بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو، همواره با مشخصاتی مطلوب و قیمتی بسیار مقرون به صرفه به سوی بازار روانه میشود. در این میانه ها ولی اتخاذ معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو تا حد به سزایی به سلیقه و علایق گیمرها وابسته است. ما در این مطلب از خود سعی میکنیم برترین و معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو را فهرست بنماییم تا از این میانه ها لپ تاپ مدّنظر خود را پیدا نمایید.

حتماً که بر هیچ فردی پوشیده نمیباشد که لپ تاپ های برند لنوو جزئی از پرفروش ترین ها در بینابین بازار ایران است‌. علّت اصلی و پایه آن هم عرضه مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب البته در کناره ی قیمت تمام شده پایین و مطلوب است. البته که این کمپانی رویه معرفی شده را در ارتباط با لپ تاپ های گیمینگ هم حفظ نموده است‌. قیمت لپ تاپ های گیمینگ لنوو موجود در بطن بازار ایران با استفاده از بالاترین کانفیگ موجود در حال حاضر، بسیار منطقی و معقول به نظر میرسد. آن ها نیز در برابر رقیب خود از دیگر برندها به بهترین گزینه ممکن در راستای خرید مبدل گردیده اند.

لپ تاپ های مخصوص بازی

تمامی این موارد در اتخاذ لپ تاپ های مخصوص بازی لنوو، هنگامی کامل میگردد. که بدانیم این شرکت، گزینه بالا را نیز در ارتباط با نمایندگی های موجود و نیز خدمات پس از فروش در کشور ما به خود می دهد. با این شرایط میتوان لپ تاپ گیمینگ لنوو را گزینه ابتدایی موجود در فهرست خرید همه ما تلقّی نمود. به همین دلیل است وجود یک فهرست از معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو میتواند بسیار جذاب و در عین حال کمکی در راستای خرید باشد. بنابراین با ویرا کامپیوتر جهت معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو همراه باشید.

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو
معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

 لیستی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

معیار اصلی و پایه ما در اتخاذ لپ تاپ های مخصوص بازی لنوو، مقدار کارایی و کیفیت آن ها در برابر هزینه پرداختی برای گیمر ها خواهد بود. به همین خاطر است. که ما منطقی ترین کانفیگ ممکن برای هر دستگاه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود تمامی نیازهای شما را برآورد نماید. بنابراین ما به شما توصیه میکنیم که جهت خرید لپ تاپ گیمینگ لنوو، نوع ارزان قیمت موجود را برای خود انتخاب ننمایید . سعی نمایید با بودجه ای که در اختیار خود دارید معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو را تهیه نمایید. البته که ما سعی میکنیم با فهرست پیشنهادی خود شما را در این مسیر همراهی کنیم.

  • لپ تاپ گیمینگ لنوو لژیون هفت نسل شش، یکی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو در سال ۲۰۲۲

بهترین لپ تاپ های مخصوص انجام بازی لنوو با اختلاف، لنوو لژیون هفت نسل ششم میباشد‌. که جزئی از لپ تاپ های گیمینگ جدید لنوو در سال ۲۰۲۲ هم به شمار میرود. این غول آسا با اکتفاء به مشخصات و قطعات توانمندی که در خود دارد. تنها با یک بار شارژ فقط سه ساعت شارژ دهی برای شما خواهد داشت. به همین خاطر است که گزینه مناسبی برای افرادی که مایل هستند، در زمان مسافرت های خود از لپ تاپ استفاده کنند، نخواهد بود.

بیشتر بخوانید
سبک ترین لپ تاپ های جهان
لپ تاپ گیمینگ
لپ تاپ گیمینگ

عملکرد لپ تاپ

حال از عملکرد لپ تاپ که کم کم بگذریم لپ تاپ در مبحث گیمینگ، در مدل های متنوع این لپ تاپ گزینه های اضافی برای نورپردازی RGB وجود دارد. که چنانچه بخواهید میتوانید مدل های تجهیز شده به نورپردازی را برای خود سفارش بدهید. البته شاید کار چندان معقولی به نظر نرسد. زیرا با فعال نمودن نورپردازی عمر باتری شما از سه ساعت هم کمتر خواهد شد.

بنابراین شما با تهیه این محصول میتوانید سه درگاه یو اِس بی، سه درگاه USB – C همراه با HDMI 2.1 و یک دیسپلی پورت اخذ نمایید. به همین خاطر است که هیچ زمان نیاز نخواهد بود نگران لوازم و تجهیزات جانبی خود باشید.

  • لپ تاپ گیمینگ لنوو لژیون پنج پرو، یکی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

لپ تاپ لنوو لژیون پنج پرو از جمله دیگر لپ تاپ های برتر برند لنوو مناسب انجام بازی در سال ۲۰۲۱ است. این مدل حدوداً هر آنچه که از یک لپ تاپ گیمینگ انتظار میرود در اختیار شما قرار خواهد داد. از کارکرد خارق‌العاده پردازنده RYZEN 7 5800 H در کناره ی گرافیک RTX 3070 است.

البته بهتر است که نسبت به نمایشگر ۱۶۵ هرتزی QHD با پنل IPSکه تا حداکثر دارای پانصد نیت روشنیباشد، چشم پوشی نکنیم. حال بهتر است بگوییم که علاوه بر این ها لژیون پنج پرو از دالبی ویژن هم حمایت مینماید. در کناره ی تمامی این موارد میبایست عمر باتری قابل پذیرش و یک کیبورد کامل را هم فراموش نکنیم.

لپ تاپ گیمینگ لنوو

  • لپ تاپ گیمینگ لنوو لژیون I7 نسل شش، از جمله بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو

درست است، به همین راحتی ها نمیتوان از کنار سری لژیون لنوو گذر کرد. لپ تاپ گیمینگ جدید لنوو یعنی آن که لژیون آی هفت نسل ششم که در سال ۲۰۲۱ معرفی و ارائه گردیده است، از جمله برترین و معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو است.

حتی ما میتوانیم چنین بگوییم که این محصول عرضه شده از جانب برند لنوو با دیگر برندها هم به رقابت تنگاتنگ دارد. طراحی زیبایی این لپ تاپ را هم بهتر است از خاطر نبرید. کمپانی لنوو تمامی تلاش خود را به کار گرفته است که ضخامت و وزن این لپ تاپ ها را کمی کاهش دهد. به گونه ای که وزن آن به دو ممیز ده کیلوگرم و البته ضخامت دو سانتی متری رسیده است. این یعنی شما با یک لپ تاپی جمع و جور تر رو به رو هستید.

صفحه نمایشگر بی بدیل لژیون آی هفت حرفی برای گفتن برجای نمیگذارد. پنل QHD با پانصد نیت روشنایی و صد و شصت و پنج هرتز فرکانس نوسازی حتماً که فراتر از گیم های رایانه ای و بیشتر مناسب طراحان و گرافیست ها خواهد بود. حال بهتر است بگوییم که پردازنده مرکزی اینتل Core i7-11800H در کنار یک کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 3060 از انجام بازی های کامپیوتری به بهترین شکل ممکن بر خواهد آمد.

  • لپ تاپ لنوو آیدیاپد ال سیصد و چهل

بدون شک و شبهه شرکت لنوو در تولید لپ تاپ های اقتصادی چیره دست است. در حیطه طراحی و ساخت لپ تاپ های گیمینگ این کمپانی مهارت و تخصص خود را پشت ویترین ها گذاشته است. بله لپ تاپ لنوو L340 gaming از جمله همین لپ تاپ ها محسوب میشود که در سال ۲۰۱۹ بود به سمت و سوی بازار روانه شد.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ قسطی دست دوم لنوو

طراحی ظاهری این دستگاه کاملاً به صورت یکدست بوده است و صفحه کلید زیبا و نرمی را به خود اختصاص دادند. صفحه نمایشگر L340 نیز با وجود استفاده از لااقل نرخ روشنایی یعنی آن که صد و بیست نیت در کنار فرکانس نوسازی شصت هرتزی بازهم برای انجام بازی های روزانه بسیار مناسب است. به لطف و محبت رزولوشن پایین این صفحه نمایشگر، به همراه باتری سه سلولی است که دستگاه نزدیک به چهار ساعت ماندگاری دارد و به شما شارژ دهی خواهد داد.

لپ تاپ گیمینگ
لپ تاپ گیمینگ

سخت افزار لپ تاپ 

سخت افزاری پیشنهادی از جانب ما برای L340 gaming بهره گیری از پردازنده کور آی هفت نسل نهم در کناره ی شانزده گیگابایت حافظه رم از گونه دی‌دی‌‌آر چهار، یک ترابایت حافظه داخلی اِچ‌دی‌دی و صد و بیست و هشت گیگابایت اِس‌اِس‌دی همراه با چهار گیگابایت پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1650 میباشد. این ویژگی ها لااقل کانفیگی میباشد که این دستگاه ها به خود اختصاص دادند. حال به نظر شما، میتوانید با استفاده از این لپ تاپ ها نیازهای خود را برطرف کنید؟

این مدل از لپ تاپ، با این که معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو است. ولی جزئی از مدل های قدیمی این شرکت محسوب میشود و دیگر از جانب کمپانی تولید نمیشود. به همین خاطر است که نمیتوان توقع بسیاری از اجرای بازی های پرحجم و سنگین توسط این لپ تاپ ها داشت. ولی شما در این محدوده ی قیمتی میتوانید بر روی این محصول حساب باز کنید.

  • لپ تاپ لنوو آیدیاپد گیمینگ سه نسل شش؛

بهره گیری از پردازنده RYZEN 7 5800H لنوو Ideapad gaming 3 را به یکی از معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو مبدل ساخته است. چنانچه که شما به دنبال این موضوع هستید تا با لااقل هزینه، یک لپ تاپ مناسب بازی برای خود تهیه بنمایید، این محصول میتواند یکی از بهترین ها برای شما باشد.

این دستگاه، بهترین لپ تاپ ویژه انجام بازی در محدوده ی قیمتی سی میلیون تومان است. حائز اهمیت ترین خصوصیات گیمینگ این دستگاه بهره گیری از یک سیستم خنک کننده نسل پنجم میباشد که در بازی های طولانی مدّت اجازه داغ شدن به دستگاه را خواهد داد. باتری استفاده شده در این مدل چهار سلولی میباشد که با استناد به بهینه سازی های انجام شده است. حدوداً چهار الی پنج ساعت در بهره گیری های معمولی و دو ساعت در زمان بازی های سنگین شارژ دهی خواهد داشت.

علاوه بر این ها نمایشگر این لپ تاپ پانزده ممیز شش اینچی از گونه کریستالی با نرخ روشنایی سیصد نیت و فرکانس نوسازی صد و شصت و پنج هرتز میباشد .که بسیار مناسب و مطلوب جهت انجام بازی های گرافیکی و بسیار پر زرق و برقی است. حال بهتر است بگوییم که نکته مثبت و قابل توجه در ارتباط با این لپ تاپ، کیبورد خوش دست و نرم آن است که به حالت آرگونومیک طراحی گردیده است تا در طولانی مدّت انگشتان شما را خسته نکند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ ایسر Corei5

این کیبورد بسیار باکیفیت دقیقاً متناسب با طراحی ظاهری گیمینگ سه بوده است که جلوه ای زیبا و چشم نواز بدان ارائه میدارد. هرچند که این قبیل از لپ تاپ ها می‌باید دارای وزن کمی باشد. ولی در کل حدود دو ممیز دو کیلوگرم وزن دارد که برای یک لپ تاپ مخصوص بازی میتواند عدد مناسبی باشد.

  • لپ تاپ لنوو لژیون y540

لپ تاپ های سری y لنوو معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو است که در سال ۲۰۱۹ به سمت و سوی بازار قدم برداشت . نمونه های جدید تر آن ساخته و رونمایی نشد. در میان آن ها Legion y540 معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو از سری y موجود در بطن بازار ایران است. این مدل لپ تاپ نیز با طراحی بسیار زیبا که از خانواده Legion به ارث برده شده است. تقریباً بیست و چهار میلی متر ضخامت و دو ممیز دو کیلوگرم وزن دارد که برای یک لپ تاپ گیمینگ میتواند بسیار مناسب تلقّی شود.

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو، این محصول به یک کیبورد جزیره ای مجهز گردیده است که بسیار خوش دست بوده و با کیفیت طراحی گردیده است . در طولانی مدّت انگشتان شما را خسته نخواهد کرد. صفحه نمایشگری که بهره گیری شده است در این لپ تاپ ها نیز پانزده ممیز شش اینچی با پنل آی‌پی‌اِس است. نرخ نوسازی آن صد و چهل و چهار و روشنایی سیصد نیت دارد.

Legion y540

حال آن که در Legion y540 از پردازنده کور آی هفت اینتل، شانزده گیگابایت حافظه رم در کناره ی کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 شش گیگابایتی بهره گیری مینماید. بنابراین بهتر است شما هیچ گونه نگرانی از بابت اجرای بازی های سنگین و پر حجم نداشته باشید.زیرا سخت افزار قوی دارد.

معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو، همچنین برند لنوو از باتری سه سلولی در این محصول خود استفاده می کند. بنابراین در زمان بازی تا به یک ساعت شارژ دهی خواهد داشت که به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود. نهایتاً نیاز به یک آداپتور برق در کناره‌ ی خود حس خواهید کرد. البته مشکل باتری برای تمامی لپ تاپ های لنوو ویژه گیمرها امری اجتناب‌ ناپذیر میباشد. ولی در این نوع از لپ تاپ های لنوو میتوانست با بهینه سازی هایی مقدار شارژ دهی را بیشتر کند تا با این اعداد و ارقام ناامید کننده رو به رو نشویم.

نتیجه گیری

دوستان عزیز ما در این مطلب از خود سعی نمودیم به معرفی کامل بهترین لپ تاپ های گیمینگ لنوو بپردازیم. البته که بهتر است خاطر نشان شویم شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما در ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما در همه حال پاسخ گوی تمامی پرسش های شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *