست باتری و مقدار فرسودگی بهره گیرید و نیز شارژر دستگاه را به خوبی و با دقّت تمام بررسی بنمایید.

_ وب کم لپ تاپ و بلندگوهای آن؛

شما با خرید عمده لپ تاپ از وارد کننده لپ تاپ استوک اجازه خواهید داشت، بلندگو ها و وب کم را تست بنمایید. در ابتدا لازم است لپ تاپ را به اینترنت وصل بنمایید، چرا که اتصال به اینترنت برای دستگاه شما یک امری الزامی خواهد بود. علاوه بر آن لازم است اسپیکر ها را هم تست کنید. از این جهت بهتر است آهنگ مورد علاقه خود را در لپ تاپ پلی نمایید‌.

_ وارسی کارکرد سیستم خنک کننده؛

وارسی سیستم کارکرد خنک کننده و شرایط مناسب در سیستم خنک کننده داخل یک لپ تاپ خواهد توانست علائم خوبی باشد. چنانچه که این سیستم کثیف و یا معیوب باشد، دستگاه به هنگام روشن شدن داغ خواهد شد. جهت تست این ناحیه شما میتوانید از نرم افزار بنچمارک بهره گیرید. و نمودار لحظه ای درجه گرما را در سیستم خواهید دید.

 لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک

واردات لپ تاپ استوک با درجه بندی +A, ++A؛

بازرگانی ویرا کامپیوتر توانسته است بهترین وارد کننده لپ تاپ استوک در بهترین درجه بندی کیفیت باشد. درجه بندی مورد استفاده در ارتباط با لپ تاپ های استوک بر روی قیمت آن اثرگذار خواهد بود. به عنوان نمونه؛ لپ تاپ های ++A به لحاظ ظاهری در شرایط بسیار مطلوبی میباشند. و خط و خش بر روی آن ها به کمترین حد دیده میشود. براساس آمارهایی که توسط تیم بازرگانی ویرا کامپیوتر به دست آمده است، این گرید از لپ تاپ های استوک با عملکرد زیر شش ماه همراه میباشد. پخش عمده لپ تاپ با گرید +A نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد.

بیشتر بخوانید
تمیز نگه داشتن لپ تاپ با چند راهکار ساده

دستگاه حاوی خط و خش های بسیار اندک و البته قابل چشم پوشی است ولی به لحاظ  کارکرد متناسب با مدل پیشین است که معرفی نمودیم. حال از نظر سخت افزاری هم مشکلی در آن وجود ندارد. از این جهت شما محصولی را تهیه نموده اید که کیفیت آن به شدّت بالا بوده است و البته دارای قیمت ارزان تری هم میباشد‌. این برای شما یعنی یک تیر و چندین نشان.

پخش عمده لپ تاپ توسط وارد کننده لپ تاپ استوک؛

مزیت های خرید عمده لپ تاپ استوک بسیار بالا است. به عنوان نمونه؛ کاملاً مقرون به صرفه و مطلوب به دست شما خواهد رسید. از سویی هم از نظر کیفیت در شرایط تماماً سالمی قرار دارد. ولی موضوع بسیار مهمی که می‌باید بدان دقّت نمایید، پشتیبانی و ضمانت به همراه تعهد فروشنده است. سه رکن بسیار جدی که از جانب تیم ویرا کامپیوتر به هر سه آن ها توجه ویژه ای میشود. زمانی که شما انتخاب درستی را داشته باشید، هرگز و هرگز از انتخاب خود پشیمان و نادم نخواهید گردید‌‌. خبر خوب ما به شما این است که ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم لپ تاپ وارد شده گاهاً اصلاً کار ننموده است. و نهایتاً تا سی روز از استفاده آن ها گذر نموده است. ولو شما همین محصول با کیفیت را تنها با یک سوّم قیمت خریداری خواهید کرد.

نتیجه گیری؛

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با جوانب گوناگون وارد کننده لپ تاپ آشنا سازیم. بهتر است در پایان خاطر نشان شویم که مهم ترین عوامل به جهت خرید لپ تاپ استوک ضمانت، تعهد، پشتیبانی از جانب فروشنده محصول خواهد بود. در صورت وجود سه عامل یاد شده شما بهترین ها را میتوانید تهیه نمایید. البته که ما در این میان سعی میکنیم بهترین محصولات را در اختیار شما قرار بدهیم. تنها کافی است در راستای خرید لپ تاپ استوک در انواع برندها و مدل ها با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *