لپ تاپ استوک مهندسی

لپ تاپ مهندسی

 لپ تاپ استوک مهندسی

یک مهندس عالی و موفق جهت کسب موفقیت های بیشتر به دو عامل در مسیر خود نیاز خواهد داشت. اوّلی دانش و علم فنی مورد نیاز خواهد بود و دیگری ابزاری توانمند برای امتداد مسیر. بله حدس شما درست است، یکی از این نیازها لپ تاپ است! ولی آیا تمامی محصلان در رشته ی مهندسی میتوانند به سمت و سوی خرید لپ تاپ آکبند و پلمپ رهسپار گردند؟

ممکن است که بسیاری از افراد با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی این روزهای ایران نتوانند به سراغ خرید لپ تاپ نو و تازه بروند. ما به شما پیشنهاد میکنیم که به جهت خرید لپ تاپ استوک مهندسی ما را تا به پایان این مطلب از ویرا کامپیوتر همراهی نمایید. قطعاً که با نکات جذاب و جالبی در این مسیر آشنا خواهید شد.

 نیاز یک مهندس به لپ تاپ استوک مهندسی

شاخه علوم مهندسی حاوی گرایش های بسیاری است. بعضاً هم برخی از رشته های موجود در این حیطه با یک دیگر همپوشانی دارند. ولیکن در یک نگاهی جامع و کلّی هر یک از رشته ها نیازمند تخصص منحصر به فردی میباشد. در روزهای تحصیل خود لازم است با استناد به برنامه های آموزشی از نرم افزارهایی بهره گرفته شود.

نیز از سویی یکی از لازمه های ورود و گام گذاشتن به بازار کار، لپ تاپ خواهد بود. چرا که لازم است به جهت درآمد زایی و همچنین یادگیری های بیشتر از وسیله های مناسب و مدرنی استفاده گردد. لپ تاپ استوک مهندسی در واقع یکی از ابزار های ثانویه مورد نیاز خواهد بود. البته که با اکتفا به گرایش های متنوع شاخه مهندسی، ما از سه دستی اصلی و جامع جهت این قسم بندی بهره گرفتیم.

لپ تاپ استوک مهندسی
لپ تاپ استوک مهندسی

 

 مهندسان نیازمند شبیه سازی در طراحی

مهندسان موجود در بخش گرایش های مختلف همانند؛ مهندسی معدن، مهندسی معماری، مهندسی مکانیک، مهندسی هوا و فضا، مهندسی برق و… نیاز دارند که ضمن پروژه یا طرح مورد نظر خود عمل شبیه سازی را به مرحله ی انجام برسانند. پس این شبیه سازی های آن ها اغلب بر پایه گرافیک صورت می‌پذیرد. ما بدین افراد توصیه میکنیم که به هنگام خرید لپ تاپ استوک مهندسی این ویژگی را مدّنظر خود قرار بدهند.

بیشتر بخوانید
مرکز پخش لپ‌ تاپ استوک اروپایی

 مهندسان نیازمند پردازش

مهندسان موجود در گرایش های مهندسی کامپیوتر، مهندسی بخش برق، مهندسی شیمی و یا مهندسی نفت و… به لپ تاپی نیازمند خواهند بود که آن نیز پردازش گر باشد. گونه و تیپ موضوعات و پروژه های این دسته عمدتاً از جنس موضوعات عدد میباشد و هر چند که امکان دارد شبیه سازی هایی وجود داشته باشند. ولیکن نکته حائز اهمیت جهت اتخاذ لپ تاپ استوک مهندسی مناسب این دسته، فاکتور پردازش خواهد بود.

مهندسان نیازمند به ارائه

مهندسان بخش گرایش صنایع، مهندسی معدن و یا کشاورزی و…اغلب در ارتباط با موضوعات و راه حل ها سخن به میان می آورند. بیشتر اشخاصی که ضمن این گرایش ها به فعالیت می‌پردازند، نیاز پیدا میکنند که ضمن جلسات و سمینارها موضوعات گوناگون را ارائه نیز توضیح بدهند. خرید لپ تاپ استوک مهندسی برای این دست از افراد باید دارای برخی از ویژگی ها باشد که در امتداد متن خود آن ها را توضیح خواهیم داد.

 چگونه میتوانیم یک لپ تاپ استوک مهندسی مناسب را خریداری کنیم؟

در ابتدا لازم است که شما نیازسنجی نمایید. تحقیق کنید کوشش نمایید که شما جزئی از کدام دسته از افراد یاد شده در قسمت فوقانی متن میباشید؟ چرا که برای هر دسته از مهندسان فاکتورهای متفاوتی مدّنظر قرار خواهد گرفت. لپ تاپ های استوک مهندسی لنوو در یک طبقه بندی کلّی به سه طبقه اصلی؛ لپ تاپ های پردازشی، گرافیکی نیز ارائه ای قسم بندی میشود.

لپ تاپ پردازشی
لپ تاپ پردازشی

 ۱-لپ تاپ های پردازشی

لپ تاپ استوک مهندسی که جهت کارهای پردازشی اتخاذ میگردد حاوی سه شاخصه ی پایه و اساسی است.
CPU
RAM
Hard
همان گونه که شما نیز نسبت بدین نکته واقف هستید، کار اصلی و اساسی پردازش Cpu یا واحد پردازنده مرکزی بر عهده ی خود خواهد داشت. حال همان گونه که شما میدانید Cpu شامل مدل های گوناگونی است. نیز آن که هر یک دارای ویژگی خاص و منحصر به فرد مخصوص به خود میباشد. جهت اتخاذ هرچه بهتر به موارد یاد شده در قسمت ذیل توجه نمایید.

بیشتر بخوانید
چه لپ تاپ هایی برای بازی مناسب است؟

۲- سری پردازنده

سری پردازنده معرف قدرت و توان نیز ساختار پردازنده میباشد. طبعاً که به جهت داشتن پردازش های بهتر نیاز میباشد تا از پردازش گرهای نوین تر و قوی تر بهره‌مند شوید.

۳- نسل پردازنده

نسل پردازنده نشانگر نوین بودن و یا قدیمی بودن آن خواهد بود. هر چه که نسل پردازنده نوین تر باشد با نرم افزارها هماهنگی بهتری را برای شما رقم خواهد زد.

 گونه پردازنده

گونه پردازنده به شما خواهد گفت که این پردازنده برای چه کارهایی طراحی گردیده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه ما به شما توصیه میکنیم با کارشناسان بخش فروش ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

 فرکانس پردازنده

بله، فرکانس پردازنده بیانگر این نکته است که Cpu در واحد زمان چه میزان عملیات را میتواند به انجام برساند. در اصطلاح عامیانه سرعت پردازش آن به چه مقدار است.

 مقدار کش پردازنده

کش پردازنده حافظه ای میباشد که‌ سرعت بسیار بالایی را دارد. Cpu داده های پردازش ابتدایی را ضمن این حافظه نگه خواهد داشت تا در مراحل بعد به سرعت بدان ها دسترسی داشته باشد.

لپ تاپ استوک مهندسی مناسب شبیه سازی

این طبقه از لپ تاپ ها مازاد بر مواردی که در قسمت فوقانی متن آن ها را نام بردیم، نیازمند این هستند که از یک کارت گرافیکی مجزا به جهت پردازش تصاویر بهره گیرند. غالباً شبیه سازی ها پایه های گرافیکی خواهند داشت. ولو به طور حتم لازم است از یک کارت گرافیکی قدرتمند در این راستا استفاده گردد. نکات لازم به هنگام انتخاب کارت گرافیکی که لازم است، آن ها را مدّنظر قرار دهید، از قرار ذیل میباشد؛

بیشتر بخوانید
لپ تاپ استوک Lenovo ارزان
لپ تاپ مهندسی
لپ تاپ مهندسی

 حافظه گرافیکی

کارت گرافیک به عبارتی حاوی یک پردازنده مجزا میباشد که اختصاصاً کاری که در پیش میگیرد پردازش تصاویر است. جهت برخورداری از سرعت بیشتر به جهت پردازش ها نیاز میباشد که حافظه گرافیکی مجزایی در اختیار کارت گرافیک واقع بشود. بهتر است این چنین بیان نماییم که حافظه به هر میزان که بیشتر باشد، سرعت پردازش ها هم بالاتر خواهد بود.

گونه گرافیک

گونه کارت گرافیک در سرعت پردازش ها تأثیر مستقیمی برجای خواهد گذاشت. به بیانی دیگر میتوان چنین گفت که؛ گونه کارت گرافیک با پهنای باند دارای ارتباط مستقیمی است. پس هر مقدار که پهنای باند بیشتری در اختیار کارت گرافیک قرار بگیرد، سرعت پردازش آن سریع تر خواهد گردید.

 لپ تاپ استوک مهندسی مناسب ارائه

برای این دست از مهندسان عزیز سخت افزار در الویت دوّم جای خواهد گرفت. ویژگی های متنوع چون لمسی بودن میتواند در درجه اوّل مورد توجه واقع بشود. البته که بهتر است به برند لپ تاپ نیز توجه نمایید. چرا که شما لازم است از این محصول در جلسات نیز ارائه ها بهره گیرید.

و در پایان

دوستان عزیز ما در این متن از مجموعه ویرا کامپیوتر سعی نمودیم شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های لپ تاپ استوک مهندسی آشنا سازیم‌. حال آن که شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این راستا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که ما سعی میکنیم پاسخ گوی خوبی به تمامی پرسش های شما در این زمینه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *