لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

همان گونه که استحضار دارید امروزه لپ تاپ استوک مناسب دانشجو طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا دانشجویان زیادی قدرت خرید لپ تاپ های آکبند و گران قیمت را ندارند یا این که نمی خواهند در دوران کارآموزی و دانشجویی تا آن اندازه هزینه کنند. بنابراین به سراغ خرید لپ تاپ های استوک می روند که قیمت های پایین تری دارند.

لپ تاپ استوک مناسب دانشجو از جمله لپ تاپ های پر فروش و پر تقاضا است که در هر زمانی مشتریان و متقاضیان زیادی دارد. چرا که اکثریت قشر جمعیت جوان کشور را دانشجویان تشکیل می دهند و اغلب آن ها برای انجام پروژه های دانشجویی خود یا حتی شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه احتیاج به یک لپ تاپ دارند.

مزیت دیگر لپ تاپ استوک مناسب دانشجو علاوه بر قیمت مناسب و قابل خرید آن برای اقشار متوسط جامعه، کارایی نسبتاً بالای آن و سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان آن است. این مزیت باعث می شود که حتی اقشار مختلف دیگر جامعه غیر از دانشجویان نیز متقاضی خرید این لپ تاپ های دانشجویی باشند. برای مثال انواع کارشناسان فروش یا بازاریاب های حرفه ای که برای معرفی محصولات یا خدمات شرکت خود مجبور به پرزنت حضوری آن در محل مشتری هستند.

حتی متخصصان زمینه های مختلف که اقدام به برگزاری کنفرانس های شغلی یا علمی نیز می کنند می توانند با خرید لپ تاپ استوک مناسب دانشجو در هزینه های اولیه شروع به کار خود صرفه جویی کنند. ناگفته پیدا است که همه برند های تولید کننده لپ تاپ در دنیا از این مدل لپ تاپ های استوک مناسب دانشجویان عزیز تولید کرده اند و مدل های مختلف آن با برند های گوناگون و سخت افزار ها و قطعات متنوع در بازار ایران به آسانی یافت می شود.

انواع لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

خوشبختانه باید گفت که لپ تاپ استوک مناسب دانشجو با قیمت های زیر ده میلیون تومان در بازار زیاد دیده می شوند. معروف ترین و فراوان ترین برند لپ تاپ استوک مناسب دانشجو که در همه فروشگاه ها وجود دارد، برند لنوو است. این برند که تولید کننده لپ تاپ های با قیمت مناسب و ارزان در کل دنیا است، با تولید سری تینک پد خود انتخاب لپ تاپ مناسب را برای دانشجویان راحت تر کرده است. به خصوص که قیمت های استوک آن در حدود ۵ الی ۶ میلیون تومان قیمت دارند و توسط همه اقشار جامعه قابل خریداری کردن هستند.

پس از لپ تاپ های استوک دانشجویی از برند لنوو که کف قیمت را در بازار ایران به خود اختصاص داده اند، برند دل عرضه کننده بعدی لپ تاپ استوک دانشجویی است که قیمت های کمی بالاتر دارد. حتی می توان گفت سری الیت بوک از برند دل قیمت هایی در حد برند لنوو دارد. با وجودی که رم و هارد آن قابل ارتقاء است و لپ تاپ بسیار سبک وزنی نیز هست.

لپ تاپ های استوک از برند فوجیتسو نیز مدل های دانشجویی دارد که در رده بالاتر قیمتی قرار دارند و پس از آن لپ تاپ های استوک از برند اچ پی سری های پروبوک و الیت بوک آن دارای قیمت های بیش از ده میلیون تومان هستند. البته مسلم است که این مدل لپ تاپ ها دارای سیستم عامل قوی تر و پر سرعت تری هستند و سخت افزار قوی تری نیز دارند.

برند های ایسوس و توشیبا نیز مدل های مختلفی برای ارائه به دانشجویان عزیز روانه بازار کرده اند. لپ تاپ های استوک ایسوس مدل زن بوک و ویووبوک با وجود دارا بودن حافظه داخلی ۱ ترا بایت و حافظه رم ۸ گیگ نیز مدل های مناسبی برای دانشجویان هستند.

خرید لپ تاپ استوک مناسب دانشجو

خوشبختانه امروزه خرید لپ تاپ استوک مناسب دانشجو از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به راحتی از منزل قابل انجام است. هر دانشجو می تواند در اسرع وقت و با فراغ بال بین سایت های فروشگاهی لپ تاپ های استوک جستجو کند و لپ تاپ های مختلف را با قیمت های متنوع مقایسه کند و با توجه به قدرت خرید خود مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند. به جای این که در سرما و گرمای هوا مجبور به رفتن به بازار و فروشگاه های حضوری باشد و بخواهد ساعت ها وقت و انرژی خود را صرف خرید یا انتخاب حضوری کند.

به خصوص که در هر فروشگاه اینترنتی یا سایت فروشگاهی لپ تاپ، یک کارشناس فروش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و در همه هفت روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز است و می تواند با دانش تخصصی خود مشاور و راهنمای خوبی برای خرید شما باشد. فراموش نکنید که قبل از خرید، برنامه ها و نرم افزار هایی که عمدتاً با آن ها کار می کنید را به کارشناسان فروش لپ تاپ استوک بگویید.

ضمن این که همه لپ تاپ های استوک دارای مدت زمان تست هستند و شما می توانید در آن مهلت به کار با لپ تاپ بپردازید و همه برنامه های مد نظر خود را اجرا کنید و سرعت و قدرت پردازش لپ تاپ را بررسی و تست کنید. علاوه بر آن همه لپ تاپ های استوک یا آکبند دارای یک مدت زمان گارانتی هستند که باید توسط فروشگاه آن به شما ارائه داده شود. بنابراین در ابتدای خرید هر لپ تاپ استوک یا آکبند از مدت زمان گارانتی آن سوال کنید و هنگام تحویل لپ تاپ، مدارک مربوط به گارانتی را از فروشنده بخواهید و آن را دریافت کنید.

جمع بندی

لپ تاپ استوک مناسب دانشجو از جمله لپ تاپ های پر فروش و پر تقاضا است که در هر زمانی مشتریان و متقاضیان زیادی دارد. چرا که اکثریت قشر جمعیت جوان کشور را دانشجویان تشکیل می دهند و اغلب آن ها برای انجام پروژه های دانشجویی خود یا حتی شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه احتیاج به یک لپ تاپ دارند.

مزیت دیگر لپ تاپ استوک مناسب دانشجو علاوه بر قیمت مناسب و قابل خرید آن برای اقشار متوسط جامعه، کارایی نسبتاً بالای آن و سبک بودن و قابلیت حمل و نقل آسان آن است. این مزیت باعث می شود که حتی اقشار مختلف دیگر جامعه غیر از دانشجویان نیز متقاضی خرید این لپ تاپ های دانشجویی باشند

معروف ترین و فراوان ترین برند لپ تاپ های استوک دانشجویی، برند لنوو است. این برند که تولید کننده لپ تاپ های با قیمت مناسب و ارزان در کل دنیا است، با تولید سری تینک پد خود انتخاب لپ تاپ مناسب را برای دانشجویان راحت تر کرده است. به خصوص که قیمت های استوک آن در حدود ۵ الی ۶ میلیون تومان قیمت دارند و توسط همه اقشار جامعه قابل خریداری کردن هستند.

پس از لپ تاپ های استوک لنوو که کف قیمت را در بازار ایران به خود اختصاص داده اند، برند دل عرضه کننده بعدی است که قیمت های کمی بالاتر دارد. حتی می توان گفت سری الیت بوک از برند دل قیمت هایی در حد برند لنوو دارد.

لپ تاپ های استوک از برند فوجیتسو نیز در رده بالاتر قیمتی قرار دارند و پس از آن لپ تاپ های استوک از برند اچ پی سری های پروبوک و الیت بوک، دارای قیمت های بیش از ده میلیون تومان هستند. برند های ایسوس و توشیبا نیز مدل های مختلفی از لپ تاپ های استوک دانشجویی در بازار موجود دارند.

بیشتر بخوانید
مقایسه لپ تاپ دل و لنوو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *