لپ تاپ استوک وارداتی

لپ تاپ استوک وارداتی

 لپ تاپ استوک وارداتی

لپ تاپ استوک وارداتی، این ابتدایی ترین پرسشی است که بیشتر از ما میپرسید. معنای کلمه کالای استوک در دیکشنری، محصولاتی است که در انبار مانده اند و از آن ها استفاده نشده است. حال آن که در کشور ایران، کلمه ی یاد شده، برای محصولاتی مورد استفاده قرار میگیرد که از آن ها استفاده شده است . نهایتاً این کالاها کار نموده است. دقیقاً همانند واژه یوزد که در بطن کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرد.

البته که حائز اهمیت ترین علّت آن قیمت های مناسب و مطلوب لپ تاپ های  دست دوّم میباشد. به حالتی که قیمت لپ تاپ دست دوّم نصف و یا آن که یک سوّم قیمت نو همان کالا در بطن بازار است. درست است در این شرایط بد اقتصادی خرید آن ها عاقلانه تر، سهل تر و کم هزینه تر میباشد‌. پس ما به شما خرید لپ تاپ استوک وارداتی را به شدّت توصیه میکنیم.‌ شما میتوانید با کوتاه نگاهی به لپ تاپ استوک وارداتی و همچنین لپ تاپ های دست دوّم بهترین خرید را برای خود رقم بزنید.

لپ تاپ استوک وارداتی

 دنیای لپ تاپ استوک در کشور ایران

اکثر فروشگاه های زنجیره ای بزرگ جهت جذب تعداد مشتریان بیشتر به خریداران محصولات خود مهلتی چند روزه به جهت تست محصولات خریداری شده میدهند. البته گاهاً امکان دارد که مهلت برخی از فروشگاه ها در یک ماه هم خلاصه بشود. طی این مهلت زمانی اگر که بنابر هر دلیلی مشتری دستگاه خریداری شده را نپسندید، میتواند به فروشگاه مربوطه رفته و دستگاه خریداری شده را تعویض نماید . حال آن که دستگاه بازپس گردانده شده به واسطه مشتریان راه انبارها را در پیش میگیرند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک ژاپنی

پس میتوان به چنین نتیجه ای دست پیدا کرد که این محصولات به هیچ وجه تحت عنوان کالاهایی نو به خریداران فروخته نخواهد شد. کمپانی هایی عظیم همانند؛ دل، اِچ پی، ایسوس، ایسر ‌و… در راستای پیش گیری از توقیف چرخه ی تولید و پخش محصولات خویش، محصولاتی که تاریخ گارانتی آن ها در حال اتمام است را از مشتریان جمع و با لپ تاپ های جدید خود تعویض مینمایند.

لپ تاپ استوک جمع آوری شده چه می شوند!. بله دقیقاً درست است، همین لپ تاپ ها میباشد که تحت عنوان لپ تاپ استوک وارداتی به سوی کشورهای جهان سوّم و دوّم و همچنین آسیایی رهسپار میشود.

البته که در این میانه ها دو اتفاق رخ خواهد داد. ابتدا آن که کشورهایی همانند ایران، میتوانند از لپ تاپ کمپانی های بزرگ و معتبر استفاده نمایند. از سویی هم کمپانی های یاد شده میتوانند به چرخه ی تولید و پخش محصولات خود ادامه داده و پیش بروند.

لپ تاپ استوک وارداتی

 نگاهی به کیفیت لپ تاپ استوک وارداتی

ابتدا بیایید موضوع را برای شما بهتر و دقیق‌ تر شفاف سازی نماییم. لپ تاپ های استوک وارداتی از کشورهای اروپایی و آمریکایی به کشور ایران، غالباً از چند روز الی چند سال کار نموده اند. این دست از لپ تاپ ها با توجه به درجه سلامتی خود به گرید های؛ A, B, C رتبه بندی میگردند. بهتر است این چنین بگوییم که لپ تاپ استوک گرید A اغلب دارای تعداد خط و خش های بسیار اندک و جزئی است.

البته که این دست از لپ تاپ ها از نظر سخت‌ افزاری و نرم افزاری هم در سلامت کامل میباشند. حال آن که لپ تاپ استوک گرید B مسلماً که نسبت به لپ تاپ های نام برده شده است . در قسمت فوقانی دارای تعداد خط و خش های بیشتری هستند.

بیشتر بخوانید
از کجا بفهمیم لپ تاپ استوک است؟

  قیمت لپ تاپ های استوک گرید c

البته که برخی از این خط و خش ها به حالتی میباشد که به راحتی قابل چَشم پوشی میباشند. البته بهتر است که خیال شما را راحت کنیم، لپ تاپ های استوک هیچ یک از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مشکلی ندارند. حال آن که لپ تاپ های استوک گرید C نسبت به دو دسته لپ تاپ های نام برده شد. در قسمت فوقانی متن، دارای عیب های جزئی وکمی می باشند. البته بهتر است خاطر نشان شویم این دست از لپ تاپ ها نسبت به گرید بندی های قسمت فوقانی دارای قیمت کمتری هم میباشد.

بسیاری از افراد چنین تصور میکنند که لپ تاپ استوک وارداتی دارای کیفیت چندانی نیستند . یا چنین تفکراتی دارند که به لپ تاپی استوک اطلاق میشود . در کشورهای اروپایی و آمریکایی نهایت استفادهاز ان ها میشود . اکنون نیز آن ها بلا استفاده و دورانداختنی هستند. حال بهتر است بگوییم که به هیچ عنوان چنین نیست. چرا که باید در ارتباط با لپ تاپ استوک وارداتی چنین بیان نمود که، این لپ تاپ ها توسط کمپانی های مربوطه بررسی میشود. نهایتاً چنانچه که دارای مشکلی در قطعات خود باشند، آن ها تعویض میشوند.

 دو علّت توجیه پذیر در راستای خرید لپ تاپ استوک وارداتی

دو علّت حائز اهمیتی که خرید لپ تاپ استوک را به شدّت توجیه پذیر مینماید، کیفیت بسیار زیاد به همراه اختلاف قیمت بسیار زیاد محصول با نوع آکبند و پلمپ آن است. البته که ویرا کامپیوتر تحت عنوان یکی از عظیم ترین فروشگاه های اینترنتی لپ تاپ استوک وارداتی مفتخر است، بهترین برندهای لپ تاپ استوک را همانند (دل، اِچ پی، ایسوس، ایسر، لنوو و…) با بالاترین رده بندی گرید، در اختیار شما ایرانیان عزیز قرار بدهد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دست دوم لنوو

 و در پایان

فروشگاه اینترنتی ویرا کامپیوتر وارد کننده اقسام گوناگون لپ تاپ استوک، همانند؛ ایسوس، لنوو، ایسر، اِچ پی، دِل، توشیبا و …. است، پس میتواند بهترین اتخاذ در راستای خرید این گونه لپ تاپ استوک وارداتی باشد. بهتر است بیان داریم که؛ قیمت ارزان و نیز مناسب، تسلیم گارانتی، مهلت تست محصول، علّتی بر این ادعا میباشد. پس شما میتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را به انجام برسانید.

حال بهتر است خاطر نشان شویم که؛ گارانتی در کشورهای اروپایی و آمریکایی طولانی مدّت بوده و بسیار معتبر و قدرتمند است. چرا که در اروپا تعمیر لپ تاپ چندان توجیه اقتصادی ندارد. بنابراین شما با اطمینان خاطری بیشتر میتوانید محصولات مورد نظر خود از بینابین لپ تاپ استوک وارداتی را خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *