سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، بازی فورتنایت در واقع از جمله پرطرفدارترین بازی های بتل رویال است. این بازی به صد عدد بازیکن اجازه میدهد تا با همدیگر در یک رقابت حضور به عمل آوردند. حال پایانی ترین فردی که برجای میماند، به عنوان برنده بازی معرفی خواهد شد. سیستم مورد نیاز فورتنایت و داشتن بهترین لپ تاپ فورتنایت به شما این اجازه را خواهد داد گیم پلی بسیار روان و سلیس و بدون جزئی ترین لگی را پشت سر بگذارید. به حالتی که بتوانید بر رقبای خود به خوبی غلبه بنمایید‌.

مازاد بر این ها لازم است شما نسبت به این موضوع اطمینان خاطر کسب کنید که لپ تاپی را که برای این بازی از بتل رویال بهره میگیرید، هیچ گونه افتی در هر فریم بر ثانیه نداشته باشد! چنانچه که شما هم از دوستداران بازی فورتنایت میباشید، به متن درستی گام گذاشته اید. ما در این متن از مجموعه ویرا کامپیوتر علاوه بر مشخصات سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، چند عدد لپ تاپ را هم به شما معرفی خواهیم کرد. از این جهت بهتر است تا به پایان این مطلب از ویرا کامپیوتر با ما همراه باشید.

 سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ

برای انجام بازی فورتنایت نیاز به سیستمی خواهید داشت که مشخصات مورد نیاز جهت اجرای این بازی را داشته باشد. به عبارتی وب سایت رسمی اپیک گیمز به حالت کاملاً رسمی جزییات سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ را انتشار داد. وب سایت نام برده شده در قسمت مشخصات لازم برای این بازی حالت های لااقلی و پیشنهادی و اجرای عالی را عرضه نموده است.

اجرای منحصر به فرد بهترین کارکرد بازی برای شما را رقم خواهد زد. در شرایط پیشنهادی کارکرد بازی را در حالت متوسط خواهید داشت. ولی در شرایط سیستم لااقلی به طور حتم به فریم ریت بسیاری دست پیدا نخواهید کرد. پس تنها شما میتوانید بازی را به اجراء رسانید. پیشنهاد ما در راستای اجرای فورتنایت بر روی ضعیف ترین سیستم بهره گیری از سیستم حداقلی جهت اجرای بازی فورتنایت خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز در راستای انجام بازی فورتنایت

 • گرافیک لپ تاپ؛ Intel HD 4000, Intel iris Pro 5200.
 • پردازنده لپ تاپ؛ کور آی سه ۳۲۲۵ ۳٫۳ GHz.
 • رم لپ تاپ؛ چهار گیگابایت.
 • سیستم عامل لپ تاپ؛ ویندوز هفت، ویندوز هشت، ویندوز ده، ۶۴ بیتی.

سیستم پیشنهادی در راستای انجام بازی فورتنایت

 • گرافیک لپ تاپ؛ Nvidia GTX 960, AMD R9 280 و یا برابر گرافیک دی‌اِل یازده.
 • حافظه گرافیکی لپ تاپ؛ دو گیگابایت.
 • پردازنده لپ تاپ؛ کور آی پنج ۷۳۰۰ یو ۵ GHz، AMD RADEON 3 3300 U یا معادل موارد نام برده شده.
 • حافظه لپ تاپ؛ هشت گیگابایت و یا بیشتر از آن.
 • سیستم عامل لپ تاپ؛ ویندوز ده ۶۴ بیتی.
بیشتر بخوانید
مهلت تست لپ تاپ استوک

و امّا حالت اجرای عالی و منحصر به فرد بازی

 • گرافیک لپ تاپ؛ Nvidia GTX 1080, AMD RADEON RX 5700 XT و یا معادل این موارد.
 • حافظه گرافیکی لپ تاپ؛ چهار گیگابایت و یا بالاتر از آن.‌
 • پردازنده لپ تاپ؛ اینتل کور آی هفت ۸۷۰۰، AMD RADEON 7 3700X و یا معادل این ها.
 • رم لپ تاپ؛ شانزده گیگابایت و یا بیشتر از آن.
 • هارد درایو دستگاه؛ NVMe Solid state Drive.
 • سیستم عامل لپ تاپ؛ ویندوز ده ۶۴ بیتی.

البته که ما در امتداد این مطلب از خود سعی میکنیم با در نظر گرفتن سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، به معرفی مدل های پیشنهادی خود در ویرا کامپیوتر مبادرت ورزیم. لطفاً با ما تا به پایان این مطلب از خود همراه باشید.

بهترین لپ تاپ های بازی فورتنایت

جهت انتخاب بهترین لپ تاپ های بازی فورتنایت بهتر است به سمت و سوی جزییاتی رهسپار شویم که منجر میشود عملکرد شما در بازی به گونه ی قابل توجهی بهبود پیدا کند. با استناد به سخت و پیچیده بودن انتخاب برای شما سعی نمودیم تنها فهرستی از بهترین لپ تاپ های بازی فورتنایت را معرفی بنماییم. بنابراین در این فهرست از لپ تاپ های ویرا کامپیوتر هریک را که انتخاب بنمایید برای اجرای بازی مناسب خواهد بود.

 • بهترین و مناسب ترین لپ تاپ های بازی فورتنایت مدل Ideapad gaming 3- JG

کمپانی لنوو با سری لپ تاپ های Ideapad gaming  گام عظیمی در تولید لپ تاپ های گیمینگ میان رده و اقتصادی به جلو برداشته است. لپ تاپ های این سری با خصوصیات مناسب و قیمت بسیار مقرون به صرفه جهت اجرای بسیاری از بازی ها چون فورتنایت مطلوب است. این دست از لپ تاپ های کمپانی لنوو با اکتفاء به طراحی جذاب و دیدنی و جوان پسندی که دارد نظر بسیاری از گیمرها را به سمت و سوی خود جذب نموده است.

این قبیل از لپ تاپ ها با صفحه نمایشگر صد و بیست هرتزی و فول اچ آی‌پی‌اِس یک سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ خواهد بود. شارژ دهی این نوع از لپ تاپ ها حدوداً چهار ساعت است. حافظه این لپ تاپ حاوی یک ترابایت اِچ‌دی‌دی و پانصد و دوازده گیگابایت اِس‌اِس‌دی است. هر چه برای گیم پلی روان و بی عیب و نقص بازی فورتنایت نیازمند هستید با این دستگاه ممکن خواهد بود.‌

 • لپ تاپ

 • بهترین و مناسب ترین لپ تاپ های بازی فورتنایت مدل Pavilion gaming 15 – EC 1046 NR

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، اگر که شما به دنباله ی سری حرفه ای گیمینگ کمپانی اچ پی میباشید لپ تاپ های مدل Pavilion gaming  را در ذهنیات خود داشته باشید. این قبیل از لپ تاپ ها با صفحه نمایش فول اِچ دی آی‌پی‌اِس و کانفیگ خوب برای بخش بسیاری از بازی ها جواب گو خواهد بود.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ دل بخریم یا ایسوس

به خصوص در راستای انجام بازی فورتنایت به بهترین شیوه عمل خواهد کرد. باتری این لپ تاپ با گنجایش پنجاه و دو ممیز پنج وات ساعت تا به سه ساعت به شما شارژ دهی خواهد داد. همچنین صفحه کلید با نور پس زمینه نیز کسب لذت از بازی را برای شما چند برابر خواهد کرد. گرافیک GTX 1660 TI MAX – Q در بهترین و مطلوب ترین حالت امکان گیم پلی بازی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 • بهترین و مناسب ترین لپ تاپ های بازی فورتنایت مدل Blade 15 Base model – B

حال در راستای سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ میتوانیم به لپ تاپ ریزر مدل Razer Blade 15 حاوی پردازنده بسیار توانمند ده اینتل کور آی هفت ۱۰۷۵۰H با حداکثر میزان سرعت پنج ممیز صفر گیگاهرتز توربو و شش هسته اشاره نماییم. میبایست چنین بگوییم که این پردازنده به خوبی از عهده فورتنایت بر خواهد آمد. به قدر کافی توانمند است که بازی را با سرعت تمام بارگذاری نموده و رندر کند‌.

گرافیک این لپ تاپ مطمئناً به شما کمک خواهد کرد تا کارکرد شگفت انگیزی داشته باشید. سری RTX 2070 MAX – Q  جهت انجام بازی فورتنایت پردازنده گرافیکی توانمندی میباشد و بنابر همین دلیل میتواند کارکرد عالی و بدون هیچ گونه تأخیری را ضمانت نماید. به لحاظ ظاهری این محصول بسیار شیک و زیبا است و حاوی صفحه کلید مناسب و تاچپد عظیم دارد. علاوه بر این ها عمر باتری بسیار طولانی این دستگاه نیز قابل ذکر میباشد. سیستم مورد نیاز بازی فورتنایت در لپ تاپ میبایست به حالتی باشد جهت ارائه قدرتمند ترین کارکرد آمادگی کامل داشته باشد.

 

 • بهترین و مناسب ترین لپ تاپ های بازی فورتنایت مدل TUF Gaming FX 506 HE – BA

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، لپ تاپ ایسوس در مدل TUF Gaming f15  با صفحه نمایشگر صد و چهل و چهار هرتز و فول اِچ دی آی‌پی‌اِس برای تمامی بازی ها نرخ تصویری مناسب عرضه مینماید. ظرفیت یک ترابایت اِس‌اِس‌دی کمک مینماید تمامی فایل های خود را به آسانی هر چه تمام تر ذخیره بنمایید. با تعداد پورت های کافی و نیز داشتن Thunderbolt 4 لوازم و تجهیزات جانبی را به آسانی به دستگاه خود وصل نمایید و امور خویش را راحت تر و بهتر انجام بدهید‌. باتری چهل و هشت وات ساعتی این لپ تاپ تا به سه ساعت شارژ دهی در روند انجام کارهای سبک به شما را خواهد داد.

بیشتر بخوانید
 لپ تاپ ایسوس core i5 استوک

نور RGB صفحه کلید این لپ تاپ نیز به زیبایی هر چه تمام تر چشمان هر بیننده ای را به خود مجذوب میسازد‌. نیز از سویی هم srgb نمایش این دستگاه نیز صد در صد میباشد. علاوه بر این ها بدنه این قبیل از لپ تاپ ها حاوی درجه سختی نظامی میباشد.

این بدان معنا است که از آزمایشات و ضربات سنگین به خوبی عبور نموده است. اگر که برای شما روان بودن گیم پلی فورتنایت در لپ تاپ بسیار حائز اهمیت است، به طور حتم از پنل صد و چهل و چهار هرتزی این دستگاه نهایت لذت را کسب خواهید کرد. البته که کارت گرافیک برای فورتنایت از جمله ملزومات لپ تاپ مناسب و خوب این بازی محسوب میشود.

 • بهترین و مناسب ترین لپ تاپ های بازی فورتنایت مدل Aspire 7 A715 – ۷۵G 57k4 – A

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، کمپانی ایسر با تولید و روی کار آوردن سری Aspire گام بسیار مهمی را در تولید لپ تاپ های گیمینگ میان رده به جلو برداشته است. این لپ تاپ های توانمند با قیمت بسیار مطلوب و مقرون به صرفه خود، به سمت و سوی بازار عرضه میشود. این گونه است که نیاز بسیاری از کاربران رفع خواهد شد.

تمامی بدنه این لپ تاپ کمپانی ایسر از پلاستیک فشرده و بسیار مقاوم تهیه شده است. صفحه کلید این لپ تاپ از گونه جزیره ای بوده و حاوی نور پس زمینه ای میباشد که از نکات بسیار مثبت آن به شمار میرود. نمایشگر این لپ تاپ فول اِچ دی آی‌پی‌اِس بوده و رنگ ها را به وضوح تشخیص میدهد. از سویی هم تاچ پد آن یکپارچه بوده و برای انجام فرامین چند وظیفه ای مطلوب است. انواع و تعداد پورت های این محصول برای انجام تمامی امور هم مناسب خواهد بود.

نتیجه گیری

سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ، دوستان عزیز ما در این متن از خونه سعی نمودیم شما را با سیستم مورد نیاز فورتنایت در لپ تاپ آشنا سازیم. حال آن که چند نمونه از بهترین لپ تاپ های موجود به جهت انجام بازی فورتنایت را هم به شما معرفی کردیم. بهتر است باری دیگر خاطر نشان شویم که شما عزیزان میتوانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در مورد انواع لپ تاپ ها با ما در مجموعه ویرا کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *