سبک ترین لپ تاپ های جهان

سبک ترین لپ تاپ های جهان

سبک ترین لپ تاپ های جهان

بهره گیری از سبک ترین لپ تاپ های جهان می تواند کارهای ما را بسیار راحت تر و آسان تر پیش ببرد. علاوه بر این ها بهترین لپ تاپ سبک می تواند از برندهای گوناگون و حاوی مشخصات متنوعی باشد. ما در امتداد این مطلب از خود مایل هستیم به معرفی لپ تاپ های سبک و قدرتمند در سال ۲۰۲۲ مبادرت ورزیم. قطعاً که شما با تهیه موارد نام برده شده در قسمت ذیل پشیمان نخواهید شد.

در عصر فناوری و تکنولوژی که هم اکنون در آن به سر می بریم، نیاز به یک لپ تاپ سبک وزن و باریک که قابلیت حمل و نقل آسان تری را شامل می شود، به وفور حس می شود. به عبارتی هم اکنون در کناره‌ ی موبایل و گوشی تلفن هوشمند، بهره گیری از لپ تاپ نیز به مراتب بیش از پیش حس می شود. هم اکنون بعضی از سازندگان لپ تاپ ها برای آن که وزن لپ تاپ را پایین و مطلوب نگه دارند. از بعضی خصوصیات و مشخصات آن می زنند تا سبک ترین لپ تاپ ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند‌.

میبایست شما دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشید. بهترین لپ تاپ سبک وزنی که خواهد توانست برای شما مناسب و مطلوب به نظر رسد. دستگاهی خواهد بود که نیازهای شما را به بهترین شیوه ی ممکن برآورد نماید. اگر که شما هم همانند بسیاری از افراد دیگر به دنباله ی لپ تاپ های سبک وزن و باریک هستید. توصیه می کنیم در امتداد این مطلب از ویرا کامپیوتر با ما همراه باشید.

معرفی سبک ترین لپ تاپ های جهان

سبک ترین لپ تاپ های جهان، ما در این مطلب از خود چندین لپ تاپ سبک وزن موجود در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد. باری دیگر مرور خواهیم کرد و به مشخصات لپ تاپ های معرفی شده نگاهی خواهیم انداخت. حال آن که بهتر است بدانید؛ لپ تاپ های سبک وزن موجود در جهان با توجه به امکاناتی که در خود جای می دهد، قیمت های متنوعی را شامل می شود.

  • لپ تاپ سبک وزن و قدرتمند دل XPS 15

این دست از لپ تاپ نسل دهم با کور آی پنج و آی هفت ارائه می شود. گرافیک این قبیل از لپ تاپ ها تحت عنوان بهترین لپ تاپ سبک، Intel UHD – NVIDIA GEFORCE GTX 1650 TI البته که با رم شصت چهار الی هشت گیگابایت می باشد. نمایشگر این گروه از لپ تاپ ها شش ممیز پانزده اینچی فول اِچ دی پلاس و رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ می باشد.

ما می توانیم این لپ تاپ را در فهرست نازک ترین لپ تاپ جهان قرار بدهیم. از نقاط قوت و پشتکار این لپ تاپ می توان به اسپیکرهای قدرتمند، نمایشگر فوق العاده زیبای، کیبورد پنبه ای اشاره نماییم. به عبارتی از جمله اولترا بوک های بسیار خوب سال ۲۰۲۱ محسوب می شود. مازاد بر این ها، یکی از سبک ترین لپ تاپ های جهان به نظر می رسد و به لحاظ خصوصیات داخلی هم توانمند است. به عنوان نمونه از جمله این خصوصیات نمایشگر با روشنی، ۵۰۰ نیتز و کیبورد منحصر به فرد است. بهتر است اسپیکر قدرتمند را هم از خاطر نبرید.

بیشتر بخوانید
تعمیر فن و هیت سینک لپ‌تاپ

  • سبک وزن ترین لپ تاپ برند اچ پی

لپ تاپ برند اچ پی مدل Elite dragonfly از جمله لپ تاپ های سبک وزن و باریک است که برای مسافرت از جانب ما به شما پیشنهاد می شود. پردازنده این دست از لپ تاپ ها elite dragonfly نسل هشتم اینتل کور آی پنج الی آی هفت است . گرافیک آن در Intel UHD GRAPHICS 620 خلاصه می شود.

حال آن که رم این محصول شانزده الی هشت گیگابایت بوده و دارای صفحه نمایشگر فول اِچ دی سه ممیز سیزده اینچی و حافظه آن دویست و پنجاه و شش گیگابایت اِس‌اِس‌دی می باشد. از جمله نقاط قوت این لپ تاپ سبک وزن طراحی بی عیب و نقص آن به همراه باتری فوق العاده آن می باشد. البته که این لپ تاپ از جمله لپ تاپ های گران قیمت محسوب می شود. اگر که شما هر روز در سفر بوده و به یک لپ تاپ در طول سفر خود نیازمند هستید. می توانید این محصول را تهیه و از خرید آن نهایت لذّت را ببرید.

  • نازک ترین لپ تاپ برند اچ پی

سبک ترین لپ تاپ های جهان، پردازنده این دست از لپ تاپ های سبک وزن و نازک، نسل هشتم اینتل کور آی پنج الی کور آی هفت است. حال حاوی گرافیک Intel Iris XE Graphics می باشد. رم این قبیل از لپ تاپ ها در شانزده الی هشت گیگابایت خلاصه شده و دارای صفحه نمایشگر سه ممیز سیزده اینچ فول اِچ دی و حاوی رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ می باشد.

نیز از سویی هم حافظه دویست و پنجاه و شش گیگابایتی، دو ترابایت اِس‌اِس‌دی به خوبی خودنمایی می کند. ما می توانیم از جمله نقاط قوت این لپ تاپ را در طراحی بسیار زیبا و باتری توانمند آن جای بدهیم. البته گاهاً امکان دارد که فن این لپ تاپ پر سر و صدا شده نیز کمی هم گران قیمت به نظر می رسد.

حال آن که لپ تاپ برند اچ پی مدل Spectre x360 در طی سالیان تحت عنوان یکی از بهترین و مناسب ترین لپ تاپ ها معرفی شده و مدل ۲۰۲۱ هم قطعاً از این قاعده به دور نیست. حال آن که این لپ تاپ هم حاوی اسپیکرهای bang & olufssen بوده و از منظر طراحی و کارکرد و کیفیت به گونه ای کلّی و جامع بسیار منحصر به فرد به نظر می رسد.

  • لپ تاپ های سبک وزن و قدرتمند برند هوآوی مدل MateBook X pro

اگر چه که بخش اعظمی از سبک ترین لپ تاپ های جهان باز هم کمی سنگین به شمار می روند. ولو این مورد در ارتباط با لپ تاپ هوآوی میت بوک ایکس پرو صدق نمی نماید. حال آن که این محصول ارائه شده از جانب برند هوآوی تجهیز شده به یک شاسی فلزی با کیفیت و مرغوب است که تنها چهارده ممیز شش میلی متر ضخامت داشته و تقریباً ۱۲۷۰ گرم وزن را در بر می گیرد.

بیشتر بخوانید
تمیز نگه داشتن لپ تاپ با چند راهکار ساده

نهایتاً می توانیم این گونه بیان داریم که هوآوی میت بوک ایکس پرو تنها سبک ترین لپ تاپ های جهان موجود در بطن بازار نیست. ولی به جرأت می توانیم چنین بیان داریم که از جمله لپ تاپ های سبک وزن و نازک موجود در بطن بازار با خصوصیات منحصر به فرد است.

سبک ترین لپ تاپ های جهان، از جمله خصوصیات برجسته این دست از لپ تاپ ها سبک و قدرتمند بودن است. وجود تاچ اسکرین سیزده ممیز نه اینچی را هم فراموش نکنید. نمایشگر این قبیل از لپ تاپ های نازک و بهترین رزولوشن ۳۰۰۰ در ۲۰۰۰ پیکسل بوده و به شدّت وضوح و شفافیت بالایی را در بر می گیرد.

مازاد بر این ها، روشنایی صفحه نمایشگر حدود چهارصد و پنجاه نیت می باشد. که در برابر با دیگر رقبای برند هوآوی میت بوک ایکس پرو تماماً چشمگیر است. از جمله مشخصات قابل توجه این لپ تاپ ها تحت عنوان سبک وزن ترین لپ تاپ، توجه و تمرکز به حفظ حریم خصوصی کاربر می باشد. به حالتی که دوربین وب کم این لپ تاپ سبک وزن برند هوآوی در زیر دکمه پاپ آپ در کیبورد واقع شده است، پنهان گردیده است.

  • لپ تاپ جمع و جور و سریع برند دل مدل XPS 13

سبک ترین لپ تاپ های جهان، شرکت دل سابقه بسیار خوبی در حیطه تولید اقسام لپ تاپ های نازک و سبک و پرتابل دارد. لپ تاپ دل ایکس پی اِس ۱۳ از جمله بهترین ها در این قبیل است. این لپ تاپ باریک دل تقریباً ۱۲۰۰ گرم وزن داشته و از یک نمایشگر اِچ دی و سیزده ممیز سه اینچی بهره گرفته است.

حال آن که باریک ترین لپ تاپ دل در مدل ایکس پی اِس سیزده از پردازنده اینتل کور آی هفت استفاده کرده و هشت گیگابایت رم و صد و بیست و هشت گیگابایت حافظه داخلی را شامل می شود. از جمله خصوصیات منحصر به فرد این کالا وجود یک لایه از الیاف کربن دور ترک پد لپ تاپ دل می باشد. که منجر می گردد این که از جمله سبک ترین لپ تاپ های جهان است. سطح راحتی را در راستای استراحتگاه مچ دست برای شما فراهم سازد.

مازاد بر اجرای داخلی منحصر به فرد که در این لپ تاپ های نازک و سبک وزن مورد استفاده قرار گرفته است. وجود بعضی از خصوصیات جالب همانند؛ تعدادی چراغ اِل‌اِی‌دی که در سمت چپ لپ تاپ قرار گرفته است و مقدار شارژ باتری برجای مانده را گزارش می نماید. درخور توجه و تمرکز می باشد. حال آن که کاربر می تواند با بهره گیری از دوربین وب کم لپ تاپ، فیس آنلاین انجام داده و یا آن که برای برقراری امنیت بیشتر از اسکنر اثر انگشت لپ تاپ نهایت استفاده را به عمل آورد.

بیشتر بخوانید
خرید اقساطی لپ تاپ استوک با سفته

  • سبک وزن ترین لپ تاپ قدرتمند برند اپل

با استناد به این موضوع که مدّت زمان طولانی از معرفی مک بوک ایر اپل گذر می نماید. ولو هنوز که هنوز است این لپ تاپ که از جمله سبک ترین لپ تاپ های جهان می باشد، بهترین در نوع خود باشد. مک بوک ایر اپل از یک پوسته بسیار مرغوب آلومینیومی و از مواد بازیافتی تهیه گردیده است . تقریباً ۱۲۵۰ گرم وزن را شامل می شود. این دست از لپ تاپ باریک برند اپل تجهیز شده به یک نمایشگر سیزده ممیز سه اینچی رتینا با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ پیکسل می باشد.

بیشتر بخوانید                     تفاوت لپ تاپ های اپل در چیست؟

مک بوک ایر اپل از یک عدد پردازنده اینتل آی پنج استفاده کرده و تجهیز شده به هشت گیگابایت رم و صد و بیست و هشت گیگابایت حافظه داخلی است. البته که این لپ تاپ قادر می باشد تنها با یک بار شارژ به مدّت زمان حدوداً ده ساعت برای شما کار نماید.

سبک ترین لپ تاپ های جهان، حال آن که این محصول یک سنسور اثر انگشت دارد و دو پورت یو اِس بی، سی را شامل می شود. ولو آنچه که منجر می شود این لپ تاپ از دیگر لپ تاپ های موجود تفکیک بشود. استفاده از یک ترک پد حدوداً بزرگ بوده و حساس به نیرو تلقّی می شود. بهتر است به این نکته هم اشاره ای داشته باشیم که این لپ تاپ از برند اپل از نسل سوّم کیبوردهای پروانه ای استفاده می کند.

سبک وزن ترین لپ تاپ قدرتمند برند اپل
سبک وزن ترین لپ تاپ قدرتمند برند اپل

 

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم شما را با برخی از بهترین و مرغوب ترین و البته سبک ترین لپ تاپ های جهان آشنا سازیم. گاهاً ممکن است که شما روزهای طولانی را در سفر به سر ببرید. در این هنگام است که در زمان نیاز به لپ تاپ می‌باید سبک وزن ترین موجود را برای خود انتخاب بنمایید. البته که ما سعی نمودیم برخی از سبک وزن ترین لپ تاپ های جهان را به شما معرفی بنماییم. حال شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی می کنیم بهترین پاسخ گو به تمامی پرسش های شما در این حیطه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *