مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان

مهم نیست یک گیمر هستید و یا یک دانشجو البته حتی ممکن است شما کارمند باشید. خرید لپ تاپ استوک با کیفیت و خوب در راستای رساندن شما به اهداف خود ‌و انجام دادن کارهای خود الزامی تلقّی می شود‌. اگر که شما به دنبال شناخت مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان می باشید، نوشتار زیر را از دست ندهید.

 • برند ایسوس

   

   لپ تاپ ایسوس
  بهترین برند ایسوس

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، براساس بررسی های صورت گرفته مجموعه ویرا کامپیوتر، ایسوس توانسته است تحت عنوان مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان بین کاربران موقعیت ویژه ای را به دست آورد‌. این شرکت که یک کمپانی چند ملیتی تایوانی می باشد. از سال ۱۹۸۹ فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون پس از گذر سال ها، انجام آزمون و خطاها و به انجام رساندن ریسک هایی که تنها از یک شرکت نوآور ممکن می باشد رخ دهد، بالاخره بعد از گذر چندی توانست به موقعیتی که حق خود است دست پیدا بنماید.

هم اکنون لپ تاپ های ایسوس در مدل های نوین با ارائه داشتن بهترین امکانات، طراحی منحصر به فرد، قیمت روز مناسب توانسته است به از جمله پرفروش ترین آیتم های سال ۲۰۲۲ تبدیل گردد‌. سی، کا و اِن بهترین نمونه ها را برای کاربران ارائه نموده است و در این بینابین توانسته است نظر مثبت آن ها را به خود جلب بنماید‌. اگر که شما به دنباله ی خرید یک لپ تاپ عالی می باشید، به طور حتم ایسوس را با امتیاز هشتاد و هشت از صد می توانید صدر نشین جدول لپ تاپ ها مدّنظر خویش قرار بدهید.

 

 • برند دل

  مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان
  بهترین برند لپ تاپ دل

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، کمپانی آمریکایی چند ملیتی دل سال ها است که تحت عنوان از جمله بهترین سازندگان لپ تاپ در سرتاسر جهان مشهور گردد. بنیانگذار این شرکت مایکل اِس دل نام داشته است و کار خویش را در سال ۱۹۸۴ در آستن تگزاس آغاز نمود. با آن که مایکل دل در سال ۲۰۰۷ فوت نمود، ولو این شرکت همچنان موقعیت و جایگاه ویژه خویش را تحت عنوان یکی از بهترین برندها محفوظ داشت. دل مازاد بر طراحی بسیار شکیل و زیبا به ماندگاری بالا شهرت دارد. امتیاز این برند از ۱۰۰، ۸۵ قرار داده شده است.

 • برند اِچ پی

   

  لپ تاپ اِچ پی
  بهترین برند لپ تاپ HP

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، شرکت هاولت _ پاکارد Hawlett _ Packard که کوتاه شده ی نام برند اِچ پی را به وجود آورد یک کمپانی چند ملیتی آمریکایی می باشد. که در پالو آلتوی کالیفرنیا فعالیت خویش را آغاز نمود. این کمپانی از سال ۱۹۳۹ تا به حال توانسته است به موقعیت بسیار مطلوبی در دنیای فناوری دست پیدا نماید و عرضه کننده بسیاری از بهترین دستگاه های پریمیوم، کاری و مخصوص بازی می باشد. این کمپانی در سال ۲۰۱۹ برنده گزارش مجله لپ تاپ گردیده و تا به اکنون همچنان از جمله بهترین ها با رتبه هشتاد و دو از صد می باشد.

 • برند اِم اِس آی

   

  لپ تاپ اِم اِس آی
  بهترین برند لپ تاپMSI

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، کمپانی میکرو استار اینترنشنال که با نام اِم اِس آی از ابتدایی ترین حروف آن اخذ شده است، از جمله دیگر شرکت های تایوانی چند ملیتی می باشد که فعالیت خویش را از سال ۱۹۸۶ در تایپه آغاز نمود. این کمپانی با آن که نسبت به دیگر شرکت های تکنولوژی که تا به حال معرفی گردیده اند، دیرتر وارد این مارکت گردید، ولو توانست طی مدّت زمانی بسی کوتاه تر به موقعیت بسیار مطلوبی دست پیدا نماید. مجموعه ویرا کامپیوتر با وارسی نظرات کاربران، طراحی، حمایت و گارانتی، خلاقیت و ارزش بدین برند هفتاد و هشت از صد را ارائه نموده است.

 • برند لنوو

   

  لپ تاپ لنوو
  بهترین برند لپ تاپ لنوو

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، طی چند سال اخیر افرادی که با بودجه محدود در راستای خرید لپ تاپ رو به رو هستند . با این وجود نیاز به لپ تاپ هم چندان تخصصی نبوده است، با اسم برند لنوو آشنا گردیدند. این برند یک کمپانی چند ملیتی چینی می باشد که در هنگ کنگ به فعالیت خود ادامه می دهد. بله درست است ما می توانیم این برند را از جمله مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان معرفی بنماییم. این کمپانی کار خود را از سال ۱۹۸۴ آغاز نموده است و عرضه دهنده اقسام گوناگون لپ تاپ ها با قیمت هایی مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید
مفهوم لپ تاپ

حال یکی از ادله ای که این شرکت توانسته است به جایگاه ۵ بهترین برندهای تولید کننده لپ تاپ برسد. ایجاد طیف گسترده ای از انتخاب های متنوع و رنگارنگ برای کاربران می باشد. با این حال این برند هنوز که هنوز است نتوانسته توان در موضوع ریسک پذیری را داشته باشد و از فناوری های بیشتری کمک دریافت کند‌. به همین خاطر این برند امتیاز ۷۷ از ۱۰۰ را به دست دارد.

 • برند ایسر

   

  لپ تاپ ایسر
  بهترین برند لپ تاپ ایسر

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، بله درست است طی دو سال اخیر، ایسر تحت عنوان شرکت چند ملیتی تایوانی توانسته است، دگرگونی های بسیاری را رقم بزند و موقعیت خویش را نسبت به سال های پیش بهتر بنماید. بنابراین ما می توانیم برند ایسر را از جمله مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان معرفی بنماییم.

حال آن که این شرکت در سال ۱۹۷۶ در شهر نوین تایپه تاسیس گردید. بهرحال عرضه کننده بسیاری از لپ تاپ های کاربردی و مفید با خصوصیات مطلوب و تأمین کننده رضایت مشتریان بوده است. ما تنها دلیلی که ایسر نتوانست به رتبه بالاتر دست پیدا کند را می توانیم در تعداد بسیار محصولات میان رده خلاصه بنماییم. امتیاز این کمپانی هفتاد و شش از صد در نظردارد.

 • برند ریزر

لپ تاپ ریزر
بهترین برند لپ تاپ ریزر

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان، شرکت سنگاپوری آمریکایی ریزر در سال ۱۹۹۸ بود که وارد عرصه تکنولوژی گردید. با اینکه قدمت کمتری  نسبت به سایر شرکت ها دارد. ولی هم اکنون با سرعت بسیار بالایی در حال پیشروی در مسیر تکنولوژی است. نکاته مثبت این شرکت قرار دادن اشخاص حرفه ای و نیازهای خاص است.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک مناسب برنامه نویسی

ریزر مازاد بر آن که عرضه کننده لپ تاپ های مخصوص بازی است. مایل است هدف خود را برروی برطرف نمودن نیازهای دیگر افراد خلاق جامعه متمرکز بنماید‌. امتیاز این برند هفتاد و شش از صد  است. بنابراین می توانیم از جمله مهم ترین برندهای لپ تاپ جهان را در برند ریزر خلاصه بنماییم.

 • برند سامسونگ

لپ تاپ سامسونگ
بهترین برند لپ تاپ سامسونگ

سامسونگ از جمله مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان است که در کشور کره ی جنوبی واقع گردیده است و تاسیس آن به سال ۱۹۳۸ برمی گردد. این شرکت هم اکنون عرضه کننده بهترین نوع گوشی ها است و اقسام گوناگون تبلت های سامسونگ هم از منظر طیف و گستره ی قیمت و هم به لحاظ جدید و نوآور بودن جزئی از بهترین اقسام گوناگون تبلت می باشد.  ویژه سری های اِس، تی، اِی در سال ۲۰۲۱ بسیار مورد استقبال از سوی خریداران قرار دارد.

این برند به جایگاه هشتم دست پیدا کرده. با این حال صاحب نظران بر این باور هستند چنانچه که سامسونگ با همین شرایط به پیشروی خود ادامه بدهد بسیار زودتر از آن چه در ذهن است به جایگاه و موقعیت بالاتری دست پیدا نماید. بهبود تجربه کاربر، پیشرفت و گسترش کاتالوگ و طراحی های نوین، پر توان و رنگارنگ از جمله مزایای رقابتی این کمپانی کره ای می باشد. بله ما امتیاز برند سامسونگ را هفتاد و پنج از صد در نظر انگاشته ایم.

 • برند الین ور

و امّا شرکت الین ور که از جمله مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان است در سال ۱۹۹۶ در میامی آمریکا مشغول به فعالیت کردید. از جمله زیرمجموعه های برند دل محسوب می شود. این کمپانی از رتبه چهارم دوره پیش به رتبه هشتم کنونی تنزیل پیدا نموده است. در این میانه ها پیش بینی های صورت گرفته از متخصصان چنین نشان داده که این تنزیل رتبه موقتی بوده و بنابر دلیل برخی از تغییرات صورت گرفته رخ داده است. از این جهت الین ور قطعاً به جایگاه پیشین خود بازخواهد گشت. ما امتیاز این برند را هفتاد و پنج از صد برآورد نموده ایم.

 • برند اپل

مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان
بهترین برند لپ تاپ اپل

برخلاف تمامی تصورات موجود در این حیطه لپ تاپ های برند اپل به جای آن که صدر نشین لیست مهم ترین برندهای لپ تاپ جهان باشد. از جمله علل اصلی واقع شدن این برند چند ملیتی آمریکایی در موقعیت دهم نبود طیف وسیع و گسترده قیمت برای مصرف کنندگان است. لپ تاپ های این برند که از سال ۱۹۷۶ آغاز به فعالیت نموده است. قیمت بسیاری دارند و تهیه این دست از لپ تاپ ها برای کاربران بسیار ممکن نخواهد بود. بنابراین بهتر است ما امتیاز این برند را هفتاد و سه از صد در نظر بگیریم.

بیشتر بخوانید
نحوه فعال سازی دوربین لپ تاپ در مدل های مختلف

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با مهم ترین برندهای لپ تاپ جهان آشنا نماییم. حال شما می توانید محصول مدّنظر خویش را از بینابین یکی از موارد موجود در حالت فوقانی انتخاب بنمایید. حال شما در این حیطه لازم است به برخی از موارد چون؛ توان پردازشی دستگاه، قیمت آن، طراحی و شمایل ظاهری یا… توجه بنمایید‌. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به پرسش های شما در این حیطه باشیم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *