بهترین مدل لپ تاپ استوک

بهترین مدل لپ تاپ استوک

بهترین مدل لپ تاپ استوک

بهترین مدل لپ تاپ استوک کدام است؟ آیا می دانید! این پرسشی خواهد بود که بیشتر کاربران پیش از خرید لپ تاپ استوک از خود می پرسند. آیا هنوز از خرید لپ تاپ استوک اطمینان خاطر ندارید؟ برای آن که با مزیت و معایب لپ تاپ استوک آشنا گردید، توصیه می کنیم که مقاله ما را مطالعه بنمایید‌.

بهترین مدل لپ تاپ استوک کدام می باشد

هم اکنون اتخاذ برند برای خرید بهترین لپ تاپ دست دوّم موضوع بسیار مهمی نیست. زیرا تمامی کمپانی های تولید کننده ی لپ تاپ به الزام قطعات و لوازم الکترونیکی خویش را از برندهایی چون؛ اینتل و سامسونگ تهیه می نمایند و تنها کار مونتاژ و بسته بندی آن به کمپانی های چینی واگذار می شود. بنابراین قاعدتاً نباید در فناوری ساخت بسیار با یک دیگر تفاوت داشته باشد. با توجه و دقّت در ویژگی های برندها خواهیم توانست بهترین برند لپ تاپ استوک را برای خود تهیه بنماییم.

نوع نرم افزارهای مورد استفاده در بهترین مارک و مدل لپ تاپ استوک کدام است

نرم افزار مورد بهره گیری در تمامی لپ تاپ ها به غیر از لپ تاپ های برند اپل «مک پرو و مک بوک ایر» سیستم عامل ویندوز می باشد آیا می دانستید؟ سیستم عامل های لپ تاپ های برند اپل، مک بوده است که برای اشخاص خاص طراحی گردیده است که می توانند با سیستم عامل هایی چون مک و یا لینوکس کار نمایند‌.

طی مابقی موارد به غیر از اپل سیستم کاربران با ویندوز عمل می نمایند. همچنین در بهترین برند لپ تاپ استوک به گونه ای پیش فرض، سیستم عامل اوبانتو همچنین ویندوز سون و یا آن که ویندوز هشت با نسخه ی شصت و چهار بیتی نصب می باشد که سرعت و کارایی به شدّت بالایی را در اختیار کاربران واقع می نماید‌.

سخت افزارهای مورد استفاده در بهترین مارک و مدل لپ تاپ استوک کدام است

می توان چنین بیان نمود که تمامی لپ تاپ هایی که در دنیای کنونی به سمت و سوی بازار روانه می شود از یک کانفیگ سخت افزاری استاندارد و معینی پیروی و تبعیت می نماید. علّت آن نیز بسیار و بسیار سهل است، چرا که مجبور هستند که نرم افزارهای سنگین و تخصصی را پشتیبانی نمایند. دگرگونی هایی که در بهترین برند لپ تاپ استوک از سال ۲۰۱۲ به بعد از آن طراحی گردید پایه و اساس تمامی دگرگونی ها در لپ تاپ های کنونی گردیده است.

همانند پردازنده سری کور اینتل، رم چهار گیگابایت به بالاتر، هارد پانصد گیگابایتی به بالاتر، البته که گرافیک دو گیگابایت به بالاتر، عمر باتری پنج ساعت به بیشتر و… به عبارتی هر برندی که لپ تاپ تولید می کند، چندین عدد نمونه ی لپ تاپ با کانفیگ خوب در فهرست خود دارد که در این بینابین بتواند از رقبای خود پیشی و سبقت گیرد.

ولی با این تعریف و تفسیر صورت گرفته به لحاظ سخت افزاری تفاوت آنچنانی با همدیگر ندارد. با تمامی این توضیحات صورت گرفته بازهم مشخصه ها و ویژگی های سخت افزاری یک برند نسبت به برند دیگر می تواند آن را به مابقی برتری دهد نیز بهترین مدل لپ تاپ استوک باشد. همانند اپل که با وجود حافظه های اِس‌اِس‌دی می توانند سرعت و فرآیند بیشتری را در انتقال اطلاعات بدهند و سر و صدای کمتری را به همراه خود داشته باشد.

بیشتر بخوانید
تفاوت لپ تاپ های اپل در چیست؟

بررسی برخی از مهم ترین نکات تکمیلی موجود

همچنین احتمال خراب شدن آن ها به نسبت هاردهای اِچ‌دی‌دی اندک تر می باشد. چرا که بخش مکانیکی در حافظه های اِس‌اِس‌دی به چشم نمی خورد. به هر حال جهت خرید بهترین مدل لپ تاپ استوک نباید بسیار وسواس عمل به خرج بدهید. چرا که کمپانی های تولید کننده ی برندها مشتری مداری و تبلیغات را تماماً می شناسند. نیز از آن برای فروش محصولات خویش بهره می گیرند. از جمله مواردی که می‌باید جهت انتخاب برندها دقّت نمود بهره گیری کاربران گوناگون از لپ تاپ ها خواهد بود.

به عنوان نمونه؛ فردی از لپ تاپ ایسوس تنها در راستای نگاه نمودن فیلم، اتصال به اینترنت و یا گوش دادن به موسیقی بهره گیری می نماید. این لپ تاپ پس از گذر چندین سال همچنان بدون هیچ گونه مشکلاتی کار می نماید. امّا اگر با این وسیله بازی یا کارهای گرافیکی سنگین به انجام برسانید به کارت گرافیک و یا اجزای دیگر صدمه می زند و عمر آن را زودتر به اتمام می رساند. نهایتاً آنچه که رخ می دهد باور منفی در ارتباط با آن برند در وجود شما خواهد بود.

آیا برند لپ تاپ استوک بدون هیچ گونه اهمیت است

پیش از پاسخ دادن به پرسش های بالا می‌باید به پاسخ پرسش بسیار مهم تری جواب بدهیم. این موضوع که آیا واقعاً برند لپ تاپ استوک مهم است؟ برند لپ تاپ از جمله گزینه های بسیار مهم در زمان خرید محسوب می شود ولی الویت ابتدایی نخواهد بود. حائز اهمیت تر از برند کارایی محصول خواهد بود. شما حتی چنانچه که از بهترین مدل لپ تاپ استوک موجود در بطن بازار برای خود تهیه بنمایید.

ولی آن محصول خریداری شده پاسخ گوی کارهای مورد نیاز شما نباشد، از تهیه آن محصول رضایت نخواهید داشت. به عنوان نمونه؛ شما علاقه بسیاری به بازی و انجام گیم دارید و مایل هستید گیم های به روز را انجام بدهید، ولی لپ تاپی با کارایی روزانه خود را تهیه بنمایید حتی چنانچه که آن محصول ساخته ی بهترین برند بازار جهان باشد باز هم با این وجود پاسخ گوی شما عزیزان نخواهد بود.

پس از سخت افزار در راستای خرید بهترین مدل لپ تاپ استوک میبایست به کیفیت توجه بنمایید. حتی برندهای مطرح و شناخته شده دنیا هم مدل هایی را عرضه بازار نموده اند که نارضایتی مشتری را با خود به همراه داشته است. کیفیت ساخت هر لپ تاپ مطلوب نخواهد بود بنابراین شما میبایست نظرات دیگر اشخاص به ویژه اشخاص متخصص را در ارتباط با آن یک لپ تاپ خاص سؤال نمایید.

ولی این مورد را در نظر بی‌انگارید که بهترین مدل لپ تاپ استوک در بیشتر موارد سفارش کشورهای آمریکایی و اروپایی است که به علل و مقرراتی که برای خویش دارند تا حقوق مشتری را رعایت نمایند برخی از آن ها را به بازارهای خاورمیانه ارسال می نمایند. همین سفارش های کشورهای اروپایی و آمریکایی بودن خود مهر تأیید بر کیفیت بالای لپ تاپ های استوک خواهد بود.

بهترین برند لپ تاپ استوک

حال پس از دو الویت بیان گردیده در قسمت فوقانی متن به برند لپ تاپ استوک خواهیم رسید. به عنوان نمونه؛ امکان دارد شما با مقدار بودجه ای که در اختیار خود دارید بتوانید یک دستگاه از برند ایکس برای خود خریداری نمایید. هم اکنون موضوع به همین موارد خاتمه پیدا نخواهد کرد و در برخی از برندها بیشتر محصولات آن ها مشکلاتی شبیه بدان دارد که امکان دارد با سلایق شما همخوانی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ مناسب اپلیکیشن شاد

البته بهتر است این موضوع را هم خاطر نشان شویم که برند مسئله ای سلیقه ای می باشد و امکان دارد شخصی از یک برند تعریف و تمجید کند و فردی دیگر همان برند را تخریب نموده و بد گوید. بنابراین شما میبایست به اشخاص متخصص و متبحر رجوع نموده و چنانچه که لپ تاپ مدّنظر شما دو الویت ابتدایی را داشت به الویت سوّم بسیار هم توجه ننمایید.

بهتر است بگوییم که در مجموع دو برند در بطن بازار خودنمایی می نماید آن دو برند اِچ پی و دل می باشد. بله هر دو برند نام برده شده مایل هستند از یک دیگر پیشی گیرند‌. از جمله مزیت های این محصولات کانفینگ های متنوع است. به عنوان نمونه؛ شما لپ تاپ ایکس را که برای یکی از دو برند نام برده شده است مایل می باشید برای خود تهیه بنمایید. شما در زمان خرید دستتان باز خواهد بود که به چه میزان رم و چه نوعی سی پی یو و یا گرافیکی نیاز خواهید داشت و برای هریک از آن ها شما چند گزینه مقابل خود خواهید داشت.

  • لپ تاپ استوک لنوو

بهتر است در میانه های بهترین مدل لپ تاپ استوک، دستگاه های شرکت لنوو را به شما معرفی بنماییم. از جمله نقاط قوت این محصول مدل های متنوع با قیمت بسیار مقرون به صرفه است. غالباً مدل های آن در مقایسه با برندهای دیگر با قطعات و لوازم مشابه ارزان قیمت تر می باشند. این دستگاه ها اغلب از کیفیت ساخت منحصر به فردی برخوردار هستند. ولی بیشتر از پلاستیک فشرده در تهیه آن ها استفاده شده است. طراحی آن ها چون؛ لپ تاپ های صنعتی خواهد بود. از جمله نکات قابل توجه این می باشد که قابلیت ارتقاء قطعات را دارد.

تصویربهترین مدل لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک لنوو متناسب همه کار های روز مره

مدل های این برند، عمدتاً به ThinkPadها نیز Yogaها قسم بندی می گردند. هرچند که مدل های متنوع تری را در بطن خود جای داده است. حال آن که مدل های ThinkPadاز مقدار محبوبیت بیشتری برخوردار است.

  • لپ تاپ استوک اِچ پی

لپ تاپ های برند اِچ پی همانند دل ساخت کشور آمریکا می باشد. کیفیت ساخت بسیار خوب بخش سخت افزاری از نقاط قوت و اصلی تشکیل دهنده این محصول است. تنوع مدل ها به همراه طرح های متنوع آن نیاز افرادی را که ظاهر برای آن ها مهم است، برآورد خواهد نمود. از جمله بهترین مدل لپ تاپ استوک در مدل PROBOOKاین برند جای می گیرد. با طرح های متنوع و ظاهر حدوداً جذاب و گیرا. از خصوصیات آن وزن مناسب و طراحی بی بدیل آن می باشد. تنوع قطعات بهره گیری شده این لپ تاپ منجر می گردد برای هر کاربری یک مدل بسیار مناسب با نیاز او پیدا گردد.

لپتاپ استوک اِچ پی
لپ تاپ استوک اِچ پی مخصوص افراد گیمینگ و کار های گرافیکی

مدل Elite bookیک مدل دیگر لپ تاپ برند اِچ پی است. اغلب وزن سنگینی را به خود اختصاص می دهد. ظاهر آن چون لپ تاپ های صنعتی است. برای شرایط و موقعیت کاری گوناگون طراحی گردیده است. البته که می توانیم بگوییم این دست از لپ تاپ ها بسیار مقاوم و با کیفیت هستند. ما از جمله نقاط ضعف این محصول را می توانیم در وزن بسیار آن خلاصه بنماییم.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک

مدل بسیار دوست داشتنی برند اِچ پی در ZBOOKجای می گیرد. در مدل های گوناگون با ظاهری جذاب و توان منحصر به فرد. روی برخی از آن ها پردازنده های گرافیکی قدرتمند نصب گردیده است. بله بهتر است بگوییم این محصول به جهت انجام کارهای گرافیکی و بازی بسیار مناسب به نظر می رسد.

  • لپ تاپ استوک Microsoft

بله بهتر است از جمله بهترین مدل لپ تاپ استوک را در این برند خلاصه بنماییم. این دست از لپ تاپ ها هم از جمله بهترین برندهای لپ تاپ استوک به شمار می رود. به عبارتی این محصول ساخت کشور آمریکا می باشد. طراحی بسیار زیبا و کیفیت ساخت فوق العاده از جمله نقاط قوت این دستگاه به شمار می رود.

هرچند که این برند دارای تنوع محصولات بسیاری نیست! ولی می توانند نیاز کاربران را به خوبی برطرف بنمایند. نمونه های موجود Surface bookها می باشند. ابعاد کوچک به همراه وزن اندک از جمله خصوصیات بی بدیل و حائز اهمیت این محصول می باشد. ناگفته نماند که این محصول تبلت است ولی با توان یک لپ تاپ کامل و جامع.

لپ تاپ استوک Microsoft
لپ تاپ استوک Microsoft برند جدید
سال ۲۰۲۲ است

ما از جمله سایر مدل های های این برند را می توانیم در Surface Pro, Surface laptop خلاصه نماییم. ما از جمله نکات قابل تأمل در ارتباط با برند مایکروسافت را می توانیم در قیمت آن خلاصه بنماییم این برند در برابر سایر برندهای موجود در زمینه تولید لپ تاپ گران قیمت تر به نظر می رسد‌. البته که بهتر است خاطر نشان شویم، کیفیت این دست از لپ تاپ ها می تواند تا به حدی توجیه گر این موضوع باشد.

  • لپ تاپ استوک دل

و امّا لپ تاپ های دل که غالباً ساخت خود کمپانی دل در کشور آمریکا می باشد و از مقدار کیفیت بسیاری نیز برخوردار است. اغلب از پلاستیک و فلزهای با کیفیت در راستای ساخت بدنه آن بهره گیری می شود. مادر برد و قطعات داخلی آن تماماً همخوانی دارد. به گونه ای که تا به سال ها دچار مشکلات سخت افزاری برند دل  نخواهید گردید.

لپ تاپ استوک دل
قطعات داخلی لپ تاپ استوک دل از کیفیت بالا برخوردار است

حال ما می توانیم ایراد و اشکال اصلی این محصول را در ظاهر زمخت و نه چندان جذاب و جالب آن جای بدهیم. چرا که بیشتر آن ها طراحی سال های پیش می باشد و مصارف صنعتی به خود اختصاص داده اند. بنابراین به ظاهر بهترین مدل لپ تاپ استوک این برند نمی شود چندان تکیه کرد!

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با برخی از بهترین مدل لپ تاپ استوک موجود در بطن بازار آشنا سازیم. حال آن که شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود جهت استفاده از لپ تاپ یکی از موارد بیان شده در قسمت فوقانی متن را انتخاب بنمایید. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی نیازهای شما در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *