بهترین مدل لپ تاپ لنوو

بهترین مدل لپ تاپ لنوو

بهترین مدل لپ تاپ لنوو

برترین و بهترین مدل لپ تاپ لنوو دائماً که جزئی از بهترین لپ تاپ های جهان به شمار می رفتند. به گونه ای که در رده بندی وب سایت های معتبر و شناخته شده دنیای تکنولوژی رتبه های اختصاصی را به خود می گرفتند. از سری محبوب و دوست داشتنی تینک پد گرفته است. تا به نوت بوک های شیک و زیبای سری یوگا، شما فکر کنید! مدل های اقتصادی سری آیدیاپد چه شود! لنوو در واقع برندی است که با نوین ترین محصولات ارائه شده. از جانب خود حضور بسیار پررنگی در بینابین بازار لپ تاپ دارد.

به عبارتی بهترین مدل لپ تاپ لنوو هیچ گونه محدودیت و چهارچوب قیمتی را ندارد و با هر مقدار بودجه ای که شما قصد داشته باشید پرداخت کنید. به احتمال بسیار این کمپانی با تنوعی که در محصولات خود دارد. انتخاب مناسب و کاربردی را در مقابل پاهای شما قرار خواهد داد. حال ما در ادامه این مطلب قرار می باشد شما را با برترین لپ تاپ های برند لنوو آشنا سازیم و آن ها را برای شما بازگو بنماییم.

  • بهترین مدل لپ تاپ لنوو: معرفی برترین لپ تاپ های کمپانی لنوو

اتخاذ بهترین و برترین لپ تاپ های برند لنوو با قیمت مطلوب که بتواند جواب گوی تمامی نیازهای شما باشد کار چندان آسانی هم نیست! زیرا این شرکت چینی حدوداً در تمامی بازه های قیمتی در بازار یک لپ تاپ عرضه می نماید. که هر یک برای کاربری های گوناگون مناسب اند.‌  از گیمرها گرفته است تا به اشخاصی که به دنباله ی یک لپ تاپ توانمند برای به انجام رساندن پروژه های کاری خود می باشند.‌ یا گاهاً افرادی که یک لپ تاپ جمع و جور و سبک می خواهند. تا آن را به آسانی با خود جا به جا بنمایند.

_ لنوو مدل تینک پد اکس ۱ کربن نسل ۹

در واقع پرچم دار لپ تاپ های تجاری برند لنوو و از جمله پرفروش ترین لپ تاپ های این شرکت یعنی آن که؛ اکس یک کربن، در نسل نهم خویش با دگرگونی های غیرقابل چشم پوشی به نسبت قبل خود به سمت بازار روانه شده است. شما دوست عزیز با تهیه این مدل علاوه بر استفاده از پردازنده های توانمند نسل یازدهم اینتل، عمر باتری بسیار خوب و طولانی، بلندگوی های توانمند، صفحه نمایشگر نوین چهارده اینچی لمسی و درگاه های متعدد را در یک محصول تنها یک کیلوگرمی تجربه خواهید نمود.

لنوو مدل تینک پد اکس ۱ کربن نسل ۹
نمونه بهترین لپ تاپ تجاری لنوو

با این وجود ما مهم ترین خصوصیت اکس یک کربن را می توانیم در بدنه مستحکم و کیبورد فوق العاده آن خلاصه نماییم. بله با وجود این ویژگی ها است که، این محصول توانسته است به یکی از بهترین مدل لپ تاپ لنوو در جهان مبدل گردد. البته که این محصول نقطه ضعف هایی را هم دارد. به عنوان نمونه؛ دیگر خبری از اسلات کارت حافظه نخواهد بود.

از سویی هم قیمت پیکر بندی های رده بالای آن نیز بسیار بالا است. ولی بهتر است در نظر داشته باشید که به سختی می توانید مدل بهتری برای مصارف کسب و کاری خود جویا شوید.

پس می توان چنین گفت که پایانی ترین مدل لپ تاپ های برند لنوو ۲۰۲۲ و به گونه ای معین، کربن ایکس یک نسل دهم نیز با پردازنده های نسل دوازدهم به همین تازگی ها روانه بازار شده است و نوین ترین لپ تاپ شرکت لنوو محسوب می شود.

بیشتر بخوانید
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو

_ لنوو مدل یوگا نه آی

مدل یوگا نه آی تحت عنوان جانشین یوگا C940 که از جمله بهترین مدل لپ تاپ لنوو در کشور ایران و دیگر نقاط جهان بود، وارد بازار گردید. این مدل نه تنها آن که توانسته است جایگزین شایسته ای را داشته باشد، بلکه از همه لحاظ مدل بهتری نسبت بدان شد. از دگرگونی های جزئی در طراحی گرفته است تا به عمر باتری بیشتر که اکنون به یازده ساعت نیز رسیده است و از سویی هم استفاده از پردازنده نسل یازدهم اینتل. تمامی این موارد دست به دست هم داده است تا یوگا نه آی به یکی از بهترین مدل لپ تاپ لنوو در سال ۲۰۲۱ تبدیل گردد.

بهترین مدل لپ تاپ لنوو
لپ تاپ نسل ۱۱ اینتل

اگر که شما با سری لپ تاپ یوگا آشنا باشید قطعاً می دانید که این سری بیشتر از تمامی این ها به بخاطر بدنه باکیفیت، جمع و جور و سبک وزن بودن مشهور گردیده است. بله تمامی و تمامی این ها در یوگا نه آی که از جمله نوین ترین لپ تاپ های برند لنوو می باشد.

جای گرفته است و جذاب تر از تمامی این ها لولای منحصر به فرد صفحه نمایشگر می باشد. بله، بلندگوی های محصول در واقع در همین قسمت قرار دارد. با استناد به این نکته که این لپ تاپ از جمله لپ تاپ های دو در یک است. این دستگاه از قابلیت چرخش به حالت سیصد و شصت درجه را هم دارا است. و می تواند به یک تبلت تبدیل شده و کارهای شما را به آسانی انجام بدهد.

مازاد بر این ها، امکانات اضافی دیگری همانند؛ کاور وب کم، اسلات برای قلم اکتیو پن و یک سنسور اثر انگشت توانستند به ارزش و بهای این دستگاه بی‌افزایند. هم اکنون قیمت این محصول از برند لنوو در سی و پنج میلیون درون بازار ایران خلاصه می شود.

  • لنوو مدل تینک پد اکس ۱ یوگا نسل ۹

لنوو مدل تینک پد اکس ۱ یوگا نسل ۹
بهترین لپ تاپ لنوو در سال ۲۰۲۲

لنوو در اکثریت لپ تاپ های سری تینک پد خویش از فیبر کربن بهره گرفته است. ولی اکنون در تینک پد اکس یک یوگا آن ها با استناد به آلومینیوم توانسته اند. این مدل را از منظر ظاهری خود تماماً از دیگر اعضای این خانواده لپ تاپ لنوو ۲۰۲۱ جدا نمایند. این مدل نه تنها آن که ضخامت بسیار کمی دارد.

بلکه تحت عنوان یک لپ تاپ دو در یک از صفحه نمایشگر بسیار شفاف، کیبورد منحصر به فرد و عمر باتری طولانی برخوردار است. به همین خاطر می باشد که تینک پد اکس یک یوگا، در بینابین نوین ترین لپ تاپ لنوو در سال ۲۰۲۲، بهترین مدل لپ تاپ لنوو برای کاربرانی باشد. که به دنباله ی یک نمونه ساده با قابلیت چرخش سیصد و شصت درجه می باشند.

  • لنوو مدل لژیون ۷ نسل ۶

لنوو مدل لژیون ۷ نسل ۶

اگر که شما در فهرست بهترین مدل لپ تاپ لنوو به دنباله ی یک لپ تاپ مخصوص بازی هستید و پول تهیه دستگاه برای شما چندان هم اهمیت ندارد. حتماً کوتاه نگاهی به برند لژیون لنوو به ویژه لژیون هفت نسل ۶ داشته باشید.

بیشتر بخوانید
برترین لپ تاپ های لنوو از نگاه متخصصان

این نسل هم اکنون، پایانی ترین سری لپ تاپ لنوو در قسمت گیمینگ محسوب می شود. و جزئی از بهترین و بالاترین مدل های لپ تاپ برند لنوو برای خرید به شمار می رود. به ویژه که با پردازنده RYZEN 9 5900HX و همچنین کارت گرافیک RTX 3080 خود که می تواند تمامی بازی های روز را با بهترین مقدار کیفیت به اجراء رساند.

در کناره ی قطعات داخلی خود، برند لنوو توجه شایانی را هم به ظاهر این دستگاه داشته است. به همین دلیل است که لژیون هفت با نورپردازی RGB همراه گردیده است. حائز اهمیت تر از تمامی این ها در این نمونه آنقدر پورت گوناگون به چشم می خورد که هیچ زمان لازم نخواهد بود نگران وصل نمودن لوازم جانبی آن نیز باشید.

  • لنوو مدل تینک پد اکس ۱ نانو

لنوو مدل تینک پد اکس ۱ نانو

تینک پد اکس ۱ نانو جزئی از برترین لپ تاپ های لنوو می باشد. این نمونه تنها نهصد گرم وزن دارد و به عبارتی سبک وزن ترین لپ تاپ در سری تینک پد لنوو محسوب می شود. ولی این وزن کمتر به بهای صفحه نمایشگر کوچک تر به دست آمده است. صفحه نمایش این محصول یک پنل سیزده اینچی با رزولوشن دو کا و نسبت ۱۶:۱۰ می باشد. که با استناد به رزولوشن و نسبت تصویری که از آن برخوردار است. توانسته تا به حدودی ابعاد کوچک خود را جبران بنماید.

علاوه بر تمامی موارد بیان شده. علّت آن که ما این محصول را از جمله بهترین مدل لپ تاپ لنوو معرفی نموده ایم. برخورداری از پردازنده نسل یازده و نیز باتری آن است که می تواند تا به دوازده ساعت برای شما کار نماید. به ویژه اگر که صفحه نمایشگر با کیفیت و وزن بسیار کمتر آن هم در نظر بی‌انگاریم که دیگر هیچ.

با این وجود این محصول نیز برخی از نقاط ضعف را هم دارد. به عنوان نمونه ما می توانیم به کم بودن تعداد درگاه ها و کوچک بودن تاچ پد اشاره نماییم. این نمونه از لپ تاپ برند لنوو مناسب استفاده برای آن دست از افرادی خواهد بود که به سری لپ تاپ تینک پد علاقه شایانی دارند. ولی مایل هستند تمامی قابلیت های این سری را در بطن یک لپ تاپ کوچک و جمع و جور در اختیار خود داشته باشند.

  • لنوو مدل آیدیا پد دوئت کروم بوک

لنوو مدل آیدیا پد دوئت کروم بوک
بهترین مدل لپ تاپ تبلت لنوو

کروم بوک دوئت از جمله ارزان قیمت ترین محصولات برند لنوو محسوب می شود ولی با این حال از بسیاری از جوانب یک محصول کاربردی بوده و قابل احترام می باشد. ابتدا از تمامی این مسائل بهتر است به عمر باتری اشاره ای داشته باشیم. این تبلت لنوو دو در یک حدوداً با یک بار شارژ شدن می تواند تا به سیزده ساعت ماندگاری داشته باشد. پس از این نظر می توانیم بگوییم که این محصول از جمله بهترین کروم بوک های موجود در دل بازار محسوب می شود. ولی ارزش اصلی این دستگاه در این مورد خلاصه می شود.

که شما تنها با پرداخت حدود ده میلیون تومان یک تبلت ده اینچی به همراه یک عدد کیبورد قابل اتصال خواهید داشت که هم شفافیت و وضوح و هم کیفیت به سزایی دارد. درست است که ویژگی های این کروم بوک به لحاظ توان پردازشی بسیار هم قابل توجه نیست. ولی کاربرانی که به دنباله ی پرداخت لااقل هزینه ممکن می باشند. و بیشتر بهره گیری های آن ها برنامه ها و پردازش های سبک می باشد. میان محصولات لنوو بهتر از کروم بوک دوئت نمی توانند گزینه مطلوب تری را جویا شوند.

  • لنوو مدل تینک بوک ۱۴ اس یوگا

لنوو مدل تینک بوک ۱۴ اس یوگا

تینک بوک چهارده اس یوگا از جمله لپ تاپ های دو در یک لنوو در راستای بهره گیری برای کسب و کارها است. که همراه با یک عدد قلم اسمارت پن که در یک اسلات ویژه در خود لپ تاپ جای می گیرد. همراه گردیده است. صفحه نمایش چهارده اینچی و ۱۰۸۰P این مدل هم کیفیت و هم شادابی قابل قبولی را دارد. درگاه هایی برای این دستگاه در نظر دارد. حاوی درگاه های HDMI, USB-C, USB-A است.

  • لنوو مدل آیدیا فکس پنج

مدل سال ۲۰۲۱ آیدیا پد فکس ۵ به لطف پردازنده های نوین لپ تاپ سری رایزن پنج و هفت به لحاظ توان پردازشی توانست به قدر قابل توجهی بهبود پیدا نماید. این لپ تاپ در بازه ی قیمتی قرار دارد. که اینتل به آسانی نمی تواند در آن با AMD به رقابت پردازد. عمر باتری در زیر سایه پردازنده مشخص خواهد شد و در مدل هایی که از رایزن پنج بهره می گیرند به بیشتر از هشت ساعت می‌ رسد.

بیشتر بخوانید
نحوه فعال کردن بلوتوث لپ تاپ لنوو

بهترین مدل لپ تاپ لنوو

این لپ تاپ با استناد به این موضوع که جزئی از لپ تاپ های دو در یک می باشد از قابلیت چرخش تا به سیصد و شش درجه برخوردار است. به گونه ای که می تواند در حالت چادری و تبلت در مقابل دیدگان شما شکل گیرد. علاوه بر تمامی این ها صفحه نمایشگر نیز از یک قلم هم حمایت و پشتیبانی می نماید. متأسفانه صفحه نمایشگر بزرگترین ایراد و نقطه ضعف این دستگاه است.

زیرا رنگ در آن نیز جلوه خاصی به خود نمی گیرد. از سویی هم روشنایی آن امکان دارد برای برخی از کاربران خوشایند به نظر نرسد. به غیر از صفحه نمایشگر این لپ تاپ، کیبورد همانند بیشتر محصولات لنوو در سطوح بسیار منحصر به فردی است. و با آن شما می توانید به آسانی روزها کار تایپ انجام بدهید. همچنین تاچ پدی ابعاد قابل توجهی به خود دارد. و بهره گیری از آن راحت می باشد.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با برخی از بهترین مدل لپ تاپ لنوو آشنا سازیم. البته که تمامی مدل های برند لنوو را نتوانستم در این موارد خلاصه نموده و تعداد بسیار بالا است. برای خرید برند های لپ تاپ لنوو مشخصات را مطالعه کنید. در قسمت فوقانی را با یک دیگر مقایسه نموده و بهترین را برای خود انتخاب کنید. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما سعی می کنند بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این زمینه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *