سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ، بازی پابجی چند سالی است که در میان افراد نقل زبان ها شده است. حال باز هم برخی از افراد هستند که نام آن را تازه شنیده اند. گاهاً هم امکان دارد که بخواهند این بازی را تجربه کنند! ممکن است شما هم یکی از این افراد باشید که به این مطلب از ما در ویرا کامپیوتر گام گذاشته اید.

امکان دارد از خود چنین سؤال کنید که؛ پابجی چیست؟ سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ چه میباشد؟ خرید لپ تاپ استوک برای بازی پابچی ،اگر که شما هم مشتاق هستید با این مسئله بیشتر و بهتر آشنا بشوید، با ما تا به پایان این مطلب همراه باشید.‌

معرفی کلّی بازی پابجی

 • طراح بازی؛ برندان گرین
 • موتور بازی؛ Unreal engine 4
 • ژانر بازی؛ Battle royale game
 • برنامه نویسی بازی توسط؛ Bluehole, PUBG Corporation
 • پلتفرم ها؛ مایکروسافت، ویندوز، اندروید، اکس باکس وان، آی‌او‌اس.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ، بعضی از بازی ها در واقع جریان را رقم میزنند. به سرعت میان افراد محبوبیت را پیدا کرده و اذعان خود میکنند. بازی های ویدیویی به خصوص بازی های آنلاین با هدف سرگرم نمودن بازیکنان به سوی بازار گام میگذارند. اگر که یک بازی بتواند علی رغم محتوای کم خود باز هم بازیکنان خود را به عالمی ناشناخته و هیجان انگیز وارد بنماید و کشمکش های جدید را برای تنها چند لحظه زنده ماندن ایجاد کند، به احتمال بسیار شاهد موفقیت عظیمی خواهد شد.

بله یکی از عجایب سال ۲۰۱۷ بازی Player Unlock nown`s Battlegrounds و یا به عبارتی کوتاه تر و بهتر پابجی بود. این بازی توسط استودیوی بلوهول ساخته شد. این استودیو در واقع توانست رکورد های بسیاری را در مرحله ارلی اکسس و یا دسترسی زود هنگام جا به جا بنماید. بله، رکوردهایی که از فروش سی نسخه ای گرفته است تا به تعداد بازیکنان همزمان سه میلیون و دویست هزار نفر که در خود شامل میشد.

بهتر است در ارتباط با بازی پابجی چنین بگوییم که

محصولی که در ابتدای موضوع بدان میزان ایراد و اشکال داشت و با انتقادات بسیار تند و تیزی رو به رو میشد. ولی بهتر است حقیقت موضوع را در اینجا خلاصه کنیم که سرنوشت یک بازی را بازیکنان معین میسازند. بنابراین بازی پابجی به لطف به دور از باور و سی میلیون بازیکن پی سی توانست رکورد های منحصر به فردی را اذعان خود نماید. شاید به همین دلیل است که هم اکنون هم بسیاری از افراد در بطن اینترنت عبارت « سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ » را سرچ می نمایند.

بیشتر بخوانید
عمر لپ تاپ گیمینگ چقدر است؟
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ

فضای داخلی بازی پابجی

دوستان عزیز بهتر است پیش از آن که شما را با سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ آشنا سازیم، مقداری به فضای بازی هم نگاهی اندازیم. یک منطقه خالی از سکنه را در ذهن خود تصور کنید که به حالت منظمی با مهمات و انواع اسلحه ها پر شده است.

حال افرادی را در نظر خود بگیرید که تنها در فکر زنده ماندن میباشند. ولی سکوت لذّت بخش جزیره با نزدیک شدن صدای هواپیما و پرواز صد عدد چتر بر روی منطقه از میان می رود. اکنون این یک نوید نبرد و جنگی خونین برای زنده ماندن خواهد بود. ممکن است که ما بتوانیم بازی پابجی را ظهور خشونت و رقابتی تعریف بنماییم که بازیکنان مدّت ها انتظار آن را در سر دارند.

ادامه بازی

هرچند که حالت های متنوع یک نفره، دو نفره، اسکوئاد هنوز هم در بازی حاضر هستند، ولی سازندگان با حذف دگرگونی دوربین از اوّل شخص به سوّم شخص در روند بازی، به بازیکنان این اجازه را داده است تا پیش از شروع جنگ، دید دوربین مدّنظر خود را معین بنمایند. این دگرگونی به خصوص با استناد به چهارچوب های دید اوّل شخص، رقابت را منصفانه و بهتر نموده است. بنابراین بازیکنان بهتر میتوانند با همدیگر به رقابت بپردازند. با استناد به نقشه بزرگ این بازی و چهارچوب کوچک دایره ها، خودروها و موتورسیکلت ها نقش حیاتی را جهت دستیابی به نقاط گوناگون بازی ایفاء مینمایند.

هر یک از این اتومبیل ها دارای صدایی منحصر به فرد هستند که همین عنوان کمک خواهد کرد تا از گونه خودرو که در حال نزدیک تر شدن به شما است، مطلع شوید و واکنش مطلوبی را بدان از خود نشان بدهید. وجود این قبیل از نکات ریز و هاله هایی غیرقابل باور در ساخته ی استودیو بلوهول منجر گردیده تا با ایرادات بسیاری که درون این بازی است، باز هم بازی را ادامه بدهید.

بیشتر بخوانید
آیا لپ تاپ برای بازی مناسب است؟

حال بهتر است به سمت و سوی پرسش اصلی شما یعنی سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ رهسپار شویم.

سیستم مورد نیاز برای انجام بازی PUBG

در واقع بازی پابجی از جمله بازی های استراتژی میباشد که برخلاف این که حاوی صدا، موسیقی،‌ گرافیک بالایی نمیباشد، امّا فروش به سزایی داشته است. حتی بعد از گذر زمان بسیاری نیز اشخاص نوین را خوب به سوی خود جذب مینماید. این بازی را میتوان تحت عنوان یکی از بازی های جریان ساز و حتی با وجود اتخاذ نگردیدن در بسیاری از جشنواره ها معرفی نمود.

برای انجام این بازی به هر میزان که سیستم انتخاب شده از جانب شما قدرتمند تر و البته لپ تاپ با گرافیک بیشتری داشته باشد، مسلماً شما از بازی بیشتر لذّت خواهید برد. ما به شما این گونه توصیه میکنیم به جای انتخاب سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ از یک کیس و کامپیوتر بهره گیرید. زیرا با بهره گیری از لپ تاپ فشار بسیاری در زمان بازی به سیستم شما وارد خواهد شد. بنابراین به این هنگام احتمال خراب شدن و ایجاد نویز در فن لپ تاپ افزایش پیدا خواهد کرد.

سیستم حداقلی که جهت انجام بازی پابجی در ویندوز بدان نیاز خواهید داشت حاوی موارد بیان شده در قسمت ذیل است

 • ویندوز ده، ویندوز هشت ممیز یک، ویندوز هفت، OS; 64-BIT
 • رم شانزده گیگابایت.‌
 • سی گیگابایت FREE DISK SPACE;
 • CPU; AMD RYZEN 5 1600
 • CPU; INTEL CORE I5 – ۶۶۰۰ K

سیستم حداقلی که جهت انجام بازی پابجی لایت در ویندوز بدان نیاز خواهید داشت حاوی موارد بیان شده در قسمت ذیل است

بازی پابجی لایت یک جلد سبک تر این بازی به شمار می رود و علّت آن هم کاملاً شفاف و روشن است. چرا که این جلد با قیمت ارزان تری ارائه میشود. از این جهت از گرافیک و کیفیت بیشتری به نسبت جلد اصلی بهره مند نمی باشد.

 • ویندوز ده، ویندوز هشت، ویندوز هفت، OS; 64-BIT
 • رم هشت گیگابایت.
 • چهار گیگابایت FREE DISK SPACE;
 • CPU; INTEL CORE I5 2 . 8 GHz

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ

بازی پابچی

سیستم حداقلی که جهت انجام بازی پابجی موبایل بر روی کامپیوتر و لپ تاپ بدان نیاز خواهید داشت موارد بیان شده در قسمت ذیل است

این شیوه برای سیستم های کامپیوتری ضعیفی که قدرت و توان نصب جلد اصلی و حتی لایت را ندارند مورد بهره گیری واقع میشود. در واقع این شیوه بسیار راحت تر و بهتر از بهره گیری از سیستم گوشی است. چرا که با کامپیوتر میتوان از کیبورد بهره گیری کرد امّا این قابلیت در موبایل به چشم نمیخورد. البته نکته ای که لازم است در این میانه ها بدان توجه داشت این است که؛ امکان دارد این کار به سیستم شما صدمه بزند ولی درصد این احتمال میتواند بسیار و بسیار کم باشد. حتی در بعضی از موارد به انجام رساندن این کار ارزش خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک گیمینگ یا گوشی گیمینگ، کدام بهتر است

احتمال دارد بعد از نصب ارور یا اختلالی را در مقابل دیدگان شما به نمایش بگذارد. ولی لازم نیست که هراس داشته و نگران این مسئله بشوید. چرا که احتمال این موضوع که ویروسی گردیده باشد، بسیار اندک است و این موضوع کاملاً طبیعی خواهد بود. زیرا شما به این هنگام مایل هستید سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ را بر روی سیستم عامل دیگری انتقال بدهید. پس بهتر است بدانید که این کار فشار بسیاری را به سیستم شما وارد خواهد کرد. بنابراین بروز چنین خطاهایی کاملاً طبیعی خواهد بود.

 • ویندوز ده، ویندوز هشت ممیز یک، ویندوز هشت و ویندوز هفت OS;
 • Memory; at least 8 GB of ram
 • CPU; Dual – core from Intel or AMD at 3 . 0 GHz
 • GPU; Nvidia GeForce 8600 / 9600 GT , ATI / AMD RADEON HD 2600 / 3600

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را کمی به اختصار با فضای بازی پابجی آشنا سازیم. بازی که طرافداران بسیاری را به سمت و سوی خود جذب نموده و بازیکنان بیشماری را به خود پیدا کرده است. سپس سعی کردیم سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی پابجی در لپ تاپ را به شما معرفی بنماییم. حال آن که در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه شما میتوانید با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی میکنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این حیطه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *