برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان، بهتر است در یک جمله ای کوتاه چنین بگوییم، سونی از جمله برندهایی است که شما می توانید در هر زمینه ای بدان اطمینان خاطر داشته باشید. این برند در راستای تولید و عرضه لپ تاپ های متنوع اقدامات لازمه را انجام داده است. به گونه ای که تنوع به سزایی را در اختیار کاربران قرار داده است. پیس از آن که ارزیابی شخصی خود را در ارتباط با هریک از لپ تاپ های این کمپانی انجام بدهید، بهتر است این نوشتار از ما را مطالعه بنمایید. چرا که ما نگاهی به برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان خواهیم داشت.

سری لپ تاپ های VAIO غالباً حاوی لپ تاپ هایی برای مشتریان تجاری و یا دانشجویی است. از سویی امکاناتی مخصوص برای این قشر از اشخاص خواهد داشت. به جای تمرکز بر روی کارت گرافیک، لپ تاپ های شرکت سونی بر روی سرعت مورد نیاز پردازنده کار نموده اند. البته که مقدار حافظه فیزیکی مطلوبی را هم در اختیار شما قرار داده است. بعد آن که شما نسبت به معین نمودن مشخصات اوّلیه ی خود مبادرت نمودید، می توانید به سمت و سوی کیفیت کلّی و جامع صفحه نمایش رهسپار شوید.‌

هریک از لپ تاپ های این برند دربرگیرنده صفحه نمایش اِچ‌دی‌ می باشند. البته که بعضی از آن ها وضوح بسیار بالایی را در دل خود جای داده اند. کیفیت کلّی صفحه در این برند از لپ تاپ می تواند قابل قبول باشد و مشکلی برای حیطه های کاری و یا حتی بازی برای شما رقم نخواهد زد.

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان کدام است

  • Vaio s VJS132 X0511S

چنانچه که شما هم به دنباله ی برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان برای حیطه های کاری خود می باشید، می توانید به سمت و سوی خرید این محصول رهسپار شوید. این لپ تاپ دارای کارکردی بسیار منحصر به فرد می باشد و به علّت بهره گیری از یک پردازنده بسیار توانمند، کارکردی در حد و حدود بهترین لپ تاپ های بازار را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. این دست از لپ تاپ ها از پردازنده نسل هشتم intel core i7-8550u بهره می گیرد.

بنابراین توانایی این موضوع را خواهد داشت که چند برنامه، ویندوز و تب های مرورگر را به حالت همزمان اجراء نماید. از سویی هم مشکلی به لحاظ کندی نداشته باشید. از این جهت شما برای اتمام امورات پردازشی خود خواهید توانست از این لپ تاپ ها به خوبی استفاده نمایید. چرا که از جمله برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان است.

این لپ تاپ به شما ضمانت خواهد کرد که بهره وری بسیار فوق العاده ای را در کارهای خود تجربه خواهید کرد. صفحه نمایش آن سیزده ممیز سه اینچی بوده است و با رزولوشن فول اِچ‌دی‌ در اختیار شما واقع خواهد شد. از این جهت شما می توانید از خروجی بسیار با کیفیت برای کلّیه‌ ی محتواهای خود بهره گیرید.

"<yoastmark

دیگر مشخصات لپ تاپ های سونی

اگرچه که می‌باید بگوییم که قابلیت لمسی در این صفحه نمایشگر وجود ندارد. مازاد بر این ها، حافظه اِس‌اِس‌دی برای سرعت دادن به لودینگ کارها در نظر انگاشته شده است و شما می توانید. از هشت گیگابایت حافظه رم کم مصرف دی‌دی‌آر‌ سه هم در دستگاه بهره گیرید. این بدان معنا و مفهوم خواهد بود که باز نمودن فایل ها و همچنین برنامه ها،افزایش سرعت در لپ تاپ سونی ، بسیار مطلوب در این برند لپ تاپ ها به دنبال خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
تعمیر مادربرد لپتاپ سونی

صفحه کلید در این لپ تاپ ها کارکرد متوسط را شامل می شود و ما نمی توانیم چندان آن را تأیید بنماییم. علاوه بر این ها، ترک پد این دستگاه هم نسبتاً کوچک خواهد بود و تنظیم و عادت نمودن بدان اندکی زمان بر خواهد بود. از جمله دیگر خصوصیات جالب این لپ تاپ، اسکنر اثر انگشتر خواهد بود که امکان وارد گردیدن سریع به اکانت را مهیا می سازد.

این قابلیت در راستای صرفه جویی در زمان بسیار کاربردی است. در پایان می توانیم به عمر باتری این لپ تاپ هم اشاره ای داشته باشیم. البته که شما می توانید یک روز کامل از آن استفاده بنمایید‌. پس شما در راستای انجام یک کار اساسی خود همانند پخش ویدئو یا تجربه بازی، از عمر باتری هشت ساعت و سی دقیقه ای آن می توانید استفاده کنید.

  • Vaio S laptop Vjs131x0121B

اگر که شما مایل هستید کسب و کار خود را با یکی از لپ تاپ های سونی به انجام برسانید، می توانید از گزینه بادوام و ماندگار به نام   Vaio S laptop Vjs131x0121B بهره گیرید. این لپ تاپ از سری لپ تاپ های VAIO Sعرضه بازار گردیده است و دوام بسیار خوبی را به لحاظ باتری دارد.

پس شما می توانید بیرون از خانه و یا محیط کاری خود، بدون نیاز به هیچ گونه نگرانی و هراس از آن بهره گیرید. این جلد از سری وایو اس برای کارهای تجاری بسیار منحصر به فرد به نظر می آید. اگرچه شباهت هایی هم به دستگاه شماره ی یک معرفی گردیده در این فهرست از ما دارد. ولی این مدل حاوی کارکرد خاص برای امورات تجاری است.

برترین لپ تاپ های سونی
برترین لپ تاپ های سونی

دیگر مشخصات لپ تاپ

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان، این دستگاه از پردازنده نسل ششم اینتل کور آی هفت ۶۵۰۰U بهره می گیرد و نسبت به لپ تاپ های پیشین، قدرت پایین تری را شامل می شود. حال نقطه قوت این مدل در ماندگاری بسیار بالای آن می باشد و به آسانی می تواند گوی سبقت را از دستگاه های پیشین برباید. مهندسین به گونه ای خاص، در طراحی لپ تاپ نام برده شده، به ضربات و ایجاد فشار بالا توجه نموده و کوشش کرده اند. که قابلیت جا به جایی آن توسط استحکام در برابر ضربات بیشتر گردد.

این لپ تاپ در این راستا توانایی این موضوع را خواهد داشت که در مقابل ضربات ساده و متوسط از خود مقاومت به خرج دهد. از سویی در زمان لغزش برروی میز و یا سقوط از ارتباط پایین، اتفاق خاص و ویژه ای برای آن نیفتد.

این لپ تاپ چون مدل های دیگر این سری، از صفحه نمایش سیزده ممیز سه اینچی فول اِچ‌دی‌ بهره گیری می کند. در نمودار های بهره وری، نمودارهای کارکردی و اینفوگرافیک که منوط به زمینه های کاری بوده است، صفحه نمایشگر این دستگاه توانسته است که دقّت عمل بسیاری را در ارائه اطلاعات داشته باشد.

حافظه لپ تاپ

حافظه اِس‌اِس‌دی این محصول از گنجایش دویست و پنجاه و شش گیگابایتی برخوردار می باشد و برای تمامی برنامه های تجاری خویش، می توانید از فضای ذخیره سازی مبتنی هم بهره گیرید. این دست از محصولات به دلیل استفاده از حافظه اِس‌اِس‌دی و همچنین حافظه رم هشت گیگابایتی می تواند زمان لودینگ و بوت به شدّت پایینی داشته باشد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوم سونی

تایپ نمودن برروی صفحه کلید این لپ تاپ، به حالت آرگونومیک طراحی گردیده است و دائماً شما می توانید از راحت بودن آن حس و حال اطمینان داشته باشید‌. در پایان می توانیم به پورت های این دستگاه اشاره ای کوتاه داشته باشیم که حاوی سه گزینه USB, HDMI, MICROSD می باشد. جالب است بدانید که اتصالات VGA, LAN در این محصول قرار گرفته است. به دور از این موضوع که شما در چه محیط کاری حاضر شده باشید، می توانید از آماده بودن دستگاه به جهت انجام کارها اطمینان خاطر داشته باشید. شما با خرید این لپ تاپ می توانید یک نمونه از سبک ترین و نازک ترین لپ تاپ های وایو را در کناره ی خود تجربه کنید.

البته اگر هم که شما می خواهید حافظه رم بیشتر و اِس‌اِس‌دی بزرگ تری را تجربه کنید، می توانید به سمت و سوی خرید لپ تاپ های دیگر بروید.

  • Vaio z Flip

 اگر که شما دستگاه نام برده شده را خریداری نمایید، می توانید در طول دوران دانشجویی خود، نیازمند ارتقاء یا تعویض قطعات آن نباشید! این لپ تاپ از یک طراحی دو در یک بهره می گیرد و شما می توانید به عنوان تبلت نیز از آن در دانشگاه خود استفاده بنمایید. کارکرد این لپ تاپ بسیار مجذوب کننده است و برای پروژه های درسی می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

برخورداری از طراحی تاشو منجر خواهد شد که قابلیت جا به جایی راحت تری برای آن رقم خورد. این لپ تاپ های سیزده ممیز سه اینچی به آسانی به تبلت مبدل گردیده و شما می توانید آن را تا بنمایید و در کیف خود واقع نمایید. نیاز به گفتن هم ندارد امّا بهتر است بدانید که این محصول دارای یک قلم هم می باشد.

شما می توانید برای یادداشت برداری در دانشگاه ها آن را مورد استفاده قرار بدهید. در طول روزهای دانشگاهی خود، این لپ تاپ برای رفع حاجات شما کفایت کرده و هیچ کم و کاستی ندارد. نمایش اطلاعات همراه با جزئیات ریز به ریز، در صفحه نمایش آن فراهم گردیده است و در کنار داشتن زیبایی بی بدیل، وضوح منحصر به فردی هم برای آن مشخص گردیده است.

این وضوح برابر می باشد با ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ و خواهید دید که حتی شما خواهید توانست مدّت زمان اندکی را با آن بازی بنمایید‌. پردازنده این محصول توانایی این موضوع را دارد که پنجره های گوناگون را بدون افت سرعت باز نموده و امکان تجزیه و تحلیل تکالیف دانشگاهی، پروژه ها و ارائه های شما را مهیا می سازد. این پردازنده اینتل کور آی هفت ۶۵۶۷U است و قطعاً برای شما هیچ گونه کم و کاستی نخواهد داشت.

برترین لپ تاپ های سونی
برترین لپ تاپ های سونی

دیگر مشخصات لپ تاپ سونی

این لپ تاپ ها از یک عدد حافظه اِس‌اِس‌دی به همراه حافظه کافی بهره می برد و شانزده گیگابایت حافظه رم هم در آن به چشم می خورد. همین ویژگی های فنی بیانگر این است که هیچ گونه مشکلی از منظر سرعت و قدرت شما نخواهید داشت و می توانید به آسانی تمامی پروژه های خود را به انجام برسانید.

توان بسیار لپ تاپ برای دانشجویان فوق العاده است و برنامه های سنگین دانشجویی همانند؛ ویژوال استودیو و همچنین برنامه های طراحی و مدل سازی را می توانید با لپ تاپ انجام بدهید. بهتر است بگوییم که تمامی المان های این دستگاه از صفحه کلید آن گرفته است تا به تکنولوژی صفحه نمایشگر، برای دانشجویان طراحی گردیده است . در کناره ی آن ها شما خواهید توانست از وزن به شدّت پایین آن برای حمل هرچه راحت تر بهره گیرید. قلم هم به گونه ای خاص برای دانشجویان بوده است و تکنولوژی های پیشرفته ای در آن مورد استفاده قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
نحوه ورود به بایوس لپ تاپ سونی وایو

تنها نکته منفی که در این دستگاه بهتر است مورد توجه قرار دهیم، نبود کارت گرافیک اختصاصی می باشد. البته که شما هنوز هم می توانید بعضی از بازی های معمولی را در لپ تاپ خود به انجام برسانید. ولی دیگر انتظار این موضوع را نداشته باشید که بازی های نوین در تنظیمات گرافیکی از قابلیت اجراء برخوردار باشد.

  • FIT SVF15213 CX

برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان، اگر که شما یک نگاه کوتاه به لپ تاپ بیان شده داشته باشید متوجه زیبایی و همچنین جذابیت آن خواهید گردید. این دست از لپ تاپ ها جز برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان برای کاربران روزمره طراحی گردیده است و شما می توانید با قیمت بسیار مناسبی اقدام به خریداری آن بنمایید. لپ تاپ تنها دو ممیز شصت و نه کیلوگرم وزن به خود می بیند و می توانید به آسانی همراه با کیف آن را به این طرف و آن طرف جا به جا بنمایید‌.

صفحه نمایشگر این محصول در پانزده اینچی خلاصه می شود و بزرگی لازم را در راستای بازی و یا تماشای محتواهای متنوع را خواهید داشت. این لپ تاپ از پنل تی‌اِف‌تی استفاده می کند و رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را برای شما به همراه خواهد داشت. صفحه نمایشگر آن به صورت لمسی بوده و شما می توانید ارتباط و تعامل بهتر و راحت تری با آن داشته باشید.

دیگر مشخصات لپ تاپ

در کناره ی این موارد ما می توانیم به تراشه کور آی سه اینتل اشاره بنماییم که برای انجام کارهای عادی مناسب است. حال شما می توانید برنامه های گوناگون و مورد نیاز دانشگاهی و یا کاری خود را به انجام برسانید. این دستگاه از فرکانس پردازنده یک ممیز نه گیگاهرتزی برخوردار می باشد و می توانید از حافظه کش و سه مگابایتی آن هم بهره گیرید. حافظه رم آن چهار گیگابایت بوده و از گونه دی‌دی‌آر‌ سه در اختیار شما قرار خواهد گذاشت.

علاوه بر این ها نشان می دهد که کاربران روزانه که اقدام به چک نمودن ایمیل های خویش می نمایند یا کارهای ساده ای با لپ تاپ خویش دارند، می توانند به جهت تهیه این کالا اقدام بنمایند. این دستگاه از حافظه بسیار خوب پانصد گیگابایتی از گونه ساتا هم استفاده می نماید. به همین دلیل است که می توانیم بگوییم این محصول از جمله برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان معرفی شده است.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با برترین لپ تاپ های سونی از نگاه متخصصان آشنا سازیم. حال این شما خواهید بود که می‌باید کدام یک را اتخاذ بنمایید! آیا تصمیم خود را گرفته اید که میبایست تنها لپ تاپ سونی را خریداری نمایید؟ بهتر است. در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما در ویرا کامپیوتر سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این حیطه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *