بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲

بهترین لپتاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲

بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲

بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲، ما در این مطلب از خود به وارسی بهترین لپتاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ مبادرت میورزیم. حال آن که شما را در این راستا با برخی از آن ها هم آشنا خواهیم ساخت. بهتر است با ما در این مطلب از ویرا کامپیوتر همراه باشید.

از جمله دغدغه های فکری گیمر ها و علاقه مندان به بازی و دنیای آن پیدا نمودن فروشگاه عرضه کننده لپ تاپ گیمینگ معتبر و قانونی است. فروشگاهی که راهنمای خرید تخصصی لپ تاپ برای آن ها باشد. شما میتوانید در این زمینه فروشگاه اینترنتی ویرا کامپیوتر را انتخاب بنمایید. قطعاً که ما سعی میکنیم در این زمینه بهترین و مطلوب ترین لپ تاپ ها را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

فهرست بهترین لپ تاپ های مناسب بازی سال ۲۰۲۲

بهتر است خاطر نشان شویم که دیگر این روزها انتخاب ما در میانه های لپ تاپ گیمینگ تنها در چند انتخاب خلاصه نخواهد شد. به حالتی که ما گزینه های بسیاری را به جهت انتخاب لپ تاپ گیمینگ رو به روی خود خواهیم داشت. این دست از لپ تاپ ها حتی در اجزای تشکیل دهنده خود با همدیگر برخی تفاوت ها را شامل میشوند.

حال آن که همچنان اینتل یک گزینه بسیار مشهور و در عین حال محبوب میباشد.‌ البته پروسسور AMD RYZEN هم به محبوبیتی روز افزون رسیده است. نوین ترین فناوری پروسسورها حاوی پروسسور نسل دوازده به اسم alder lake و نیز سی پی یو AMD RYZEN 5000 میباشند که در تعدادی از لپ تاپ ها چون؛ RAZER BLADE 15 به چَشم میخورد.

به لحاظ جی پی یو در اکثریت لپ تاپ ها از جی پی یو Nvidia RTX بهره گرفته شده است. در همین حال AMD هم به مرور زمان در حال جفت نمودن کارت گرافیک و نیز سی پی یو خویش است که بدان AMD ADVANTAGE گویند. غایت اِی اِم دی از این عملیات ارائه سرعت عمل بیشتر و نیز عکس العمل دهی خوب با بهره گیری از ترکیب سی پی یو و گرافیک ساخت خود این کمپانی میباشد.

چون بسیاری از وسیله های منوط بر فناوری، پیدا نمودن بهترین لپ تاپ بازی برای شما امکان دارد سخت و طاقت فرسا باشد. حتی به هنگام انجام تحقیقات لازم در این زمینه و بررسی بسیاری از جهات دیگر باز هم تهیه بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ و خرید آن سختی های مربوط به خود را شامل میشود.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ کارکرده ایسر

بهترین لپتاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲

 بهترین لپتاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ و توجه به نکات ذیل در راستای خرید آن

جهت اتخاذ لپ تاپ مناسب از بین بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ نکاتی بسی کوتاه و مختصر در راستای مورد توجه واقع نمودن بیان خواهیم کرد. ما به شما توصیه میکنیم قبل از تهیه و خرید لپ تاپ استوک آن ها را مورد توجه خویش واقع بنمایید. به این هنگام خواهد بود که شما میتوانید از میان نوین ترین لپ تاپ های گیمینگ سرتاسر دنیا، بهترین و مناسب ترین را برای خویش اتخاذ بنمایید.

  • توجه به جی پی یو لپ تاپ

یک لپ تاپ گیمینگ با کیفیت و خوب واقعاً به چه شکل تعریف میشود؟ هیچ گونه لپ تاپی واقعاً که بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ تعریف نخواهد شد، مگر با وجود یک جی پی یو کارآمد و البته توانمند. بیشتر بازی های موجود به جی پی یو وابسته میباشند. اگر که شما در راستای خرید به دنبال یک جی پی یو توانمند میباشید، حتماً که تا سالیان طولانی میتوانید بازی بنمایید.

  • برخی از قطعات لپ تاپ از قابلیت ارتقاء برخوردار هستند

در حالی که قطعاتی چون؛ سی پی یو و جی پی یو در جای خود ثابت باقی خواهند ماند. اکثر لپ تاپ های بازی به شما اجازه تعویض بخش هایی چون رم و حافظه را خواهند داد. از این جهت شما میتوانید در زمان خرید گونه ارزانتری را برای خویش تهیه بنمایید و پس از آن حافظه بیشتر و هارد دیسک بزرگتر به همراه اِس اِس دی بدان بی افزایید.

  • نکته بعدی به جهت تهیه بهترین لپ تاپ گیمینگ سال ۲۰۲۲ عمر باتری میباشد

عمر باتری به احتمال بسیار چندان مطلوب هم نخواهد بود. برخی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ وجود دارد که به سختی مدّت زمانی تقریباً هشت ساعت میتوانند کار بنمایند‌. با این وجود در راستای راحت تر بازی نمودن لازم است تا تجهیزات شارژ لپ تاپ در اختیار شما باشد. حال بهتر است ما چنین بیان داریم که مدّت زمان های شگفت آوری از پروسسور RYZEN به چَشم ما خورده است. علاوه بر این ها Nvidia نیز فناوری اپتیموس ارتقاء یافته خویش را جهت حل این مشکلات به شما پیشنهاد مینماید. ممکن است که با وجود این تکنولوژی های نوین چنین مشکلاتی حل گردد‌.

بیشتر بخوانید
آیا لپ تاپ گیمینگ انتخاب خوبی است؟

بهترین لپتاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲

در این قسمت از مطلب خود به معرفی بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ و پرچمدار این دست از لپ تاپ ها خواهیم پرداخت.

  • لپتاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Asus ROG STRIX Scar 17 G733

لپتاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Asus ROG STRIX Scar 17 G733

اگر که شما مایل هستید چون حرفه ای ها بازی های ورزشی را به انجام برسانید، به یک صفحه ای با سریع ترین حالت ممکن نیازمند خواهید بود. از این جهت ما به شما از جمله بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ یعنی Asus ROG STRIX Scar 17 G733 را معرفی خواهیم نمود. این لپ تاپ با شامل بودن رفرش ریت ۳۶۰ هرتز، دارا بودن یک صفحه نمایش فول اِچ دی و وجود قطعات توانمند، به انجام رساندن این بازی ها را برای شما بسیار لذّت بخش تر خواهد نمود.

طراحی این دست از لپ تاپ ترکیبی از مواد تیره رنگ و پلاستیک شفاف و روشن است. همچنین با در اختیار داشتن یک کیبورد راحت و روان، کارکرد توانمند عمومی و صدای باس، تمامی این ها و تمامی در کناره ی هم یک تجربه بی بدیل از انجام بازی برای شما به دنبال خواهد داشت‌. برای تمامی افرادی که به دنباله ی تهیه یک لپ تاپ گیمینگ حرفه ای هستند و بودجه کافی در اختیار خود دارند، خرید این محصول از جانب ما پیشنهاد میشود.

  • لپتاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551

لپتاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551

از جمله بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ دو صفحه نمایشی می توانیم ما به شما توصیه بنماییم، همین محصول است. این لپ تاپ با شامل بودن سی پی یو پایانی ترین مدل اِی اِم دی یعنی آن که RYZEN 9 5900HX همراه با Nvidia GeForce RTX 3080 جهت ارائه قدرتمند ترین نتیجه میباشد. نیز از سویی هم اسکرین پر با قابلیت بلند شدن از سطوح جهت تهویه و خنک سازی بهتر را هم در بطن خود دارد. هر دو صفحه نمایشی این لپ تاپ به حالت شفاف و روشن است.

از منظر باتری هم قابلیت ماندگاری تقریباً چهار ساعت و ۵۲ دقیقه ای را شامل میشود که با این وجود همین مقدار برای لپ تاپ گیمینگ مناسب خواهد بود. البته بهتر است این موضوع را هم در نظر بگیریم که موس و کیبورد شرایط خوبی را شامل نمیشوند. این شرایط بین لپ تاپ های گیمینگ دو صفحه نمایشی به حالت مشترک میباشد. از این جهت بهتر است پیش از انجام خرید این موضوع را در نظر بی انگارید که آیا این صفحه نمایشی دوّم ارزش و بهای تایپ سخت تر را خواهد داشت و یا خیر؟

  • لپ تاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Alienware m17 R4

لپ تاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Alienware m17 R4

یک لپ تاپ هفده اینچی که با قطعات پایانی ترین مدل خویش، همان گونه که بیان داشتیم، میتواند برای شما هزینه بر باشد. ولی میبایست چنین بیان نمود لپ تاپ از جمله بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ میباشد. و شما را از توان بسیار بالای قطعاتی چون Nvidia GeForce RTX 3080 بهره مند خواهد نمود.  دیگر لپ تاپ های RTX در حیطه کارکرد اجرایی به پای m17 نمیرسند. نیز از سویی هم حاوی یک کیبورد RGB خوب و چَشم گیر است. و طراحی آن برای یک لپ تاپ با چنین نوع از قابلیت بسیار با ظرافت و زیبایی است.

  • لپ تاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Razer blade 15

لپ تاپ گیمینگ ۲۰۲۲؛ Razer blade 15

نوین ترین جلد Razer blade 15 در بخش اعظمی بهبود پیدا نموده است و منجر به تجربه بهتری در بطن بازی خواهد شد. به عنوان نمونه؛ یک وب کم ۱۰۸۰ پی در این لپتاپ وجود خواهد داشت که این پیشرفت بسیار خوب و برگزیده ای است. همچنین ارتقاء از کیفیت ۱۰۸۰ پی QHD /2560*1440/ هم قابل توجه میباشد.

بیشتر بخوانید
خرید لپ تاپ استوک در مشهد

تست این نوع از لپ تاپ ها توانایی آن را در گیمینگ به رخ میکشد. ممکن است که در قیاس با رقیبان خویش در برخی از معیار ها ضعیف عمل بنماید، ولی جهت جست و جوی اینترنتی و بهره گیری روزمره بهتر از خوب عمل مینماید. علاوه بر این ها شما از کلّیه ی مزیت های Blade 15 بهره مند خواهید گردید. که حاوی طراحی بسیار چَشم گیر و تعداد بسیاری پورت است. حال این دست شما خواهد بود که آیا مایل هستید در این راستا هزینه نموده. و این لپ تاپ را برای خود تهیه بنمایید و یا آن که خیر!

و در پایان

دوستان عزیز ما در این مطلب(بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲) از خود سعی نمودیم. شما را با برخی از بهترین لپ تاپ های گیمینگ در سال ۲۰۲۲ آشنا سازیم. حال آن که این تصمیم شما است که مایل هستید این محصول را برای خود فراهم آورید و یا خیر! البته که ما در این راستا برای شما فروش اقساطی لپ تاپ را هم در نظر گرفته ایم. تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *