چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟ چنانچه که شما برنامه نویس میباشید یا مایل هستید برنامه نویسی را آغاز نمایید. به طور حتم این پرسش برایتان ایجاد میشود که «لپ تاپ برنامه نویسی چه ویژگی هایی دارد!» جواب بدین پرسش و عرضه ی مشخصه هایی تمام و کمال از مطلوب ترین لپ تاپ های برنامه نویسی عملیات بسیار مشقت باری است. البته که ما در این متن از ویرا کامپیوتر سعی نمودیم شما را با لپ تاپ های مناسب برنامه نویسی آشنا سازیم. بهتر است در امتداد این مطلب از ما همراه‌مان باشید، قطعاً که با نکات جذاب و جالبی آشنا خواهید گردید.

 خصوصیات لپ تاپ مناسب عملیات برنامه نویسی

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، لپ تاپ مناسب برنامه نویسی میبایست دارای کدامین ویژگی باشد؟ آیا میدانید! توصیه میکنیم پیش از خرید لپ تاپ استوک مناسب برنامه نویسی به چند پرسش حائز اهمیت که به احتمال بسیار در ذهن شما هم وجود دارد، جواب بدهیم تا شما بتوانید به کمک آن، انتخاب درست تری را پشت سر خود بگذارید. بنابراین چنانچه که پیش از خرید بدین بخش توجه بنمایید، این گونه میتوانید تا سالیان طولانی از لپ تاپ خود به بیشترین حالت کیفیت ممکن بهره گیرید و از خرید انجام شده کاملاً رضایت داشته باشید و از تمامی این ها مهم تر به یک برنامه نویس متبحر با یک لپ تاپ حرفه ای مبدل گردید.

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟

• بهترین نوع سیستم عامل جهت برنامه نویسی و همچنین توسعه دهنده ها کدام یک میباشد؟

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، بسیاری از برنامه نویس های تازه کار این پرسش برایشان ایجاد میگردد که بهترین نوع سیستم عامل برای برنامه نویسی چه میباشد؟ سیستم عامل windows, Unix, Mac os, Linux کدام یک بهتر است؟

اگر که بخواهیم به صورت کوتاه پاسخ بدهیم، هر کدام از سیستم عامل ها جایگاه مخصوص به خود را دارند. به عنوان نمونه ویندوز وسیع ترین سیستم عامل میان عموم کاربران تلقّی میشود و بیشتر کمپانی های عظیم نرم افزاری، جلد ویندوز از نرم افزارهای خود را در ابتدا تولید مینمایند. ول از جانبی میان برنامه نویسان متبحر سیستم عامل مک نیز لینوکس جایگاه ویژه ای دارند.

زبان برنامه نویسی

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، اگر که از تمامی این سخنان عبور بنماییم، آنچه که دارای میزان اهمیت به سزایی است زبان برنامه نویسی میباشد که شما با استناد بدان کار خود را انجام میدهید. به گونه ای جامع و کلّی زبان برنامه نویسی با یک سری از سیستم عامل های مطلوب تر کامپایل میگردند و یا حتی تنها بر روی یک سیستم عامل ویژه میشود با آن ها کار نمود. بنابراین ما به شما توصیه میکنیم با استناد به زبان برنامه نویسی خود و انتظاراتی که از سیستم عامل دارید و حتی آسانی کار با آن، سیستم عامل خویش را اتخاذ بنمایید.

بیشتر بخوانید
آشنایی با انواع صفحه نمایش لپ تاپ

• پردازنده ی مربوط به لپ تاپ برنامه نویسی؛

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، اغلب جهت توسعه دهنده های وب و موبایل پردازنده های سری کور آی پنج با دو هسته یک پردازنده، خوب و کار راه اندازه به شمار میرسد. امّا بهتر است این گونه بیان داریم اگر که از پردازنده کور آی هفت و یا Ryzen 7 بهره گیرید، عملیات شما به هنگام کد نویسی سهل تر خواهد گردید و سرعت اجرای کدها هم بیشتر خواهد شد. البته که ضمن مک بوک های نوین پردازنده اِم یک هم کارکرد خوب و مطلوبی برای برنامه نویسی خواهد داشت و میتوانیم آن را برابر با کور آی پنج و شاید هم حتی مقداری بیشتر از آن در نظر بی انگاریم.

• یک لپ تاپ برنامه نویس به چه میزان رم نیازمند است!

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، در اختیار داشتن رم بالا به هنگام اجرا و کامپایل سریع تر کد های شما خیلی کمکتان خواهد کرد. لذا میبایست جهات اقتصادی ماجرا را هم در نظر بی انگارید. «وگرنه چه کسی از در اختیار داشتن رم بالا اذیت میشود؟» به همین دلیل است که توصیه ما به شما دوستان عزیز این میباشد.

که در راستای داشتن یک سرعت مناسب جهت اجرای کد ها در ناحیه توسعه و گسترش موبایل به همراه وب به سمت و سوی لااقل رم هشت گیگابایتی رهسپار بشوید. لذا چنانچه که شما توسعه دهنده ی بازی میباشید و یا برنامه نویسی شما از نوع گرافیکی میباشد بهتر است به سراغ رم های دوازده و شانزده گیگابایتی و حتی بیش از آن بروید.

• حافظه ی اِچ دی دی و یا اِس اِس دی

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، حافظه اِچ اِچ دی یک گونه حافظه ی مکانیکی حاوی کد میباشد که از سرعت عملکرد پایینی در خواندن و نوشتن برخوردار است. همین موضوع منجر گردیده تا قیمت اندک تری داشته باشد و در بستر لپ تاپ های میان رده و اقتصادی از آن بهره گرفته بشود. و امّا حافظه اِس اِس دی یک حافظه ی پر سرعت است که در فراخواندن یک متریال و یا فایل و حتی در تندتر روشن گردیدن لپ تاپ شما اثرگذاری منحصر به فردی دارد. ولو در عوض قیمت این حافظه بیشتر میباشد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک با گارانتی

توصیه ما این میباشد که از حافظه ی هیبریدی که ترکیبی از اِچ دی دی و اِس اِس دی هست، بهره گیرید. به عنوان نمونه یک هارد اِچ اِچ دی یک ترابایتی در کناره ی ۱۲۸ گیگ حافظه ی اِس اِس دی یک ترکیب خوبی است که ارزش خرید به شدّت مطلوبی را دارد. ولو از آن سوی که بیشتر برنامه نویس ها از کند بودن سیستم خوش‌شان نمی آید. اگر که شما از چهارچوب بودجه ای رنج نمیبرید لااقل ۵۱۲ گیگابایت اِس اِس دی بهره گیرید از تمامی این ها بهتر خواهد بود.

• لپ تاپ های برنامه نویسی و گرافیک اختصاصی و امّا به چه شکل!!

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، بله درست متوجه گردیده اید کارت گرافیک اختصاصی از جمله نیازهای یک برنامه نویس میباشد ولی میبایست چنین بیان نماییم. که کارت گرافیک یکپارچه بر روی پردازنده های نوین اینتل بسیار بیشتر از آن چیزی میباشد که یک برنامه نویس بدان نیاز دارد.

یک کارت با گنجایش دو گیگابایت هم در راستای برنامه نویسی کفایت مینماید و هم بازی های گوناگون. اگر هم که شما بازی نمی نمایید و تنها کد میزنید به هیچ عنوان نیازی نمیباشد پول اضافی برای این ناحیه بدهید. ولو چنانچه که شما توسعه دهنده ی بازی میباشید و یا برنامه نویسی گرافیکی کار شما میباشد. بهتر میباشد به سمت و سوی لپ تاپ هایی بروید که حافظه گرافیکی آن ها چهار و یا هشت گیگابایت گنجایش است.

• نکات عمومی در ارتباط با لپ تاپ مناسب برنامه نویسی چه میباشد؟

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که لازم است لپ تاپ شما دارای وزن کمی باشد. تا هر زمان تمایل داشتید آن را به آسانی با خود به مکان های متنوع حمل بنمایید. لپ تاپ باید دارای باتری خوبی باشد به ویژه چنانچه که زیاد به بیرون از خانه با لپ تاپ خود رهسپار میشوید.

زمان خرید لپ تاپ همان رنگ و طرحی را اتخاذ بنمایید که دوست دارید نه همان رنگی که در همان لحظه موجود میباشد و شما ملزم هستید آن را خریداری کنید! نمایشگر آی پی اِس میتواند به این موضوع کمک بنماید که چَشمان شما در طولانی مدّت و در تاریکی اذیت نشود. در مجموع یک نمایشگر با کیفیت لااقل فول اِچ دی تهیه بنمایید.

بیشتر بخوانید
مرکز پخش لپ‌ تاپ استوک اروپایی

برند لپ تاپ

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، دقّت به برند لپ تاپ برنامه نویسی هم از جمله موضوعاتی است که باید بدان هم توجه بشود. تلاش کنید در انتخاب خود به سمت و سوی برند هایی رهسپار شوید که پیشینه خوبی را به خود اختصاص داده است و کاربر ها از آن احساس رضایت دارند. غالباً محصولات برند های ایسوس، اِچ پی، دل، لنوو، ایسر، و… بیشترین محبوبیت را میان برنامه نویس ها دارد.

البته چنانچه که با سیستم عامل مک مشکلی را ندارید و یا در این حیطه برنامه نویسی مینمایید برند اپل جایگاه مخصوص به خود را دارد. بهتر است در امتداد این مطلب از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر شما را با یکی از لپ تاپ های اِچ پی آشنا سازیم. و البته شما میتوانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟

 لپ تاپ گیمینگ برند اِچ پی

سری pavilion اِچ پی جزئی از لپ تاپ های گیمینگ محسوب میشود حال شما میتوانید از این لپ تاپ ها به عنوان لپ تاپ برنامه نویسی هم بهره گیرید. در واقع این لپ تاپ از جمله لپ تاپ های بسیار به صرفه است که برنامه نویسان میتوانند با اطمینان خاطر آن را انتخاب نمایند. این دسته از لپ تاپ ها از حافظه ی ۲۵۶ گیگابایتی اِس اِس دی استفاده میکند.

درست است که مقدار آن کم میباشد ولی سرعت آن به جد که فوق العاده است. میزان رم این لپ تاپ برنامه نویسی هشت گیگابایت بوده و پردازنده آن از سری کور آی پنج میباشد. امّا بهتر است خیال شما راحت باشد چرا که این لپ تاپ از سری کور آی هفت هم دارای عملکرد بهتر و مطلوب تری است. زیرا این لپ تاپ از نسل نه میباشد.

 لپ تاپ گیمینگ برند اِچ پی

 و در پایان

چه لپ تاپ هایی برای برنامه نویسی مناسب است؟، دوستان عزیز بهتر است برای باری دیگر خاطر نشان شویم . که شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی میکنیم بهترین پاسخ گو به سؤالات شما در این زمینه باشیم. شما میتوانید در صورت نیاز به خرید لپ تاپ قسطی و خرید لپ تاپ نقدی در بخش محصولات ما با انواع لپ تاپ ها در اقسام گوناگون برندها آشنا شده و محصول مورد نظر خود را تهیه بنمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *