لپ تاپ استوک XMG

لپ تاپ استوک XMG

لپ تاپ استوک XMG

بهتر است پیش از معرفی لپ تاپ استوک XMG شما را با لپ تاپ استوک و جوانب مختلف آن آشنا سازیم. قطعاً که برای شما هم جذاب و جالب خواهد بود‌. لپ تاپ ها در واقع از جمله کامپیوترهای رومیزی می باشند که کاربران بسیاری را به سمت و سوی خود جلب نموده اند. اصلی ترین دلیل استفاده از لپ تاپ ها در سبک بودن و قابل حمل بودن آن ها خلاصه می شود. امروزه لپ تاپ ها در انواع گوناگون کاربردها و اندازه ها، طراحی و ساخته شدن. برخی از لپ تاپ ها براساس وزن و ابعاد خود به موارد بیان شده. در قسمت زیر قسمت بندی شدن.

نوت بوک ها

این دست از لپ تاپ ها از ترکیب صفحه نمایش هفت الی یازده اینچی به همراه صفحه کلید مینیاتوری و همچنین موس تشکیل گردیده است. این نوع از لپ تاپ ها بسیار سبک بوده و به راحتی قابل جا به جایی می باشند. ولی کارکرد ضعیفی را شامل شده. و مصرف انرژی بالایی را دارد.

لپ تاپ متوسط

این دست از لپ تاپ ها شامل صفحه نمایش میان یازده الی هفده اینچی است و از جمله لپ تاپ هایی محسوب می شود که بسیار مورد بهره گیری از جانب کاربران واقع می شود. به علّت آن که غالباً ویژگی های فنی و عمومی را دارد.

تبلت ها

این قبیل از لپ تاپ ها هم شامل ویژگی تبلت ها و هم در بر گیرنده ویژگی لپ تاپ ها است. به علّت برخورداری از طراحی بی بدیل اغلب قیمت بیشتری به نسبت دیگر گروه ها به خود اختصاص می دهد.

اولترا بوک ها

صفحه نمایشگر دوازده الی چهارده اینچی دارند. البته که طراحی بسیار زیبایی را به خود اختصاص دارد. و کاربر پسند هستند. ولی قیمت آن ها نیز به نسبت دیگر لپ تاپ ها بیشتر است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ تمام قسط

لپ تاپ استوک XMG

در درون کشور ایران مقصود از واژه استوک دست دوّم و کارکرده می باشد. که معنای حقیقی دیگر آن موجود داخل انبار و یا کالا و محصولات ذخیره شده، دارد. با این وجود ما همان اصطلاح رایج در بطن کشور را مورد توجه قرار می دهیم. در بخش اعظمی از کشورها بنابر دلیل قیمت پایین تهیه محصولات، بسیاری از آن ها مورد بهره گیری واقع نمی شدند. یا گاهاً بنابر دلایلی دیگر محصولات تهیه شده را ارجاع دارد.

گاهاً برخی از کمپانی ها مقررات خاصی را برای خود وضع می نمایند. برای نمونه؛ با تسلیم مدل های پایین تر مدل نوین همان محصول را تنها با پرداخت مبلغی کم اخذ نمایند. در درون کشور ایران هم بعضی از کمپانی ها در حیطه واردات لپ تاپ استوک XMG گام گذاشته اند. به حالتی که با تهیه چنین محصولاتی، آن ها را وارد کشور کرده و در بطن بازار عرضه می نمایند.

این گونه است که حجمی از لپ تاپ استوک به سمت و سوی بازار برای باری دیگر روانه می شود. اشخاصی که بنابر علل مختلف، اقدام به فروش لپ تاپ دست دوّم خود می کنند، این محصولات به بازار باز می گردد و مجدداً افرادی دیگر آن را خریداری می نمایند.

لپ تاپ استوک XMG
لپ تاپ استوک XMG

نگاهی بهتر و دقیق تر به لپ تاپ استوک XMG

کلمه ی استوک در بطن زبان انگلیسی یعنی کالای ذخیره شده درون انبارها و در بطن زبان فارسی به معنا و مفهوم دست دوّم دارد. به گونه ای جامع و کلّی در کشور ایران به کالاهای دست دوّم و کارکرده استوک اطلاق می شود. البته نوعی دیگر از لپ تاپ های استوک به چشم می خورد. لپ تاپ استوکی که در کشورهای خارجی بسیار کم در دست کاربران کار نموده است . یا تنها در انبارها خاک میخورد. بله، این قبیل از محصولات است که به سوی کشورهای جهان سوّم فرستاده می شود.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ قسطی کارمندان

درون کشورهای اروپایی و آمریکایی فروشگاه هایی به چشم می خورد که تا به سی روز بعد از فروش کالا، مشتری حق دارد. محصول خریداری شده را مرجوع نموده و هزینه پرداخت شده را به گونه ای تمام و کمال باز دارد. این دست از کالاهای برگشتی است که تحت عنوان کالای دست دوّم معروف می گردد.

در میانه ی این کالاهای برگشت خورده لپ تاپ استوک XMG هم دیده می دارد. که بعد از انبار کردن، به مرحله ی فروش می رسد. گاهاً هم امکان دارد که کارخانه تولیدی این محصول تصمیم بگیرد انبار خود را خانه تکانی نماید. به گونه ای که لپ تاپ های جا مانده درون انبار خود را با قیمتی بسیار کم به خریداران بفروشد. لپ تاپ استوک از جانب شما امکان کاملاً تمیز و سالم بودن را دارد.

قیمت لپ تاپ استوک XMG

علل اصلی خرید لپ تاپ استوک XMG در قیمت آن جای می گیرد. این دست از لپ تاپ ها حاوی اختلاف قیمت بسیاری به نسبت لپ تاپ های نو و کارخانه ای هستند. بله، این اختلاف قیمت ها امکان دارد از چند برابر تا به چند ده برابر برسد. آیا می دانستید که لپ تاپ استوک از سایر لپ تاپ ها مستحکم تر است؟ چرا که بیشتر مراکز و نهادهای علمی و تحقیقاتی به تولید کنندگان کمپانی برای نهاد خود لپ تاپ سفارش می دهند که بسیاری از لپ تاپ ها بیشتر از تعداد مدّنظر مدیران است که این گونه لپ تاپ درون انبارها برجای می ماند. حال آن که بیشتر لپ تاپ های استوک از این دست محصولات هستند.

بیشتر بخوانید
چگونه از اصل بودن لپ تاپ مطمئن شویم؟

در خرید لپ تاپ استوک XMG به موارد ذیل توجه نمایید

در تهیه لپ تاپ استوک لازم است به نکاتی چون؛ شرایط ظاهری، تعمیری نبودن لپ تاپ و اخذ مهلت تست از فروشنده با ذکر برروی فاکتور خرید توجه نمود.

لپ تاپ استوک XMG

  • بدنه لپ تاپ استوک

تجربه به ما چنین ثابت نموده است که اگر بدنه لپ تاپ در شرایط سالمی باشد، اغلب از محصول به صورت خوب محافظت گردیده است. تلاش خود را به خرج بدهید، محصول کارتن دار تهیه نمایید و از مطابقت داشتن شماره سریال زیر دستگاه و کارتن اطمینان خاطر کسب کنید‌.

  • پورت لپ تاپ و اتصالات آن

شاید بتوانیم مهم ترین پورت لپ تاپ را در یو اِس بی و HDMI خلاصه نماییم. از سویی بهتر است به درایو اُ دی دی هم توجه ویژه ای داشته باشید.

  • مانیتور و کارت گرافیک لپ تاپ استوک XMG

 در لپ تاپ های استوک حداکثر دو عدد پیکسل از مانیتور سوخته است. قابل چشم پوشی خواهد بود و به لحاظ سلامتی محصول قابل اطمینان دارد. شما می توانید پیش از تهیه لپ تاپ گیمینگ استوک xmg پیش از خرید یک بازی را به مدّت زمان ده الی پانزده دقیقه به اجراء رسانید.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با لپ تاپ استوک XMG آشنا سازیم. حال بهتر است خاطر نشان شویم که شما عزیزان می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در زمینه خرید لپ تاپ استوک و یا بررسی هریک از جوانب آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *