خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو

خرید لپ تاپ استوک لنوو

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو

در فرآیند خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو مردم رایانه‌های دست دوم ارزان قیمتی را یافته‌اند. که به خوبی کار می‌کنند. دنیای لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های مستعمل می‌تواند برای پیمایش دشوار باشد. افرادی که فقط به دنبال یک معامله خوب هستند. اغلب ممکن است از پول خود کلاهبرداری کنند. مشتریان جذب هزینه اولیه پایین خرید لپ تاپ دست دوم لنوو می شوند.

خرده‌فروشان رایانه‌های مستعمل، قیمت محصول را با ارزش فروش اولیه آن مقایسه می‌کنند، نه قیمت خرده‌فروشی پیشنهادی کنونی آن، در نتیجه مقرون به صرفه بودن آن افزایش می‌یابد. علاوه بر این، هزینه های تعمیر و نگهداری و پتانسیل جایگزینی زودهنگام اغلب باعث می شود. ارزش واقعی خرید استفاده شده بسیار کمتر از آن چیزی باشد. که خرده فروشان ممکن است تصور کنند.

نکات خرید لپ تاپ دست دوم لنوو

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو گاهی اوقات ضمانتی ارائه می دهند. که می تواند احساس امنیت کاذبی را به مشتریان بدهد. به عنوان یک قاعده کلی، اگر گارانتی سازنده دیگر معتبر نباشد. احتمالاً گارانتی جدید کمتر از حد قابل اعتماد است. خرده فروشانی که ضمانت نامه ارائه می کنند. گاهی اوقات منابع یا زیرساخت لازم را ندارند. تا بتوانند پشتیبانی مورد نیاز مشتریان را هنگام مواجهه با مشکلات رایانه ای ارائه دهند.

به یاد داشته باشید، لپ تاپ به هردلیلی فروخته می شود. گاهی اوقات، این دلیل می‌تواند این باشد که مالک قدیمی فقط می‌خواست یک ارتقاء دهد. اما رایانه ممکن است کند باشد. به ویروس آلوده شده باشد یا سخت افزار آسیب دیده باشد. و ممکن است تا زمانی که خیلی دیر نشده است متوجه این موضوع نشوید.خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو یا کامپیوتر دست دوم یک قمار در مورد ایمنی کامپیوتر است.

بیشتر بخوانید
برترین لپ تاپ های لنوو از نگاه متخصصان
خرید لپ تاپ دست دوم لنوو
خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو

برخی از خطرات خرید لپ تاپ دست دوم

بسیاری از خرده فروشان کامپیوتر لپ تاپ های “بازسازی شده” را می فروشند که در ابتدا با نوعی نقص ارسال شده بودند. اگر این ها را تحت ضمانت سازنده خریداری می کنید. احتمال این که در نهایت با محصولی مواجه شوید. که هنوز معیوب است بسیار کم است. این احتمال وجود دارد که در صورت وجود، نتوانید پول خود را پس بگیرید. با این حال، هنگام خرید لپ تاپ های بازسازی شده از طریق شخص ثالث مراقب باشید. ضمانت‌های آن ها کمتر قابل اعتماد است. و اغلب مشتریان را با یک محصول پایین‌تر مواجه می‌کند. و راهی برای جبران یا کمک به آن ها وجود ندارد.

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو حتی ممکن است از نظر مالی امکان پذیر نباشد. هزینه‌های نگهداری و تعمیراتی که ممکن است به دلیل ویروس‌ها، بدافزارها، جاسوس‌افزارها و خرابی‌های سخت‌افزاری متحمل شوند. به سرعت افزایش می‌یابند. همچنین از آن جایی که لپ تاپ های دست دوم طول عمر کمتری دارند. ممکن است برای تعویض زودتر لپ تاپ مجبور به پرداخت هزینه شوید.

خرید لپ تاپ برند لنوو

 برای خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو و قیمت لپ تاپ لنوو با نوت‌بوک‌ها تا اولترابوک‌ها، احتمالاً مدلی از لنوو پیدا می‌شود. که برای نیازهای محاسباتی خاص شما مناسب است. مشهورترین برند لنوو ThinkPad است. اما همه دستگاه‌های آن‌ها عملکرد و قابلیت‌پذیری را ارائه می‌دهند. که می‌توان به آن اعتماد کرد.

  • لپ تاپ Lenovo ThinkPad

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو، با در نظر گرفتن تجارت طراحی شده است و فناوری و کارایی را با قابلیت حمل و نقل می کند. که این روزها برای تجارت بسیار مهم است. مجموعه ThinkPad از دستگاه‌های برتر لنوو است- اما هنوز هم مدل‌های ابتدایی و اولترابوک‌های قدرتمند را شامل می‌شود. این لپ تاپ ها برای چندوظیفه‌ای ایده‌آل و سبک فوق‌العاده هستند. و لپ تاپ‌های مستعمل لنوو آن‌ها را به‌ویژه جذاب می‌کند.

بیشتر بخوانید
بهترین مدل لپ تاپ لنوو

لپ تاپ Lenovo ThinkPad

  • لپ تاپ های سری Essential Lenovo

لپ تاپ های سری Essential Lenovo مقرون به صرفه هستند. و دارای ویژگی ها و عملکردهایی هستند. که همیشه در این رنج قیمت انتظاری ندارند. آن‌ها در سودآوری از انتخاب‌های رایانه‌ای وجود دارند – اینتل و AMD و برخی از مدل‌های دارای وب کم پیشرفته هستند.

اولترابوک‌های لنوو مدل‌هایی با کارایی بالا هستند. و چندین حالت سازگاری زیادی به شما می‌دهند. یکی دیگر از انتخاب های خوب خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو، IdeaPad است. این مورد دارای ویژگی های گسترده ای از پیکربندی ها و پردازنده های انتخابی اینتل و AMD است. و دستگاه ارزان قیمت خوبی است. که می تواند اطمینان و پذیرش را به شما بدهد. در نهایت، Lenovo Flex را می توان در حالت های استاندارد لپ تاپ استفاده کرد. یا می توان آن را برای فعال کردن برنامه های لمسی چرخاند.

تفاوت بین لپ تاپ بازسازی شده و لپ تاپ دست دوم چیست؟

خرید لپ تاپ استوک اروپایی لنوو
لپ تاپ دست دوم

یک لپ‌تاپ بازسازی‌شده معمولاً توسط یک سازنده یا خرده‌فروش به‌صورت حرفه‌ای بازیابی می‌شود. و به نزدیک‌ترین حالت «نو» می‌رسد. لپ تاپ های باز سازی اغلب با ضمانت ارائه می شوند. لپ‌تاپ‌هایی که معمولاً آن ها را «دست دوم» می‌دانیم، معمولاً لپ‌تاپ‌هایی هستند که توسط صاحبان قبلی آن‌ها «همان‌طور که هست» فروخته می‌شوند . وضعیت آن ها بسیار متغیرتر خواهد بود.

لپ تاپ های بازسازی شده یا تعمیر شده

خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو، لپ‌تاپ‌های بازسازی شده همیشه مستقیماً توسط یک سازنده، خرده‌فروش یا فروشنده حرفه‌ای فروخته می‌شوند. به عنوان مثال می توان به Laptops Direct و Laptop Outlet اشاره کرد. آن ها یا به‌عنوان جدید به نظر می‌رسند. (مخصوصاً اگر توسط خریدار سابقشان در مدت کوتاهی پس از خرید بازگردانده شده باشند یا مدل‌های نمایشگر قبلی باشند) یا از نظر کیفیت درجه‌بندی می‌شوند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوم لنوو core i3

بنابراین مطمئناً می‌دانید که یک لپ‌تاپ در چه شرایطی قرار خواهد گرفت. قیمت‌ها اغلب بالاتر از بازار دست دوم خواهد بود. زیرا لپ‌تاپ‌های لنوو توسط افراد حرفه‌ای بررسی شده‌اند. تا از سالم بودن و وضعیت فیزیکی خوب آن‌ها اطمینان حاصل شود. معمولاً یک نوع ضمانت برای شما تضمین می شود. زیرا توسط یک خرده فروش حرفه ای فروخته می شود.

نتیجه

شما اغلب مستقیماً از مالک فعلی لپ‌تاپ خرید می‌کنید. به این معنی که معاملات می‌توانند ریسک‌پذیرتر باشند. گارانتی به احتمال زیاد منقضی شده است. مگر این که دستگاه کمتر از دو سال از عمر آن گذشته باشد. شما می توانید قیمت بسیار خوبی داشته باشید، زیرا فروشندگان ممکن است ندانند ارزش واقعی خرید و فروش لپ تاپ دست دوم لنوو چقدر است. حراج های آنلاین اغلب منجر به قیمت های نهایی پایین نیز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *