سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ از نظر افراد مختلف می تواند تفاوت هایی با یک دیگر داشته باشد. زمانی که ما از سریع ترین لپ تاپ ها سخن به میان می آوریم، مقصود از سریع بودن چه می تواند باشد؟ سرعت کارکرد لپ تاپ های گوناگون با استناد به گونه کاربری که از سیستم خود دارید. می تواند با یک دیگر تفاوت هایی را داشته باشد. ولی چنانچه که به دنبال سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ می گردید تا شما بتوانید با تهیه آن، کلّیه ی کارهای خود را با مقدار سرعت و کیفیت بهتر و بیشتری انجام بدهید، جای درستی گام گذاشته اید.

ما در این مطلب از مجموعه ویرا کامپیوتر، مایل هستیم در ارتباط با سریع ترین لپ تاپ با شما سخن بگوییم و همچنین بهترین و سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ را به لحاظ سرعت و کارکرد به شما دوستان عزیز معرفی نماییم. ولو بیایید در ابتدا با یک دیگر در ارتباط با این موضوع سخن بگوییم که «سرعت لپ تاپ یعنی چه؟» زمانی که بیان می داریم سریع ترین لپ تاپ، منظور ما چه می باشد؟

سریع ترین لپ تاپ به چه معنا و مفهوم است

موضوع سرعت لپ تاپ را می توان به شیوه های متنوعی مورد بررسی قرار داد ولی به لحاظ علمی، می توانید از نظر موارد ذیل بررسی بنمایید؛

  • توان پردازشی سی پی یو.
  • توان گرافیکی برای به انجام رساندن کارهایی چون؛ بازی با لپ تاپ، رندر سه بعدی و گاهاً گرافیک.

سرعت کارکرد در تولید محتواهای گوناگون بنابر دو پارامتر یاد شده. با یک دیگر بسیار و بسیار متفاوت می باشند. و ما تمامی سیستم هایی را وارسی می نماییم که با در نظر انگاشتن هر دو نوع سرعت آزمایش می نماییم. برخی از لپ تاپ ها در این حیطه بسیار قدرتمند می باشند و در زمینه های دیگر توان بسیاری را ندارند. به عنوان نمونه؛

امکان دارد که یک نوت بوک با یک عدد پردازنده سطح بالا که تعداد بسیاری هسته و رشته را درون خود جای داده است، باشد ولو با یک سخت افزار گرافیکی حداقلی مواجه شده باشد! حال بهتر است بگوییم که لپ تاپی چون این مورد می تواند کارکرد منحصر به فردی را در اجرای برنامه ها و بارهای کاری که از منبع بسیاری از سی پی یو بهره می گیرند، داشته باشد. امّا از توان بسیار کمی برای انجام کارهای گرافیکی برخوردار است. به عنوان نمونه؛ برای به اجراء رساندن بازی هایی که بر شتاب گرافیکی متکی می باشند. این دستگاه سرعت و توان کمی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ اپن باکس چیست

توان گرافیکی لپ تاپ سریع به چه معناست

بدین اساس و بنیان، داشتن یک پردازنده گرافیکی اختصاصی، هرچند که قدرتمند تر، کلید سرعت بهتر در بازی ها خواهد بود. طی اکثریت مواقع، سرعت و کارکرد پردازنده تا بدان جا که محدود کننده برای تراشه گرافیکی نمی باشد، به معادله بازی کمک خواهد نمود.

هم اکنون، در راستای تهیه یک لپ تاپ که هر دو نیاز را بتواند رفع و رجوع بنماید باید توجه داشته باشید که یک پردازنده توانمند برای سیستم خود در اختیار داشته باشید. ولی این موضوع می تواند سه عامل بسیار مهم و کلیدی را در لپ تاپ شما تحت تأثیر واقع نماید؛

  • هزینه ای که شما به جهت خرید لپ تاپ صرف می نمایید.
  • مصرف انرژی توسط لپ تاپ شما.
  • حرارتی که توسط سخت افزارهای شما تولید می گردند.

حال بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر شما از سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ سی پی یو لپ تاپ را مورد بررسی قرار بدهیم.

سی پی یو در سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

بهتر است این گونه بیان داریم که سریع ترین لپ تاپ ها، به لحاظ سی پی یو در چهار طبقه واقع می شود؛

سی پی یو در سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

_ طبقه اوّل

ابتدایی ترین مورد از سریع ترین لپ تاپ ها با پردازنده های سطح بالا ولو گرافیک یک پارچه ایجاد شده. آن ها را در برندها و نام های تجاری برتر فروشندگان، همانند؛ LATITUDE برای THINKPAD، DELL برای LENOVO پیدا خواهید نمود.

_ طبقه دوّم

حال آن که دوّمین مورد در برگیرنده لپ تاپ های گیمینگ رده بالایی می باشند که یک پردازنده توانمند گرافیکی پر قدرت را درون خود جای داده است و از بازی های با مقدار نیاز گرافیکی بیشتر حمایت و پشتیبانی می نماید. سی پی یو استفاده شده در این سیستم ها غالباً تا به حدی قدرتمند می باشند. که در انجام کار سی پی یو آن اختلالی ایجاد نخواهد شد. از این جهت، به لحاظ توانمند ترین سی پی یو شما نمی توانید برروی این دست از لپ تاپ ها حساب نمایید ولو به لحاظ گرافیکی، بیشترین انتظارات شما کاربران عزیز را می تواند برطرف بنماید.

_ طبقه سوّم

حال آن که در مرحله بعد، MOBILE WORKSTATIONها می باشند که لپ تاپ های ساخته شده برای بهره وری های بسیار و بسیار بالا هستند. این دست از لپ تاپ ها در فهرست سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲، به منظور ایجاد محتواهای حرفه ای و تجزیه و تحلیل داده ها طراحی شده اند.

بیشتر بخوانید
شارژ لپ تاپ و نکاتی که برای سلامتی باتری باید رعایت کنید

و غالباً به منظور برنامه های کاربردی پیشرفته و امروزی خاصی که به واسطه ی کاربران مورد استفاده قرار می گیرد، بهینه گردیده اند. این قبیل از لپ تاپ ها غالباً برای آن که بتوانند توان خود را در کاربری خاصی که بیان گردید. نشان بدهد حاوی گواهینامه آی‌اِس‌وی می باشند که این موضوع منجر به افزایش قیمت آن ها در گستره ی بازار خواهد شد. البته که شما قطعاً می توانید این قبیل از دستگاه ها را براساس برند آن ها شناسایی بنمایید.

_ طبقه چهارم

در پایان بعضی از نوت بوک ها به چشم می خوردند چون؛ ProArt Studio book 16 OLED برند ایسوس و همچنین HP’S ZBOOK CREATE G7 که افرادی چون ویرایش گرهای ویدئو و نیز طراحان بازی را مورد هدف خود قرار دارد. بهتر است بگوییم که سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ در طبقه چهارم با MOBILE WORKSTATION هم پوشانی دارند ولیکن فاقد گواهینامه های آی‌‌اِس‌وی سیستم در راستای به انجام رساندن برنامه های تخصصی می باشند. هر دو صفحه نمایشگر این سیستم های طبقه سوّم و چهارم، با سرعت عمل بالا و وضوح و شفافیت بسیار چشم گیر به کاربران ارائه گردیده اند.

دو نمونه از سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲

 

  • لپ تاپ برند لنوو مدل LEGION 7 11980HK

سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲، لپ تاپ نام برده شده یک لپ تاپ گیمینگ شانزده اینچی مخصوص گیمرها و پردازنده مناسب گیمر ها و استریمرهای سخت پسند و حساس است. با بهره مندی از کارت گرافیک NVIDIA GEFORCE RTX 3080 شما می توانید بازی های کنونی و بازی های آتی را در بالاترین مقدار تنظیمات به انجام رسانید. با پردازنده کور آی هفت اینتل به همراه سی و دو گیگابایت رم، کامپیوتر شما خراب نخواهد شد. صفحه نمایشگر صد و شصت و پنج هرتزی تصاویر متحرک را به آرامی نمایش خواهد داد. از این جهت شما دائماً یک گام جلوتر از حریفان خود به مسیرتان ادامه خواهید داد.

انیمیشن ها برروی صفحه نمایشگر QHD نیز چنین به نظر می رسد و تکنولوژی G-sync از تأخیر عرضه تصاویر پیش گیری خواهد نمود. عالم بازی نیز به لطف طیف رنگی RGB %100 حقیقی به نظر می آید. در بطن بازی های شدیدی چون؛ RESIDENT EVIL VILLAGE سایه ها به لطف حداکثر روشنایی پانصد نیت، حقیقتاً سیاه می باشند. بهتر است بگوییم که محصول نام برده شده که توسط ما از جمله سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ معرفی شده است. به یک اِس‌اِس‌دی با گنجایش یک ترابایت تجهیز گردیده است. از این جهت شما می توانید تمامی بازی های مورد علاقه خود را برروی این سیستم نصب بنمایید.

بیشتر بخوانید
آموزش حل مشکل عدم شناسایی باتری لپ تاپ سونی

_ سایر مشخصات لپ تاپ

اگر که شما یک اِس‌اِس‌دی اضافه برای خود خریداری نمایید، خواهید توانست گنجایش ذخیره سازی را به حداکثر دو ترابایت بی افزایید. سیستم ورودی و همچنین دو فن خنک کننده مورد نیاز را مهیا می سازد. زمانی که هوا تاریک می گردد، شما می توانید صفحه کلید را با بیشتر از شانزده میلیون رنگ روشن بنمایید. بدین اساس می توانید به سرعت تمام ماکرو های مورد علاقه خویش را پیدا بنمایید.

  • لپ تاپ برند ایسوس مدل ZENBOOK FLIP 15 UX 564

لپ تاپ برند ایسوس مدل ZENBOOK FLIP 15 UX 564

امّا در معرفی سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ بهتر است پیش به سوی برند ایسوس برویم. این محصول در واقع مجموعه ای شیک و زیبا از نوت بوک های Lifestyle می باشد که در بر گیرنده کارکرد و عملکرد باور نکردنی می باشد. این مجموعه همچنین حاوی یک GTX 1650 TI MAXQ یا یک MAXQ می باشد که بدین معنا و مفهوم است شما می توانید در حالی که در آن می باشید.

بازی مورد نظر را انجام بدهید. لپ تاپ برند ایسوس مدل ZENBOOK FLIP 15 UX 564 از نسخه فول اِچ دی بسیار و بسیار بهتر است و گزینه ی منحصر به فردی برای اشخاصی می باشد که به دنبال تبلت های اسلش نوت بوک می باشند. البته بدون آن که در این مسیر هزینه های زیادی را صرف نمایند. به دور از مدلی که شما انتخاب می کنید. همان طرحی را خواهید داشت که نسبت به صفحه نمایشگر به بدنه ای غیر قابل باور نود درصد هیبریدی تبلت تجهیز گردیده است.

نتیجه گیری

ما در این مطلب از خود در ارتباط با سریع ترین لپ تاپ های ۲۰۲۲ با شما سخن گفتیم. البته که دو نمونه از لپ تاپ های موجود در این زمینه را هم به شما معرفی نمودیم. امیدوار هستیم که این مطلب از مجموعه ویرا کامپیوتر برای شما مفید و مؤثر باشد. آنچه که ما مایل بودیم در این مطلب مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم، دستیابی شما به لپ تاپ مناسب با کاربری خود بود.

البته شما زمانی که قصد خرید و تهیه لپ تاپ را داشته باشید. می توانید با مراجعه به وب سایت ما در ویرا کامپیوتر و همچنین مقایسه قیمت و مشخصات محصولات با یک دیگر به هدف خود دست پیدا کنید. البته اگر که پرسشی برای شما باقی مانده باشد می توانید با کارشناسان ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *