تعمیرات مک بوک

تعمیرات مک بوک

تعمیرات مک بوک ،از میان تمام محصولاتی که اپل تا به امروز در بازار منتشر کرده است، لپ تاپ‌های سری مک بوک یکی از پرطرفدارترین‌ها بوده است. این لپ تاپ‌ها در عین حال که از ساختار پیچیده‌ای برخوردار هستند، یکی از بهترین و شیک‌ترین طراحی‌های بدنه را دارا هستند. همین موضوع نیز باعث شده تا این سری لپ تاپ در بین طراحان و سایر افراد، بسیار پرطرفدار و محبوب باشد.

البته با اینکه سیستم‌های لپ تاب سری مک بوک، نیاز کمتری به مراقبت و تعمیرات دارند و بدافزارها و ویروس‌ها تاثیر زیادی روی آن‌ها ندارند. اما لپ تاپ‌های سری مک بوک ممکن است نیاز به تعمیراتی داشته باشند. از طرفی چون نوع سیستم به کار رفته در این نوع از لپ تاپ‌ها با سایر محصولات موجود در بازار متفاوت است، تعمیر این وسیله کار هر کسی نیست و نیاز به یک فرد متخصص دارد. همین موضوع ممکن است برای شما دردسرهایی به همراه داشته باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با انواع خرابی لپ تاپ استوک، انواع تعمیرات لپ تاپ و بهترین مراکز تعمیر لپ تاپ و مک بوک بیشتر آشنا کنیم.

انواع خرابی لپ تاپ

عمده مشکلات بزرگی که برای لپ تاپ‌ها به وجود می‌آید، میتواند نتیجه بی توجهی به مشکلات ریزتر باشد. در واقع شما با یک سرویس ۶ ماهه الی ۱ ساله میتوانید از وقوع بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. با این حال مشکلات بسیاری وجود دارد که میتواند سلامت لپ تاپ شما را به خطر بیاندازد. در ادامه با ما همره باشید تا شما را با شایع‌ترین دلایل خرابی و تعمیر لپ تاپ بیشتر آشنا کنیم.

 • مشکلات نرم افزاری:

اولین مشکل شایع در تعمیرات لپ تاپ، مشکلات نرم افزای است. مشکلات نرم افزاری مجموعه موضوعات و خرابی‌هایی است که به بخش سیستم عامل مربوط است. از جمله مشکلات نرم افزاری شایع در لپ تاپ‌ها میتوان به نصب و فعال کردن آنتی ویروس، نصب سیستم عامل، بازاریابی اطلاعات لپ تاپ و سایر مشکلات اشاره کرد.

 • مشکلات سخت افزاری:

دومین عیب و مشکل رایج در تعمیرات لپ تاپ،تعمیرات مک بوک، مشکلات سخت افزاری هستند. مشکلات سخت افزاری، یکی ازمهم‌ترین مشکلاتی هستند که ممکن است، تنها با تعویض قطعات رفع شود. از جمله مهم‌ترین مشکلات سخت افزاری مک بوک‌ها میتوان به تعویض کارت گرافیک، تعویض اسپیکر، باطری، مادربرد، تاچ پد و… اشاره کرد.

 • روشن نشدن مک بوک :

مشکل و خرابی شایع دیگر در مک بوک‌ها، روشن نشدن است. این مشکل ممکن است به دلیل مشکل سخت افزاری یا مشکل نرم افزاری رخ دهد. اگر مک بوک شما این مشکل را پیدا کرد، حتما برای رفع آن به یک فرد متخصص مراجعه کنید.

تعمیرات مک بوک
تعمیرات مک بوک
 • نقص عملکرد در شارژر:

یکی از معضلات مهمی که برای بسیاری از کاربرها رخ میدهد، مشکل نقص در عملکرد شارژر است. این موضوع ممکن است به دلیل ایجاد نقص و خرابی در یکی از قطعات رخ دهد. با این حال درصورت بروز این مشکل ، مک بوک باید به طور کامل چک شود تا متخصص بتواند به طور کامل مشکل را پیدا کند. پارگی، پوسیدگی یا قطع سیم در هر جایی از کابل شارژر میتواند باعث آسیب جدی به مک بوک شما گردد.

 • کند شدن مک بوک:

مشکل کند شدن مک بوک یا دیر لود شدن بسیاری از برنامه‌ها، یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که میتواند باعث اذیت کاربران شود. این مشکل ممکن است گاهی به خاطر ویروسی شدن مک بوک باشد. در این حالت، ممکن است با نصب یک آنتی ویروس مشکل شود. البته ممکن است به دلیل برخی از مشکلات نرم افزاری نیز این مشکل رخ بدهد.

بهترین مرکز برای تعمیر مک بوک

حساس بودن سیستم سخت افزاری مک بوک، باعث شده تا برای تعمیر نیاز به یک فرد متخصص باشد. مراکز مختلفی وجود دارد که کار تعمیرات مک بوک را انجام می‌دهند. اما از یک سو، نبود اعتماد کافی به کار شخص و مطلع نبودن سرویسکار، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باعث نگرانی افراد شده است. به همین دلیل پیدا کردن یک مرکز خدماتی خوب کار سختی است.

یکی از بهترین آن‌ها مرکز خدمات ویرا کامپیوتر است. مرکز خدماتی ویرا، یکی از باتجربه‌ترین و باسابقه‌ترین مراکز خدماتی در ایران است که کلیه خدمات در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ و مک بوک را انجام می‌دهد. نکته قابل توجه در این مرکز، انجام کلیه خدمات حتی تخصصی است. این مرکز با همکاری با افراد متخصص، یک تیم عالی و مجرب از افراد حرفه‌ای جمع آوری کرده که میتوانید با خیال راحت تعمیرات مک بوک، لپ تاپ یا کامپیوتر خود را به آن‌ها بسپارید.

خدمات تعمیر مک بوک در مرکز ویرا کامپیوتر

مرکز تخصصی تعمیرات ویرا، علاوه بر انجام کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر و لپ تاپ، یکی از بهترین مراکز در زمینه تعمیرات مک بوک نیز به حساب می‌آید. در ادامه به بررسی خدمات این مرکز می‌پردازیم.

 • تعمیر تخصصی مک بوک های آب خورده :

یکی از مهم‌ترین عواملی که میتواند باعث آسیب جدی به مک بوک شما شود، ریخته شدن مایعات روی صفحه کیبورد مک بوک است. متاسفانه نفوذ سریع آب به لایه‌های زیری و کلیدهای کیبورد میتواند موجب خسارات جدی به مک بوک شما شود و باعث خاموشی، یا بروز ایراداتی در آن شود. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمات و تعمیراتی که در مرکز ویرا ارائه می‌گردد، تعمیرات تخصصی انواع مک بوک‌هایی است که دچار آب خوردگی شده اند.

 • تعمیر مشکل خاموش شدن ناگهانی مک بوک :

دومین مشکل مهم مک بوک‌ها، خاموش شدن ناگهانی است. این موضوع ممکن است دلایلی چون سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد. معمولا علت رخ دادن چنین اتفاقی متفاوت است و ممکن است آسیب‌های مادر برد، ضربه ناگهانی ، ریخته شدن آب روی آن و … از جمله دلایل بروز این اتفاق باشند. اما به طور کلی، تعمیر چنین مشکلی نیازمند بررسی تخصصی است. اگر مک بوک شما دچار این مشکل است، مرکز خدماتی ویرا کامپیوتر یکی از بهترین مراکز خدماتی برای رفع این مشکل است.

 • تعویض انواع آی سی ها :

یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین قطعات سخت افزاری مک بوک‌ها، آی سی ها است.  از جمله عواملی که باعث آسیب دیدن این قطعه می‌گردد، مایعات خوردگی، نوسانات برق افزایش ولتاژ ورودی به مک بوک است. نقص عملکرد در این قطعه ممکن است به دلیل بروز ایرادات تولیدی نیز باشد. خدمات تعویض آی سی، از جمله خدماتی است که در مرکز خدمات تعمیرات ویرا کامپیوتر ارائه می‌گردد.

 • تعمیر انواع مدارهای مک بوک :

لپ تاپ‌های سری مک بوک اپل، مانند سایر وسایل موجود در بازار، دارای مدار برقی است که ممکن است بر اثر عوامل مختلفی، دچار آسیب دیدگی گردد و عملکرد دستگاه را دچار اختلال کند. در مرکز تعمیر ویرا کامپیوتر، شما میتوانید مک بوک خود را با انواع آسیب‌های مختلف مداری تعمیر کنید.

 • تعویض یا تعمیر مادر برد:

تعمیر و یا تعویض مادربرد یکی از مهم‌ترین خدماتی است که در مرکز تعمیرات ویرا کامپیوتر انجام می‌گردد. مادر برد یکی از مهم‌ترین قطعات مک بوک است که میتواند بر اثر آسیب‌هایی مانند نوسانات برق، مایعات خوردگی و … دچار آسیب شود. در این مرکز مادر برد مک بوک به صورت تخصصی تعمیر می‌گردد.

 • عیب یابی تمام مشکلات مداری پاور:

آسیب‌های مداری پاور، یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در تعمیرات مک بوک، به آن‌ها پرداخته می‌شود. این موضوع میتواند منشاء بروز بسیاری از آسیب‌ها و عیب‌های دیگر نیز باشد. به همین دلیل بهتر است هنگام مشاهده چنین عیب‌هایی حتما به یک فرد متخصص برای تعمیر مک بوک مراجعه کنید. در مرکز تخصصی ویرا کامپیوتر، میتوانید بهترین مشاوره‌ها و تعمیرات مک بوک را دریافت نمایید.

سایر خدمات مرکز خدمات ویرا کامپیوتر:

 • رفع کردن مشکل لود نشدن یا بالا نیامدن اطلاعات
 • تعمیر یا تعویض باتری
 • تعویض یا تعمیر صفحه نمایش مک بوک
 • تعمیر بخش‌های مختلف مک بوک مانند صدا، اسپیکر، هدفون و میکروفن
 • تعویض یا تعمیر ترک پد و کیبورد
 • تعویض یا تعمیر شکستگی لولاها
 • ارتقای سخت افزاری مک بوک برای بالا بردن سرعت و قدرت پردازش و عملکرد
 • بازاریابی اطلاعات مک بوک
 • تعمیر مشکلات شارژری
 • تعمیر یا سرویس فن و رفع مشکلات خنک کنندگی

این خدمات که در این مقاله نام برده شد و بسیاری دیگر، از جمله خدماتی هستند که در مرکز تعمیرات ویرا کامپیوتر انجام می‌گردد. این مرکز با بهره‌ وری از یک تیم مجرب و حرفه‌ای آماده تعمیر مک بوک و سایر وسایل شما می‌باشد.

هزینه تعمیر مک بوک

با توجه به سیستم حساس مک بوک و نبود فرد متخصص به مک بوک، همیشه مقدار هزینه تعمیر مک بوک یکی از دغدغه‌های مهم برای افراد بوده است. باید گفت با توجه به متنوع بودن مشکلات و خرابی‌های مک بوک‌ها، ممکن است هزینه برای تعمیر آن‌ها نیز متفاوت و متغیر باشد. مرکز خدمات ویرا کامپیوتر، با ارائه بهترین خدمات تعمیرات با قیمت مناسب، یکی از بهترین مراکز خدماتی برای تعمیرات مک بوک در ایران محسوب می‌گردد.

این مرکز خدماتی ضمن ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین قیمت، همچنین دارای یک تیم پشتیبانی قوی و زبده بوده که شما میتوانید حتی از راه دور نیز، تمامی سوالات و مشکلات خود را به صورت تلفنی از آن‌ها بپرسید و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله (تعمیرات مک بوک)نگاهی داشتیم به شایع‌ترین دلایل خرابی مک بوک‌ها‌، بهترین مرکز خدمات جهت تعمیر مک بوک و انواع خدمات این مجموعه، فراموش نکنید که یک سرویس مداوم به صورت ۱ ساله سا ۶ ماهه میتواند از بروز بسیاری از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در مک بوک شما جلوگیری کند.

از طرفی رسیدگی سریع به یک مشکل کوچک میتواند تا حد زیادی از بروز مشکلات جدی و سنگین جلوگیری کرده و نیاز شما به تعمیرات مک بوک را برطرف نماید. حتما زمان بروز مشکل در مک بوک، به افراد متخصص مراجعه کنید و از آن‌ها برای مراقبت بهتر از وسیله خود مشاوره بخواهید.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید و به شما در پیدا کردن بهترین مرکز تعمیرات مک بوک کمک کرده باشد.

بیشتر بخوانید
راه حل برای رفع مشکل صدای زیاد فن لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *