بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

✓ بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

بله درست است، بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ معرفی گردیده اند. و ما در این متن از خود تلاش میکنیم مقرون به صرفه ترین، ماندگار ترین و بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ را به شما دوستان عزیز معرفی بنماییم. بهتر است با ما تا به نقطه ی پایانی متن همراه باشید قطعاً که شگفت زده خواهید شد.

جستجو در راستای خرید لپ تاپ دست دوم  مناسب و استاندارد اغلب مشقت بار تر از آن است که در ذهن خود داریم. از آن سوی که برندهای متنوعی لپ تاپ های گوناگونی را جهت اقسام گوناگون کارکردها به سمت و سوی بازار رهسپار میکنند. علم به این موضوع که چه مسائلی برای ما در الویت قضیه قرار دارد بسیار اهمیت خواهد داشت.

بنابر این دلیل در راستای این موضوع که بتوانیم ما شما را از سردرگمی بین برندها، مشخصات و قیمت های متنوع لپ تاپ ها به بیرون بیاوریم. در این متن از خود فهرستی از بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ عرضه خواهیم نمود. تا شما با استناد بدین راهنمایی کلّی و جامع بتوانید راحت تر تصمیمات خود را بگیرید.

بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

 بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

هر سال که عبور مینماید، لپ تاپ هایی با مشخصات، فناوری و کارکردهای ویژه عرضه میشود. ولی سال ۲۰۲۲ شاید اندکی متفاوت تر باشد. و ما شاهد بعضی از سورپرایز های باور نکردنی در این زمینه باشیم. در امتداد بیشتر در این باره با شما سخن خواهیم گفت.

  • Apple MacBook Air

نوین ترین مک بوک ایر تنها یک لپ تاپ نوین اپل نمیباشد این در واقع بهترین لپ تاپی میباشد که اپل به جهت ساخت آن اقدام نموده است. این موضوع بیشتر از هر چیزی مدیون پردازنده اِم یک و تراشه ی اختصاصی اپل برای مک ها است. در واقع این پردازنده تمامی بازی را دگرگون میسازد و یک دستاورد جدید و فوق العاده است که اپل این امکان را فراهم میسازد تا در پایان اینتل را برای کلّیه ی لپ تاپ های نوین خویش کنار گذارد. تراشه پنج مانومتری مبنی بر اِی آر اِم ستاره اصلی این محصول به شمار میرود. این تراشه حاوی شانزده میلیارد ترانزیستور است.

مازاد بر این ها SoC حاوی یک پردازنده هشت هسته ای، یک محدوده ی حفظ یکپارچگی، یک پردازشگر سیگنال تصویر چَشم نواز، علاوه بر این ها موتور عصبی اپل و نهایتاً Secure enclave میباشد. نتیجه این همه تلاش یک لپ تاپ منحصر به فرد با عمر باتری فوق العاده است. آن نیز سریع تر از هر لپ تاپی میباشد که تا به امروز توسط این کمپانی ساخته شده است. و کارکرد بسیار جذابی را عرضه میکند که در بعضی از مواقع رقیب اصلی MacBook Pro  مبنی بر اِم یک است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ قسطی کارمندان

بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

  • Microsoft surface lap top

لپ تاپ نوین مایکروسافت سر فیس چهار دستگاهی چَشم نواز با کیفیتی بی بدیل و کیفیت فوق العاده دارد. این لپ تاپ سر فیس نازک بوده و کم وزن است ولی به قدر کافی توانمند میباشد که میتواند بیشتر امورات روزانه را به انجام رساند. عمر باتری فوق العاده ای را دارد که آن نیز میتواند بیشتر از سیزده ساعت دوام آورد و حاوی صفحه نمایشگر لمسی Pixe ISense میباشد که به وضوح این محصول را از دیگر رقبا چون لپ تاپ های برند اپل تفکیک میکند.

صفحه کلید این محصول منحصر به فرد است و جهت تایپ نمودن به شدّت سهل است. اگر که شما فردی هستید که دائماً به جهت انجام کارهای خود در حال تایپ میباشید، خرید این محصول از جانب ما به شما توصیه میشود. بهترین قسمت این میباشد که قیمت آن نیز حدوداً رقابتی میباشد. شما در مقابل هزینه ای که میکنید یک لپ تاپ سیزده ممیز پنج اینچی Surface چهار با هشت گیگابایت رم نیز دویست و پنجاه و شش گیگابایت اِس اِس دی، پردازنده RYZEN 5 و دیگر موارد را دریافت خواهید کرد.

  • LG GRAM 17

بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲، این محصول یک نیروگاه بهره وری همراه با صفحه نمایشگر هفده اینچی میباشد که به گونه ای تنها یک کیلو و سیصد و پنجاه گرم وزن دارد. این دستگاه بسیار سبک است و میتوان آن را جزئی از سبک ترین لپ تاپ های ارائه شده از سال ۲۰۲۲ معرفی نمود. حال تنها وزن شاهکار این محصول تلقّی نمیشود. و عمر باتری آن هم غیر قابل گذشت است که بیشتر از سیزده ساعت در طول روز میتواند برای شما کار نماید. از جمله دیگر ویژگی های منحصر به فرد برای این لپ تاپ که ارزش بیان کردن را دارد، طراحی صفحه کلید آن است که منجر میگردد تایپ رضایت بخشی را پشت سر گذارید.

  • MacBook Pro 13

مک بوک پرو که در نفس های پایانی سال ۲۰۲۰ عرضه گردید از جمله بهترین ها از جانب برند اپل است‌. محصولی توانمند که برای امورات فشرده و سخت کاری طراحی گردیده است. مک پرو حاوی چندین خصوصیات اضافی نسبت به Air میباشد. همانند حسگر لمسی و یک فن داخلی که بدان این اجازه را میدهد تا بار‌های کاری سنگین و سخت را برای طولانی مدّت بدون وجود مشکلات گرمایی بر کارکرد آن محفوظ دارد. بنابراین میتوانیم چنین بیان داریم که این مدل از جمله قدرتمند ترین و بهترین لپ تاپ های سال ۲۰۲۲ میباشد.

  • Acer Switt 3

اگر که شما بودجه کمی را در اختیار خود دارید. و به دنباله ی خرید یک لپ تاپ با بودجه پانصد دلاری هستید، شاهکار عرضه شده از جانب برند ایسر میتواند از جانب شما مورد توجه قرار بگیرد. Acer Switt 3 به طرز شگفت انگیزی به لپ تاپ های بسیار گران قیمت موجود در این فهرست شبیه است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ سونی بهتر است یا لنوو

این لپ تاپ منحصر به فرد با پردازنده AMD RYZEN 7 4700U, Radeon Graphics  عمل مینماید. عمر باتری این دستگاه فوق العاده است که یازده ساعت در یک روز برای شما کار خواهد کرد. و پورت هایی بیشتر نسبت به لپ تاپ های اینتل در بطن بازار دارد. علاوه بر این ها این دستگاه دارای حسگر اثر انگشت نیز میباشد. تنها نقطه ضعف موجود در بطن این محصول صفحه نمایش کم نور آن میباشد که به روشنی نیز رنگارنگی همتایان گران قیمت بیان شده در قسمت فوقانی متن نیست.

  • Hp Envy X360 Convertible

میتوان به جرأت بیان نمود که این محصول ارائه شده از جانب برند اِچ پی بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ موجود در حال حاضر است که زیر هزار دلار به خود قیمت گرفته است. یک لپ تاپ پریمیوم همه کاره با قیمت رقابتی تنها ۶۹۹ دلار در دسترس شما کاربران خواهد بود. آنچه که به جد این محصول را از دیگر محصولات موجود متمایز مینماید خصوصیات درونی آن میباشد.

این محصول از سری نوین RYZEN 4000 AMD حمایت مینماید که بدان اجازه میدهد کارکرد عالی را با قیمت کمتر از هفتصد دلار عرضه دهد. این لپ تاپ حاوی صفحه نمایشگر لمسی میباشد. و از قلم اِم پی پی دو ممیز صفر اِچ پی حمایت میکند. شما نیز همچنین پورت های USB TYPE-A یکپارچه و بعضی از اجزای امنیتی مفید و مؤثر همانند اسکنر اثر انگشت و کلیدهای برای وب کم و نیز میکروفون را اخذ مینمایید.

سخت است که متوجه شویم اِچ پی چگونه و به چه شکل این محصول خود را به قیمتی کمتر از ۶۹۹ دلار به مرحله ی فروش میرساند. این بدون شک و تردید بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ مقرون به صرفه بنابر خصوصیات و اجزای تشکیل دهنده در برابر با آنچه در بازار عمومی به چَشم میخورد است‌. این لپ تاپ همچنین از جمله لپ تاپ های سبک وزن موجود در گستره ی جهان میباشد.

  • Asus ROG Zephyrus G14

بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲، لپ تاپ Asus ROG Zephyrus G14 لپ تاپ گیمینگی میباشد. که هم اکنون با قیمت حدوداً پایین در مقایسه با دیگر محصولات و لپ تاپ های مبنی بر بازی در بازار وجود دارد. این محصول عمر باتری قابل توجهی را دارد که میتواند بیشتر از ده ساعت ماندگاری داشته باشد.

بیشتر بخوانید
برنامه های مورد نیاز لپ تاپ استوک

این شاهکار منحصر به فرد را میتوان به جفت نمودن RYZEN 9-4900Hs AMD با پردازنده گرافیکی توانمند Nvidia RTX 2060 max-Q نسبت داد که بدان این اجازه را میدهد تا بدون بروز هیچ گونه مشکلاتی بازی های سخت و طاقت فرسایی چون؛ Resident Evil 3 و بیشتر را در بیشترین تنظیمات خویش مدیریت نمود‌. Zephyrus G14 همچنین نوت بوک قدرتمند برای افرادی میباشد که یک رایانه شخصی توانمند برای امورات روزمره و تجاری میخواهند. پس ما میتوانیم این محصول را از جمله بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ معرفی بنماییم.

تنها نقض و عیب این جانور عظیم الجثه لپ تاپ گیمینگ نبود وب کم «بدون تماس ویدیویی نیز کنفرانس» و همچنین پورت Thunderbolt 3 میباشد. چنانچه که به دنبال یک ماشین بازی میباشید که کارکردی غیر قابل باور چون نمایشگر نرخ تجدید صد و بیست هرتز با قیمتی بسیار مطلوب عرضه میکند، این محصول میتواند از جمله بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ انتخاب ها برای شما باشد.

 و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را با برخی از بهترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ آشنا سازیم. حال بهتر است خاطر نشان شویم که شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در مورد لپ تاپ ها با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید‌. دوستان عزیز و کاربران گرامی چنانچه که شما مایل باشید. به جهت خرید لپ تاپ به صورت اقساطی اقدام بنمایید، میتوانید با ما در تماس بوده. و از شرایط فروش اقساطی لپ تاپ اطلاعات مورد نیاز خود را کسب بنمایید. امیدواریم که ما توانسته باشیم اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *