بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی

بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی

بهترین لپ تاپ استوک رشته پزشکی کدام است؟ 

بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی کدام است؟ دانشجویان یکی از حائز اهمیت ترین گروه های کاربری می‌ باشند که در راستای انجام کارهای شخصی خود و همچنین دانشگاهی به کامپیوتر نیازمند هستند. در این میانه ها، نوع نیاز و انتظارات یک دانشجو در هر رشته امکان دارد.

با مابقی رشته ها تفاوت هایی را دارد. البته که این موضوع به نرم افزارهای مورد استفاده توسط آن ها مربوط می شود. بعضی رشته ها همانند بیشتر رشته های شاخه مهندسی چون معماری و عمران گاهاً شهرسازی و… حاوی نرم افزارهای تخصصی می باشند. که به بهترین لپ تاپ استوک برای رشته مهندسی البته با مشخصات فنی بالا و توان پردازشی بسیار نیاز خواهند داشت.

دانشجویانی که در پزشکی تحصیلات خود را ادامه می دهند، بیشتر نیازمند لپ تاپ هایی با توان پردازشی متوسط خواهند بود. چرا که امکان دارد مایل باشند بعضی از نرم افزارهای تخصصی چون شبیه سازی ژن، آناتومی و… را به اجراء رسانند. به همین دلیل است که به سی پی یو و حافظه رم مطلوب و همچنین توان لازم ممکن است نیاز داشته باشند. بهتر است با ما در امتداد این مطلب از خود همراه‌مان باشید، ما سعی می کنیم در این متن شما را با مهم ترین خصوصیات بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی آشنا سازیم.

مشخصات بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

هم اکنون با توجه به این موضوع که برندهای متنوعی در سرتاسر دنیا اقسام گوناگونی از لپ تاپ ها را تولید می نمایند، اتخاذ و خرید لپ تاپ مناسب که پاسخ گوی نیازهای دانشجویان پزشکی باشد، اندکی سخت به نظر می رسد. ما در امتداد این نوشتار برخی از مهم ترین خصوصیات لپ تاپ مطلوب برای این دسته از دانشجویان را بررسی خواهیم کرد. این گونه است که شما عزیزان می توانید به آسانی بهترین مدل لپ تاپ را برای خود تهیه بنمایید. سپس از قابلیت های آن در راستای به انجام رساندن کارهای خود بهره مند شوید.

"<yoastmark

  • ابعاد و وزن و اندازه مناسب بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

ابتدایی ترین و حائز اهمیت ترین نکته ای که در زمان خرید لپ تاپ های دانشجویی می‌باید مورد توجه قرار بدهید، ابعاد، وزن و اندازه لپ تاپ خواهد بود. با استناد به این موضوع که دانشجویان لازم است لپ تاپ را دائماً با خود به این طرف و آن طرف ببرند. از آن در محیط هایی چون؛ دانشگاه و کتابخانه بهره گیرند، باید لپ تاپی را تهیه نمایند که ابعاد و وزن مناسبی را شامل شود. لپ تاپ های باریک و سبک و یا همان اولترا بوک ها، بخشی از اقسام گوناگون لپ تاپ ها می باشند که با طراحی و عملکرد، ضخامت و وزن بسیار کمی که شامل می شوند برای حمل و نقل بسیار مناسب خواهند بود.

قطعاً شما هم می دانید که این روزها اقسام گوناگونی از اولترا بوک ها در بازار به چشم می خورد. البته که برندهای گوناگونی در راستای تولید اولترا بوک ها گام گذاشته اند.‌ این قبیل از لپ تاپ ها با داشتن سخت افزاری مناسب و توان پردازشی متنوع، برای دانشجویان پزشکی بسیار کاربردی به نظر می رسند. بنابراین اگر که مایل هستید نیازهای خود را به راحتی برطرف کنید، می توانید برای خود یک عدد اولترا بوک تهیه نمایید.

  • پردازنده مرکزی مناسب بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

سی پی یو، حائز اهمیت ترین و پایه ترین جزء در هر لپ تاپ به شمار می رود. با اکتفاء به مشخصه های فنی گوناگونی که شامل می شود، تعیین کننده توان و کارکرد لپ تاپ در پردازش و اجرای دستورات متنوع خواهد بود. تعداد هسته ها، تردها همچنین فرکانس کاری پردازنده، سه فاکتور بسیار مهمی می باشند که میبایست پیش از خرید هر لپ تاپی مورد توجه قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید
نحوه فعال سازی دوربین لپ تاپ در مدل های مختلف

هم اکنون با استناد به این که بیشتر نرم افزارهای پیشرفته و امروزی نیاز به سی پی یو های حرفه ای تری نسبت به چندی پیش دارند. بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی بهتر می باشد پردازنده ای با لااقل چهار هسته و یا بیشتر در خود داشته باشد. که سی پی یو های اینتل سری کور آی پنج و به بالا یا گاهاً AMD‌ سری RYZEN 5 کاملاً برای شما مناسب و مطلوب به نظر خواهد رسید. به گونه ای که منجر خواهد شد قدرت و کارکرد پردازشی لپ تاپ یاد شده برای شما تضمین گردد.

لپ تاپ پزشکی
لپ تاپ پزشکی
  • حافظه رم مناسب بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

حافظه رم مناسب بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی لااقل میبایست در چهار گیگابایت خلاصه شود. البته که ما به شما توصیه می کنیم لپ تاپی با مقدار رم هشت گیگابایت برای خود تهیه بنمایید. به هر مقدار که گنجایش رم مورد بهره گیری در لپ تاپ بیشتر باشد، سرعت، توان و کارکرد آن لپ تاپ نیز بیشتر خواهد شد. البته که در راستای انجام کارهای پیشرفته تر چون اجرای نرم افزارهای شبیه سازی پزشکی مطلوب تر است.

  • حافظه داخلی بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

لپ تاپ مطلوب و مناسب و منحصر به فرد برای دانشجویان بهتر می باشد از حافظه های اِس‌اِس‌دی بهره ببرند که سرعت بسیار بالاتری به نسبت هارد دیسک ها شامل می شوند. از سویی هم با مصرف انرژی کمتر خود، منجر به کاهش مصرف باتری در دستگاه می شوند. اِس‌اِس‌دی ها با اکتفاء به این که قیمت بیشتری را نسبت به اِچ‌دی‌دی ها دارند و موجب افزایش قیمت تمام شده دستگاه می شوند.

اکثراً با گنجایش های کمتر همانند؛ صد و بیست و هشت، دویست و پنجاه و شش، پانصد و دوازده گیگابایت مورد بهره گیری واقع می شود. اگر که این میزان فضا پاسخ گوی نیازهای بعضی از افراد نباشد، می توانند لپ تاپی را تهیه کنند که تنها از حافظه اِچ‌دی‌دی با گنجایش بالا استفاده می کند. یا گاهاً حاوی حافظه اِچ‌دی‌دی در کناره ی حافظه اِس‌اِس‌دی هستند که در راستای ذخیره‌ سازی انبوهی از فایل های شخصی خود می تواند کارآمد باشد.

 

  • صفحه نمایشگر بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی و اشخاصی که مایل هستند دائماً آن را با خود جا به جا بنمایند. از سویی در مکان های گوناگون از لپ تاپ خود بهره گیرند. میبایست ابعاد خوبی را در بر گیرد. این گونه است که شما می توانید لپ تاپ را بدون بروز هیچ گونه مشکلی با خود به این طرف و آن طرف حمل نمایید‌. بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی در اکثریت مواقع ابعادی بینابین سیزده الی پانزده ممیز شش اینچی را شامل می شود. از سویی ما می توانیم وزن لپ تاپ را در دو کیلوگرم جای دهیم.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ارزان برای دفتر کار

معرفی پنج مدل از بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی

  • لپ تاپ ایسر مدل ASPIRE E5 475G

سری لپ تاپ های ASPIRE ارزش خرید بسیاری برای شما خواهند داشت و با استناد به قیمت مطلوبی که دارند امکانات بسیار بالایی را در اختیار شما قرار خواهند گذاشت. لپ تاپ نام برده شده یک لپ تاپ چهارده اینچی است که می تواند برای دانشجویان پزشکی یکی از بهترین انتخاب ها باشد. از لحاظ سخت افزاری این لپ تاپ حداقل ها را در خود قرار داده. بنابراین برای انجام کارهای روزمره پزشکی گزینه مناسبی بوده و هزینه خرید آن مقرون به صرفه است.

لپ تاپ پزشکی ایسر
لپ تاپ پزشکی ایسر

_ نکات مثبت دستگاه

» حاوی صفحه نمایشگر فول اِچ دی.

» دارای ابعاد و وزن مناسب اســـت.

» می تواند ارزش خرید بالایی برای شما داشته باشد.

  • لپ تاپ ایسوس مدل ZENBOOK PRO UX550VD

در آغازین این مطلب از خود به این نکته اشاره نمودیم که لازم است بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی از مقدار وزن مناسبی برخوردار باشد. چرا که یک لپ تاپ دانشجویی می‌باید به راحتی جا به جا شود. برند ایسوس توانسته است با تولید سری زنبوک لپ تاپی با صفحه نمایشگر شانزده ممیز شش اینچی با وزنی اندک تر و در حد و حدود لپ تاپ های چهارده اینچی تولید کند.

علاوه بر این ها محصول یاد شده دارای مشخصات سخت افزاری فوق العاده ای است. قیمت لپ تاپ ایسوس مدل ZENBOOK PRO UX550VD اندکی بالا است. ولی ما می توانیم خرید استوک این لپ تاپ را به شما پیشنهاد کنیم. زیرا یکی از بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی است.

_ نکات مثبت دستگاه

» دارای سخت افزاری بسیار قدرتمند.

» برخورداری از طراحی بسیــار زیبا.

» حاوی ابعاد، وزن و اندازه منحصر به فرد‌.

  • لپ تاپ لنوو مدل ThinkPad E570

شرکت لنوو از جمله کمپانی های باتجربه و متخصص در ساخت لپ تاپ های توانمند است. لپ تاپ های کمپانی لنوو با قیمت های مناسب و همچنین ویژگی های فنی فوق العاده برای خریداران ارزش خرید بسیاری دارند. سری ThinkPad لنوو هم به این تعریف ها شباهت بسیاری دارد. مدل نام برده شده علاوه بر قیمت مناسب می تواند سخت افزار خوبی را هم در اختیار دانشجویان پزشکی قرار بدهد.همچنین یکی از برترین لپ تاپ لنوو می باشد.

البته می توان چنین بیان نمود که این نمونه از لپ تاپ برای دانشجویانی که با نرم افزارهای تخصصی با پردازش های سنگین فعالیت نمایند، مناسب نخواهد بود. ولی به هنگامی که دانشجویان لپ تاپ را در حد و حدود نرم افزارهای عمومی و یا برای به انجام رساندن پروژه های تحقیقاتی نیاز دارند. می تواند آیتم خوبی باشد که عملکرد خوبی را دارد.

_ نکات مثبت دستگاه

» برخورداری از سخت افزاری مناسب.

» حاوی ارزش خرید بسیار بالا و مطلوب.

» برخورداری از ویژگی شارژ دهی خوب باتری.

  • لپ تاپ ایسوس مدل GAMING ROG GL 553VD

بسیاری از دانشجویان علاقه دارند علاوه بر  به انجام رساندن درس های خود با لپ تاپ، بازی کنند. این گونه است که می توانند در زمان بیکاری خود به خوبی مشغول شوند. این چنین لپ تاپ ها شامل توان بیشتری به نسبت دیگر لپ تاپ ها هستند که می توانند پردازش های سنگین را به آسانی به انجام رسانند‌. درست است که این نوع از لپ تاپ بیشتر جهت انجام بازی طراحی گردیده است، ولی بهره گیری از قطعات توانمند در آن ها در کارهای دیگر نیز جواب گوی است.

بیشتر بخوانید
مهم ترین برندهای لپ تاپ در جهان

پرطرفدارترین لپ تاپ ها از ایسوس سری روُگ است که به لحاظ مشخصه‌ های فنی، مدل GL 553VD مناسب برای کاربری های بسیار سنگین است. از جمله مشخصه های این لپ تاپ در وزن بالای آن خلاصه می شود که تقریباً دو و نیم کیلوگرم است که این منجر به حمل و نقل دشوار لپ تاپ خواهد شد. چنانچه که شما به دنباله  بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی هستید. نیاز به بردن  لپ تاپ به دانشگاه ندارد. می توانید محصول را خریداری کنید. علاوه بر این ها عمر باتری این دستگاه نه بسیار پایین و نه بسیار بالا است! از سویی هم کارکرد آن به صورت متوسط می باشد.

_ نکات مثبت دستگاه

» مجهز به سخت افزاری توانمند است.

» حاوی یک صفحه نمایشگر با کیفیت می باشد.

» برخورداری از قیمت مناسب نسبت به سایر لپ تاپ های گیمینگ.

  • لپ تاپ اپل مدل MACBOOK AIR

مک بوک های برند اپل چه آن که بهره گرفته اند. و چه برای آن دست از افرادی که تجربه استفاده از آن را نداشته باشند. همیشه و در همه حال جذاب خواهد بود. این نمونه از لپ تاپ های برند اپل به اسم مک بوک ایر از منظر ظرافت و سبک بودن سرآمد تمامی لپ تاپ های اپل به شمار می رود. اگر که شما به دنبال بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی هستید. می تواند این گزینه انتخاب فوق العاده ای از نظر جا به جایی به نظر رسد. البته که این محصول به نسبت لپ تاپ های مشابه موجود خیلی خرید باارزشی نخواهد بود. ولی در مجموع خرید خوبی به شمار می رود.

لپ تاپ پزشکی اپل
لپ تاپ پزشکی اپل

 

_ نکات مثبت دستگاه

» برخورداری از ضخامت.

» دارای وزن بسیار کم و مناسب.

» برخورداری از سخت افزاری سریع.

» شامل عمر باتری بسیار خوب و کارآمد.

نتیجه گیری بهترین لپ تاپ استوک برای پزشکی کدام است

دوستان عزیز ما ضمن این مطلب که در مورد بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی کدام است؟ از خود در مجموعه ویرا کامپیوتر تمام تلاش خود را به خرج دادیم. تا شما را با ویژگی های بهترین لپ تاپ استوک برای رشته پزشکی آشنا کنیم. از سویی هم برخی از بهترین نمونه های موجود در این حیطه را به شما معرفی نمودیم. حال این شما خواهید بود که با توجه به موارد نام برده شده، می‌باید در راستای خرید لپ تاپ مدّنظر خود اقدام کنید. البته که جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد. چرا که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *