بهترین و بدترین برند لپ تاپ

بهترین برند لپ تاپ

بهترین و بدترین برند لپ تاپ

برای یافتن جواب بهترین و بدترین برند لپ تاپ این مقاله را تا آخر بخوانید.برای هر گونه استفاده و بودجه ای یک لپ تاپ به چشم میخورد. حال آن که برخی از مصرف کنندگان به دنبال بهترین برند لپ تاپ هستند. برخی دیگر هم هستند. که نسبت به یک برند خاص اعلام وفاداری میکنند. به همین دلیل میباشد. که همه ساله برندهای برتر را معرفی مینماییم. و آن ها را به جهات مختلف مورد بررسی قرار میدهیم. حال ما در این متن از ویرا کامپیوتر مایل هستیم. مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ سال ۲۰۲۲ را به شما معرفی نماییم. بهتر است با ما تا پایان این مطلب از خود همراه شوید.

 • لپ تاپ برند اچ پی

«کسب امتیاز ۸۶ از ۱۰۰»؛برند اچ پی ، لپ تاپ hp به لطف نقد و وارسی های قابل توجه، طراحی های منحصر به فرد خود، فناوری و نوآوری چشمگیر و ارزش ها و اتخاذهای برتر، در لیست مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ ما شماره یک را به خویش اختصاص داده است.

 • لپ تاپ برند ایسوس

«کسب امتیاز ۸۳ از ۱۰۰»؛ به همان شکل که شما دوستان عزیز هم بدین موضوع واقف هستید، افرادی موفق خواهند شد که خطر نمایند. برند ایسوس در این سال به لطف نوآوری و خلاقیت هایی که عرضه نموده. از جمله؛ Screenpad نیز ErgoLyft به مقام و جایگاه دوّم رسیدند. طراحی لپ تاپ های این برند باز هم پر طرفدار میباشد. و این کمپانی اتخاذ وسیعی از محصولات را به مشتریان خود عرضه مینماید.

بررسی بهترین برند لپ تاپ استوک
بررسی بهترین برند لپ تاپ استوک
 • لپ تاپ برند دل

«کسب امتیاز ۸۱ از ۱۰۰»؛ دل باز هم یکی از برندهای پیشرو متفکر میباشد. و برای سوّمین سال پی در پی مقام سوّم را در رده بندی های موجود به خویش اختصاص داده است. سازنده رایانه های شخصی اهل شهری با نام آستین با لپ تاپ های پریمیوم خویش و ظریف ترین و شکیل ترین طراحی های خود همچنان در قسمت بالایی لیست مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ قرار دارد.

 • بهترین و بدترین برند لپ تاپ دست دوم
  بهترین و بدترین برند لپ تاپ دست دوم

   

  لپ تاپ برند آلین ور

«کسب امتیاز ۸۰ از ۱۰۰»؛ آلین ور در این طبقه بندی از جمله تازه وارد ها محسوب میشود و در جایگاه چهارم واقع شده است. تنها یک امتیاز از کمپانی مادر خود کم دارد. آلین ور که با محصولات و لپ تاپ های گیمینگ خود معروف گردیده است. فناوری های بسیاری عرضه نموده از جمله طراحی نرم افزار Command Center Software.

 • لپ تاپ برند لنوو

«کسب امتیاز ۷۶ از ۱۰۰»؛به علّت چند امتیاز ضعیف و حمایت فنی غیر مجاز برند ابتدایی سال گذشته ما به مقام و جایگاه پنجم سقوط نموده است. گرچه که امسال برای برند لنوو یک سال غیر قانونی و معتبر بوده است. ولو به لطف بعضی از خصوصیات نوین نوآورانه و اتخاذ وسیعی از لپ تاپ های موجود این کمپانی توانسته است.رتبه میانی رتبه بندی ما در ویرا کامپیوتر را به خود اختصاص بدهد. بنابراین ما میتوانیم در میانه های مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ به لپ تاپ لنوو هم گوشه چشمی را داشته باشیم!

 • لپ تاپ برند ریزر

«کسب امتیاز ۷۵ از ۱۰۰»؛ریزر در حال پیش روی میباشد. این برند شناخته شده با دو امتیاز صعود، از رتبه هشتم به رتبه ششم دست پیدا کرده است‌. ولی درخشش و تابندگی ریزر نتیجه یک تلاش هماهنگ و متناسب جهت راضی نگه داشتن مشتریان خویش بوده است.

 • لپ تاپ برند ایسر

«کسب امتیاز ۷۵ از ۱۰۰» پس از کسب و به دست آوردن رتبه چهارم در میانه های سال ۲۰۱۸، ایسر هم اکنون و در سال ۲۰۲۲ چند پله سقوط نموده است. این کمپانی نوآوری و خلاقیت توانمندی را عرضه نموده است. که از جمله آن ها را میتوانیم در «Acer Swift 7» و نیز یکی از انتخاب های بسیار خوب و کلّی به لحاظ گیمینگ و مین استریم برای هر قبیل از بودجه ای معرفی نماییم. با این وجود برند ایسر هم اکنون نتایج متفاوتی را در وارسی های ما به دست آورده اند. و ما متوجه گردیده ایم که برخی از لپ تاپ های این برند به لحاظ مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ با برخی کمبودها و کاستی ها مواجه گردیده اند.

 • لپتاپ برند شیائومی

«کسب امتیاز ۷۴ از ۱۰۰»؛اگر که شما عزیزان به دنباله ی بهترین قیمت ها میباشید. لپ تاپ های برند شیائومی را به شما عزیزان در این قسمت از ویرا کامپیوتر جهت خرید لپ تاپ پیشنهاد میکنیم. به خصوص سری Air که هم سبک و هم از نظر قدرت بسیار مطلوب هستند. تنها نقطه ی ضعف این لپ تاپ ها کیفیت صفحه نمایشگر میباشد. که اندکی از دیگر برندهای موجود کمتر است.

 • لپتاپ برند مایکروسافت

«کسب امتیاز ۷۲ از ۱۰۰»؛ مایکروسافت هم اکنون علی رغم عرضه ترکیب کامل و جامعی از لپ تاپ ها و همچنین تبلت ها، چندین پله سقوط نموده است. این کمپانی همچنین با اضافه کردن یک دستگاه با عنوان Surface Go اتخاذ خود را بهبودهایی بخشیده است.

 • لپتاپ برند هوآوی

«کسب امتیاز ۷۰ از ۱۰۰»؛ در حالی که این کمپانی به همین تازگی ها فعالیت خود را آغاز نموده است. رتبه پایین آن در لیست مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ ها اندکی عجیب الخلقه به نظر میرسد. ما در ویرا کامپیوتر MateBook X Pro 2018 را بنابر دلیل ارزش همچنین کارایی و طراحی بسیار چشمگیر و زیبا دوست میداریم. ولو بدون در نظر انگاشتن این موضوع، اتخاذی درون چهارچوب و پشتیبانی فنی مأیوس کننده منجر شده است. که این برند در فهرست برندهای معرفی شده از جانب ما در قسمت های انتهایی جای گیرد!

 • لپتاپ برند اِم اِس آی

«کسب امتیاز ۶۶ از ۱۰۰»؛اِم اِس آی بدترین اسم تجاری در نظر سنجی ما نمیباشد. ولی رتبه دوّم را از پایین به خودمعرفی کرده است. ما میتوانیم این موضوع را بیشتر از هر چیز در پشتیبانی فنی نامطلوب و عدم تمایل کمپانی به عرضه طرح های نوین خلاصه نماییم.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ورک استیشن استوک
لپ تاپ گیمینگ
لپ تاپ گیمینگ
 • نهایتاً لپتاپ برند سامسونگ

«کسب امتیاز ۶۴ از ۱۰۰»؛ سامسونگ نه تنها آن که در فهرست مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ، به عنوان بدترین ها است. بلکه نسبت به چندی پیش افت هم داشته است. که البته بهتر است تعجب ننمایید. این برند تجاری به قدر کافی به فناوری لپ تاپ های خویش اطمینان از کیفیت منحصر به فرد و مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان چندان اهمیت قائل نیست!

نتیجه گیری؛

دوستان عزیز ما در بطن این مطلب از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر سعی نمودیم. برندهای شناخته شده و موجود لپ تاپ را در عرصه بازار مورد بررسی قرار بدهیم. رده بندی خود را در دوازده گروه قرار دادیم. از مناسب ترین و نامناسب ترین برند لپ تاپ معرفی نموده.همچنین از قسمت بهترین به قسمت بدترین ها گام گذاشتیم . حال این شما هستید که در این میان باید تصمیمات خود را در راستای انتخاب و خرید لپ تاپ بگیرید. بهتر است بگوییم. که ما هم همواره در ویرا کامپیوتر سعی میکنیم. در راستای خرید لپ تاپ بهترین ها را در اختیار شما قرار بدهیم. شما میتوانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *