یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد

نکات یک لپ تاپ خوب

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ لپ تاپ ها به قدر کافی جمع و جور میباشند و این علّتی بر حمل و نقل سهل آن ها است. ولی این در حالی میباشد که قابلیت های متنوع و گوناگونی را با همدیگر دارند. که از جزئیات مربوط به خود بوده و آن را نمایان میسازند. به عنوان نمونه چنانچه که کاربری شما از لپ تاپ ها، کاربری های مهندسی و همانند آن ها است، میبایست لپ تاپ های توانمند تری را تهیه بنمایید. تا به خوبی نیازهای شما را پوشش دهد.

با این حال تبلت ها و تلفن همراه هوشمند، دائماً از جمله پرکاربردترین وسیله های هوشمند تلقّی میشود. حال لپ تاپ ها هم در کناره ی این وسیله های هوشمند به بهترین روش ممکن حضور پیدا نموده است. و هر یک از ما مایل هستیم تا با لپ تاپ تایپ بنماییم‌، بازی های حجیم و سنگین بنماییم و بسیاری از کارهای دیگر را به مرحله‌ ی انجام برسانیم. به این هنگام خواهد بود که متوجه میشویم لپ تاپ خریداری شده از جانب ما تا به چه مقدار توانمند است.

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، به همین دلیل است که گزینه های متعددی پیش روی دیدگان ما وجود دارد. که ما میتوانیم با استناد بدان ها لپ تاپ مورد نظر خود را تهیه بنماییم. گزینه های موجود نیازمند توجه به برخی از چالش ها است که به طور حتم میبایست آن ها را مورد توجه قرار داده و بررسی بنماییم. در امتداد این متن از ویرا کامپیوتر با نحوه انتخاب لپ تاپ به خوبی آشنا خواهیم شد تا بتوانید هر چه بهتر به جهت تهیه لپ تاپ استوک در این زمینه هزینه بنمایید.

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 اتخاذ سیستم عامل مطلوب و مناسب

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، این موضوع از جمله سخت ترین موضوعاتی است که ممکن است با آن رو به رو بشوید. زیرا بیشتر ما با سیستم عاملی چون؛ مک آشنا نمیباشیم. ولی شما جهت اتخاذ یک لپ تاپ خوب به طور حتم میبایست ابتدا سیستم عاملی که مد نظر شما است را اتخاذ بنمایید که بیشتر لپ تاپ ها حاوی یکی از سه سیستم عامل بیان شده در قسمت ذیل است. ما در امتداد این مطلب از خود هر یک را به اختصار توضیح خواهیم داد.

  • ویندوز ده

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، انعطاف پذیرترین سیستم عامل در سرتاسر جهان ویندوز میباشد که در مقایسه با دیگر سیستم عامل های موجود در مدل های متنوعی از لپ تاپ ها اجرا میگردد. و این بیانگر محبوبیت و جایگاه آن است. نوت بوک های ویندوز از صد و پنجاه دلار تا به میزان چند هزار دلار متغییر است که از خصوصیات وسیعی چون؛ صفحه لمسی، حسگر اثر انگشت، و… حمایت کامل را به عمل می آورند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ برای کارهای گرافیکی

ویندوز ده پایانی ترین جلد سیستم عامل پرچمدار مایکروسافت است. که پیشروی های بسیاری نسبت به سری های پیشین خود نموده است که در آپدیت نوین ویندوز ده، شما میتوانید لپ تاپ را به الت تبلت در آورید. یا از حائز اهمیت ترین آن میتوان به کورتانا هم اشاره ای داشت که آن نیز یک دستیار هوشمند است. به همین دلیل است که خرید لپ تاپ های دارای ویندوز ده به دانشجویان، محققان نیز کارمندان و در پایان گیمرها پیشنهاد میشود. حال باید با  موضوع یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ آشناشویم.

  • اپل Marcos Catalina

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، کلّیه ی مک بوک های نوین شامل نوین ترین سیستم عامل دسکتاپ اپل به اسم Marcos Catalina میباشند. به گونه ای کلّی و جامع سیستم عامل کارکرد مشابهی با ویندوز ده را شامل میشود ولو فضای کاری آن تماماً متفاوت است. و به جای کورتانا ضمن ویندوز از دستیار صوتی سیری میتوانید بهره گیرید که با جفت نمودن آن ها خواهید توانست از تلفن های همراه خویش تماس برقرار بنمایید.

یا گاهاً متن هایی را بفرستید حتی لپ تاپ خود را با اپل واچ خود روشن کنید. با این وجود سیستم عامل مک در جلد تاچ و لمسی طراحی نگردیده است. چرا که تا به اکنون هیچ مک بوکی لمسی نمیباشد. همچنین پایانی ترین سیستم عامل مک برنامه های آیید را به مک انتقال میدهد. که با بهره گیری از این سیستم عامل عاشق و شیفته آن خواهید شد.

  • Chrome OS

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، سیستم عامل های کروم بوک که قیمت نسبتاً ارزانی را در بر میگیرد، در برند سامسونگ Chrome book 3 چندی پیش رونمایی گردید که به سیستم عامل گوگل تعلق دارد که هم ساده و هم ایمن میباشد. امّا محدودتر از ویندوز و یا مک است. رابط کاربری آن به شدّت شبیه به ویندوز است و وسیله هایی که ضمن آن جای گرفته اند، از ویندوز الهام گرفته است.

ولی کلّیه ی این ها به مرورگر کروم منتهی میشود. نکته منفی و بد این محصولات در این موضوع خلاصه میشود که بیشتر برنامه های سیستم عامل کروم به صورت آفلاین کار نمینمایند. و به طور حتم میبایست به اینترنت وصل باشید. با این وجود این مشکلات در حال تغییر میباشند. زیرا حدوداً تمامی کروم بوک ها در این روزها میتوانند برنامه های اندروید را به آسانی تمام به مرحله ی اجرا رسانند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 بهتر است لپ تاپ شما دو در یک باشد

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد

بخش اعظمی از لپ تاپ های رایانه ای از قسم بندی لپ تاپ های دو در یک واقع شده اند که به طور حتم تا به اکنون این دسته از لپ تاپ ها را مشاهده نموده اید. ولیکن شاید با اسم آن ها اصلاً آشنا نباشید! مقصود ما از دو در یک در این مورد خلاصه میشود که لپ تاپ شما هم یک لپ تاپ میباشد و هم یک تبلت میباشد.

بیشتر این دست از لپ تاپ ها حاوی یک لولای ۳۶۰ درجه هستند که با خم گردیدن کامل صفحه نمایش میتوانید آن را به یک تبلت برای خود مبدل سازید. بنابراین اگر که شما به وجود این ویژگی از خود علاقه نشان میدهید میتوانید در حین خرید لپ تاپ از ویرا کامپیوتر به این خصوصیات توجه بنمایید. همچنین اگر که وجود این ویژگی برای شما چندان اهمیت ندارد، میتوانید لپ تاپ های عادی را انتخاب نموده و از صرف هزینه اضافی اجتناب ورزید. تا اینجا باید از اینکه یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ آشنا شده باشید.

 سایز لپ تاپ

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، پیش از آن که شما به قیمت و همچنین مشخصات لپ تاپ مد نظر توجه بنمایید، میبایست بدانید که سایز لپ تاپ شما چند میباشد؟ آیا سایز انتخاب شده جهت انجام کارهای شما کفایت میکند؟ آیا جا به جایی آن آسان میباشد!

  • سایز یازده الی دوازده اینچ

باریک ترین در عین حال سبک ترین لپ تاپ هایی میباشند که حاوی صفحه نمایشگر یازده الی دوازده اینچی میباشند و به گونه ای معمول میان یک کیلو و صد گرم وزن الی یک کیلو و پانصد گرم وزن دارند.

  • سایز سیزده الی چهارده اینچ

بهترین و مطلوب ترین گزینه های ممکن است. زیرا حمل آن ها بسیار آسان میباشد و قابلیت های بیشتری را هم شامل میشود. و چنانچه که شما بتوانید لپ تاپی را برای خود تهیه بنمایید. که وزن آن کمتر از یک کیلو و هشتصد گرم است، به جد که کاربردی تر و بهتر خواهد بود.

  • سایز پانزده الی شانزده اینچ

محبوب ترین و بهترین ابعاد لپ تاپ ها میباشند که اغلب میان یک کیلو و هشتصد گرم الی دو کیلو و پانصد گرم وزن هستند. البته که این لپ تاپ ها دارای صفحه نمایشی بزرگ تر و قدرت سخت افزاری بیشتری هم هستند. با این وجود لپ تاپ های شانزده اینچی در بطن بازار کمتر به چشم میخورد. و بیشتر لپ تاپ های پانزده اینچی در بازار وجود دارد.

  • سایز هفده الی هجده اینچی

اگر که کار شما به حالتی است که لپ تاپ شما دائماً بر روی میز میباشد، این گزینه ها جهت خرید میتواند بسیار مناسب باشد. اغلب از این دست از لپ تاپ ها جهت انجام بازی های سطح بالا و کارهای متبحرانه بهره گیری میشود.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ کارکرده در حد نو

سایز هفده الی هجده اینچی

 صفحه کلید و موس لپ تاپ

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، اگر که لپ تاپ تهیه شده از جانب شما گران قیمت ترین لپ تاپ موجود در گستره ی جهان هم باشد، ولیکن ارگونومی خوبی نداشته باشد، به عنوان بدترین لپ تاپ جهان خواهد بود. به همین دلیل از جمله مهم ترین ویژگی های یک لپ تاپ خوب و برگزیده صفحه کلید آن است که اگر شما مایل هستید کارهای بسیاری را با رایانه به مرحله ی انجام برسانید، به شما قطعاً اثبات میشود که ارگونومی صفحه کلید در خستگی انگشتان شما مؤثر است و یا خیر؟

 آیا نگران عمر باتری لپ تاپ میباشید

چنانچه که شما با لپ تاپ ها به حالت بلند مدّت کار نموده باشید. به طور حتم تجربه ای را نسبت به باتری آن ها تا به امروز به دست آورده اید! بهتر است بیان داریم که باتری لپ تاپ و یا گوشی و تبلت، براساس صفحه نمایش آن ها متنوع است . زمانی که شما از آن دستگاه به حالت پی در پی به اینترنت وصل باشید، طبیعتاً بازدهی شارژ دستگاه نصف خواهد گردید‌. حال اگر که شما دستگاه را به اینترنت وصل نکنید به طبع کارهای ساده چون تایپ به انجام رسانید در طولانی مدّت میتوانید از آن استفاده بنمایید.

 بنابر بودجه خود، جهت خرید لپ تاپ برنامه ریزی بنمایید

موضوع یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ با این حال اگر که شما مایل هستید به جهت خرید لپ تاپ گام بگذارید، میتوانید با قیمتی پایین تر از دویست دلار خریداری بنمایید. البته این قیمت پایه بوده و میتوانید یک لپ تاپ ساده را برای خود تهیه بنمایید. حال اگر که شما بودجه بیشتری را در اختیار خود دارید، میتوانید براساس آن یک لپ تاپ حرفه ای تر و بهتر را برای خود تهیه بنمایید.

یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟، البته که شما میتوانید در راستای اطلاع از قیمت لپ تاپ کمی در فروشگاه ما چرخیده و اطلاعات لازم را به دست بیاورید.در این مقاله شما را یا یک لپ تاپ خوب چه ویژگی هایی دارد؟ اشنا کردیم . دوستان عزیز ما امیدواریم که توانسته باشیم در این متن از خود شما را با برخی از نکات آشنا سازیم‌. البته در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و پاسخ سؤالات خود را جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *