کدام لپ تاپ ها بیشترین شارژ را نگه میدارند؟نگهداری شارژ در لپ تاپ

نگهداری شارژ در لپ تاپ

کدام لپ تاپ ها بیشترین شارژ را نگه میدارند

نگهداری شارژ در لپ تاپ تمام شدن شارژ در لپ تاپ! آیا شما هم با آن مواجه شده اید؟ تمام شدن شارژ لپ تاپ از جمله بدترین اتفاق هایی است که در زمان انجام یک کار حائز اهمیت «همانند انجام یک تحقیق دانشگاهی دقیقه نود و نه» امکان دارد ما را ملزم نماید تا پی در پی از جای خود بلند بشویم. به دنباله ی یک پریز برق بگردیم. آن زمان که اصلاً فرصت لازم را نداشته و می‌باید تحقیق دانشگاهی خود را فردا تحویل استاد خود بدهیم. اشخاصی که در این شرایط واقع شده اند هم اکنون یاد خاطره تسلیم تحقیق دانشگاهی افتاده اند و می خواهند موهای سر خود را از روی عصبانیت ریز ریز کنند.

چرا که شما آن زمان که حتی وقت خاریدن سر خود را نداشتید. گاه و بی گاه می‌باید بلند شده و لپ تاپ خود را به شارژ می زدید. هیچ یک از ما دوست نداریم در مدّت زمان کوتاهی لپ تاپ خود را به شارژ وصل نماییم بنابراین برای این که به این مشکل نخوریم، باید موضوع نگهداری شارژ در لپ تاپ را بررسی کنیم. بهتر است در امتداد این مطلب، به فهرستی از بهترین و مطلوب ترین لپ تاپ ها با طول عمر مفید و مؤثر باتری اشاره ای داشته باشیم.

افرادی که به نگهداری شارژ در لپ تاپ می‌باید بیشتر توجه بنمایند

درست است که هیچ یک از ما مایل نیستیم که شارژ لپ تاپ بسیار زود به اتمام رسد. ولو بعضی از کاربران به ماندگاری باتری بیشتری نیازمند خواهند بود و این نیاز در واقع لازمه ی شغل و حرفه ی آن ها است. گیمرها به همراه دانشجویان جزئی از اشخاصی هستند که به ماندگاری باتری بیشتری نیاز خواهند داشت. چرا که در غیر از این حالت به مشکلات عدیده ای برخورد خواهند کرد. خوشبختانه در سال های پیش، شرکت های تولید کننده لپ تاپ بیشتر از هر موضوعی به طول عمر باتری در ساخت لپ تاپ اهمیت داده اند.

کدام لپ تاپ ها بیشترین شارژ را نگه میدارند؟
کدام لپ تاپ ها بیشترین شارژ را نگه میدارند؟

لپ تاپ مخصوص بازی

اگر که شما پای درد و دل گیمرها باشید، متوجه خواهید شد که چقدر شارژ باتری در زندگی آن ها از اهمیت برخوردار است. چرا که تمام همت و کوشش خود را در راستای برنده شدن در یک بازی بوکس و یا فوتبال و یا نجات دنیا از دست زامبیان متعدد به کار می گیرند و تا یک قدمی موفقیت هم جلو می روند. ولی به ناگاه با خاموش شدن لپ تاپ مواجه می شوند. وای تمامی نقشه ها، نقش بر آب شد! درست است، تمامی گیمرها زمانی که در بُهبُه برد و باخت بازی هستند، به طور کل فراموش می کنند که باتری لپ تاپ را هم بررسی کنند.

لپ تاپ مخصوص دانشجویی

حائز اهمیت ترین خصوصیت لپ تاپ برای دانشجویان، طول عمر باتری خواهد بود. بله، نگهداری شارژ در لپ تاپ برای دانشجویان هم مهم است! اگر که شارژ لپ تاپ را در زمان حضور در یک کلاس آنلاین از دست بدهید، قسمتی از درس را متوجه نخواهید شد. بدین اساس در زمان تمرین با مشکلاتی رو به رو خواهید گردید. به همین شکل در زمان انجام تکلیف، به اتمام رسیدن شارژ لپ تاپ برای معلم و یا استاد معنا و مفهومی ندارد و به طور حتم با نصفه انجام دادن تکالیف و وظایف با دردسرهای بسیاری مواجه می گردید‌.

بیشتر بخوانید
تعمیر لپتاپ لنوو

حال فاجعه پایانی در امتحانات آنلاین آخر ترم به نهایت خود می رسد . دانش آموزان فرصت امتحان دادن را از دست دهند. از این جهت بهتر است در خرید و تهیه لپ تاپ به این نکته هم توجه به خصوصی از خود به خرج بدهید. اگر که شما بودجه لازم برای خرید لپ تاپ را ندارید و گونه ای کار شما ایجاب خواهد کرد که لپ تاپ با طول عمر باتری طولانی را خریداری بنمایید.

هراس نداشته باشید، شما می توانید با بودجه مناسب یک لپ تاپی تهیه کنید که در موضوع نگهداری شارژ در لپ تاپ با کیفیت است. ما در امتداد این مطلب از خود فهرستی از لپ تاپ های ۲۰۲۲ با بودجه مناسب را به شما معرفی خواهیم نمود. لپ تاپ های بیان شده در این فهرست تمامی خصوصیات یک لپ تاپ با کیفیت به همراه عمر طولانی باتری را به خود اختصاص داده است.

 • برند لنوو مدل Chromebook C330

برند لنوو یک کروم بوک با طول عمر باتری منحصر به فرد است و بیش از ده ساعت عمر مفید باتری دارد. پس آیا نگهداری شارژ در لپ تاپ برند لنوو رضایت خاطر شما را کسب می‌ کند؟ قطعاً که شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در راستای انجام کارهای خود عمل بنمایید‌. کروم بوک برند لنوو تحت عنوان بهترین کروم بوک اقتصادی لنوو شهرت یافته است.

اگر که شما به دنباله ی خرید یک لپ تاپ با قیمت مطلوب و همچنین طول عمر باتری حدوداً خوبی می باشید، این لپ تاپ را وارسی بنمایید. این محصول ارائه شده از جانب برند لنوو یک کروم بوک دو در یک می‌ باشد به این ترتیب می تواند .بهترین کارایی را برای دانشجویان و دانش آموزان به همراه خود داشته باشد. شما می توانید به راحتی این محصول را به هر سمت و سوی چرخانده و کار خود را انجام بدهید.

 • برند ایسوس مدل ZEN BOOK UX 330 UA

زن بوک های برند ایسوس هم جزئی از دستگاه های مقرون به صرفه و اقتصادی است و قابلیت های متعددی را در دل خود جای داده است. این محصول با بیش از دوازده ساعت طول عمر باتری، بهترین آیتم برای شما محسوب خواهد شد. در واقع بهتر است از نظر نگهداری شارژ در لپ تاپ بگوییم که یکی از بهترین ها است. این لپ تاپ می تواند یار و یاور شما در مسافرت های گاه و بی گاه باشد.

چرا که خیال شما را از شارژ دوباره خود راحت خواهد نمود. این دستگاه حاوی باتری لیتیوم پلیمری می باشد که طول عمر آن در مقایسه با لیتیوم یونی بهبود چشمگیری داشته است‌. نکته مهم در ارتباط با باتری لیتیوم پلیمری این می باشد که حتی بعد از صدها بار بهره گیری، گنجایش شارژ ابتدایی خویش را از دست نخواهد داد. از این جهت بهتر است، نگرانی بابت ضعیف گردیدن کارکرد باتری نداشته باشید.

 • GOOGLE PIXEL BOOK

بله، کاملاً درست است، گوگل پیکسل سوّمین آیتم در این فهرست از ما به شمار می رود. چرا که به لحاظ نگهداری شارژ در لپ تاپ زبانزد است. جالب است بدانید این محصول بیشتر از ده ساعت درون خود شارژ نگه می دارد. این لپ تاپ هم خصوصیات منحصر به فردی دارد و از جانبی دیگر نسبت به لپ تاپ های رده بالا و متوسط، ارزان قیمت تر می باشد.

بیشتر بخوانید
تفاوت لپ تاپ 2 هسته ای و 4 هسته ای

تکیه گاه مستحکم لپ تاپ به پردازنده آی پنج اینتل می باشد. نکته برجسته و شفاف دیگر این است که، لپ تاپ گزینه دستیار گوگل می باشد. گوگل پیکسل بوم ابتدایی ترین لپ تاپ با قابلیت دستیار داخلی گوگل است. حال آن که نکته قوت گوگل پیکسل بوم در کیبوردهای راحت و سریع آن خلاصه می شود. از سویی دیگر نیز یک لپ تاپ دو در یک می باشد که بهترین انتخاب می تواند برای دانش آموزان و دانشجویان محسوب شود.

 • مک بوک ها در راستای نگهداری شارژ در لپ تاپ مشهور هستند

بله، مک بوک ها بهترین لپ تاپ به لحاظ باتری محسوب می شود. براساس تحقیقات صورت گرفته بیشتر مک بوک ها بیش از هجده ساعت کار می کنند. بدون آن که به شارژ گردیدن نیاز داشته باشند. البته در این میانه ها مک بوک پرو شانزده در سال ۲۰۱۹ با بیشترین مقدار باتری، یعنی آن که یازده ساعت به سمت و سوی بازار روانه شد.

به عبارتی در آن زمانه ها جزئی از شاهکارهای برند اپل می‌ بود. حال به گونه ای کلّی و جامع می توانید بر روی باتری های مک بوک ها حساب باز نمایید. البته که نسخه های نوین مک بوک های ۲۰۲۰ همانند مک بوک ایر نیز یک شاهکار بودند. چرا که می توانند تا به بیست ساعت ماندگاری داشته باشند.

 • شگفت آورترین باتری ها در بطن مک بوک ایر سال ۲۰۲۰

دو نمونه از محصولات مک بوک یعنی آن که مک بوک ایر ۲۰۲۰ و مک بوک پرو سیزده اینچی توانسته از امتحان تست باتری با بیست ساعت ماندگاری، رو سفید به بیرون آیند. بنابراین در ارتباط با نگهداری شارژ در لپ تاپ می‌باید بگوییم که یکی از بهترین ها است.

البته که مک بوک ایر ماندگاری بیشتری را در خود داشت. چرا که تا بیست و نه ساعت توانست رکورد را بزند. هر دو لپ تاپ قبلی با پردازنده توانمند و انحصاری اپل یعنی آن که اِم یک در میان رقبا تاخت و تاز می کنند. مک بوک ایر به لطف و محبت تراشه توانمند اِم یک سرعت سی‌پی‌یو تا به سه برابر بیشتر شده است. البته که با وجود چنین سرعتی مک بوک ایر می تواند پاسخ گوی نیاز بسیاری از محصلان و همچنین گیمرها باشد.

طول عمر باتری پاشنه آشیل لپ تاپ های ارائه شده از جانب برند اچ پی

اچ پی از جمله بهترین برند در صنعت تولید لپ تاپ محسوب می شود. به گونه ای که به عمر طولانی باتری معروف گردیده است. ولی با این وجود باتری لپ تاپ به طرز بهره گیری نیز بستگی دارد. به گونه ای جامع و کلّی به لحاظ نگهداری شارژ در لپ تاپ، دستگاه ها میان دو الی چهار سال ماندگاری دارند که تقریباً هزار بار شارژ می گردد. مدّت زمان نگهداری باتری در لپ تاپ های نسل نوین اچ پی پیشروی به سزایی نموده است.

_ چند توصیه از جانب کمپانی اچ پی به مشتریان برای شارژ نمودن لپ تاپ

ولو اچ پی به نکاتی در راستای افزایش مدّت زمان شارژ لپ تاپ اشاره می نماید که می‌باید بدان ها توجه داشته باشیم؛

 • گونه باتری لپ تاپ.
 • گـونه شارژ لپ تاپ.
 • تکنولوژی شارژ سریع.
 • بهره گیری از لپ تاپ در زمان شارژ شدن.
بیشتر بخوانید
تعمیر فن و هیت سینک لپ‌تاپ

به گونه ای جامع بعضی از باتری ها می توانند ولتاژ بیشتری به نسبت دیگر مدل های باتری نگاه دارند. به عبارتی باتری که ولتاژ بیشتری داشته باشد، ماندگارتر خواهد بود. لپ تاپ های برند اچ پی را نیز چون نمونه های دیگر میبایست برای نخستین بار به مدّت زمان بیست و چهار ساعت شارژ بنمایید و در این مدّت زمان با لپ تاپ کار ننمایید تا اطمینان حاصل فرمایید که دستگاه کاملاً شارژ گردیده است.

برخی از توانمندترین لپ تاپ ها به لحاظ عمر باتری

چنانچه که قیمت در الویت شما قرار نگرفته است می توانید این لپ تاپ ها را وارسی بنمایید. ما به چند عدد لپ تاپ از نظر نگهداری شارژ در لپ تاپ اشاره خواهیم کرد.

 • برند دل مدل LATITUDE 9510

خبر خوش برای آن دسته از افرادی که به دنباله  لپ تاپ های تجاری می باشند، که گزینه ی نام برده شده دو روز کاری دوام می آورد. این یعنی فوق العاده! بله این مورد از جمله بهترین های ارائه شده از کمپانی دل است. در واقع این محصول شرکت دل یکی از بهترین ها است و برای به نتیجه رساندن یک پروژه کاری منحصر به فرد است.

این دستگاه از قابلیت تاشو شدن برخوردار است و به شما این امکان را می دهد که به حالت تبلت از آن بهره گیرید‌. علاوه بر این ها به لحاظ سبک بودن، از جمله سبک وزن ترین و کوچک ترین لپ تاپ های شخصی موجود است و به آسانی شما می توانید آن را با خود به مسافرت ببرید.

 • برند ایسوس مدل EXPERT BOOK B9450

حال اگر که باز هم به دنباله ی نگهداری شارژ در لپ تاپ طی زمانی طولانی مدّت از برند ایسوس هستید، این محصول می تواند بسیار ایده آل به نظر رسد. واقعاً شگفت آور است این محصول می تواند تا به دو روز برای شما کار نماید. نکته بسیار مهم دیگر برای دورکارها این است که این محصول بسیار سبک وزن بوده و به راحتی جا به جا خواهد شد. به عبارتی هرجا که باشید از کار کردن با لپ تاپ ایسوس نهایت لذّت را کسب خواهید کرد. البته که این دستگاه بسیار بادوام بوده و از این بابت که بدان هیچ گونه صدمه ای وارد نمی شود خیالتان راحت باشد.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب کدام لپ تاپ ها بیشترین شارژ را نگه میدارند؟ از خود سعی نمودیم شما را با موضوع نگهداری شارژ در لپ تاپ و البته بهترین های موجود در این حیطه آشنا سازیم. البته بهتر است برای باری دیگر خاطر نشان شویم که توصیه می کنیم در راستای خرید لپ تاپ تنها به طول عمر باتری لپ تاپ توجه ننموده و سایر ویژگی ها را هم مدّنظر قرار بدهید. البته که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *