بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان،خرید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان اتخاذی منحصر به فرد برای اشخاصی خواهد بود. که با هزینه کم مایل هستند، خرید سیستم های تکنولوژی بالا را تجربه کنند. به عبارتی لپ تاپ های استوک لپ تاپ هایی کار ننموده و نو می باشند.‌ آن ها نیز به دلیل داشتن مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بسیار جزئی به انبارها و گاهاً کارخانه ها مرجوع می گردند. این مشکلات حتی گاهاً در حد چند عدد خط و خش برروی لپ تاپ جای می گیرد.

بنابر این علّت است که قیمت این دست از لپ تاپ ها کمتر از نرخ بازار خواهد بود . خرید آن ها بسیار و بسیار مقرون به صرفه است و گاهی اوقات می تواند برای شما سود آور هم باشد. بهتر است در امتداد این مطلب از خود چند عدد از مقرون به صرفه‌ ترین لپ تاپ های استوک را به شما معرفی بنماییم.

خصوصیات فوق العاده بهترین لپ تاپ های دست دوّم و استوک

به همان شکل که بیان نمودیم، لپ تاپ های استوک به عبارتی لپ تاپ های آکبندی می باشند که ریجکت گردیده اند و حالا با وارد گردیدن به کشور دیگر با قیمت اندک تر و با همان کیفیت به مرحله ی فروش می رسند. از همه حائز اهمیت تر ما می توانیم به کیفیت ساخت در برابر قیمت این دست از محصولات اشاره کنیم. این قبیل از لپ تاپ ها در مدل های گوناگون به بازار روانه می شوند و شما خواهید توانست بنابر سلیقه و نیاز یکی از اقسام گوناگون مدل های خاص را برای خود تهیه بنمایید.

بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان با در اختیار داشتن رم، سی پی یو، گرافیک و هارد دیسک قدرتمند تولید می گردند. به دلیل داشتن ادله ی مرجوعی با قیمتی بسیار کمتر در بازار به مرحله ی فروش می رسند. علل مرجوعی مختص به یک برند خاص نمی باشد و شما عزیزان می توانید لپ تاپ مدّنظر خود را در برندهای متنوع تهیه بنمایید.

نقد و بررسی بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان

با استناد به مطالب، لپ تاپ های استوک در برندهای متنوعی به سمت و سوی بازار میروند. بنابراین شما خواهید توانست نمونه های منحصر به فرد آن را برای خود تهیه بنمایید. تنها لازم است ویژگی های مدّنظر خود را در قالب یک فهرست تهیه نموده و بهترین لپ تاپ استوک را برای خود تهیه بنمایید.

  • لپ تاپ استوک و دست دوّم نوت بوک nec

در بینابین کمپانی های بزرگ و عظیمی که به جهت تولید اقسام گوناگون لپ تاپ گام گذاشته اند. شرکت نام برده شده از جمله گسترده ترین شرکت های تولید کننده لپ تاپ با کیفیت است. البته که این شرکت با داشتن ویژگی های منحصر به فرد توانسته است سهم عظیمی از بازار را به خود اختصاص دهد.

این نمونه از لپ تاپ های کمپانی NEC که به لپ تاپ نوت بوک شهرت دارند. حاوی کاربردهای هم اداری و هم دانشجویی می باشد. به عبارتی اگر که در بازه ی قیمتی لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان مایل هستید یکی از بهترین ها را داشته باشید. می توانید این مدل را برای خود خریداری کنید.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ های استوک موجود در بازار

به همان شکل که شما هم می دانید یک سی پی یو قسمت بسیار مهمی از لپ تاپ می باشد. حال آن که آی‌سی این مدل از لپ تاپ ها از شرکت اینتل سری کور آی سه بهره گرفته که قابلیت پردازش اطلاعات به همراه داده ها را به بهترین شکل ممکن دارد.

مازاد بر این ها گنجایش حافظه این لپ تاپ چهار گیگابایت و از گونه ی اِچ‌دی‌دی است. البته که گنجایش هارد دیسک آن تا به سیصد و بیست گیگابایت قابل ارتقاء خواهد بود.‌ ما از جمله دیگر خصوصیات این محصول را می توانیم در گنجایش کارت گرافیک صد و بیست و هشت گیگابایتی جای بدهیم.

لپ تاپ استوک و دست دوّم نوت بوک nec
لپ تاپ استوک و دست دوّم نوت بوک nec

_ مشخصات نوت بوک nec

این نمونه از لپ تاپ های پانزده اینچی دارای صفحه نمایشگر لمسی نیست و تنها قابلیت بهره گیری از اتو کیبورد را برای شما به ارمغان می آورد. به همان شکل که عنوان گردید لپ تاپ های استوک تنوع بسیاری را در دل خود جای نداده اند و شما تنها می توانید. یک الی دو رنگ را در مدل اتخاذ گردیده برچینید. بنابراین شما می توانید این محصول را که یکی از بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان است برای خود انتخاب بنمایید.

از دیگر قابلیت های این محصول که ما می توانیم آن را به شما معرفی بنماییم، وجود درایو نوری است. این قابلیت می تواند امکان خواندن اقسام گوناگون دی وی دی ها را برای شما به همراه آورد. مازاد بر درایو نوری، باتری این محصول قابلیت شارژ دهی تا به چند ساعت را برای شما به همراه می آورد. بهتر است به این نکته هم اشاره ای داشته باشیم که در ساخت و طراحی کیبورد این محصول از نور پس زمینه ای بهره گیری نشده است.

  • لپ تاپ نوت بوک برند توشیبا

اگر که شما مایل هستید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون را اتخاذ بنمایید، ما به شما این محصول را معرفی می کنیم. این محصول در کناره ی قیمت بسیار مقرون به صرفه خود می تواند کاربری اداری را هم برای شما به ارمغان آورد.

شاید به همین خاطر است که در دسته بندی های لپ تاپ اقتصادی جای می گیرد. در طراحی نیز تولید این محصول از پردازنده اِی‌اِم‌دی بهره گیری کرده اند. که این شرکت برای پردازنده های خویش از سری سی پی یو هشت اِی اِی‌اِم‌دی استفاده کرده است. این نمونه از لپ تاپ های برند توشیبا چون نمونه نام برده شده. در قسمت فوقانی متن در دسته لپ تاپ های پانزده اینچی جای می گیرد. که از فناوری صفحه نمایشگر لمسی برخوردار نیست.

لپ تاپ توشیبا
لپ تاپ توشیبا

_ مشخصات نوت بوک توشیبا

ما از سایر ویژگی‌ های این محصول می توانیم به حافظه رم چهار گیگابایتی اشاره داشته باشیم. بله، در واقع این خصوصیت می تواند ویژگی های منحصر به فردی را برای شما با خود به همراه آورد. در طراحی این محصول از هارد دیسک اِچ‌دی‌دی با گنجایش پانزده گیگابایت بهرگیری کرده اند.

بیشتر بخوانید
بهترین لپ تاپ استوک برای مهندسی برق

که امکان ذخیره نمودن اطلاعات و همچنین داده ها را برای شما قرار میدهد. علاوه بر این موارد، گرافیک با کیفیت در این محصول مورد استفاده قرار دارد. که گنجایش آن پانصد و دوازده مگابایت می باشد. این قابلیت موقعیتی را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید از امکانات لپ تاپ به خوبی بهره گیرید. بنابراین اگر که شما به دنباله ی بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان هستید، این نیز از جمله مقرون به صرفه ترین لپ تاپ ها محسوب می شود.

  • لپ تاپ استوک برند دل مدل I7 7270

به همان شکل که ما نیز به این موضوع اشاره نمودیم، لپ تاپ های استوک در برندهای متنوعی وجود دارد . شما خواهید توانست با توجه به بودجه ای که در راستای خرید مدّنظر قرار داده اید. بهترین را برای خود تهیه بنمایید. از جمله کمپانی هایی که شما می توانید با خیالی آسوده برروی لپ تاپ های استوک آن حساب باز کنید، برند دل است. این برند توانسته است با تولید اقسام گوناگون لپ تاپ ها و لوازم و تجهیزات جانبی، تمامی توجه کاربران را به سمت و سوی خود جلب کند.

این نمونه از لپ تاپ های برند دل در دسته بندی نوت بوک ها جای گرفته است . قابلیت منحصر به فردی در راستای انجام امورات مهندسی و برنامه نویسی را شامل می شود. شاید به همین دلیل است که این محصول همواره به عنوان یکی از بهترین ها در بطن بازار به مرحله‌ ی فروش می رسد. بنابراین شما می توانید یکی از بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان را در این آیتم نام برده شده جای بدهید.

در طراحی و ساخت این محصول از پردازنده شرکت اینتل بکار رفته که این شرکت از سری پردازنده های کور آی هفت خود در تولید این نمونه بهرگیری کرده اند. ما در واقع به صراحت می توانیم چنین بگوییم که این محصول از جمله بهترین های کمپانی دل است.

 بهترین لپ تاپ استوک
بهترین لپ تاپ استوک

_ مشخصات لپ تاپ استوک برند دل مدل I7 7270

برای اینکه بتوانید اطلاعات و داده های بسیاری را ذخیره کنید. شرکت حافظه رم با گنجایش هشت گیگابایتی را در آن مورد استفاده قرار دارد. البته که علاوه بر این ها از مزایای یک هارد دیسک اِس‌اِس‌دی با گنجایش دویست و پنجاه و شش گیگابایت بهره مند است. بهتر است بگوییم که این محصول از نور پس زمینه کیبورد هم برخوردار می باشد.

  • لپ تاپ استوک برند اِچ پی

بله بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان برند اِچ پی به گونه ای طراحی گردیده اند که نیاز به تعریف و تمجید از جانب ما نخواهد داشت. این شرکت دائماً در تلاش بوده است در طراحی و تولید محصولات خود بهترین کیفیت را به کار بگیرد. شاید به همین دلیل است که همواره هم در دسته ی پرفروش ترین ها قرار دارد. حتی چنانچه که این لپ تاپ ها از دسته استوک باشند. از پردازنده نسل پنج سری کور آی سه در طراحی و تولید آن ها بهرگیری کرده اند. قابلیت های خاصی را می تواند برای شما با خود به همراه آورد.

بیشتر بخوانید
تفاوت لپ تاپ گیمینگ با معمولی

شما می توانید از این لپ تاپ به جهت انجام کارهای مهندسی نیز برنامه نویسی خود بهره گیرید. همانند نمونه محصولات قبلی، این نمونه از لپ تاپ برند اِچ پی در دسته بهترین لپ تاپ ها با صفحه نمایش پانزده اینچ قرار دارد. بهتر است بگوییم که شما می توانید در این محصول تصاویر را به بهترین حالت کیفیت تماشا کنید.

_ مشخصات لپ تاپ استوک اِچ پی مدل ۲۵۰G3-A

حافظه ظرفیت به همراه حافظه رم برای این مدل چهار گیگابایت است. علاوه بر این ها هم از یک هارد دیسک اِچ‌دی‌دی با گنجایش هفتصد و پنجاه گیگابایت بهره می گیرد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که این محصول حاوی یک کارت گرافیک با گنجایش حافظه شانزده گیگابایتی است.

که امکانات منحصر به فردی را برای دارندگان این محصول به همراه می آورد. ما از دیگر تکنولوژی های به کار رفته در این محصول می توانیم درایو نوری در نظر بگیریم. این گونه است که امکان خواندن تمامی دی وی دی ها فراهم خواهد شد. علاوه بر این ها وجود نور پس زمینه کیبورد به شما این امکان را خواهد داد که در هر شرایطی از لپ تاپ خود استفاده کنید.

  • لپ تاپ استوک برند سونی

حال بهتر است به سمت و سوی معرفی یکی از بهترین برند تولید کننده انواع لپ تاپ و لوازم جانبی رهسپار شویم. این کمپانی از جمله معروف ترین ها و مشهورترین ها به جهت تولید و ساخت لوازم ارتباطی می باشد که خصوصیات منحصر به فردی را به دنباله ی خود می آورد. حال آن که این نمونه از لپ تاپ های استوک سونی از جمله نوت بوک ها می باشند .

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک
راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک

_ مشخصات لپ تاپ استوک برند سونی

این نمونه از لپ تاپ های استوک در رنگ سفید طراحی شد. البته که شما می توانید این لپ تاپ را به همراه یک شارژر قدرتمند و یک باتری قوی برای خود تهیه بنمایید. از سایر خصوصیات این محصول ما می توانیم به برخورداری از کارت گرافیک صد و بیست و هشت مگابایتی اشاره بنماییم‌. البته که با وجود یک حافظه رم چهار گیگابایتی و یک هارد دیسک از گونه اِچ دی با گنجایش سیصد و بیست گیگابایتی شما می توانید. داده ها را به بهترین شکل ممکن ذخیره سازی کنید.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با راهنمای خرید بهترین لپ تاپ استوک از ۷ تا ۴۰ میلیون تومان آشنا سازیم. حال بهتر است بگوییم که درست است، خرید لپ تاپ کمی سخت به نظر می رسد. اما شما می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ویرا کامپیوتر مشورت نموده و به جهت تهیه لپ تاپ استوک برای خود اقدام کنید. ما همواره سعی می کنیم بهترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *