بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

آیا شما هم به دنبال بهترین مدل لپ تاپ ایسوس هستید؟ به احتمال بسیار یافتن بهترین مدل از میانه های بهترین لپ تاپ های برند ایسوس کار چندان آسانی نیست! از این جهت در این متن از ویرا کامپیوتر مایل هستیم با معرفی برترین لپ تاپ های ایسوس این کار را اندکی برای شما سهل تر نماییم. لطفاً با ما تا به پایان این مطلب از خود همراه باشید.

قطعاً شما هم نسبت به این موضوع واقف هستید که ایسوس از جمله تولید کنندگانی به شمار می رود. که محصولات بسیار خوبی را در کارنامه کاری خود دارد و محصولات آن در ایران طرفداران متعددی را به خود می بیند. شما دوستان می توانید اقسام گوناگونی از لپ تاپ ها، از پروسسورهای توانمند گرفته است. تا به گرافیک بسیار خوب، حتی لپ تاپ های معمولی تا به لپ تاپ های گیمینگ را در بینابین لپ تاپ های برند ایسوس جویا شوید. درست است؟

بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

این موضوع که چه لپ تاپی بهترین مدل لپ تاپ برند ایسوس است وابسته به نیاز شما خواهد بود. زیرا برند ایسوس تنوع عظیمی از لپ تاپ ها را ارائه‌ می دارد. شما در ادامه مطب می توانید به پاسخ تمامی پرسش های خود در این راستا دست پیدا کنید. بیایید بیشتر به این موضوع بپردازیم که تفاوت بین مدل های متنوع لپ تاپ های برتر برند ایسوس در چه ها خلاصه می شود!

نگاهی به حروف و اعداد در مدل های متنوع بهترین لپ تاپ های برند ASUS

ماقبل از آن که به معرفی لپ تاپ های برند ایسوس مبادرت ورزیم، لازم می باشد در ارتباط با شیوه نام گذاری مدل های مختلف لپ تاپ های ایسوس سخنی بگوییم.

بله، نام مدل بیشتر لپ تاپ های برند ایسوس ترکیبی از حروف به همراه اعداد است که امکان دارد اندکی گیج کننده به نظر رسد. ولی این اعداد و حروف به حالت رندوم مورد استفاده قرار نمی گیرد و هریک از آن ها معنای خاصی را به خود اختصاص داده اند. به عنوان نمونه سری Q ایسوس همگی لپ تاپ های دو در یک می باشند. حال آن که سری UX لپ تاپ های زن‌بوک برند ایسوس هستند و مدل های حاوی حرف C کروم بوک های این شرکت به شمار می روند. در ارتباط با سری ROG هم بهتر است بگوییم بیشتر حاوی حروف GX, GL, G هستند.

حروف لپ تاپ های ایسوس

لپ تاپ برند ایسوس سری اِن از دیگر مدل هایی بودند که چندی پیش به واسطه ی این شرکت تولید و به سمت و سوی بازار عرضه می شدند. ولی این دست از لپ تاپ های برند ایسوس دیگر از رده خارج شده اند. شرکت ایسوس سری های؛ F, K, X, E, Q, B, V, را که جزئی از نمونه های اقتصادی می باشد. جانشین سری اِن نموده است. این سری ها در اکثریت مواقع جزئی از دسته ویووبوک ها می باشند.

علاوه بر این ها اعداد هم در بهترین مدل لپ تاپ ایسوس نشانگر ابعاد صفحه نمایشگر لپ تاپ است. به عنوان نمونه؛ عدد سه به ما چنین می گوید که یک لپ تاپ سیزده اینچی و یا دوازده ممیز پنج اینچی رو به روی دیدگان ما است. بله، به همین ترتیب است که اعداد چهار و پنج برای لپ تاپ هایی با صفحه نمایشگر چهارده و پانزده اینچی مورد استفاده قرار می گیرد. در امتداد متن ما نیز شما را با بهترین مدل لپ تاپ ایسوس آشنا خواهیم ساخت.

  • بهترین سری لپ تاپ های برند ایسوس: سری زن‌بوک

بهتر است بگوییم که سری زن‌بوک از جمله برترین لپ تاپ های برند ایسوس و محصولاتی رده بالا می باشند. که با طراحی بسیار زیبا و شکیل خود و البته در رنگ های متنوع و گیرا به سمت بازار روانه می گردند. علاوه بر این ها این سری از لپ تاپ های ایسوس از بهترین نوع پردازنده ها و صفحه نمایشگر های ایسوس بهره مند است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک ایسوس core i7

و به همین دلیل؛ بهترین لپ تاپ های شرکت ایسوس لپ تاپ های زن‌بوک غالباً رقیب سرسختی برای مک بوک پرو اپل و همچنین XPS شرکت دل و البته دیگر لپ تاپ های رده بالای موجود در گستره ی بازار است. پس بهتر است این گونه بگوییم که لیست بهترین مدل لپ تاپ ایسوس با عدم وجود این سری تکمیل نخواهد شد.

_ برند ایسوس مدل ZENBOOK 14 OLED

بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

از جمله جدیدترین لپ تاپ های ایسوس که همین روزها به سمت بازار عرضه شده است. لپ تاپ زن‌بوک چهارده ایسوس است. میبایست چنین بیان نمود که اتخاذ صفحه نمایشگر اولد و پروسسور توانمند نسل دوازدهم اینتل برای این سری از لپ تاپ ها واقعاً که منحصر به فرد است. علاوه بر تمامی این ها در این سری از لپ تاپ شرکت ایسوس، کیفیت طراحی بالا مورد نظر بوده است و بهبود هم پیدا کرده است. از این جهت این محصول از جمله رقبای توانمند برای لپ تاپ هایی همانند DELL XPS 13 به شمار می رود.

علاوه بر تمامی این ها، وزن این محصول در حدود ۱.۳ کیلوگرم جای می گیرد که واقعاً سبک است. صفحه نمایشگر قابلیت چرخش صد و هشتاد درجه را داراست و نیز اسکنر اثر انگشت سریعی را شامل می شود. چنانچه که به دنبال از جمله نوین ترین لپ تاپ های کمپانی ایسوس می باشید که عملکرد خوبی را هم دارا باشد. این محصول می تواند انتخاب بی‌نظیری به نظر آید.

_ برند ایسوس مدل UX325EA 13

و امّا ایسوس زن‌بوک UX325EA 13 نه تنها آن که از بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۲۱ است. بله آن نیز از جمله بهترین مدل لپ تاپ ایسوس محسوب می شود. ما می توانیم بزرگترین نقطه قوت این دستگاه را در عمر باتری آن جای بدهیم. چرا که شما تنها با یک بار شارژ این زن‌بوک می توانید تا به سیزده ساعت و چهل و هفت دقیقه از آن به راحتی استفاده بنمایید. برخورداری از این ویژگی برای یک لپ تاپ واقعاً که می تواند تحسین برانگیز محسوب شود.

"<yoastmark

البته ما نمی توانیم تنها به این ویژگی بسنده کنیم. قیمت این لپ تاپ در خارج از کشور ایران کمتر از هزار و پانصد دلار می باشد و در بازار کشور ما هم اکنون تقریباً سی میلیون تومان است. ولی بهتر است بگوییم که در عوض از نظر کارکرد قابل رقابت با لپ تاپ های بسیار گران قیمت تر از خود خواهد بود. حتی شما می توانید برای گیمینگ‌ سبک از این لپ تاپ استفاده بنمایید.

علاوه بر موارد یاد شده این محصول دارای یک کیبورد بسیار راحت است‌. موردی که بیشتر سازندگان لپ تاپ بدان توجه به خصوصی ننموده اند. همچنین از صفحه نمایشگر با کیفیت اولد و وزن بسیار اندک این مدل هم نباید به آسانی گذر نمود.

  • بهترین سری لپ تاپ های برند ایسوس: سری ویووبوک

کاربرانی که به دنباله ی بهترین مدل لپ تاپ ایسوس با قیمت مناسب می باشند. می‌باید به سمت و سوی سری ویووبوک بروند. این دستگاه ها غالباً متشکل از لپ تاپ هایی با توان پردازشی متوسط و مناسب بهره گیری عادی و روزمره می باشند. در این سری از لپ تاپ های برند ایسوس ما می توانیم شاهد بهترین لپ تاپ های میان رده ایسوس باشیم. که شاید قابل مقایسه با اعضای خانواده سری زن‌بوک نباشند. ولی با این وجود حاوی خصوصیات بسیاری هستند که در راستای بهره گیری روزانه مورد نیاز خواهد بود.

بیشتر بخوانید
مقایسه لپ تاپ اپل با ایسوس

_ برند ایسوس مدل ویووبوک فلیپ ۱۴

ویووبوک فلیپ ۱۴ یک عدد لپ تاپ قابل حمل و نقل و همه کاره می باشد که با یک عدد پردازنده AMD رایزن هفت همراه شده است. یک پردازنده بسیار سریع و توانمند که از نظر کارکرد، در سطوح بالاتری از پردازنده های هم رده خویش از اینتل واقع شده است. علاوه بر تمامی این ها، کیفیت ساخت این مدل هم بسیار و بسیار خوب است و در کناره ی آن درگاه های بسیار و متنوع و عمر باتری تقریباً ده ساعت را هم در اختیار شما عزیزان واقع می نماید.

 

برند ایسوس مدل ویووبوک فلیپ ۱۴

دارا بودن پردازنده ای قدرتمند

 

البته که در فهرست بهترین مدل لپ تاپ ایسوس و حتی رقبای دیگر گزینه های بهتری هم به چشم می خورد که خصوصیات بیشتری را در این بازه ی قیمتی عرضه می کنند. ولی به همان شکل که بیان نمودیم. بزرگ ترین نقطه قوت این محصول پردازنده توانمند آن خواهد بود. بنابر این دلیل می باشد که این مدل اتخاذ بسیار مناسبی برای آن قسم از کاربرانی می باشد که کارکرد برای آن ها در الویت قرار گرفته است.

_ برند ایسوس مدل ویووبوک ۱۵

از جمله بهترین مدل لپ تاپ ایسوس سری ویووبوک، لپ تاپ ویووبوک ۱۵ خواهد بود که جزئی از بهترین محصولات ایسوس و البته با قیمت مناسب به شمار می رود. این نمونه، تمامی قابلیت های پایه ای و اساسی که بدان ها نیاز خواهید داشت را در دل خود جای داده است.‌ البته که بهتر است نسبت به صفحه نمایشگر بزرگ پانزده ممیز شش اینچی لمسی این لپ تاپ چشم پوشی نکنیم.

برند ایسوس مدل ویووبوک ۱۵
عالی ترین محصولات از لپ تاپ ایسوس

البته که ویووبوک تنها قادر می باشد ویندوز ده را در حالت اِس اجراء نماید که می تواند بنابر بهره گیری شما اندکی آزار دهنده باشد. ولی اگر که شما یک لپ تاپ ویندوزی بخواهید برای خود تهیه بنمایید که کارکرد روان و سریعی را در انجام کارها و امورات سبک داشته باشد. از سویی هم ظاهری شیک و زیبا به خود گرفته باشد. می تواند این مدل از لپ تاپ ایسوس برای شما راضی کننده به نظر رسد.

_ برند ایسوس مدل ویووبوک S14

برند ایسوس مدل Bivobook s14  با قیمتی بسیار اقتصادی، کارکرد فنی بسیار مطلوب و عرضه تمامی خصوصیات اساسی، در بینابین اقسام گوناگون مدل های لپ تاپ برند ایسوس از جمله بهترین ها به شمار می رود. این لپ تاپ را شما می توانید در بهترین مدل، با پردازنده نسل دهم کور آی هفت اینتل، شانزده گیگابایت رم و یک ترابایت حافظه نیز نمایشگر با رزولوشن ۱۰۸۰p تهیه نمایید. به همین خاطر می باشد که این مدل، بهترین مدل لپ تاپ ایسوس برای کسانی خواهد بود که به دنباله ی یک لپ تاپ مناسب برای بهره گیری روزانه می باشند.

برند ایسوس مدل ویووبوک S14
مناسب برای کار های روزانه

البته که با تمامی این موارد بهتر است در نظر داشته باشید که این لپ تاپ ها جزئی از مدل های اقتصادی برند ایسوس می باشند. به همین خاطر است که امکان دارد در بعضی از موارد شاهد کاستی هایی در مقایسه با لپ تاپ های برتر ایسوس باشید. به عنوان نمونه؛ صفحه نمایشگر آن کیفیت سری زن‌بوک را به خود اختصاص نداده است. بازهم خبری از پردازنده گرافیکی جداگانه و مستقل نمی باشد و میبایست از گرافیک مجمع اینتل بهره گیری شود.

  • بهترین سری لپ تاپ های برند ایسوس: سری Expert Book

سری اکسپرت بوک از منظر ظاهری تعریف چندانی را به خود اختصاص نداده است. ولو در عوض نقاط قوت آن ها دوام و ماندگاری بسیار بالای آن ها خواهد بود. ایسوس این سری را برای اشخاصی طراحی نموده که در فضاهای صنعتی کار خود را به انجام می رسانند. و مایل هستند لپ تاپی را برای خود خریداری کنند که در مقابل ضربات استحکام بسیاری را از خود نشان دهد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک ایسوس گارانتی دار

همچنین این سری از لپ تاپ ها برای اشخاصی که مدام در رفت و آمد می باشند نیز انتخاب بسیار خوبی به نظر خواهد رسید. نهایتاً بهتر است بگوییم سری اکسپرت بوک همانند سری ویووبوک جزئی از لپ تاپ های اقتصادی و مقرون به صرفه است.

_ برند ایسوس مدل اکسپرت بوک B9450

این مدل از لپ تاپ سری اکسپرت بوک از جمله بهترین مدل لپ تاپ ایسوس است که عمر باتری فوق العاده ای را دارد. باتری این کالا با یک بار شارژ از جانب شما تا به شانزده ساعت و چهل و دو دقیقه می تواند شما را در به انجام رساندن کارهای خود یاری رساند. بهتر است بگوییم این سری از لپ تاپ های برند ایسوس با آن که وزن بسیار کمی دارد استحکام بالایی را هم به خود اختصاص داده است. به عبارتی این محصول دارای یک کیلوگرم وزن است.

برند ایسوس مدل اکسپرت بوک B9450
مشخصات و کارایی سیستم بسیار بالا

علاوه بر تمامی این ها، به لحاظ مشخصات فنی، شما می توانید یک پردازنده نسل دهم اینتل به همراه شانزده گیگابایت رم و همچنین یک ترابایت حافظه داخلی را در اختیار خود داشته باشید. به عبارتی تمامی این ها می تواند برای شما در راستای استفاده معمولی و متوسط کاملاً کافی باشد.

_ برند ایسوس مدل اکسپرت بوک P2

بهترین مدل لپ تاپ ایسوس

از دیگر مدل های اکسپرت بوک که شما می توانید آن را مدّنظر خود قرار بدهید. P2 است. این مدل به لحاظ مشخصات چون بی‌۹ است البته با این تفاوت ها که حافظه آن از پانصد و دوازده گیگابایت بیشتر نمی شود. علاوه بر این ها امکان دارد کیفیت صفحه نمایشگر آن هم برای شما چندان رضایت بخش نباشد! با این وجود چون دیگر اعضای تشکیل دهنده سری اکسپرت بوک این مدل هم وزن اندک و هم ابعاد کوچکتری به خود اختصاص داده است و به آسانی شما می توانید این لپ تاپ را در کیف خود جای داده و با خود به این طرف و آن طرف ببرید.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این متن از خود بر آن شده بودیم که شما را با بهترین مدل لپ تاپ ایسوس آشنا سازیم. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم تنها ما به علّت طولانی ننمودن مطالب سعی نمودیم برخی از مهم ترین و شناخته شده ترین سری های لپ تاپ شرکت ایسوس را معرفی بنماییم‌. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این حیطه با کارشناسان ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *